Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško
  • »Zulfikar« je autor ove teme

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 19. Maj 2008

F-secure...

"F-secure Internet Security 2008",da li neko koristi ovaj AV,jeste li zadovoljni istim?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 19. Maj 2008

Ja koristim nod32 i dosada nisam primetio da niko ima ovaj av obicno je to avg ili neki drugi tako da ti ne mogu nista reci u vezi ovoga mada bi ti preporucio da uzmes Zonealarm kao firewall i Spy Emergency kao anti-spyware program posto vidim da se raspituje u vezi ove vrste programa

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško
  • »Zulfikar« je autor ove teme

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

3

Utorak, 20. Maj 2008

Napomenuo bih vezano za temu da je ovaj F-secure po efikasnosti na istom mestu kao i Kaspersky,tj dele prvo mesto.

Emire,dje si ba,nema te da se javis :)) ;)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

weborium

Početnik

(10)

• »weborium« je muško

Datum registracije: 16.07.2008

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 17. Juli 2008

Ja koristim F-Secure i program je stvarno odličan. Posle svih onih besplatnih propuštajućih tipa avg, avast i sl. ili Kasperskog koji (moze da kaze ko sta hoce) starno gusi racunar, meni je F-Secure stvarno odličan. Dobio sam prvu godinu free, ali bez problema ću da ga platim kada isteknem. Inače nije strasno skup, a obnova se i pored toga plaća samo 50% od cene. Vredi.

Social bookmarks