Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 02. Juni 2003

Exit Noise Summer Fest

Exit 03 trajace od 03-06 jula tekuce godine.Da li je tačno da festival traje četiri dana i zašto?
Da, to je omogućilo mnogo intenzivniju i kvalitetniju festivalsku ponudu nego ikad do sada krunisanu izuzetno velikim imenima: Tricky, Stereo MC's, Henry Rollins, Talvin Singh, Apocalyptica, Pete Tong, Jeff Mills, DJ Marky, Darren Emerson.

Da li će biti više žive svirke i rok muzike?
Da, ovaj EXIT će obeležiti pre svega program na Main Stage-u koji će pružiti čvrstu gitarsku svirku svakog dana. I Tricky se najavio u mnogo u rokerskijem izdanju. Ne brinite i DJ program je jači nego ikad!

Da li će biti hrane na festivalu?
Da, potrebne kalorije ćete naći u posebnim prehrambenim objektima koji će ove godine izgledati mnogo lepše i koji će biti izmešteni u odnosu na ostale programske sadržaje. Festival će biti lepši i čistiji.

Kakva će biti kontrola na ulazima?
Kontrola će biti stroga, ali u granicama prijatnosti.

Da li će biti alkoholnih pića?
Iz bezbednosnih razloga, pored osvežavajućih pića, na festivalu će se kao i prethodnih godina točiti samo pivo i vino.

Kada je najmanja gužva ? Kada počinje program?
Kapije se otvaraju u 16h, tada je i najmanja gužva na ulazima. Ove godine program počinje znatno ranije, tačno u 18h. Najveće zvezde na Main Stage-u nastupaju u ponoć, pa se tada tamo i očekuje najveća gužva. Detaljne programske satnice festivala dobićete na ulazu. Svi programi počinjaće tačno na vreme.

Gde je Rock Stage? Da li će biti World Music izvođača?
Dopunjen zvezdama World Music scene Rock Stage se pretvorio u Balkan Stage.

Kakvih će još sadržaja biti?
World Music, garažni rok, drum’n’bass, latino, rege, hip-hop,disko, performanse, instalacije, alternativni teatar i još mnogo toga gledaćete i slušati na više od 10 scena. Biće to najbogatija festivalska ponuda na Tvrđavi do sada.

Da li će biti organizovan prevoz?
Da, iz svih većih gradova u zemlji.

Da li će biti organizovan kamp i ove godine?
Da, na istom mestu, pored plaže na suprotnoj obali Dunava. Imaće sve potrebne sadržaje(tuševi, toalet...), a mesto za šator koštaće 650 dinara. Moći ćete da se smestite i u hostelu gde će cena četiri noćenja u višekrevetnoj sobi biti 1190 dinara.

Šta je sa pozorišnim programom?
Teatar je premešten u zgradu rektorata na drugoj obali, a u festivalskom prostoru unutar zidina moći ćete da pogledate nekoliko alternativnih izvedbi.

Šta je sa programom za stariju publiku?
Ove godine smo se potrudili da više izađemo u susret i starijim posetiocima koji od početka podržavaju festival: program na Main Stage-u počinjaće velikim imenima već od 18 sati, Balkan Stage će svako veče nuditi neko zanimljivo World Music ime, a tu su i Asian Stage i Afro Cuban Latino Sound System i druga opuštajuća mesta...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

2

hehe Exit! A da Simke ti se lozis na to! Pa dobro... Pretprosle godine je bio dobar, prosle nesto slabiji, a ove traje cetiri dana! Sve u svemu idealno mesto za konzumiranje opijata(!) (prosle godine tone zaplenjeno)! Steta sto se inace dobar festival koristi u te svrhe! Kamapanja oko festivala je uveliko krenula (Beograd vec danima izlepljen plakatima) a vise informacija na zvanicnoj prezentaciji...

Ko bude bio zelim mu lijep provod! Pozdrav
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

3

slazem se za...

...exit 01 jer je i po mom mishljenju bio najbolje do sada organizovan.Shto se tiche dvojke bila je solidna,a opijati su ma koliko ja to pokushavao da umanjim,u takvim sredinama kao shto je NS neminovni.Ja znam za sebe i za svoje okruzhenje da je straight a drugi me ne zanimaju jer po mom mishljenju choveku ne treba nikakav opijat ili alcos da bi se lepo odmorio i uzivao u muzici.Za mene najbitnija informacija jeste da zadnje vecheri odnosno 6 jula nastupa Jeff Mills na MAIN DJ STage-u.
On je posle Carl Coxa i Umeka meni najbolji pogotovu zato shto je tvorac tzv. Detroit stila koji se kod nas mozhe teshko chuti i nabaviti... :klanja:

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 05. Juni 2003

eeeeeeeeeeeeee znash shta Chuh Ove godine dolazi Moloko ???? po prvi put super ce Bit pa inshAllah Da idemo ko god hoce
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 06. Juni 2003

...

E bice dobro, dolazi moloko...
Ko voli ici ce... ipak ljudi se trude da naprave nesto uneek.
Dolazi odlicna EKipa Dj-eva. Super je sto svake godine dolaze razliciti.
Ovo pricam iz postovanja sto su prvi poceli sa takvim organizovanjem u celoj YU Ili SeRiMo.
SIMKEEEEEEEEEEEE ako hoces karte javi se sto pre. Prodace ti se one sa Hotelima..... za cenu ne pitaj :)
nego zovi na #@$%(&*%@2!#@$%;!@#@~#32@!(*1@
:)
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

6

Petak, 06. Juni 2003

četvrtak, 3. jul
MAIN STAGE
RAMBO AMADEUS
VAN GOGH
TRICKY
DJ MARKY (posle 2h)

DJ STAGE
SIMON STUART
STEVE MAC
DANNY RAMPLING
ROBERTO MARRONI

BALKAN FUSION STAGE
VROOM
WORLD MUSIC izvođač
ADI LUKOVAC I ORNAMENTI
BLOCK OUT
KUD IDIJOTI

REGGAE STAGE
JOSEY WALAS+selecta
JAMAICAN JUKEBOX
TERROR TONE SOUND

petak, 4. jul
MAIN STAGE
CUBISMO
TALVIN SINGH
MISTY IN ROOTS
STEREO MCs
SOUL II SOUL (dj set)

DJ STAGE
PAUL WOOLFORD
LOTTIE
DARREN EMERSON
TIM DELUXE
TERRA DEVA

BALKAN FUSION STAGE
RARE
WORLD MUSIC izvođač
LOVE HUNTERS
NEGATIVE
MOVEKNOWLEDGEMENT

REGGAE STAGE
residents:
JAMAICAN JUKEBOX
TERROR TONE SOUND

subota, 5. jul
MAIN STAGE
APOCALYPTICA
HENRY ROLLINS
DIRTY VEGAS
MOLOKO
ED RUSH & OPTICAL

DJ STAGE
PEACE DIVISION
LEXICON AVENUE
PETE TONG
TRIBALATION

BALKAN FUSION STAGE
X-CENTAR
LAJKO FELIX
NEOČEKIVANA SILA..
OBOJENI PROGRAM

REGGAE STAGE
ORGANJA dub sound sistem
+
residents

nedelja, 6. jul
MAIN STAGE
DARKO RUNDEK
MIZAR
VLATKO STEFANOVSKI
MIGHTY MIGHTY BOSTONES

DJ STAGE
CHRISTIAN SMITH
SLAM DJs
JEFF MILLS
MARKO NASTIĆ

Zbogom mozgu...

BALKAN FUSION STAGE
NIGHTSHIFT
WORLD MUSIC izvođač
PIPS CHIPS AND VIDEO CLIPS
ORTHODOX CELTS

REGGAE STAGE
BRIGGY JERRY + selecta
+
residents

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

7

Petak, 06. Juni 2003

Raja je krenula da se pali i zari...

Dobar je izbor skroz, ali skroozzz...Svega za svakoga.

Exit polako postaje kultna manifestacija i svaka cast organizatorima na imenima koje uspijevaju da dovedu u Novi Sad...

Svima koji idu zelim fin provod uz molbu da slikom docaraju festival nama u inozemstvu.
Zivili
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 06. Juni 2003

Auuuu tebra...
subota, 5. jul mi je najači dan, i moloko i apocalyptica i lajko felix.
A tamo neće biti mene... o|

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

9

Petak, 06. Juni 2003

Paaaaaaaaaaaa.........

8o 8o potrudi se da dodjesh breeeeeeeeeeee.........:( plakanje ima da bude...meni ti je zadnji dan burko i to dj stage pa ja zato i napisah "Zbogom Mozgu".Zamisli na jednom mestu u isto vreme Christian Smith,Slam DJs,Marko Nastic,Jeff Mills(po mnogima prvi svetski techno DJ) a za Moloko je posebna pricha burko...Inache da pomenem da su prve karte pushtene u prodaju i da ce se ljudi pogushit...cena sitnica :P 1190 din. sva chetri dana u Hostelski smeshtaj u koji ja idem akobogda.Ti Hosteli su udaljeni 10 min shetnje do tvrdjave a 4-krevetne sobe a na svake 4 kupatilo,internet,tushevi i ostalo shto ide uz to...:) 8o 8o

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 07. Juni 2003

Koliko sam ja obavesten simke karte se nesto skuplje i kostaju 1390 kinti a mogu da se nabave i za 1090 u pretprodaji i to samo jedan dan...ali DZEBI GA, zaboravio sam kad!!! o| ;)

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

11

Subota, 07. Juni 2003

moze i za DZ

posle 4 ujutro su otvorene sve kapije :))
pa uletite hahahahaha
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 10. Juni 2003

ka sve sto mi se ne da Psotajem shurak zvanichno 4 yul-a ??? tako da Jock ove godine pa next InshAllah .....

:(
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

13

Srijeda, 02. Juli 2003

..

Dal moze simke da ceka da pocne festival 2moro, a? Posto si stalno pisao pre festivala sad si duzan da pises podrobno kako je bilo i posle festivala :))

Dobar je line-up vidim. Moj favorit je definivno Moloko!!! Zadnji album ("statues") je strava. Dva mixa koja su ukljucena na cd radili su dj-evi koji su bili ovde u KL-u Timo Maas pesmu familiar feelings, i Fracnois K pesma forever more. Inace i par drugih dj-a koji ce biti na exitu je bilo ovde: tim delux, jeff mills, roni size i mc dinamite..

Kad se doda jos i Stereo Mc's stvarno ispada mocan line up na exitu..

Posto je simke to propustio da objavi, evo ja cu, za one koji budu sedeli kuci ima broadcast koncerta moloko u subotu u ponoc (uzivo naravno)... ja to gledam :]

Steta samo sto na exitu nije Joy Negro (aka Jakatta), po meni najbolji dj. Gostovao je i on ovde i odusevio me.. (inace ima i dosta poznatih singlova iza kojih se krije njegovo ime). Dimitri form paris, Lil louis Vega, Masters At Work.. bas me zanima da li znas za njih simke.. oni ti postavaljaju trasu svetske scene i najeminentniji su izvodjaci. A eto i oni su bili ovde (pre par dana je bio dj spiller (autor pesme if this ain't love) iz italije al ja sa gipsom bas i nisam mogao da idem :D ). www.nouvoclub.com my favourit club ovde pa pogledaj..

Zelim ti dobar provod na exitu!!!
mogu ja da se potpisem i bolje...

14

Srijeda, 02. Juli 2003

Hvala bogu da vas vec jednom ispracamo na EXIT !!!!!

Idite ljudi ,IZADJITE, lepo se provedite, djuskajte, pevajte, pa opet ovde dodjite i malo nam popricajte kako vam bi?

Zelim vam lud i nezaboravan provod!!!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

15

Srijeda, 16. Juli 2003

Prodje EXIT i bi dobar! Naravno MOLOKO obori sve rekorde! U ovom kontextu spomenuo bih i ECHO! Beogradski festival je takodje bio dobar! Znam da prve veceri nisam mogao da spavam od buke a sutra sam imao ispit! Srecom polozio sam... :)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 17. Juli 2003

Nazhalost ja sam bio na moru tako da nisam mogao da pishem shta se sve deshavalo...stig`o sam da obidjem nazhalost samo prvi dan Exita jer sam zhurio na avion za Antalyu :) Bio sam odushevljen samom atmosferom a posebno kad je Aca Shapic najavljivao da festival moze da pochne...:) Cuh da je treci dan bio najjaci a chetvrtog dana je samo DJ STAGE bio dobro posecen,chak 58000 ljudi je bilo tamo...naravno najjachi line up,Christian Smith(Covek radio 10 sati i otisho kuci :) ) Slam DJ`z(Najjachi svetski techno duet),Jeff Mills(Prvo svetsko techno ime),Marko Nastic(najbolje ime i jedino ime koje smo mi uspeli da izbacimo)...od Moloka sam ochekivao dobar performance jer su oni trenutno vodeci u svetu shto se Popa tiche...:) sve u svemu zadnji podatak koji sam uspeo da dobijem je da je bilo svega 162 osobe koje su pokushale da unesu narkotike shto iznosi 0,12% posetilaca...tako to ja sam odushevljen i nadam se da ce sledeci Exit biti josh jaci i bolji...A shto se ECHA tiche ja sam bio u BG za vreme odrzhavanja i samo znam da je zadnja noc bila jaka s obzirom da je ulaz bio DZ...a kisha je sve pokvarila...normalno da je zadnja noc protekla u znaku Marka Nastica i Billy-a Nasty-a koji su se nadmetali VERSUS :)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 17. Juli 2003

Jare bate kako da ne znam za imena koja pripadaju Theremin Managementu,mom omiljenom Labelu...:)
shta ti radish tamo bre...:) chuvaj se respiratornog sindroma i pokushaj nac neko zezanje...Molio sam tvog Almina da odemo al on nije bio na odmor...vidjamo se stalno dole u firmi...ja mu pokazujem tvoje postove koji se bash i ne podudaraju sa mojim a on se ono k`o smije :) bilo je super na Exitu barem tu jednu noc kolko sam bio...:)

18

Četvrtak, 17. Juli 2003

Aman simke ima li te igde zivoga ???
Ja rekoh ti se izgubio na EXIT. Cekamo tu da se javis da nam ispricas kako si se proveo tamo, kako je sve proteklo a ti , ti se suncas i brckas po moru? (salim se)

...dobro je da si ziv i zdrav. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks