Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

21

Subota, 28. Februar 2004

Danas mi sestra stize od kuce i po naruzbini mi donosi eurorkema jedno kilo :). Ima nutela ovde ima i drugih.. nutela je super nemam rijeci, al sam se pozeleo eurokremu ne bih ga mijenjao za sto kila nutele danas :).

Sto se tice postavljenog pitanja: uvijek sam vise voleo crno.. crno sam jeo sa hljebom, a sa bijelim bi posle jela zasladio :D :D :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

22

Subota, 28. Februar 2004

savjet svima koji su pootfrkli djovdom

.

Znate,postojala je ona reklama,...koja je govorila da je :

[SIZE=5] :P :P EUROKREM - ZA GENERACIJU '' KOJA RASTE '' :P :P [/SIZE]

zato bih vam je svima zabranio,da ne porastete preko mjere

Citirano

P.S.
Posto se vise izjasnilo forumasa,da osjecaju vise lezeta u bijelom ( mlijecnom ) djelu [SIZE=4] eurokrema[/SIZE] ,ja sam stavio jedno slovo vise Svijetle boje ,jer ne mogoh bijelo...nebiste mogli procitat :D :D :D

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

23

Utorak, 02. Mart 2004

JESTE DA MI JE VEC NEKIH 32 GODINE. ALI CU VAM PRIZNATI DA I DAN DANAS VOLIM PALACINKE SA EUROKREMOM. PONEKAD MI SE HANUMA NALJUTI STO UKRADEM PO JEDNU KASICICU EUROKREMA KAZE DA SAM DIJETE VECE NEGO STO SU TO EMIR I ESMA. ;) ;)

AL STA DA RADIM PA I JA SAM COVEK VOLIM EUROKREM
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

24

Utorak, 02. Mart 2004

Meni je ostao samo jos jedan eurokrem. I to onaj za jednu porciju. :(
inace,
obožavam belo

možda i iz principa :O

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

25

Srijeda, 03. Mart 2004

eurokrem je smrt za zube :D
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

26

Srijeda, 03. Mart 2004

Ojrokrem! :D

Steta sto ga ovde nema, nije vazno dali je crn ili beli, glavno da je ukusan!

Nutella nemoze da se uporedi za eurokremom poslusajte mene u tome se dobro razumem. :)

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

27

Srijeda, 03. Mart 2004

Citirano

Orginalno od björn
eurokrem je smrt za zube :D

A cetkica, pasta i jedno tri minute trljanja su smrt za eurokrem na zubima ;) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

28

Srijeda, 03. Mart 2004

a ti mi navedi koliko je to njih disciplinovano dovoljno da posle jela bilo kojeg a narocito eurokrema ode i opere zube i to u trajanju od nekoliko minuta koliko je potrebno da pranje bude ok? 1%? 2%? ili cijelih 0.5%? kakvi su zubi stanovnistvu u sandzaku dovoljno govori ,ne moras navoditi nista :D kad se vec pravimo pametni :]
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

• Poruku poslati

29

Srijeda, 03. Mart 2004

Pranje zuba posle eurokrema je vala cista grehota... :))

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

30

Srijeda, 03. Mart 2004

Pa ja samo rekoh sta je smrt za eurokrem a ne ko ga i koliko ubija :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

31

Srijeda, 03. Mart 2004

ada pametan si nema sta evo pljeskam (o) svi mi SAMO ucestvujemo na ovom forumu :]

32

Srijeda, 03. Mart 2004

Ja prvi ne operem odmah posle jela zube (vec tek navece pred spavanje) ali bih takodje rekao da je takvo nesto vrlo pozeljno i ispravno (oprati ih posle jela, a narocito neceg tako jako slatkog). Ja alternativu nalazim (i sebe tesim time) u orbit zvakama. A to sto ih 99% ljudi ne pere (ili pere) mojih zubima nimalo pomoci nece. To opravdanje nije, a ni odbrana onima koji se osete prozvanima... ispravno je ispravno.. prema sebi smo duzni raditi to ispravno, a radili ne radili ispravno je idalje govoriti ono sto je ispravno. Mada i sam rad (u vecini slucajeva) govori sam za sebe.. Ja juce pojeo cijelu cokoladu najlepse zelje (i to onu sa vocnim jogurtom :) ) i opet samo orbit posle toga.. A nema mi nista, ama nista skoro gore nego kad zubi zabole... aj kad se samo setim kako je jednom bolelooooo ;(

33

Srijeda, 03. Mart 2004

Dok imate zuba jedite eurokrem, a kad ne budete imali zuba opet jedite eurokrem :D.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

• Poruku poslati

34

Srijeda, 03. Mart 2004

A gde drzite otvoren' krem,u frizideru ili u ormaru...ja nikako neznam gde mu je bolje...u frizideru,mnogo posle tvrd...ili u ormaru..strah me pokvarice se...

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

35

Srijeda, 03. Mart 2004

Nema šanse da stigne da se pokvari.

A ova diskusija o optimalnoj temperaturi za konzumaciju ti je baš prava. Pretpostavljam da bi dvadesetak stepeni bilo OK, samo to često nije sobna temperatura kod mene u kući...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

36

Subota, 06. Mart 2004

Citirano

Orginalno od šišmiš
A gde drzite otvoren' krem,u frizideru ili u ormaru...ja nikako neznam gde mu je bolje...u frizideru,mnogo posle tvrd...ili u ormaru..strah me pokvarice se...

Zar se to "drzi" negde??? Najbolji nacin je da ga odmah pojedes pa makar bila i kanta od 3kg. :)

P.S. Da ne zaboravim BELO RULEZ!!!! (o)
Sit Hungry Doesn't Believe

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

37

Subota, 06. Mart 2004

Pozdrav

Fingerse kazes da te zubi zabole posle jela cokolade. Ja bih imao da ti predlozim da odes do zubara i to podhitno da ne bi bilo kasnije mnogo kasno.

Ali naravno ipak mozes da jedes eurokrem samo pod uslovom da ocetkas zube posle jela. (o) (o) (o)

38

Ponedjeljak, 08. Mart 2004

Citirano

Orginalno od juskos
Pozdrav

Fingerse kazes da te zubi zabole posle jela cokolade. Ja bih imao da ti predlozim da odes do zubara i to podhitno da ne bi bilo kasnije mnogo kasno.

Ali naravno ipak mozes da jedes eurokrem samo pod uslovom da ocetkas zube posle jela. (o) (o) (o)

Ma ne rekoh ja da me bole zubi posle jela cokolade, nego rekoh da sam prije neki dan pojeo cijelu cokoladu (kao i inace) i nisam odmah oprao zube a naglasavam da sam trebao. Zasto? Zato sto je to put ka kvarenju zuba a dobro se secam kako takvi mogu da bole... pa da ne bi bilo posle ;( bolje ih na vrijeme prati ( i sebi kazem :) ).. o tom se radi... a o istom govorimo :).

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

39

[SIZE=4] BELI EurokreMMMMMM [/SIZE]

Ja uvek po dve kantice od po 1kg ponesem sa sobom. Jos i 20 kutja plazma keksa pa kad fino preko plazma keksica premazem eurokrem i preklopim jos jednim plazma keksicem. a u pozadini svira nasa muzika... uhhh miline isto k'o da sam kod kuce
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

40

Javno se izvinjavam fingersu zbog moje greske u razumevanju. i ja sam se zacudio da da bole zubi ne izgledas mi ko neko ko ne vodi racuna o njima. (o) (o) (o)

Social bookmarks