Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 16. Juni 2008

dobar je "Ruzhdo Redjber" :D

brate, kako im nedostaje centarforrrrrrrrrrrrrrrrrrr, aman...
nekako i mogu da shvatim shto Hakan Shukur (Shuchur) ne igra, vech je uvelike veteran, godine i sve ostalo...ali shto nije zvao Teke-a iz Zenita...to mi nikad neche bit jasno...nenormalno im je potreban centarfor... (nisu oni Manchester United pa da mogu da igraju bez centarofra) ;)

u svakom sluchaju, cheka ih veoma tezhak mech protiv Hrvata... brate, jaki su ka` zemlja...

nek im je sa srechom!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Citirano

Orginalno od Johhny

nekako i mogu da shvatim shto Hakan Shukur (Shuchur) ne igra, vech je uvelike veteran, godine i sve ostalo...

Hakan Sukur je igrao kvalifikacije i bio najbolji strelac ekipe, on je jedan od najzasluznijih sto su se uopste i plasirali,ali je Fatih Terim odlucio da on odjednom nije potreban reprezentaciji.

To je mnogo nefer prema Hakanu Sukuru i mislim da je moralo biti za njega mesta u timu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

63

Gde su bre svi oni koji sumnjaju u nasu bracu Turke. :D

Jestel videli kako igraju.
IDemo redom. Ako cemo realno, oni pojma nemaju, potpuno su neorganizovani, neznaju ko sta igra, ko gde treba. ALi imaju pojedince i imaju SRCE koje nema cela Evropa. I zato zasluzuju da prodju dalje. Ima da pregaze Hrvate, i ako Hrvate volim TURKEY je TURKEY. :]

Ucosali smo u Sardvan. Dva nula rezultat, svi navijaju za Tursku, samo moj drug navija za Cesku. Daje Turska prvi gol, svi se obradovase, ali nista previse. Dadose druge, ljudi DELIRIJUM. Znate kako je bilo. DAdose treci gol, pocese infarkti, mozdani udari... ;)

I onda onaj HADALJ Demirel, da bi pokazao misice dobija crveni u 99. minut. BUdale jedne.
Ali vise volim sto ce braniti Rustu, on je kralj.

Posle se slavilo po centru. I momci u auta sa Turskim zastavama su se VOZALI.Moram otici da kupim Turski dres i zastavu. Gde ima zastava, da se kupi?
Moram dase spremim kako su krenuli Turci stizu do finala.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

64

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od Johhny

nekako i mogu da shvatim shto Hakan Shukur (Shuchur) ne igra, vech je uvelike veteran, godine i sve ostalo...

Hakan Sukur je igrao kvalifikacije i bio najbolji strelac ekipe, on je jedan od najzasluznijih sto su se uopste i plasirali,ali je Fatih Terim odlucio da on odjednom nije potreban reprezentaciji.

To je mnogo nefer prema Hakanu Sukuru i mislim da je moralo biti za njega mesta u timu.

brate, znam to... zhao mi je tako mi Boga shto ga nije pozv`o... Hakan je legenda Turske... mozhda ikad najbolji njihov fudbaler...

Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • Hakan Shukur 1.jpg
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

66

Citirano

Orginalno od Tashke

Svajcarska-Turska 1:2

Nezasluzena pobeda Turske,realno je trebalo biti nereseno.
Ova pobeda Turcima nece znacit nista(osim sto su pobedili velike rivale)ukoliko ne pobede Cesku u poslednjem kolu,a kako igraju,Cesi ce ih(iako su i oni ocajni)dobit i sa Portugalom otici u drugi krug...

@Taske: Ja da sam na tvom mjestu, batalio bih da vise komentarisem fudbal!
Nije fudbal matematika pa izracunas, saberes, oduzmes i odma si ekspert.
Mislim da ti Formula1 mnogo bolje ide :)
SDA 1990

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

67

@Tufan, mi svi navijamo za Tursku, ali činjenica je da
imaju mnogo propusta u igri. Svi poštujemo njihovo buđenje
u drugom poluvremenu, ali možda to kod Hrvata ne urodi plodom.
Moraju da jurnu od prvog minuta!
我还记得

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

68

Zapravo,

radi se o tome da nekoliko nas, ovde, komentarishemo fudbal kao igru kao zabavu kao sport...dok sa druge strane ostatak nas ne shvata...daklem, mi ne pominjemo loshu igru shvajcarske, niti igru austrije, niti igru grchke...zato shto nas zabole uvo za njih...sve one igraju losh fudbal... mi govorimo o Turskoj zato shto nam je stalo do jihovog uspeha na ovom prvenstvu... i otuda ovakve kritike...

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

69

TURSKA<TURSKA!To braco nasa aferim!Najbolja utakmica dosada na prvenstvu!TURSKA-POLJSKA3-2,zar nije najbolja utakmica do sada protumacite tu utakmicu,nema im ravnih! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
vozdrica ;)

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

70

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Johhny
Zapravo,

radi se o tome da nekoliko nas, ovde, komentarishemo fudbal kao igru kao zabavu kao sport...dok sa druge strane ostatak nas ne shvata...daklem, mi ne pominjemo loshu igru shvajcarske, niti igru austrije, niti igru grchke...zato shto nas zabole uvo za njih...sve one igraju losh fudbal... mi govorimo o Turskoj zato shto nam je stalo do jihovog uspeha na ovom prvenstvu... i otuda ovakve kritike...

To buraz mislis ti da je takva situacija.
Mislis da neki kritikuju Tursku sto joj zele dobro sa tim kritikama,i voleli bi da se poboljsa situacija u timu kod njih.Prepostavljam da to mislis 99%
Onda gresis,neki ovde ocigledno ne gotive Tursku(i sve sto je vezano za muslimane,i veru Islam).
A mozda, ti licno zelis joj uspeh,i komentarises losu igru Turske reprezentacije,i zelis naravno da se popravi ta situacija.
;)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

71

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od NeO

Citirano

Orginalno od Johhny
Zapravo,

Mislis da neki kritikuju Tursku sto joj zele dobro sa tim kritikama,i voleli bi da se poboljsa situacija u timu kod njih.Prepostavljam da to mislis 99%
Onda gresis,neki ovde ocigledno ne gotive Tursku(i sve sto je vezano za muslimane,i veru Islam).
A mozda, ti licno zelis joj uspeh,i komentarises losu igru Turske reprezentacije,i zelis naravno da se popravi ta situacija.
;)

c c c

neo, jesi ti spavo na trohe il` si nagazio na sugreP???

NIKO, ponavljam NIKO od nas (muslimana) nema nishta niti protiv muslimana u turskoj, niti Islama uopshte...

jesi ti bljesaF?

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

72

Utorak, 17. Juni 2008

Glupo je što se ta tema provukla i ovde, ne bi mi bilo čudno da
administracija (opravdano) obriše poslednjih par postova.
Ako Turska izgubi od Hrvatske, znači li to da je ISLAM izgubio?!?!
Na kraju krajeva, ne znamo koliko su rerezentativci Turske dobri vernici...
Navijanje je stvar osećaja, i potpuno je nebitno. Fudbal je samo igra i zabava.

Nego, malo prediction (navijački) :D -> Francuska ima da pregazi Italijane!
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

73

Utorak, 17. Juni 2008

Turska je Turska. Gledao sam na eurosport, napravili 6 povratak u istoriji.

Takodje je Nihata Kameci izjavio da Hrvati nemaju sta da traze, protiv Turske, jer su Turci jaci u svakom segmentu igre.

E to su izjave koje ja volim da cujem, bile realne ili ne.

A Hrvatska nocas opet odigra perfektnu utakmicu.

Ali ce Turci da ih ugaze.

Nego sta je sa tom zastavom, kako da je nabavim? (o)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

74

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Johhny
Zapravo,

radi se o tome da nekoliko nas, ovde, komentarishemo fudbal kao igru kao zabavu kao sport...dok sa druge strane ostatak nas ne shvata...daklem, mi ne pominjemo loshu igru shvajcarske, niti igru austrije, niti igru grchke...zato shto nas zabole uvo za njih ...sve one igraju losh fudbal... mi govorimo o Turskoj zato shto nam je stalo do jihovog uspeha na ovom prvenstvu... i otuda ovakve kritike...

Upravo tako,potpisujem.
Pukoh ja da razmatram igru Grcke,Austrije i da kritikujem njihovu igru,njihovu igru kritikuju njihovi navijaci(oni koji su nezadovoljni i zeleli bi bolje)a ja kritikujem one za koje navijam,jer bih voleo da nemaju tih gresaka...

Za normalne ljude,kritika predstavlja nesto pozitivno,nesto sto treba uzeti u obzir i raditi na otklanjanju razloga te kritike,a za "one druge" kritika znaci "mrzis me"...

Prvi parovi 1/4 finala

Nemacka-Portugal
Hrvatska-Turska
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

75

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Johhny
Zapravo,

Ada jok, nije moje pisanje o tome, nego je fora u tome, da je fudbal nepredvidiv, pa eto misls da neko igra lose, a on ko zna dokle ce da dogura.
Zato rekoh, nije fudbal matematika, pa ces sad da sracunas.
Eto turcima mozda fali malo vishe tehnike, ali brate ljudi izginushe za svoju repku, a ne ko recimo sinoc austrijanci, i zato su prosli dalje.
Vishe je to od igre, a u tome je i draz fudbala.
SDA 1990

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

76

Utorak, 17. Juni 2008

oooooooo

Napred Turska.... (o) (o) (o) :)) :)) :)) :klanja: :klanja: :klanja:
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

77

Utorak, 17. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Johhny

Citirano

Orginalno od NeO

Citirano

Orginalno od Johhny
Zapravo,

;)

c c c

neo, jesi ti spavo na trohe il` si nagazio na sugreP???

NIKO, ponavljam NIKO od nas (muslimana) nema nishta niti protiv muslimana u turskoj, niti Islama uopshte...

jesi ti bljesaF?

Ne znam sta si pokusao sa ovim da kazes?I ne znam ove fore sto hoces da propisapas kao nesto da si neki lik :rolleyes:

Ti govori u svoje ime!
Kako stojis iza nekih ljudi,i tvrdis ej,i ubedjen si u to?!?
Na Turskoj zastavi ima mjesec i zvijezda,a to nekom smeta,i ne znam sto se pravis toliki pametnjakovic!
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

78

Utorak, 17. Juni 2008

stojim iza svega shto sam rek`o, i tvrdim da od svih chlanova koji su na forumu a muslimani su, tvrdim, kunem ti se da niko nema nishta protiv turske kao drzhave i kao zhivlja koji tamo zhivi niti Islama uopshte. ubedjen sam u to.

zato, Neo, klinac si...i treba da malo smirish strasti, da se stishash i da poshtujesh kritike drugih.

nechu dalje o ovome, pogotovu, ne sa tobom... nezreo si ;)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

79

Utorak, 17. Juni 2008

Pa sta bi sa tom zastavom, gde mogu da je nabavim? :)) :)) :)) :)) :))

Smesne su mi druge stvari, ljudi kazite mi gde da nabavim Tursku zastavu, treba mi u petak insAllah.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

80

Utorak, 17. Juni 2008

reko` ja...

italijani ako prodju grupu, osvojiche prvenstvo...
vazda su tako igrali...isto ka milan...provlachi se , provlachi se, i na kraju osvoji...sve na `hor-ruk`.

Social bookmarks