Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

41

Srijeda, 10. Mart 2004

Ja najvise volim da zapecem hleb u tosteru pa posle da namazem eurokrem, ono vruca kriska pa se prosto topi u ustima.
(o)
Pazi koju igru igras.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

42

Srijeda, 10. Mart 2004

E postovanje kiki to sam zaboravio ka kombinaciju.
I to sto tanje parce hleba i deblji sloj eurokrema. Pa krcka to sto more...

43

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

...ili kad mama umesi hleb i ispece ga, a ti zgrabis veliki komad onako vrelog hleba i premazes ga kremom pa pravac usta :D !

Ja vam moram priznati da sam bila u stanju eurokrem da jedem cak i bez hleba, onako da udobno sednem, neometana od drugih ukljucim TV, ili slusam muziku i polako konzumiram prvo crno pa onda belo ( ono bolje uvek ostavljala za kraj! )

P.S. Cini mi se bila sam deblja onda :O
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

44

E ljudi meni nestalo EuroKrema, a ja tako ogladnela da mi se nista ne jede osim Eurokrem a vi jos pricate o vrucem hlebu, nemoj da vas cujem vise,,, zubi mi placu ?(
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

45

Citirano

Orginalno od pink

Ja vam moram priznati da sam bila u stanju eurokrem da jedem cak i bez hleba,

Ma Daj Ne Mogu Da Veruuujem Bez Hleba....:evil:
Pa bez hleba je najbolji.Samo treba pustit da se lagano otapa sa kašike u ustima...mmmmmm

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

46

Citirano

Orginalno od hobbes

Citirano

Orginalno od pink

Ja vam moram priznati da sam bila u stanju eurokrem da jedem cak i bez hleba,

Ma Daj Ne Mogu Da Veruuujem Bez Hleba....:evil:
Pa bez hleba je najbolji.Samo treba pustit da se lagano otapa sa kašike u ustima...mmmmmm

Cuj kasike? Kutlace (kuhace) u najmanju (a ako si srecan u najvecu) ruku.

Volim "bijelo" vise od "crnog" (ista teorija se moze primjeniti i za vino) i znam da ce zvucati kao klise, ali meni je Eurokrem zaista pomogao u rastu doduse u simbiozi s jabukama, jer sa 180cm porastoh na 197 u roku od 3 mjeseca a onda i na 200cm uz recept svaki dan po minimum 5 kasika Eurokrema i zlatna delises jabuka (moze i Jonotan ako zafali delises). Doduse, mora se malo i basketa ili odbojke piciti usput i izbjegavati teretana...Evo mene ko Stevo Karapandza, jos mi samo zlicica Vegete fali :D

Moram dodati da sam uvijek izlozen cudnim pogledima osoblja a i kupaca u jednoj maloj grckoj prodavnici gdje nabavljam proizvode proizvedene u ex-Yu, narocito kad natrpam najmanje 10 cokolada Eurokrem blok a onda se pojavim opet za 7 dana i Jovo nanovo.

I ipak za sekundu preferiram Cipiripi nad Eurokremom jer nekako ima zagasitiji "bijeli" dio kao da su ljesnjake przili minut duze, no opet o okusima ne valja raspravljati.

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

47

Subota, 20. Mart 2004

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Da li više volite ''belo'' ili ''crno''?

Baš me zanima, a verujem ne samo mene...

Pa dobro Djordje, mi se svi izjasnismo a ti jos uvek nisi. :)
Pazi koju igru igras.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

48

Subota, 20. Mart 2004

Ideja za ovu živahnu temu se rodila davno. Narode, doživeo sam šok i totalno iznenađenje kad mi je prijatelj pravo u lice rekao da više voli crno (!?!) i da ne može da veruje da neko može da više voli belo!

Osim sporednih efekata filozofske prirode (ljudi se razlikuju, spoznadoh), desila se presudna stvar za kasnije pojavljivanje ove teme na forumu: nastavio sam istraživanje koje mi je pomoglo da shvatim koliko je lako postati egocentrik i poverovati da je ono u šta čovek veruje jedino ispravno i normalno. Avaj, ljubitelji crnog su nicali na sve strane, a ja počeh da se osećam manjinom, počeh da krijem svoju anomaliju (većina propisuje šta je normalno). Srećom, ispostavilo se da je u pitanju laka paranoja i da su realni rezultati verovatno veoma blizu ravnoteže.

Forum mi dade alatku koja može da razreši prastaru dilemu. Anketa. Mogu vam reći da mi je toplo oko srca jer je belo u laganoj prednosti. BELO!

Mmmmmm...

