Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

101

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan

Sve je namjeshteno,evo pitajte SHERIFA!

Jes, jes, u pravu je Sandokan, sve je namešteno rekoh ja već:

Citirano

Orginalno od sans
E sad, Što se tiče dizanja, dakle- konačno i Giovanni nešto da pogodi: dakle Grci dižu Čehe garant, ali ne onako kako on reče, već nakon produžetaka ;)

Dakle , ove godine Olimpijske igre se igraju ipak u Grčkoj!!!
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

102

Četvrtak, 01. Juli 2004

aLI garant UZIMA pORTUGAL.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

103

Petak, 02. Juli 2004

Pobjeda Grka nad Cesima samo potvrdjuje ono sto sam vec znao: los sam prognozer :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

104

Petak, 02. Juli 2004

Grci bolji u produzetku i taj deo igre su zasluzeno dobili.. ali ih je cisto sreca spasila da u nekoliko naleta u toku regularnog toka utakmice ne prime gol (sto ne znaci da ga ne bi i dali posle). Precku ne moze niko da krivi ali zato moze Koler da se ljuti na Barosha (sto je sigurno i cinio) jer mu je ovaj, gladan golova, stao na put kad je mogao vrlo lako da zatrese mrezu Bugarima... I na kraju ostade finale koje me ni malo ne privlaci da bih ostao budan do 5 sati da ga gledam... a finale???
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

105

Petak, 02. Juli 2004

Posle svega vidjenog i procitanog ja vise ne smijem nista da prognoziram. Cak nisam siguran da ce u finalu uopste igrati Portugal i Grcka! Zaista misteriozno prvenstvo. Kao ni jedno da sada...
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

106

Petak, 02. Juli 2004

Danas sam pravio jednu mini anketu među pripadnicama lepšeg pola, koje inače ne prate ni fudbal ni dešavanja u fudbalu... Pitao sam ih, šta one misle- ko garant UZIMA ovaj šampionat koji se igra u Portugalu i u čijem finalu igraju domaćin Portugal i Grčka . Od 53 ispitanice njih 51 je odgovorilo da misle da će domaćin zbog domaćeg terena i pomoći sudija garant UZETI ovaj šampionat. Dve su ostale pri tvrdom stavu da ih fudbal ne interesuje i da se ne razumeju u fudbal i da stvarno ne znaju ko će od te dve ekipe uzeti šampionat- te da ne mogu da garantuju ništa.

P.S. Znajući situaciju kako u svetskom fudbalu , tako i u kladioničarskom "sportu", ipak mislim da Portugal ne može pobediti Grčku- bar ne na ovom prvenstvu. S obzirom da je reč o finalu, kvota na pobedu Portugala ne može biti manja od 1,9 što bi - u slučaju pobede Portugala značilo da širom sveta svako ko bi uložio jedan evro na Portugalsku ekipu, za svega devedeset minuta - za svaki uloženi evro dobio 1,9 evrića. E sad zamislite kad od 53 totalne fudbalske neznalice čak 51 tipuje na Portugal, a tome pridodaš i to da i mnogi koji se ne vade sa fudbalskih utakmica takođe tako misle (a tome smo svedoci svi mi koji čitamo ovaj forum) kakav bi finansijski fijasko izazvala pobeda Portugalske ekipe po kladionicama širom sveta.

Il će se Figo povredit pa plačući ko Nedved izaći sa terena, il će zaradit crveni karton on ili pak Deco il mlađani Ronaldo ( što je možda i najrealnije) ili će se desiti "čudo". Sve u svemu... verujem i dalje u uspeh Grčke reprezentacije, mada sam sasvim svestan da sam gledajući prosek jedan na svakih bar 2000 onih koji veruju da će Portugal na tron. Prema tome nije za poredit izbačenu prognozu da će Grci bit šampioni sa prognozom da će Portugal bit šampion... a ja sam sasvim zadovoljan i sa ovim što sam (ne svojom voljom) "uveo" Grke prognozom u finale. E sad šta će biti dalje videćemo... :]

Dakle -nakon ove utakmice ne očekujem da budu u pravu oni koji kažu da Portugal garant UZIMA šampionat, al u svakom slučaju ne očekujem ni da, ukoliko se to nekim slučajem desu isti likuju govoreći ...HA??? ŠTa rekoh? - jer je jasno ko dan da je Portugal favorit, kako na papiru, tako i stvarno, ako ni zbog čega drugog a ono bar zbog domaćeg terena i njegove prednosti.
Što se trećeg mesta tiče. Holandija će se popeti na postolje kao treća (a to će biti još jedan uvod u predstojeću finalnu borbu... jer će eto Holandija uspeti da se revanšira Česima, pa je "za očekivat " da to pođe za rukom i domaćinima protiv Grka)

Dakle Grčka, Portugal, Holandija, Češka. .... i vidimo se opet na Olimpijskom turniru sa novim prognozama :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

107

Petak, 02. Juli 2004

Meni intuicija kaze da ce Grcka da pobedi Portugaliju, i to 3:1 (haj nek bude na penale). Al ko ce Grke posle trpet. :rolleyes:
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

108

Subota, 03. Juli 2004

ZHENE I FUDBAL o|
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

109

Subota, 03. Juli 2004

Žene i intuicija.
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

110

Subota, 03. Juli 2004

dokaz

Evo dokaza kolko je sve jedna velika zavera

Sudija finala je prijatelja Rehhagela

Markus Merk, nemacki sudija koji je odabran od UEFA da sudi finale Euro 2004 izmedju Grcke i Portugala, poznaje Otto Rehhagela dugo godina. Zubar po profesiji, M.Merk ima za klijente celu porodicu nemackog selektora Grcke reprezentacije, koji zivi u Kaiserslauternu kao i dotror Merk.

eve st ace te vise, od cijlog svijeta oni nasli bas komsiju da mu sudi, dje ima to?
malo za promenu

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

111

Nedjelja, 04. Juli 2004

MA LJUDI O ČEMU VI TO PRIČATE???

Kakve teorije kakve zavere???

Jednostavno - Grci su bili najbolji i zasluženo osvojili šamoionat!!!

Videli ste večeras... pa niko nije mogo da im da gol. Figo jednostavno nije mogao da se mrde - stavili su ga u džep grčki igrači. A ni Deco ni jednom nije došao u priliku da padne u šesnaestercu...

Sve u svemu, ko bi se nadao, stvarno iznenađenje - al zasluženo brate...

:)

P.S. Svaka čast Hanuma... stvarno si dobro pogodila. Jel to u pitanju znanje il ženska intuicija???

i ... bode mi oči

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

112

Ponedjeljak, 05. Juli 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja ipak mislim da se radi o zavjeri. :))

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

113

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Žene i intuicija.

He he he he ......
Dobar Ti potpis,a i imash pravo!!
Inache BEM TI KONTINENT gdje su Grci prvaci u Fudbalu!!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

114

Rekoh vam ja 8) Sinoc mi je bilo prvi put da odgledam utakmicu od pocetka do kraja i mislim da su Grci zasluzeno pobedili. To sam znala i prije utakmice. Intuicija :D Portugalci plakase ko deca, pa mi ih bi malo zao ?(

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

115

Jooo zasluzeno, pa ovo je da poludis. o| :))

Interesantno je primjetiti, da svi oni koji su pogodili u prognozi ko ce osvojiti sampionat govore da su Grci sampionat osvojili zasluzno.

