Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

181

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Grkinja je malo mladja od moje BIKE!
:))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

182

Citirano

Orginalno od Sandokan
Grkinja je malo mladja od moje BIKE!
:))

Nema veze koliko joj je godina....jos bolje ako ima vise,jos mi je draza i ljepsa sada kad znam da ima toliko godinica :)
Mogu samo da zamislim kakva je tek bila lijepa kad je bila u Severininim godinama.... :D 8)
Da skratim :Grkinjo svaka cast na stasu i faci-najbolja si!!!!
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

183

A kad se skine sva ta shminka i glamur,kad izadje iz kupatila POBEGNESH GLAVOM BEZ OBZIRA! ;)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

184

Citirano

Orginalno od Sandokan
A kad se skine sva ta shminka i glamur,kad izadje iz kupatila POBEGNESH GLAVOM BEZ OBZIRA! ;)

Ma vidi se ispod sminke crte lica -ni sminka ne cini cuda toliko koliko ti govoris.
Eh..daje tebi biti blizu takve zene ne bi ti tako pricao...... 8)

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

185

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od Sandokan

Ma vidi se ispod sminke crte lica -ni sminka ne cini cuda toliko koliko ti govoris.
Eh..daje tebi biti blizu takve zene ne bi ti tako pricao...... 8)

Neznash Ti mene a ni moju zhenu.
Inache,znash kad se ova baba okupai krene na spavanje,mora da legne pored tebe ,MENE ili vech nekog,e teshko tome NEKOM!
p.s. o ukusima je suvishno raspravljat,al STARA JE brate MNOGO!Ima cherku 22 godine,koju bi vrlo rado upoznao!

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

186

Sokirana sam pobjednickom pjesmom,nastupom, kostimima i cinjenicom da cemo ih slusati tokom cijele godine. o| X(
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

187

Hari je bio odlican. Trece mesto nije lose, a znam da je razocarenje veliko jer je covek zasluzio da bude prvi. Djordje je odavno lepo rekao da evrovizija nema puno veze sa muzikom.

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Mene iznervira i ono kad Nemci dadoše poene Turcima a komentatorka kaže: ‚‚Pa zna se gde oni žive'' X( X(
Savršeno su izabrali koje će se žensko ime spominjati u pjesmi! Genijalno (o)

Eh moj cvijetu zuckasti nije samo ta vasa komentatorka to konstatovala. Isti slcuaj bio i sa nemackim komentatorom kada su Holadnjani i Svajcarci najveci broj poena dali turcima. Coveke rece bukvalno : "Veceras nisu Holandjani pratili i gledali evroviziju." Isto to i za Svajcarce rece.

I mene je onaj Makedonski voditelj odusevio obrativsi se Hariju direktno onim recima!

Ono sto rece onaj nemacki komentator ( he he ja ga sam citiram :D ) "Da se makar nisu oako unakazili onim kostimima pesma im nije losa" mogli bi se slusat i gledat, a ovako samo slusat il mozda ni to?

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

188

Ko bi da se podsjeti na tok glasanja, evo detaljnog pregleda.

Sve ostalo u vezi Eurovision Song Contest.

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

189

Citirano

Orginalno od Altuna
Sokirana sam pobjednickom pjesmom,nastupom, kostimima i cinjenicom da cemo ih slusati tokom cijele godine. o| X(

ko te tera da hi slusas ? :)

Mislim da hari nije osvojio trece mesto zbog toga sto je pesma bila dobra, naravno da je za nas dobra jer razumemo sta peva, vise je dobio simpatije naprimer od strane monaka jer je pevo na maternji jezik ...

trebali bi da uvedu pravilo da svaka drzava mora da peva na svoj maternji jezik.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

190

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Citirano

Orginalno od Altuna

ko te tera da hi slusas ? :)

Mislim da hari nije osvojio trece mesto zbog toga sto je pesma bila dobra, naravno da je za nas dobra jer razumemo sta peva, vise je dobio simpatije naprimer od strane monaka jer je pevo na maternji jezik ...

trebali bi da uvedu pravilo da svaka drzava mora da peva na svoj maternji jezik.

Hari je osvojio trece mjesto jer je bila pjesma dobra.....i ne pricaj tu kojesta X(

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

191

Ala brishe ovaj ADMIN, i shto treba i shto ne treba!
Hajd brishi i ovo.
HARI JE BIO NAJBOLJI!

192

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Potpuno se slazem sa ovim!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

193

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Davno sam ja ovo rekao ... Francuzima svaka cast, ja se ne sjecam da su nekada otpjevali na nekom drugom jeziku osim na svom.

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
nadam se da mi se necete naljutit ako kazem da sam jednom glaso za harija i jednom za finsku :O stacu mu ja kad volim onaku muziku :]

Ti i ja zajedno dali smo Hariju 18 glasova. Neka ide i taj jedan onim cudovistima ;)

194

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
meni se cini da sam onu makedonku vidjo kod masa na striptiz ... 8o

najbolja bese grkinja, i ona plavusa sto se na pocetak za malo pa pokret skide :P

A sta hoj ti masa ! X(

I moja malenkost uz vas dvojicu = 25 glasova! Cudovistima nisam dala ni jedan glas.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

195

Citirano

Orginalno od galaksija
Mogu samo da zamislim kakva je tek bila lijepa kad je bila u Severininim godinama.... :D 8)

Nasa komentatorka: za grkinju poznavaoci tvrde da ima 51-52 godine, a sama kaze da ima od 29 do 49. Nastupala je prvi put na evroviziji 80 ili 82. godine, ovo joj je treci nastup, ali je sa svakim nastupom mladja i lepsa.....Nije bas tako rekla, vec na nacin da i nije bas bila lepotica kad je bila mladja.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

196

Što reče moj burazer, ne bih dao bod ovim satanistima iz Finske taman da su ilahiju otpjevali :D

Ako neko ima merak mogu da mu šiknem 'Lejla' preko mejla (mp3)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

197

Heheh-nasmija me ed-e za ilahije :D

Ajd ako te ne mrzi posalji meni mp3 :)
Hvala unaprijed :)

@Sandokan,cudi me da tebi Grkinja nije lijepa s obzirom da si Sandzaklija-a vi iz Sandzaka ste ludi za plavusama :]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

198

Ovde se valjaju samo neki stereotipi, cak se i mi Sandzaklije pomenusmo. Moji licni utisci su sledeci:

- Hari mi je bio najbolji. Dalo se primetit da je Zeljko Joksimovic komponovao pesmu.

- Finska pesma mi je bila ok, buduci da ja volim rock.

- Ostala kompanija je bila manje vise zastrasavajuca. Nastupalo se u smislu - sto kraca suknja, a Boga mi poneka i polete, to visa nada za vise poena.

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

199

Svaka cast hariju ali moram priznati da su i FINSKIizvodjaci bili odlicni. malo su drugaciji od ostalih i svaka promena naravno na bolje prija i osvezava.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

200

Jel ima neko mp3 pjesmu Finske i Rumunije?Rumunija je bila extra,steta sto su zavrsili na 4 mjestu,zasluzili su bolje (ah tako ti je to kad nemaju mnogo susjeda kao sto je Rus imao :D ).

P.S. Kad se odcjepi CG od Srbije imat cemo i mi vise susjeda za bodovanje.Jupi! :D 8)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks