Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

81

Srijeda, 18. Juni 2008

Ona Francuska je najgora reprezentacija na svetu. Jes da sam navijo za njih , ali tako je. Pojma nemaju.Celu utakmicu jedna prilika, i to sam uradi Benzema. Onaj trener hadalj. POvredi se Riberi , oni se predase. Kad dobise crveni , umesto da izbaci onoga hadalja Govua , on izbacuje Nasrija. o|
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

82

Srijeda, 18. Juni 2008

Holandija-Rumunija 1:0

Lale su sa rezervnom postavom pobedili indisponirane Rumune koji su ocigledno mislili da ce odbrana i golman Holandije da im se maknu u stranu i da oni daju gol...

Italija-Francuska 2:0

Zasluzena pobeda Italije koja je ovom pobedom penzionisala Makelele-a,Tiram-a,Anrija.Vieru i selektora Domeneka.

Koliko Italija nije imala srece u prva dva kola,toliko je Francuska nije imala u ovom mecu,prvo povreda Riberija,a onda (druga) katastrofalna greska Abidala (kome je ovo bila prva utakmica na EP-u) za vodjstvo i igraca vise posle pola sata igre...

Italija je i pre gola i crvenog kartona imala sanse,mada naravno da se nikad nezna sta bi bilo da su trikolori ostali kompletni i da se nije Riberi povredio,ali i to je fudbal...

U 1/4 finala
Italija-Spanija
Italija oslabljena neigranjem Pirla i Gatuza zbog zutih..

Holandija ce igrati sa boljim iz duela Swedska-Rusija
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • italija-v.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

83

Srijeda, 18. Juni 2008

(o) T (o) U (o) R (o) S (o) K (o) A (o)

@Jahja
Imam ja zastavu i majcu Turske, ali da mi vratis kad prodje utakmica :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

84

Srijeda, 18. Juni 2008

Italija zasluzeno dalje ... do sad su odigrali njihovu najbolju utakmicu ... mada i nije bas tesko igrat protiv 10 igraca ...

Kakva tragika kod Riberia, covek pre utakmicui izuci dovu, 7 minuta kasnije se tako povredi da ce verovatno citav zivot imat negativne posledica, bolesna sudbina o|

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

85

Srijeda, 18. Juni 2008

Citirano

Selektor Francuske Rejmon Domenek okrivio je sudiju Luboša Mihela za ispadanje njegovog tima sa Evropskog prvenstva i tvrdi kako je bilo namešteno da Italija pobedi. ’Trikolori’ su porazom od Italije rezultatom 2:0 ispali sa kontinentalnog takmičenja kao poslednji u Grupi C, sa osvojenim samo jednim bodom.

Po Domeneku, meč za Francuze bio je završen već u 25. minutu kada je Erik Abidal napravio penal nad Lukom Tonijem, a takođe je i kao poslednji igrač odbrane dobio direktan crveni karton.

Andrea Pirlo je uspešno realizovao jedanaesterac, a drugi gol svetski prvaci dali su iz slobodnog udarca preko Danijela De Rosija i uz pomoć živog zida.

Domenek je bio besan na sudiju i izjavio je da je praktično bilo namešteno da se Francuska izbaci iz takmičenja.

„Greška je što je Italiji dosuđen penal koji je takođe uzrokovao i crveni karton“, požalio se Domenek.

„Ovo je bilo katastrofalno veče gde smo izgubili napadača posle 10 minuta i gde je dosuđen penal poslei očajne sudijske odluke“.

„Nije u pitanju bio grub prekršaj i delovalo je kao da je utakmica već poklonjena Itailijanima. Nama samo ostaje razočarenje“, završio je svoje izlaganje Domenek.

Ne znam kako ga nije sramota da ovako nesto izjavi.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

86

Srijeda, 18. Juni 2008

holand european champion 2008
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

87

Srijeda, 18. Juni 2008

@Manager- To bi bilo super.U petak je utakmica. 8)

Onaj Domenek je budala, kako ga nije sramota. Ja i ako sam navijo za Francusku, ono je bio cist penal i zasluzen crveni.

PRegazi Rusija Svedsku. Zao mi Ibrakadabru.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

88

Četvrtak, 19. Juni 2008

Domenek pokusava sa skine odgovornost sa sebe,ali mu nece uspeti,dobice otkaz dok je rek'o keks,ako ga vec do sad nije dobio.
Ako mu je za ovu utakmicu bio kriv sudija,sta je bilo protiv Rumuna,najgora utakmica na EP-u,i Holandjana gde su pretrpeli najtezi poraz?

Novi trener ce najverovatnije biti Didije Desamp i mislim da ce to biti odlicno resenje,mlad i odlican trener koji je bio veliki igrac,i koji se dokazao vodeci Monako,ekipu sa kojom je stigao do finala Lige Sampiona.

Nocas

Rusija-Swedska 2:0

Spanija-Grcka 2:1

Poslednji par u 1/4 finala je
Holandija-Rusija

Veceras prvo cetvrtfinale

Nemacka-Portugal
Mislim da ce Nemcima biti mnogo tesko jer im je odbrana suplja mnogo,a Portugal je ekipa koja te supljine moze mnoogo dobro da iskoristi...ali ako se Portugalci imalo opuste,bice kaznjeni jer Nemci igraju isto i kad gube i kad dobijaju...videcemo
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

89

Četvrtak, 19. Juni 2008

U poslednjim godinama su se nemci protiv dobrih eipa uvek dobro drzali, poteskoce su vecinom dobijali kod borbenih ekipa, one protivnike koji bi se polomili za svaku loptu.

Al ipak, ako portugalija dodje do sansi ko sto je Austrija uspela onda se Svabama lose pise ...

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

90

Četvrtak, 19. Juni 2008

Mislim da će Švabe da nadrljaju baš dobro sa Portugalom.
A i realno je tako. :P (o) (o) (o)
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

91

Četvrtak, 19. Juni 2008

Kako Svabe da NAdrljalju?

Nemacka -Portugal 3:2.
Strelci :Svajnstajger, Klose, Balak, a za Portugal, Nuno gomes i Helder Postiga.

Ona Nemacka, ono je masina. Tacni su ko sat. Svaka im cast, nema bolje reprezentacije. :]

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

92

Četvrtak, 19. Juni 2008

Njemacka ponovo dokazuje da nije otpisana,mozda i sampioni postanu.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

93

Četvrtak, 19. Juni 2008

Odigrali su perfektnu utakomicu, svaka im cast, ako nastave ovako, nije ni iskljuceno da osvoje. Perfektno. (o)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

94

Četvrtak, 19. Juni 2008

eeee, ima tu jedan mali problem...zove se Croatia;) [SIZE=1](voleo bih da turska prodje dalje, ali su im shanse stvarno minimalne)
[/SIZE]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

95

Petak, 20. Juni 2008

AAAAAAAAAUUUUUUUUUUUU

johnny ala si pesimistican. To je neverovatno. E obecavam ti da cu te udavit, i stalno zezat i prozivat ako insAllah Turska prodje. A procice.
Ja treba da kod Manager uzmem, dres i zastavu, ti tako. Vidis. :]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

96

Petak, 20. Juni 2008

glja Jahje...tako mi Allaha bi hajo da Turska, ne da prodje, nego da osvoji... pa shta je vama...

ja sam uvijek takav po pitanju stvari koje hajem... nikad ih ne uzdizhem neshto u vazduh...nego je to uvijek na normali, oko granice normale... a ako naprave podvig, MashAllah...

shvachash?
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

97

Petak, 20. Juni 2008

Ali to ne valja tako. Muslimani su optimisti. Moras uvek da gledas napred. Zamisli da su svi navijaci takvi, pa ko bi naviji za svoju reprezanticiju protiv Brazila. Niko. Ili ko bi navijo kada njegov tim gubi. Opet niko.

Moras da verujes, e ako ne uspes hairli bilo. Sta ces? ;)

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

98

Petak, 20. Juni 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
Ali to ne valja tako. Muslimani su optimisti. Moras uvek da gledas napred. Zamisli da su svi navijaci takvi, pa ko bi naviji za svoju reprezanticiju protiv Brazila. Niko. Ili ko bi navijo kada njegov tim gubi. Opet niko.

Moras da verujes, e ako ne uspes hairli bilo. Sta ces? ;)

u redu muslimani smo, treba da smo optimisti.

ali kad pogledam njih male (Turke), spram ovih velikana fudbalskih, italija, nemachka, hrvatska, holandija... samo mogu da im pozhelim srechu, a da ja neshto preterano se sekiram oko njih i da ochekujem neki uspeh...znam da ne mogu mnogo da ochekujem.
sad, ako igra sutra sa hrvatskom ja samo iznosim njihove moguchnosti, njihov kvalitet, kvalitet hrvata, na osnovu onoga kako su pojeli nemce...kazhem da che teshko da prodju, a to NE ZNACHI da ja ne zhelim da oni pobede i ne znachi da neche da pobede...

sad, shta bi se desilo kad bi ochekivali, i svi se sekirali shto pazar ne more da udje u prvu ligu...infarkt svaki 4 chovek. a svi znamo moguchnosti FK. Novi Pazar, znamo da tu glavnu rijech vodi Beograd, i kako ti ona majmun odozgo iz fudbalskog saveza diktira...

Tita nema da udje pazar u prvu ligu, ako to oni smradovi iz Beograda ne dozvole...

zato ja ne ochekujem puno ni od turaka, a ponajmanje od pazara... sad ako turci pobede, prodju dalje, odlichno, bichu srechan...ako pazar udje odlichno, moj dunja, to nam je svima san da pazar igra protiv partizana i zvezde u prvoj ligi...sve opushteno...nikad ne ochekujem previshe...to shto bude, zadovoljichu se time...

da l` me razumijesh, Allahu Dragom fala...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

99

Petak, 20. Juni 2008

Bravo svabe (o) pitam se sto nisu ovako protiv hrvata igrali ... mozda bi trebal cesce da oteraju trenera na tribinu :)

nadam se da ce turska protiv hrvata da izgubi i da ce doc do revans utakmice sa nemcima.

ne sme da se desi da udje ekipa ko sto je turska ili italija u finalu ovog turnira, dosta je bilo koraka u nazad u zadnja dva prvenstva sa pobedom grcke i italije, vreme je da pobedi ekipa koja stoji za modernu i ofenzivnu igru i u jedno stabilnu odbranu.

Moja zelja bi bila da u finalu holandija igra protiv nemacke, iako sam ljubitelj nemackog tima, ipak bi voleo da holandija osvoji titulu, sto ne znaci da navijam za njih :D

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

100

Petak, 20. Juni 2008

večeras... Bog i Hrvati... nema onog, širi dalje, već idemo dalje
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

Social bookmarks