Pitanje se postavlja, da li oni ovim zele stvarno ukazati na to ili zele ukazati na svoju veliku sposobnost za nesto? :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

116

Zvucna imena su zasmetala da se uvidi gdje je stvarni kvalitet. Ogroman broj posmatraca (medju njima i ja) je drasticno pogrijesio u svojim procjenama. Svi smo se manje vise palili na zvucna imena a slabo ko je vodio racuna o trenutnom kvalitetu reprezentacija. Grcka je kao ime autsajder ali je svabo napravio tim koji zna da igra fudbal. Grcka je dva puta dobila Portugal i izbacila dosadasnjeg prvaka Evrope Francusku. Nisu slucajno osvojili sampionat.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

117

Dzaba ti ludet Gery, Grci opet ostaju sampioni. Neka ih, sledeci put ce sigurno neko drugi (mozda neki tvoj favorit) pobedit. :)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

118

Naravno da nisu slucajno osvojili sampionat, ja to nisam ni rekao, upravo sam to i potvrdio kada sam rekao da je sve namjesteno. :) Nisu smjeli to prepustiti slucajnosti. :)) :)) :))

Dakle, Ed, slazemo se po tom pitanju. :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

119

Citirano

Orginalno od Gerilac
Pitanje se postavlja, da li oni ovim zele stvarno ukazati na to ili zele ukazati na svoju veliku sposobnost za nesto? :)

Dobro ti je pitanje. Verujem da si i sam primetio da ja nisam baš ozbiljan kad kažem da nije u pitanju zavera već to kažem sa podsmehom, a zbog onih koji eto jedno vreme počeše da cirkuzaju sa tim da se radi ne o sportu, ne o tome ko je bolji, već da se radi o profesionalizmu, o tome ko i kako može da doprinese da više novca ode u kasu onih koji sve to zakuvavaju, a koji se odliva iz džepova onih koji su "zaljubljenici" ove ili neke druge igre...
Što se mene lično tiče, dakle radi se non-stop o pokušaju odvraćanja ljudi od kladionica i od uzaludnog trošenja i novca i vremena, a nikako ne o tome da želim ukazati na neke svoje nadnaravne sposobnosti. Sebe smatram iskusnim, bar za te stvari - i nažalost za te stvari- a iz potpisa na kraju mojih posta možeš zaključiti šta to iskustvo podrazumeva:
Ako nemaš iskustva-prevariće te, a ako imaš- onda već jesu
Dakle, kao neko ko je, eto, osetio gorčinu iskustva "pogađanja sportskih rezultata" pokušavam da dam svoj doprinos u prenošenju što bezbolnijeg iskustva na one koji takvo iskustvo nemaju, ili koji misle da imaju pozitivna iskustva, ili pak koji ne mogu da ih objasne. Ukoliko se bar jedan čovek okane tog ćoravog posla zahvaljujući saznanju da se sve namešta ( i to na toliko različite načine da nikad ne možeš pohvatat dovoljno konaca da se "okoristiš i ofajdiš" hvatanjem tih konaca- ukoliko bi se uopšte materijalna dobit proistekla iz toga mogla nazvat fajdom i korišću...) onda ovi moji postovi imaju smisla.
E sad ukoliko neko ukapira da se radi o mom pokušaju "baba-vangiranja", onda on to pogrešno kapira i tumači, al meni ne smeta jer mislim da mi je nijet čist i da će inšallah imati fajde od toga

i ... bode mi oči

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

120

E ovo je odlicno, ovo je prava stvar. Sta kazes Ed-e na ovo ha? Meni se ovo pravo svidje. Postovanje Sans. I treba da se iskustvo prenese na druge, za ono sto smo sigurni da je zlo.

Eto, samo bih jedan savjet dao svima, a povodom Sansovog dijela posta u kojem on kaze da mu je nijjet cist. Naime, nemoze covjek za sebe reci da mu je nijjet cist, jer nijjet je usko vezan za srce, to bi bilo kao da neko tvrdi sebi cistocu srca, tj Mu'minluk. Bolje je reci trudim se da mi nijjet bude cist.

Eto nadam se da nisam nikoh upahnuo ili uvrijedio i da sam nesto korisno napisao. A naravno u ovim gore postovima sam se malo i nasalio.

Nemojte sta zamjerit.

Allahimanet.

Social bookmarks