Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gyerzelez

Zlatna sredina

(10)

• »Gyerzelez« je autor ove teme

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 23. Septembar 2004

Ex-yu filmovi u Div-X, Avi & MPEG formatu

Selam/vozdra svima

Slucajno sam nabasao na ovu stranu juce dok sam trazio DVD naseg filma Remake http://www.danguba.com.

Na ovom site-u ga nema ali ima stostsa drugo. Morate se prvo registrirati da pi pristupili sekciji u kojoj su filmovi, mp3 albumi etc.

Gyerzelez

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

(o) (o)

odlican sajt, evo punom parom skidam filmove... :)

Izgleda da ce mi trebat novi Hard Disk :))

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
(o) (o)

odlican sajt, evo punom parom skidam filmove... :)

Izgleda da ce mi trebat novi Hard Disk :))

Aman, sta se radi. Aman nepravde. :)

Ja jedva Email citam, a ljudi skidaju filmove. :D

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

• »$anj@qu€« je muško

Datum registracije: 10.06.2006

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 11. Juni 2006

Sta ima narode, jeste li mahmurni zbog World Cup-a, ha? Ja vala k'o da sam grobaru s' loptate sljego 8)

Rekoh, samo da vidim koristi li iko od vas uTorrent ili sl' za svrhe navedene u naslovu.

Da ne reklamiram tudje stranice i krsim kakva pravila, utipkajte "noviteti" i "podzemlje" u vasem omiljenom browser-u.

Nisam 100% siguran mada ako ste googlovali, one strane koje se pojave na vrhu rezultata su to sto trazli - naravno sa sufixom .com :]

Sto vise ljudi seed-uje media, brze se nadje na vasem HDD-u. Kao u svemu, sto bolja veza, brze ide u oba smjera.

Napomena, za noviteti vam je potrebno da se dzabe uclanite i da dijelite to sto skinete, znaci kad skinete file, muziku itd, ostavite ga u uTorrent itd. za seed-ovanje.

Za ovaj drugi site netrebate postati clan.

Ako se vas ratio spusti ispod odredjenog nivoa udarice vam zabranu ili shup pa onda molbe adminu itd. Uglavnom, ako se ovo desi javite se na njihovom forumu i ponudite da vam clanovi srede preko veze da upload-ujete neke svoje materijale koje oni naravno nemaju jos (ovo pali 100%, znam iz iskustva).

Ako je noviji film jos brze i pazite se s onim malo davnije postavljenim.

Moze se desiti, mada rijetko, da skinete 80-90 % i ti sto seed-uju, iz potreba isl. skinu film ili ga archiviraju sa svog HDD tako da vam onemoguce da taj file downloadujete u potpunosti.

Hajde, hitam za sad, svako dobro svim posjetiocima http://forum.novipazar.de pa mozda se nadjemo i na nekom drugom virtualnom minderu.
“Bolje jedanput čestito umirati, nego cijeli život umirati od straha."

Social bookmarks