Ja sam opsesivac. Na parčetu hleba poslednji zalogaj mora da bude onaj koji ima najviše (ili samo) belog. Kašikom se obavezno prvo jede crno, belo se ostavlja za kraj. Dugo sam bio u paklu sumnje da je u toku globalna konspirativna igra sa ciljem da se u razna pakovanja sipa manje belog. Činilo mi se da crno preovlađuje, a mi kupci smo oštećeni jer belog ima manje. Čak je i Euroblok imao dva crna i samo jedan beli sprat! Kome treba bolji dokaz? Da, bajati Euroblokovi su se mogli precizno razdvojiti na spratove i vrata raja su širom otvorena...

Moram priznati da je magija nestala kad se pojavila bela čokolada.

Pre nego što brzopleto zaključite da je ovaj momak potpuno poludeo, moram da napomenem da je preterivanje u ovom postu dobrim delom zasnovano na realnim i pretežno autobiografskim dešavanjima, i ima za cilj da zabavi i izmelanholiše vas koje ste se prepoznali u nekoj od ovih sitnih Eurokrem ludorija.

Makar voleli crno...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

49

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Interesantna je ova anketa, ali ja nisam mogao glasati jer ja od krema volim BIJELO, a BIJELO nije navedeno, tako da nisam mogao ni odabrati.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

50

Ponedjeljak, 22. Mart 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Interesantna je ova anketa, ali ja nisam mogao glasati jer ja od krema volim BIJELO, a BIJELO nije navedeno, tako da nisam mogao ni odabrati.

Allahimanet.

Care, bice da je do te mint kapice sto ti oci pokriva, no ti nekad poviri iz nje, cijeli jedan svijet te ceka napolju... :D

Zar je bitno da li je bijelo ili belo dok su istog ukusa? (ovo je retoricko pitanje)

Zivio ti meni

P.S. Eurokremasi bijelih (belih) boja ujedinite se!

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

• »Bec-Sandzak« je žensko

Datum registracije: 23.03.2004

• Poruku poslati

51

Utorak, 23. Mart 2004

Bijelo.... a sestru sam terala da jede crno - posto majka tek bih novi kupila kad se drugi potrosi :D

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

52

Četvrtak, 25. Mart 2004

kakva je ovo anketa ?

Volim podjednako crno i belo.
Moram da se pozalim da u ovoj anketi ne postoje opcije "i jedno i drugo" i "ne volim eurokrem" (mada ova druga verovatno ne bi bila izabrana ;) ).
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

53

Četvrtak, 25. Mart 2004

Secam se kad sam bila mala, posto ja volim `belo` a sestra `crno` ona bi uvek plakala zasto ja volim belo. Uvek je govorila "mama Enesa voli belo samo zato sto se ne primecuje kad se namaze na hleb" Ja se klela da nije istina a ustvari jeste :O . ono belo pa se nevidi a crno stavis jednu malu kasicicu ono se sve crni.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

• »MaLjI_LjEpOtAn« je muško

Datum registracije: 17.04.2004

• Poruku poslati

54

Subota, 17. April 2004

Ja ne jedem krem :)) :)) :)) a ako ga jedem slabo uzmem pola belo pola crno....I ako moze najboljo krem za mene je Wunder.. o|
Sandzak spaja,ne razdvaja (o)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 10. Novembar 2005

A niko se nije pitao sta je sa osobama koje ne razlikuju bjelo od crnog i obrnuto?Sta one onda jedu?Ja licno jedem mjesano,jer eurokrem jednostavno ne ide ni bez crnog ali ni bez bijelog.
Toliko :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

56

Srijeda, 07. Decembar 2005

Ma crni,a u nedostatku crnog moze i beli,daj sta das :D
A svi oko mene vole takodje crni -EUROKREM,moram da menjam drustvo :D
misli globalno-deluj lokalno

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

57

Utorak, 14. Mart 2006

Eurokreeeeeeeeeeeeem. Mislila sam da samo sestra i ja ludimo za njim. :) Ne moze se nijedan porediti s njim. Nekad je bio dobar i onaj od Kinder lade ali toga davno nema vise u prodaji.
Slazem se da je dobar i bijeli i crni, mmmmm, da mi je sad tu. :(
Kad mi je sestra isla za bajram , uzela je jednu kanticu, ali to odma ode. A i kad smo dole, mi se pretezno hranimo samo sa tim, a ako kupe drugi krem, ni da ga taknemo. :) Original je original. :)
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

58

Utorak, 14. Mart 2006

Kod mene u kuci je dobar raspored za eurokrem jer ja volim crni a brat beli krem tako da kantica ode za cas ...

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

59

Utorak, 14. Mart 2006

Definitivno [SIZE=3]CRNI[/SIZE] :D A josh kad su palachinke sa plazmom i kremom, mmmmmmmm :D Nema boljeg osecaja!!!
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

• »fahrudin« je muško

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

60

Subota, 25. Mart 2006

kako bese ona reklama za CIPIRIPI :)
[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno