Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

301

Ponedjeljak, 26. Maj 2008

I Nemci ozbiljno razmisljaju o ovoj problematici. Cini im se da nemaju sanse da pobede upravo zbog nacina glasanja. Mada, ruku na srce ni nastupi im nisu nesto...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

302

jedinu koju nisam čuo je pobjednička pjesma, par njih me oduševilo, čudi me da nije Island pobjedio... a ko zna, možda je i umjetnost, muzika postala dio politike
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

303

ISRAEL

jes da ih nesto mlogo ne hajem,al trebao je pobijedit israel.extra je pesma,jos bolji vokal....
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

304

Srijeda, 28. Maj 2008

Armenija je bila dobra ali nas Laka i njegova sestra su naj-naj!Rusi uopste meni nisu bili dobri~! ;)
vozdrica ;)

muslima

Početnik

(10)

• »muslima« je žensko

Datum registracije: 27.05.2008

• Poruku poslati

305

Srijeda, 28. Maj 2008

Ove godine nisam pratila evroviziju, cak sam tek sinoc uopste saznala ko je pobedio.

Svake godine sve gore i gore... Dokoni ljudi, sta ces. :)
"Prava ljubav ne znači dodir ruku, već dodir srca."

306

Petak, 19. Mart 2010

Nedavno je Nemacka putem telefonskog glasanja izabrala osamnaestogodisnju Lenu Meyer-Landrut koja ce ih predstavljati na Evroviziji 2010 u Oslu. Puno gora od predhodnika ne moze biti, tako da oni polazu prilicno dosta nade u nju. Pesmica se zove: Satellite .

Za Srbiju nastupa neki Milan Stankovic sa pesmicom : Ovo je Balkan.

Emina Jahovic je ucestvovala u izboru za predstavnika Srbije.

Prvo polufinale je 25. Maja, drugo polufinale je 27. Maja i veliko finale je 29. Maja 2010.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

307

Srijeda, 24. Mart 2010

Nije mi nesto legla Eminina pjesma...a ni njen nacin izvodjenja...

Ipak nek je pobjedio Milan. Mislim da ce se on fino uklopiti u evrovizijski i evropski tip muskarca sa svim onim kakav jeste i kako izgleda ma koliko se to nama ne svidjalo.

Svidja mi se njegova pjesma jer je vesela mada joj tekst i nije bas nesto posebno....

A Eminina pjesma mi je bila ko neka brzalica....pola je nisam razumjela.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

308

Nedjelja, 28. Mart 2010

Za predstavnika Srbije stvarno nemam reci. Jednostavno: katastrofa!
Od Emine sam ocekivala vise, bar da tekst pesme ima smisla, a ne "a la de la Seve"-stil. I bolje sto nije pobedila.

Pesma od one male Nemice je super, svidja mi se. Brzo se pamti, melodicna, slatka... :)

Pesma za Svedsku takodje nije losa. Tekst sa smislom, vrlo dobar, devojka pristojnog izgleda, iako ima samo 18 god.
Navijam za Svedsku i Nemacku, do daljnjeg...

"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

309

Nedjelja, 28. Mart 2010

Nemica je slatka i super, al ima uzasan izgovor engleskog, imam utisak da se davi kad peva. Bolje da je otpevala na nemackom, ali vec ne zna engleski :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

310

Nedjelja, 28. Mart 2010

Evo malo izmenjene izvedbe sve tri pesme koje su bile u konkurenciji za pesmu koja će Srbiju predstavljati na Eurosongu:

http://www.youtube.com/watch?v=whNFNDCJGEk

Uživajte

Datum registracije: 12.03.2008

• Poruku poslati

311

Subota, 11. Decembar 2010

Karten können über dticket.de online bestellt werden

Am 12.12.2010 um 12.12 Uhr ist es soweit. Dann startet der Ticketvorverkauf für das Finale des Eurovision Song Contests (ESC) am 14. Mai 2011 in Düsseldorf. Die 35.000 Eintrittskarten sind einzig und allein über den Web-Shop von www.dticket.de zu beziehen.
Karten gibt es in drei Kategorien und kosten 89 € , 145 € und 189 €. Die Ticketzahl pro Buchung ist auf 4 Karten begrenzt. Bezahlt werden kann nur mit Kreditkarte . Die Eintrittskarte berechtigt zur kostenfreien An- und Abreise mit öffentlichen Verkehrsmitteln zum/vom Veranstaltungsort innerhalb des Verkehrsverbundes Rhein-Ruhr (VRR). Versendet werden die Tickets im Frühjahr. Oberbürgermeister Dirk Elbers freut sich, dass der Ticketvorverkauf unmittelbar bevorsteht: "Viele Fans scharren schon ungeduldig mit den Füßen, aber nun geht es los. Ich bin mir sicher, dass es ein spannendes und ausverkauftes Finale geben wird. Wir sind froh, dass ein solch professioneller Anbieter wie d:ticket die Abwicklung übernommen hat."

Die Rheinmetropole wird im kommenden Jahr zur Musikhauptstadt Europas. Das Finale des ESC mit Titelverteidigerin Lena wird am 14. Mai in der ESPRIT arena ausgetragen, die beiden Halbfinals finden dort am 10. und am 12. Mai statt. Der ESC 2010 in Oslo wurde in 46 Länder übertragen. Insgesamt verfolgten rund 160 Millionen TV-Zuschauer in 150 Ländern die Musikshow, davon rund 14,7 Millionen in Deutschland. Hilfen zum Kartenvorverkauf gibt es unter esc@dticket.de.
Dino Merlin predstavljaće Bosnu i Hercegovinu na Pjesmi Evrovizije u Diseldorfu 2011.
feminismus existiert nur, um hässliche frauen in die gesellschaft zu integrieren

312

Nedjelja, 12. Decembar 2010

Trenutno nemoguce kupit kartu online.
pink je dodao/la ovu sliku:
  • eurovision_2011.jpg

Social bookmarks