Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

161

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od smeker

Kod pojedinih zemalja gde ima bosanske dijaspore zacudio sam se malim ocenama. Mozda ljudi rade i ni neznaju za Eurosong ?(

Ima bosanske/boshnjacke dijaspore, ali ih nema koliko recimo ima Finaca u Svedskoj, ili da Turaka ima vishe u Njemackoj nego Bosnjaka u Bosni... Zato i nije bash pogreshna konstatacija, da se zna gdje oni zive... :]

Kao sto neko vec rece, ni Evrovizija nije sto je nekada bila! Sinoc je Finska trijumfovala, a ne Hari. Prije dvije godine je pobjedila Ruslana, a ne Zeljko...

Evropa se vraca svojim korijenima :D :D

Samo da dodam josh jednu sinoshnju izjavu njemackog komentatora u vezi Lejle:

"Ovo je pjesma, koja otvara srca Balkanaca"
(ali ne i Skandinavaca)
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

162

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Boze me oprosti, ali meni su se najvise dopali FINCI.

Abfangjageru, amin! Allah je milostiv :)

Dobar je Tashke s ovim ko štiklama po trnju :))
A onaj Holanđanin mahniti još viče voditeljima: ‚‚Izgledate ko Vil i Grejs'' :)) Ljeljeeee,on onog Cakisa dopravi :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

163

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Karakterna
Tesko se pomiriti sa 3. mestom kad znas da si mogo vise. A cudi me i to da je "dijaspora" tako lose glasovala; Nemacka, Svedska, Danska..... mislim da niko nije dao 8 ili vise poena Bosni, a koliko Bosanaca (a i nasih) ima tamo.

Ne znam :rolleyes:

Ipak, koliko je "stikla" ciljala na visoke pozicije, kakvo je bilo tek njihovo razocarenje.

Izgleda da nisu svi u EUROPI gledali Seve u "filmu"
HARI CAR!!
Ubjedljivo najbolja pjesma.
Najlepsha "riba"(dobra i pjesma)
MAKEDONKA!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »Иван_« je muško

Datum registracije: 21.05.2006

• Poruku poslati

164

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan
MAKEDONKA!!

potpisujem! :klanja:
Some Girls Are Bigger Than Others

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

165

Nedjelja, 21. Maj 2006

Dobro, zuti cvetu, hvala na ovome, ali zasto nisi odgovorila na pitanje ?
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

166

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Zaista me Monako iznenadio sa 12 poena,sumnjam da tamo ima dijaspore jer je Monako sam po sebi mali sa malim brojem stanovnima.

Pade mi na um da se na Kosovu koristi medjunarodni prefiks Monaca (+377), a i mobilni provajder na Kosovu koristi isti!
Mozda odatle 12 poena...
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

167

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Jaeger

Citirano

Orginalno od Tashke
Zaista me Monako iznenadio sa 12 poena,sumnjam da tamo ima dijaspore jer je Monako sam po sebi mali sa malim brojem stanovnima.

Pade mi na um da se na Kosovu koristi medjunarodni prefiks Monaca (+377), a i mobilni provajder na Kosovu koristi isti!
Mozda odatle 12 poena...

Mislim da je tehnicki to previse izradjeno da bi nesto takvo moglo da se desi. Ipak i sama sam bila prijatno iznenadjena Monakom, jer je njihovo glasanje bilo najprirodnije; visoke poene su davali i nekima koji nisu imali ni 1 poen, a nije bilo iz nekog interesa ili obicaja.

Jos jednu stvar sam zaboravila da spomenem koja me nervira kod evrovizije, a to je da svi oni koji se javljaju iz zemalja da bi preneli rezultate glasanja, kazu: 8, 10, 12 points goes to ......
Mislim da se mnozina kod engleskog uci vrlo rano i da bi to morali svi da znaju, ipak moze se na prste nabrojati one koji kazu pravilno: 8, 10, 12 points go to ........
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

• »Иван_« je muško

• Poruku poslati

168

Nedjelja, 21. Maj 2006

mislim da je ovde "8 points" uzeto kao jedna celina, npr ona LOPTICA sa osam poena "ide za..."
ne budimo uski, uvek ima izuzetaka :O :D

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

169

Nedjelja, 21. Maj 2006

KARAKTERNA cini mi se da nisi pazljivo saslusala glasanje SVEDSKA je dala Bosni 10 poena. potrazi na internetu glasanje pa ces se uveriti. SVAKA CAST HARIJU na 3 mestu. Ipak je i to neki uspeh. (o) (o) (o)

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

170

Nedjelja, 21. Maj 2006

Onda se izvinjavam, mislila sam uopste na dijasporu, a napisala one zemlje gde ima najvise naseg naroda.

Nije valjda evrovizija izmislila tu celinu "8 points goes to". Ako bi svako rekao pravilno skratili bi program, a to im je vecni problem.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

171

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Dobro, zuti cvetu, hvala na ovome, ali zasto nisi odgovorila na pitanje ?

Nisam razumjela šta je pitanje. Mislila sam da se šalimo :)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

172

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Иван_

Citirano

Orginalno od Sandokan
MAKEDONKA!!

Ako ocenjujete po prednjici,ide nekako ali ako uzmete celosnu Figuru,grdno ste se zeznuli !!! Da oprosti nezniji pol zadnjica joj je kao DASKA.

Videlo se to bezbroj puta u Skoplju,na nekim tamo mestima :D ;) :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

• »Иван_« je muško

• Poruku poslati

173

Nedjelja, 21. Maj 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Ako ocenjujete po prednjici,ide nekako ali ako uzmete celosnu Figuru,grdno ste se zeznuli !!! Da oprosti nezniji pol zadnjica joj je kao DASKA.

ma rekoh ja, ova nova SPIDER kamera je čudo :))

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

174

Nedjelja, 21. Maj 2006

Jelde,sad ga vidis sad ga nevidis.Ja sam vam samo sugeriso sta je i kako je.Meni se vise dopala ona mala sto se presvukla 3-put Armenija,TELO REMEK DELO i ELENA proslogodisnja pobednica WWWWWWWWWWOOOOOOOWWWWWWWW :klanja: :P

• »Иван_« je muško

• Poruku poslati

175

Nedjelja, 21. Maj 2006

za Paparizovku su reči suvišne! :P

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

176

Ponedjeljak, 22. Maj 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od Иван_

Citirano

Orginalno od Sandokan
MAKEDONKA!!

A ostale su bile?????
Makedonka najNAJ RIBA, prva do nje SEVE!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

177

Sandokan

Samo mogu reci stvar ukusa :D ;)

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

178

Prosao je Eurosong....

Cijela Bosna i Hercegovina je u subotu bila na nogama.Hari je uspio sa jednom pjesmom od 3 minute ujediniti Balkan i spojiti ne spojivo ;)
Dok je izvodio pjesmu u tih 3 minute moje srce je bilo puno i iskreno sam osjecala ponos na BiH jer smo stvarno bili najbolji,najkvalitetniji...pokazali smo koliko mozemo,a mogli smo JOS VISE da nas nisu srozale ove drzavice koje su davale jedne drugima (`zbog komsijskih odnosa` )poene.

Sto se tice Finske-moram priznati da cim sam ih vidjela rekla sam :simpatican i duhovit nastup....Ljudi su skuzili `psihologiju glasaca` tj. da se pred ekranima nalaze najvise tinejdzeri koji su sad u tom monstruoznom fazonu igrica...gospodara prstenova...itd...i naravno da su glasali za Fince.Podsjetili su me na ACDC.Nisu losi-i meni su bili cool i ja im od srca cestitam bez obzira sto nisam navijala za njih :)

Za Seve-ponos Hrvata,mogu samo reci da je pjesma bila bezveze....bljak....totalni promasaj....a Seve su poslali jer su mislili da se ljudi pale na sexy-simbole od 1.50 cm....no,sto neko rece ljudi nis gledali njen film pa nisu ni glasali za nju...a i da jesu gledali-cisto sumnjam da bi njoj neko dao glas....

Toliko :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

179

meni se cini da sam onu makedonku vidjo kod masa na striptiz ... 8o

najbolja bese grkinja, i ona plavusa sto se na pocetak za malo pa pokret skide :P

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

180

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
meni se cini da sam onu makedonku vidjo kod masa na striptiz ... 8o

najbolja bese grkinja, i ona plavusa sto se na pocetak za malo pa pokret skide :P

Vi muskarci samo gledate izgled....mora da su sve pederi glasali na Evroviziji kad su sve sami muskarci bili na vrhu :D
Salim se :D
Grkinja je bila najatraktivnija i najljepsa na sceni od svih razgolicenih zena (ako mene kao zensko pitate)...Dopao mi se njen sarm,nastup,lice..jednostavno zena me odusevila svojom osobnoscu....to je sexypil a ne Seve kojom se dice Hrvati....U poredjenju sa Grkinjom Seve ispadne kao krava ;)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks