Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Baris

Početnik

(10)

• »Baris« je muško
  • »Baris« je autor ove teme

Datum registracije: 17.09.2006

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 13. Maj 2007

F.C. Novi Pazar ispitati

Merhaba aranızda Türkçe bilen mutalaka vardır.Ben malesef boşnakça bilmiyorum.Öğrenmek için bir kaç kere Novi Pazar'a gelmiştim ancak fazla etkisi olmadı.Zaten bir iki kere gitmekle öğrenilmez sadece biraz anlıyorum evde annemle babam boşnakça biliyorlar.Novi Pazar'dan göç etmişler yıllar evel.Istanbul'da yaşıyorum.Bu konuyu açmamdaki amaç ise Türkiye'de 30.000 üyeli tanınmış bir site forumunda isteyen istediği klübü tanıtıyor bende memleketim Novi Pazar Futbol Klübünü tanıtmak istiyorum.Tanıtmama nasıl mı yardım edebilirsiniz.
Mesela Klübü tanıtan yazılar (Türkçe olması lazım) Klübün geçmişini yazan nasıl kurulduğunu yazan taraftarlarının ateşliliğini anlatan varsa video ve güzel resimler.Böyle dosyalarınız varsa elinizde benle paylaşmanızı istiyorum.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Türkçe bilen biri bu yazıyı tercüme ederse çok sevinirim.Sevgiyle kalın.

Saygılar...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 13. Maj 2007

A jel imas ti nekog tamo da nama ovde ovo prevede na bosanski,spski,hrvatski,u krajnjem slucaju engleski,jer nas je vecina slaba sa turskim?
Halo Bing? Kako brat?

bihoracyug

Početnik

(10)

• »bihoracyug« je muško

Datum registracije: 16.05.2007

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

puno merha iz turske.Ova ljudi kaze u turska ima za fudbal veliki web site.On hoce da stavi tamo novipazar informacije.On je poreklom pazarac.Ali nezna jezik.Kaze 2 put dosasam ovamo ali ne nauciosam jezik.
I jos ja vam kazem nesto.U turska ima drgi liga tim YILDIRIMBOSNA.Mi smo tim.U istanbul ima 2 milion sandzacki diaspora.Mi hocemo yıldırımbosna i novipazar napravi takmicu.I mene treba Novipazar mladzi tim treiner ime.Bivsi fudboler.

U turska ima website www.bosnasancak.net
docekamo vam.Hajde bujrum

Social bookmarks