Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 29. Maj 2008

EURO 2008

Sedmog Juna pocinje Evropsko prvenstvo u fudbalu koje ce se odrzati u Austriji i Svajcarskoj a koje ce trajati do 29-og Juna.

Evo i grupa

Grupa A / Grupa B
Ceska / Austrija
Portugal / Hrvatska
Svajcarska / Nemacka
Turska / Poljska

Grupa C / Grupa D
Francuska / Grcka
Italija / Rusija
Holandija / Spanija
Rumunija / Svedska

U ovoj temi cemo komentarisati parove u prvoj fazi,ko ce proci dalje,rezultate...

Po meni,derbiji prve faze su pre svega skoro svi mecevi u grupi C (tzv grupa smrti)gde ce vec posle te prve faze otpasti barem jedan od favorita za titulu

Duel Svajcarska-Turska ce biti mozda mec sa najvecim stepenom rizika zbog one tuche od pre par godina i svakako duel gde se nece znati po broju navijaca ko je domacin 8)

Zanimljivo ce biti i u grupi B gde imamo komsijske duele Nemaca,Poljaka i Austrije

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

2

Subota, 07. Juni 2008

Počinje!

Subota, 7. jun 2008. U 18 časova počinje nova epizoda priče o najboljim fudbalskim reprezentacijama Evrope, i to na terenima zajedničkih organizatora šampionata "starog kontinenta", Austrije i Švajcarske.
Počev od Bazela, gde će protiv Čeha prvi meč na Euro2008 odigrati jedan od domaćina završnog turnira, pa sve do 29. juna i finalnog susreta u Beču, Evropa i ne samo ona uživaće u čarima "najvažnije sporedne stvari na svetu".

Deset puta više ljudi nego što je bilo karata (1.050.000 odštampanih) poželelo je da dođe do ulaznice za neku od utakmica ovog nadmetanja, a među onima kojima je posao da izveštavaju sa najveće evropske fudbalske svetkovine nalazi se 4.800 radio i TV osoblja, 900 foto-reportera, 2.800 novinara štampanih medija i, naravno, dvočlana ekipa izveštača Sportske centrale.

Šesnaest reprezentacija. A samo jedan cilj: nadmašiti sebe. Trideset i jedna utakmica je pred nama, fudbalski praznik u najlepšem smislu tih reči.

Subota, 7. jun:

Grupa A
18:00 Švajcarska - Češka
20:45 Portugalija - Turska
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • euro2008.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

3

Subota, 07. Juni 2008

Jesul ovo Francuska i Italija u istoj grupi?! Hohoho jedva čekam to da vidim... :D
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

4

Subota, 07. Juni 2008

Citirano

Orginalno od MATRIX
Jesul ovo Francuska i Italija u istoj grupi?! Hohoho jedva čekam to da vidim... :D

I holandija. E to je grupa smrti, a ni rumunija nije losa.

Nocas zovem drustvo kod mene i bodrimo TURSKU, protiv onih derpe iz Portugala.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

5

Subota, 07. Juni 2008

Prvenstvo je pocelo,ceremonija otvaranja je bila vrlo lepa,jedino sto se vatromet nije najbolje primetio jer je bio dan jos uvek,sve u svemu super (o) (o) (o)

Na poluvremenu prve utakmice
Svajcarska-Ceska 0:0

Ceska je bila bolja i svo vreme diktirala igru i napadala dok su se Svajcarci organizovano branili.

Ono sto ce Co-domacinima dodatno otezati pooziciju je povreda kapitena i napadaca Fraja koji je u suzama izasao sa terena jer je povredio koleno i po njegovoj reakciji izgleda da je EP posle samo 40 min za njega zavrseno...

Zvanicna web adresa Eura 2008
http://www.euro2008.uefa.com/

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

6

Subota, 07. Juni 2008

Svajcarska-Ceska 0:1

Sto se prve tekme tice,Cesi su bili bolji,imali terensku inicijativu,ali su imali i srece u drugm poluvremenu kada su Svajcarci mogli do gola,mada,i da su ga dali,pitanje je da li bi izdrzali do kraja da ne prime jos jedan.
Zao mi ih jer su domacini...
Ceska ima problema jer nema Rosickog koji je kapiten i vodja ove ekipe..

Portugal-Turska 2:0

Turska je imala mnogo srece sto je izgubila samo sa 2:0,Portugalci su dvaput pogodili stativu i jednom precku a golman je vec bio savladan.
Portugal je igrao mnogo bolje nego u kvalifikacijama i pokazo da je ozbiljna ekipa koja moze daleko da dogura,Turci su sa druge strane pokazali malo,vecim delom su se branili i pokusavali da uz kontre ucine nesto vise.
Takodje,kod prvog gola koji su primili se pokazuje taj mentalitet gde ih je promesao Pepe,poslednji igrac odbrane aoni su nepotrebno uklizavali...drugi gol klasicna kontra,nije potrebno ni komentarisati...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

7

Subota, 07. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Svajcarska-Ceska 0:1

Sto se prve tekme tice,Cesi su bili bolji,imali terensku inicijativu,ali su imali i srece u drugm poluvremenu kada su Svajcarci mogli do gola,mada,i da su ga dali,pitanje je da li bi izdrzali do kraja da ne prime jos jedan.
Zao mi ih jer su domacini...
Ceska ima problema jer nema Rosickog koji je kapiten i vodja ove ekipe..

Ne bih se slozio sa tobom.Svajcarska je iznenadila igrom i bila bolja u vecem delu susreta,nije iskoristila neke sanse i na kraju moze da zali za bodovima.Cesi vrlo losi i mislim da se nece ni plasirat u drugi krug.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

8

Subota, 07. Juni 2008

Turska je igrala ocajno, ono je bruka. Igraju ko deca. Toliko su neiskusni da je to sramota. Ni portugal me nije odusevio, iskoristio je losu igru Turske.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 08. Juni 2008

Austrija-Hrvatska 0:1

Hrvati su nezasluzeno dobili mec,Austrijanci su zasluzili najmanje bod.Hrvati su s druge strane dokazali mentalitet sa ex Yu prostora,daju gol o ondsa bunker I svim silama braniti taj gol.
Takodje su pokazali da mnogo zavise od jednog igraca(Da Silve koji je povredjen)jer bez njega nisu ljudski dali gol zadnjih nekoliko utakmica,a da nije bilo penala,pitanje je da li bi I sada dali gol.

Nemacka-Poljska 2:0

Odavno se nisam ovako radovao pobedi Nemaca(doduse,jesam pre nedelju dana kada su pobedili srbiju u prijateljskoj)kao sad,pre svega zbog poljske javnosti I medija koji su na bljutav i brutalan nacin pravili predigru ovoj utakmici preteci Nemcima iako ih nikad i slovima nikad nisu pobedili.
Nadao sam se da ce im dat jedno 6 komada,da ih ucute za narednih 10 godina.A koliko ih tek boli sto im je Poljak zabio oba gola,Podolski...
Mada,on me malo nervirao sto nije proslavljao golove,jer imao je sansu da bira za koju ce repku igrati,i sada kada je izabrao Nemacku,neznam sta glumi protiv Poljaka,kao zao mu ...

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 08. Juni 2008

hehe! Hrvati su imali 10 šuteva na gol, 1 u okvir gola - i ta lopta je ušla. Srećkovići
- interesantan statistički podatak, ništa više...
我还记得

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 09. Juni 2008

U ove prve 4 utalmice me je Portugalija najvise odusevila, pogotovu zato sto Ronaldo konacno igra za tim a ne za samog sebe, od Nemacke sam ocekivo malo vise ...

Veceras Holandija - Italija, ko najveci protivnik italijanskog fudbala nadam se da ce debelo izgubit, al se plasim da ce ko i u predhodnim turnirima losom igrom ipak pobedit vecerasnju utakmicu :(

Jos da napomenem rad sudija, svidja mi se sto su sudije u ove prve 4 utakmice davali zute karte zbog reklamiranja ... to su jos davno trebali da uvedu (o)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od Kljiker
U ove prve 4 utalmice me je Portugalija najvise odusevila, pogotovu zato sto Ronaldo konacno igra za tim a ne za samog sebe, od Nemacke sam ocekivo malo vise ...

Veceras Holandija - Italija, ko najveci protivnik italijanskog fudbala nadam se da ce debelo izgubit, al se plasim da ce ko i u predhodnim turnirima losom igrom ipak pobedit vecerasnju utakmicu :(

Jos da napomenem rad sudija, svidja mi se sto su sudije u ove prve 4 utakmice davali zute karte zbog reklamiranja ... to su jos davno trebali da uvedu (o)

Potpuno se slazem sa kljikerom. Dobra analiza (o)
SDA 1990

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

13

Rumunija vs Francuska

Davno nisam dosadniju utakmicu gledo ... tu nedje kod 60minuta sam zaspo, i srecom se na vreme probudio da gledam :

Holandija vs Italija

Katastrofalna igra Holandije jer su mogli da daju minimum 3 gola vise :)) Sta reci osim da je rezultat Talijana na kraju onako ispao ko sto oni vec godinama igraju ... doduse, nije im igro Canavaro,da je on igroo , hi hiiiiiiiiii dokle bi oni dogurali :D

Ako Holandija ovako nastavi onda tesko da ih neki pobedi, bas su me pozitivno iznenadili.

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

14

Ovo se zove javni cas fudbala. Italija nikad gora, Holandija nikad bolja.

Van Basten (o) VDV (o) Sneijder (o) Kuyt (o)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

15

Bravo za Holandeze (o) (o) (o)

Italijane je samo vazno da nacnes, da moraju da se otvore, a oni ne umiju da jure rezultat, kad su u zaostatku, vec samo da ga cuvaju.

Toliko o svetskom prvaku.
SDA 1990

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

16

Francuska - Rumunija 0:0

Kao sto Pazarac rece do sada najdosadnija utakmica ubedljivo!
Domenek(selektor francuza) mi je jedan od najgorih trenera na Ep-u,covek tera neku svoju ideju,Anrija drzi na klupu a Anjelka igra koji nije odigrao posteno jednu utakmicu u zadnjih 6 meseci,grejao klupu u Celziju...da ne pricam da nije zvao Trezege-a koji je dao 20-ak golova u Klacu i u odlicnoj je formi...

Holandija-Italija 3:0

Potpuno pogresan izbor igraca od strane Donadonija,uveo penzionere da igraju protiv najbrze ekipe na EP-u,podseti me kad je na utakmici Holandija-Juga (6:1) Djukic(35 god) cuvao Overmarsa,jednog od najbrzih igraca ikada u fudbalu...

Mada,iako su igrali lose,lako je moglo da sodje do preokreta,da su Toni i Groso bili prisebniji(kod rezultata 2:0),a sta vec reci za sut Pirla i fantasticnu odbranu VanDer Sara...

@ Pazarac: Nisam te razumeo ovo za davanje zutih za reklamiranje?

@ Tufan: Nema potrebe da citirate citav post ukoliko odmah odgovarate na njega,uostalom,zabranjeno je i statutom...da ne bude da niste znali ;)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

17

Utorak, 10. Juni 2008

Svaka cast Holandiji na odlicnoj igri. Hvala im na tome sto smo imali prilike da odgledamo prvu iole pristojniju utakmicu na EP.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

18

Utorak, 10. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke

@ Pazarac: Nisam te razumeo ovo za davanje zutih za reklamiranje?

FIFA je dala sudijama instrukciju da strogo kaznjavaju reklamiranja odluke sudije od strane igraca, tako de je imalo nekoliko zutih karti iz tog razloga ... ukupno je bilo 21 zutih kartona od pocetka prvenstva, skoro polovina iz navedenog razloga.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

19

Utorak, 10. Juni 2008

Ko igra sledece utakmice,ima li na nekim od domacih kanala prenos?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

20

Utorak, 10. Juni 2008

Spanija - Rusija
Svedska - Grcka

Social bookmarks