Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

21

Utorak, 10. Juni 2008

nadam se a ce ovaj put Holandani biti dobri,zao mi je sto je Austrija izgubila od Hrvata jer su dobri bili do zadnje minute,dajte malo analizirajte tu utakmicu!SELLAM__________SANELA________SARAJEVO!
vozdrica ;)

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

22

Utorak, 10. Juni 2008

Malo za promjenu!
Dok Euro 2008 jos uvijek traje, ekipa Zajednice Sandzacke Dijaspore je na najjacem bosnjackom turniru u malom fudbalu, koji je organiziran u nedelju 08.06.2006 u njemackom gradu Dortmundu, osvojila fantasticno 2. mjesto. Na turniru ju inace ucestvovalo 32 ekipe iz svih krajeva Njemacke.
Jaeger je dodao ovaj fajl:
  • Ekipa ZSD-a.BMP (80,71 kB - 104 puta prikazano - zadnji put: 30. Juni 2017, 12:41)
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

23

Utorak, 10. Juni 2008

Onaj Ibrakadabra je zakon. Dade covek ekstra gol. Mnogo je jak.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

24

Srijeda, 11. Juni 2008

Spanija-Rusija 4:1

Spanija za sada kao po tradiciji,odlicno igrau grupi a onda ispadne u 1/4 finalu

David Vilja prvi strelac EP-a nakon prvog kruga jer je postigao 3 gola.

Svedska-Grcka 2:0

Kako mi je drago sto je ekipa koja igra u formaciji 10-0-0 izgubila...Ono sto Grci rade je nesto najgore sto se moze videti u fudbalu...a oni prvaci... o| o|
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

25

Srijeda, 11. Juni 2008

ooooo

Holandija je baš dobra navijam za njih... (o) (o) (o)
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

26

Srijeda, 11. Juni 2008

ja ne znam... ova turska uopshte ne bi trebala da igra na turnirima (evropsko i svetsko)... to je tolika grehota, kako loshe igraju...

i kako neko more da navija za njih, jebo te pa ja navijam za dobar fudbal, nije vazhno dal` je musliman il je turchin il je katolik...
dosta se kod nas to ne gleda...vech se gleda `ha, turska, obavezno za njih navijamo, to bracha, to ovo, to ono...`` mnogo iz turske navija za pazar ili za nas uopshte...

zdravo.

osvaja portugal!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

27

Srijeda, 11. Juni 2008

Jonny , brate moj, Turska pobedi.

Najjcai su, da sam imo pistolj , pucao bih. Ale Turska.

Samo napred momci.

Datum registracije: 15.05.2008

• Poruku poslati

28

Četvrtak, 12. Juni 2008

E ako su oni najjaci onda Bane igra Ligu Sampiona.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

29

Četvrtak, 12. Juni 2008

Portugal-Ceska 3:1

Skoro pa rutinska pobeda Portugala i sigurno prvo mesto za nastavak takmicenja.
Najbolji igraci utakmice Deko i Ronaldo sa po golom i asistencijom...

Svajcarska-Turska 1:2

Nezasluzena pobeda Turske,realno je trebalo biti nereseno.
Ova pobeda Turcima nece znacit nista(osim sto su pobedili velike rivale)ukoliko ne pobede Cesku u poslednjem kolu,a kako igraju,Cesi ce ih(iako su i oni ocajni)dobit i sa Portugalom otici u drugi krug...

Danas,tj veceras:

Hrvatska-Nemacka 18h
Austrija-Poljska
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 12. Juni 2008

drago mi je da se slazhete sa mnom...

jahja, daleko od toga da mi mrzimo ili da JA mrzim turke (zaboga, pa ja sam turchin)...
samo kazhem da im je fudbal ochajan, da igraju loshe, da nisu za velika takmichenja, barem ne sa ovakvim timom i ovakvom igrom...

ni chesi nisu chisto zlato, ali barem imaju pojedinaca koji bi mogli jednim potezom da reshe utakmicu, a i kvalitetniji su od turaka...
sad daj Bozhe da prodju turci dalje...
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 12. Juni 2008

Johny brate fudbal im je daleko od ocajnog.Jesil vido kakvi su uslovi bili u prvom poluvremenu,po onome nije moglo da se igra.U drugom je vec bila druga prica.E sad svajcarci nisu slabi ,pa oni su trebali da ubiju cesku ali nisu imali srece.Imali su sansi i protiv turske,ali...
A i Turska realno ima nekoliko vrlo dobrih igraca,niko se nije slucajno plasiro na prvenstvo pa ni oni.

Sultan

Učenik

(10)

• »Sultan« je muško

Datum registracije: 29.11.2006

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 12. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Tashke

Nezasluzena pobeda Turske,realno je trebalo biti nereseno.
Ova pobeda Turcima nece znacit nista(osim sto su pobedili velike rivale)ukoliko ne pobede Cesku u poslednjem kolu,a kako igraju,Cesi ce ih(iako su i oni ocajni)dobit i sa Portugalom otici u drugi krug...

A sto je to nezasluezna pobeda Turske druze Taske? I ako im vremenski uslovi nisu bili na ruci, bas su lavovski igrali i na kraju i pobedili. Druze Taske ti kao moderator na ovom forumu ne bi trebao da budes toliko pristrasan i da subjektivno iznosis konstatacije koje sadrze i jednu dozu mrznje prema Turskoj reprezentaciji.

Citirano

Orginalno od Johhny

jahja, daleko od toga da mi mrzimo ili da JA mrzim turke (zaboga, pa ja sam turchin)...

Vala Johane nakon prethodno ispisanih komentara iz kojih viri mrznja prema Turcima i dalje tvrdis da si Turcin, onda nezelim ni da citam komenatre onih koji koji nevole Turke.
Neda nana svog Sultana

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 12. Juni 2008

ooooooooooooooooo

Napreeed Turska.. (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 12. Juni 2008

Citirano

I ako im vremenski uslovi nisu bili na ruci, bas su lavovski igrali i na kraju i pobedili.

pa to. Shvajcarcima je grijalo sunce na utakmici... ;)

a sultane, Allah Dzh.Sh. je Taj koji vidi i koji zna ko je koliki turchin ili musliman ili vernik... (mada vidim da ne razumijesh neke delove ovog foruma, komentarisanja i ostalog)

ovde niko ne pominje TURSKU KAO ZEMLJU, KAO DRZHAVU GDE ZHIVE MUSLIMANI. pominje se DA JE FUDBAL koji oni igraju OCHAJAN, da imaju losh tim, DA SU NIKAKVI.

Chak mislim i da Saudijska Arabija (meni najdrazha zemlja) ima ochajne fudbalere i da igraju losh fudbal, ali ne govorim o zhivlju i narodu koji zhivi tamo. (govorim uopshte samo O SPORTU)
Uzmimo za primer i Bosnu i Hercegovinu, isto tako su loshi, zhalosno, fudbal im je najnerazvijeniji sport... i tamo zhive muslimani...nejse, da ja ne objashnjavam puno... nadam se da kontash o chemu se radi.

hvala!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

35

Četvrtak, 12. Juni 2008

kakva igra od strane Hrvata 8o (o)

Davno nisam vido takticki ovako jaku ekipu, fenomenalno, ovo je bilo ko film sa odliconm rezijom i perfektnim glumcima ... Dobije covek utisak ko da su citavu utakmice i svaki pokret od 1-90minute planirali (o)

Svaka cast, odusevljen sam.

(o)

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

• Poruku poslati

36

Četvrtak, 12. Juni 2008

svaka cast za Tursku,Svedsku i Holandiju a pravo mi je zao sto Njemci izgubise od hrvata!Sellam____Sarajevo____Sanela! (o) (o) (o)
vozdrica ;)

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 12. Juni 2008

Ada ona igra Turske moze i da prodje. Sto jes jes, bore se ljudi srcano, trce, trude se....
Al su him oni dresovi katastrofa los kvalitet, ko da su iz Turske. Ne moze protivnicki igrac ni ljudski da ih povuce za dres, a da se dres u komate ne pocijepa. :D :D
SDA 1990

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 12. Juni 2008

jonny ja nisam rekao da mrzis Tursku, niti sam to pomislio.

Ali Turska je Turska. Ja bih najvise voleo da osvoje.
A i mislim da su realno bili bolji od Svajcaraca.

Cestitke Hrvatima.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

39

Petak, 13. Juni 2008

Hrvatska-Nemacka 2:1
Nemci su sami sebe pobedili i jos jednom pokazali da im je golman i deo odbrane najslabija tacka tima koji moze skupo da ih kosta.
Za prvi gol je kriv Jansen koji se ponasao kao maneken,a kod drugog gola Leman je reagovao kao mrtav konj,ali i kao neiskusan.
Hrvatska je dovoljno organizvana ekipa i sve ukazane sanse je i iskoristila i plasirala se vec posle drugog kruga u dalje takmicenje kao prva u grupi.S obzirom da ce u 1/4 finala na Turke ili Cehe,velike su sanse da stignu medju 4 najbolje ekipe na starom kontinentu.
Austrija-Poljska 1:1

Konacno da jedan od domacina da gol i osvoji bod pa makar to bilo u poslednjem minutu i iz penala...ovim remije se dodatno iskomplikovala situacija u grupi,Austrija ako pobedi Nemce ide dalje sa Hrvatima,pod uslovom da Poljaci ne pobede Hrvate sa nekom velikom razlikom.

Citirano

Orginalno od Sultan
A sto je to nezasluezna pobeda Turske druze Taske?

Zato sto ja tako mislim na osnovu odgledane utakmice.
Ovaj deo o kisi je vec Johny objasnio,Turcima bila kisa,blato,a Svajcarcima bilo lepo vreme...

Citirano

Orginalno od Sultan
Druze Taske ti kao moderator na ovom forumu ne bi trebao da budes toliko pristrasan i da subjektivno iznosis konstatacije koje sadrze i jednu dozu mrznje prema Turskoj reprezentaciji.

Prvo,odavno me neki post nije vise nasmejao od ovog :)) :)) :))
Druze Sultane,procitaj statut foruma za pocetak.
Kakve veze ima to sto sam moderator i sto iznosim svoje vidjenje utakmice??
Znaci ako kazem da su Turci igrali lose,mrzim ih jel?
Svaka cast na zakljucivanju,kao u "Kefalici" (o) (o)
Treba da zatvorim oci i da kazem(samo zato sto su Turci)da su igrali kao Brazilci,jel?

Kao sto sam vec napisao u temi "Za koga cete navijati na EP",voleo bih da sto vise doguraju,ali zelje su jedno a realnost i kako oni igraju su drugo...
P.S. Sve ovo sto pisem ne znaci da mrzim Tursku,naprotiv,ali to opet ne znaci da cu ih velicat bez razloga,niti ih kudit bez razloga(naravno,po mom sudu)

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

• Poruku poslati

40

Petak, 13. Juni 2008

od srca navijam za Tursku a nisu losi ni Holandani ni Svedani!Ibrahimovic je super!Bravo majstore! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) SANELLA____________SELLAM________SARAJEVO
vozdrica ;)

Social bookmarks