Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

61

Nedjelja, 16. Maj 2004

evo sad mi javise da je u Sweckoj otet bio voditelj, i da je onaj Jovan Radomir ustvari nas covek turen da bi dao Zeljku 12 poena, po svemu sudeci akcija je bila organizovana profesionalno i niko nije nista preimetio sve dok Jovan Radomir nije reko Srbija i Crna Gora, umesto Srbija and Monte Negro, kako javljaju novinske agencije, finalno vece ce bit ponoljeno sa posebnim obezbedjejem, a na nase ljude se apeluje da se uzdrze od sumanutih akcija, koje i onako ne sluze nicemu, jer i uz ovu prevaru nas kandidat je zavrsio tek drugi.
malo za promenu

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

62

Nedjelja, 16. Maj 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
evo sad mi javise da je u Sweckoj otet bio voditelj, i da je onaj Jovan Radomir ustvari nas covek turen da bi dao Zeljku 12 poena, po svemu sudeci akcija je bila organizovana profesionalno i niko nije nista preimetio sve dok Jovan Radomir nije reko Srbija i Crna Gora, umesto Srbija and Monte Negro, kako javljaju novinske agencije, finalno vece ce bit ponoljeno sa posebnim obezbedjejem, a na nase ljude se apeluje da se uzdrze od sumanutih akcija, koje i onako ne sluze nicemu, jer i uz ovu prevaru nas kandidat je zavrsio tek drugi.

Je li ovo zeza ili ...?
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

63

Nedjelja, 16. Maj 2004

heheh vala hadalje i meni bi zacudo kad ugledah da poene iz Svedske saopstava Jovan Radomir al' mi ne pade na pamet, da posle ubistva one politicarke opet imaju veze sa otmicama i tim cudima...:D

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

Datum registracije: 26.04.2004

• Poruku poslati

64

Nedjelja, 16. Maj 2004

A ovaj Jovan R(J)adovam samo shto ne dizhe 3 prsta :D
Leben und leben lasen ;)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

65

Nedjelja, 16. Maj 2004

A kad je bila ta evrovizija?
Ja odslusah pesmu 'Lane moje' vise puta uzastopno ali uopste me nije odusevila, cak sta vise rekao bih da je sasvim prosecna.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

66

Nedjelja, 16. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Administrator
A kad je bila ta evrovizija?

Dobro jutro admine, Evrovizija je bila sinoc.
Evo rezultata : RESULTS
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

Datum registracije: 26.04.2004

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 16. Maj 2004

Lane moje dobra pjesma , ali iz principa ne bih glsao koliko god da valja. :D Pa covjeche srbi josh turcima Kosovo halalili nisu dadoshe im 2-3 poena i s*ru o ropstvu , nisu turci vladali samo srbijom vec je pola evrope bilo pod Turskom vlascu i niko se ne buni osim njih! Zeljkova izjava "Turci su vladali mojom zemljom 500 godina a ja cu zavladati Turskom za 3 minute".Jos mi nije jasno kako da Izrael ucestvuje na Euroviziji?Prije bih rekao da je ovo neka politichka manifestacija neg Eurosongcontest!!
Leben und leben lasen ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

68

Nedjelja, 16. Maj 2004

Evo da potvrdim SANP-ovu izjavu...

LINK - 10 MB velik...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

69

Nedjelja, 16. Maj 2004

Odgledah sinoc ovu evro... sa nekim drustvom i pocesmo vec da komentarisemo kako ce biti ono stalno "Mi smo moralni pobednici", tako danas malo prosetah i kupih novine, otvaram srednji deo i citam upravo ovo o cemu smo komentarisali, pravo me iznervira komentar i bacih novine. Nisam Zeljkov protivnik, ali zar ne mozemo bar jednom priznati neciju pobedu?

Kao sto rekoh pre neki dan, meni se svideo nastup Ukraine. :)
Pazi koju igru igras.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

70

Nedjelja, 16. Maj 2004

Ukrajina dobija nula poena od mene. Najmoderniju i najsvežiju varijantu su imali domaćini i mogu reći da su za mene bili najprijatnije iznenađenje.

Ali ovaj sistem bodovanja... C, c, c... D. Dugouško bi rakao: "U ovoj igri pobeđuje onaj sa većom rukom.". Ja bih to malo prafrazirao: "U ovoj igri pobeđuje onaj sa većim brojem raznovrsno raspoređenih gastarbajtera.".
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

71

Ponedjeljak, 17. Maj 2004

Meni se jako svide recenica u nekim novinama "SSSR se raspao na vise drzava od SFRJ" , u smislu da je to odlucilo protivnika. :) Moj utisak je da je Zeljko ipak zasluzio pobedu ali publika je htela drugacije. Ukrajinska pesma je klasika, Turci su bili dobri, naravno Tose je imao odlicnu pesmu ali moram da naglasim da me je hrvatska pesma takodje odusevila. Skidam je sa neta cim budem u NP! Pozdrav do Kijeva!
Sit Hungry Doesn't Believe

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

72

Ponedjeljak, 17. Maj 2004

Zao mi je sto Zeljko nije pobedio. Ukraina je uzasna bila a Hrvatska takodje. Meni se najvise svidela prezentacija od Kipra.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

73

Utorak, 18. Maj 2004

selam

meni nije zao zeljka....

jest da mi se od svih pesama na evroviziji njegova najvise svidela....

ali posle njegovog komentara da bi pobeda bila osveta turcima zbog vladanja pesto god. njegovom zemljom... etc (ovo ga nisam licno cula da je rekao :P .. ali na vise mesta citala.... ) zbog toga ne da mi ga nije zao... vec mi je drago sto nije pobedio ;)
(kako ga nije sramote da se sveti zemlji a od gradjanina iste ukrao melodiju... X( i niti se puno trudio da je promeni o| xx( .. ne naslo nas da ikad sidjemo na taj nivo... amin..)

selam
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

74

Utorak, 18. Maj 2004

Pozdrav

Sto se pesme tice nije losa balada.

Sto se izjave tice vidi se da nezna nista drugo nego samo da peva predlozio bih mu da usta otvara samo kad hoce da peva.

Ja bih skrenu paznju na organizaciju festivala mislim da je sve bilo savrseno funkcionisalo. To je samo jos jedan dokaz da je Turska jedna velika drzava
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

75

Srijeda, 19. Maj 2004

Koliko ja znam Zeljko se neposredno pred pocetak finalne veceri ukljucio direktno u Dnevnik
TV Hajat i objasnio o cemu se radi, tj. da su njegove rijeci pogresno prenete i izvinio se svima koji su se uvrijedili. Ne zelim da ga branim jer od toga nemam nista, vec samo prenosim ono sto sam procitao!

P.S. Slazem se da je organizacija bila fenomenalna :)
Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

76

Srijeda, 19. Maj 2004

Athena i Onaj tip iz Grcke su se razlikovali od ostalih ... Drago mi je da Izrael nije prosao zapazeno,Ruslana je pravo dobra (fizicki),Deen ... ma dobar je opet neka ga nash je :) (o),PA STA DOBRE SU MU PLESACICE :D ... Hrvatska pesma mnogo bolje zvuchi na hrvatskom nego na engleskom,Tose ... chudi me da nije bio bolje kotiran ...

Sve u svemu Eurosong '04,josh jedan veliki plus za drzavu Tursku .... (moderan plus ;) )
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

77

Srijeda, 19. Maj 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Deen ... ma dobar je opet neka ga nash je :) (o),PA STA DOBRE SU MU PLESACICE :D ...

Kad ih spominjes reci cu ti da su dvije sedele do mene u avionu... Avion iz Turske do Sarajeva bio ispunjen Bosanskom ekipom sa evrovizije i + ja :D.. Na glavu su mi se popeli kolio su galamili (+njiohov nadmeni humor) A nisu mogli da makar ne zakasne na let.. cijelih 20 min... DA sam ja bio pilot ne bi ih cekao :).. Kasnio Deen (jel ono bese musko) a za njega bih da komentarisem (imali smo jednu temu o njegovoj vrsti u kojoj sam izneo svoje misljenje :) )....

Procitah da ce zeljka onaj azerbejdzanac da sudi jer je najavio da ce to da ucini ukoliko zeljko izvede pesmu na evroviziji. Ukoliko zalba bude pravosnazna moguce da ce da nas diskvalifikuju za dogodine.. A presuda bi bila zeljku vec odredjena..

Inace bosanci rekose da je srpska ekipa bila pravo arogantna i nekomunikativna sa komsijama... to im vec verujem..
mogu ja da se potpisem i bolje...

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

78

Petak, 21. Maj 2004

Ukrajinska drzavna televizija UT1 je vec izjavila da, trenutno, nema odgovarajuce mesto za odrzavanje takmicenja za Evropesmu sledece godine. Jedine dve mogucnosti su rekonstrukcija SPORTSKE PALATE u Kijevu, ili izgradnja potpuno nove arene. Ukrajinski mediji velicaju Ruslanu (ukrajinsku predstavnicu) i uzimaju njenu pobedu kao dalji korak u ukrajinskom putu u Evropsku uniju...

evrovizija 2005 u SCG ? :D
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

79

Subota, 22. Maj 2004

Verovatno jedna od najboljih Evrovizija do sada.Verujem da se slazete samnom.Procitao sam neki dan da je Turska inkasirala negde oko 2 milijarde U.S.A $ za tih nekoliko dana.A sto se tice izvodzaca ovako je bilo najrealnije.

1.Srbija i C.Gora
2.Albanija-najbolji zenski vokal!!!!!
3.Grcka

A gde nam je moj Tose?Jadnik pojavio sa sa pateticnom pesmo a stajling mu je bio kao u Elvisa.P 70-tih godina.Hoce biti neko ljubazan da mi objasni sta mu je znacilo ono izvlacenje onih crvenih traka "copy of turkey" :)) :)) A sto se tice Deen momak je prosao odlicno.Kad vidis suma sumarum najbolji su bili izvodzaci sa Balkana ovo ostalo hmmm evo sa ocenom od 1 do 5 nekoliko od njih bi zaradilo 3.
" Bilen alemlere rahmettir "

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

80

Subota, 22. Maj 2004

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks