Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 07. Februar 2008

Facebook

Imate li nalog na Facebook-u?
Shta mislite o Facebook-u?
Koliko vam vremena oduzima?
Da li je koristan ili ne?

Ja sam imala nalog i nedavno ga iskljuchila jer mi je oduzimao puno vremena. ?(

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

2

Neznam ti ja "dijete" stati je to facelook,jel se to jede :)?;)

Salu na stranu ozbiljno neznam sta je to facebook,jel moze malo pojasnjenje?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

3

Facebook je mreza (social network) u kojoj, kao registrovani korisnik, mozesh stupiti u kontakt sa svojim poznanicima (takodje registrovanim), razmenjivati poruke, fotografije, snimke, ubacivati razne aplikacije itd.
Istovremeno uredjujesh svoju stranicu kako zelish, shto malo podseca na MySpace stranice.

Adresa je www.facebook.com, ali ne mozesh da pristupish bez registracije.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

4

Hvala na odgovoru :)

Nego,da li bi mi ti savjetovala da ne gubim vrijeme sa tim uredjivanjem slika i razmenom navedenog,nisam dosada imao sa ti iskustva osim putem msn-a?
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

5

Utorak, 19. Februar 2008

Ovu sliku stavljam mahsuz za Stingicu koja je kibnula s FBa :D
zuti cvijet je dodao/la ovu sliku:
  • fb.JPG
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

6

Utorak, 19. Februar 2008

:D :D Zutko, Zutko...
Kako je krenulo, stvarno ce se zaraziti i penzioneri. ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

7

Srijeda, 12. Mart 2008

Najmlađi milijarder u SAD je Mark Eliot Cukerberg, 23-godišnji mladić i tvorac poznatog veb sajta Facebook čija je vrednost procenjena na 15 milijardi dolara.

Novi Bil Gejts je, prema mnogima, tvorac najznačajnijeg projekta na internetu ove decenije.

taj momak je 2006. godine odbio „Jahuovu“ (Yahoo) ponudu od milijardu dolara.
Danas broj korisnika Facebook-a već prevazilazi 50 miliona.
Cukerberg je sa 20 godina kreirao Facebook u sobi studentskog doma na Harvardu kako bi on i njegovi prijatelji lakše komunicirali s ostalim studentima. Ali, vremenom je skroman veb sajt postao socijalni fenomen.
Studenti i đaci širom Amerike počeli su da traže pristup sajtu. Do sredine 2006. godine više od milion korisnika interneta, većinom studenata, imalo je svoj profil na Facebook-u.

Broj Facebook članova raste neverovatnom brzinom, kakvu nije zabeležio nijedan drugi sajt novije generacije, a kompanija danas vredi 15 milijardi dolara.

Svako može besplatno postati korisnik Facebook-a na adresi www.facebook.com. Svako može da na tom sajtu napravi sopstveni profil putem koga će biti u kontaktu sa drugim članovima sajta. Njegova najvažnija osobina je to što vam omogućava da se povežete sa ljudima koje već poznajete.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

8

Srijeda, 12. Mart 2008

iMan-a, interesantan ti ovaj članak. Interesuje me, šta te je najviše privuklo kod ovog članka? Šta je to zavrijedilo tvoju pažnu pa si odlučila da ga ovdje postiraš?
I ne samo ti, već bi lijepo bilo čuti i mišljenje drugih članova, šta im je najintersantnije kod ovog tvojeg članka?
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

9

Srijeda, 12. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Junus
Šta je to zavrijedilo tvoju pažnu pa si odlučila da ga ovdje postiraš?

Hm...meni se bar cini da post odgovara temi u koju je stavljen.

- 23-godišnji mladić i tvorac poznatog veb sajta Facebook čija je vrednost procenjena na 15 milijardi dolara ;

- broj korisnika Facebook-a već prevazilazi 50 miliona;;

- Cukerberg je sa 20 godina kreirao Facebook u sobi studentskog doma...

...i da ne nabrajam vise to sto je interesantno, bar meni.

Citirano

Orginalno od Zulfikar
Neznam ti ja "dijete" stati je to facelook,jel se to jede :)?;)

Salu na stranu ozbiljno neznam sta je to facebook,jel moze malo pojasnjenje?

Svako može besplatno postati korisnik Facebook-a na adresi www.facebook.com. Svako može da na tom sajtu napravi sopstveni profil putem koga će biti u kontaktu sa drugim članovima sajta. Njegova najvažnija osobina je to što vam omogućava da se povežete sa ljudima koje već poznajete.

"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Srijeda, 12. Mart 2008

Naravno da je ovaj tvoj članak u skladu sa temom, suvišno je i bilo da objašnjavaš.

Koliko sam mogao da primjetim, pored ovih interesantnih stvari koje si ti navela, pisac ovog članka je kao interesantnu stvar naveo i to da ovaj mladić i pored svega toga i dalje živi sasvim skromno. Zar to nije interesantno?

Meni je nekako taj dio najinteresantniji u ovom članku.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

• Poruku poslati

11

Srijeda, 12. Mart 2008

A daa...govoris o dijelu koji sam izbacila iz clanka jer mi se ucinilo da je sa tim post i previse dug...Mada, kad si vec pomenuo, mozda je najbolji dio izostavljen iz clanka:

Novi Bil Gejts je, prema mnogima, tvorac najznačajnijeg projekta na internetu ove decenije. Po njegovom izgledu teško bi se moglo prepoznati da se radi o dečku koji je od 20. do 23. godine uspeo da napravi kompaniju vrednu 15 milijardi dolara.

Stalno je u „adidas“ papučama. Radije jede u „Mekdonaldsu“ nego u „pravom“ restoranu. Još uvek živi u iznajmljenom stanu sa jednim dušekom, stolom i dve stolice.

Svakoga dana pešači do kancelarije ili vozi bicikl, a dešava mu se da kasni na sastanke s čelnicima „Majkrosofta“ jer se obično uspava.

I eto... ;)

I da ne skrenemo puno sa temee:

Nalog na Facebook-u imam, koristim ga samo kad mi treba, rijetko za razonodu.

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

• Poruku poslati

12

Srijeda, 12. Mart 2008

Hehe, nisam ni primjetio da si upravo taj dio iz članka uklonila. :D Hvala što si ga naknadno postirala.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 05. Juni 2008

Kako da Nadjem "Pazarce" na facebook-u? Ja pokusam da nadjem sto ukucam Novi Pazar, pise no match found i ne nadje mi nikog. Molim pomoc? :O
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

14

Petak, 06. Juni 2008

@Jahja

Idi na Groups pa tamo utipkaj Novi Pazar, ima nekolko grupa sa nekoliko stotina clanova ...

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 06. Juli 2008

facebook je stvarno fantastican izum...
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 24. Juli 2008

Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 30. Oktobar 2008

Ja sam se registrovala na facebook jedno godinu dana posle shto sam prvu pozivnicu dobila od kolega/prijatelja ...
U pochetku sam ishla tek onako videt imal koji novi post, privatna poruka il' zahtev za prijateljstvo ...

Sada nemogu bez Facebook ... pa da ne slazhem jedno 5-6 puta pa do 10 se konektujem i komentarishem raji na slikama, shaljem aplikacije, testove itd ...

Chak sam i na Facebook pronashla stare raje pa chak i drugare koje sam imala u osnovnoj shkoli !

Dobra stvar ;)

PS : Admin' isto tako volim tvoj forum :P
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 14. Decembar 2008

Akcija na Fejsbuku protiv velicanja zlocina u Srebrenici

Novinari „LA tajmsa” i „Čikago tibjuna” pokušali da kontaktiraju administratore Fejsbuka da bi dobili objašnjenje zašto grupa „Nož, žica, Srebrenica” nije ukinuta...
Grupa na Fejsbuku opredeljena za ukidanje nacionalističke grupe „Nož, žica, Srebrenica” koja veliča zločin počinjen u tom gradu 1995, skupila je za manje od 72 sata gotovo 10.000 članova. Grupi „Close (zabranite) group noz, zica, Srebrenica”, pored građana BiH priključili su se i brojni ljudi iz Srbije sa željom da svojom građanskom akcijom daju doprinos borbi protiv govora mržnje.
AKCIJA - Enes Hamzagić, momak iz Novog Pazara i jedan od administratora grupe koja želi da zatvori nacionalističku grupu, za „24 sata” kaže da ga je, kada se pridružio svojoj grupi, bio strah od reakcije njegovih sugrađana srpske nacionalnosti.
- Ipak, ubrzo sam od svojih prijatelja Srba dobio punu podršku za ovo što radimo. Ovo je multietnička sredina i bilo je bojazni da bi nacionalisti mogli da prave nerede zbog našeg prisustva u grupi, ali su mi prijatelji Srbi odmah rekli da ih je sramota i da su iznervirani što postoji grupa kao što je „Nož, žica, Srebrenica” - kaže on.
Hamzagić, međutim, kaže da njegovu grupu nije kontaktirala nijedna antifašistička grupa iz Beograda, iako su, zahvaljujući sličnim „građanskim” akcijama na Fejsbuku, dosad ukinute brojne grupe koje su pozivale na netrpeljivost i promovisale govor mržnje.
- Ono što znam je to da su novinari „LA tajmsa” i „Čikago tibjuna” pokušali da kontaktiraju administratore Fejsbuka da bi dobili objašnjenje zašto grupa „Nož, žica, Srebrenica” nije ukinuta. Priču o tome je objavio i Rojters, ali ni oni nisu uspeli da dobiju komentar od ljudi sa sajta - kaže on.
Hamzagić kaže da je njegova grupa bila na meti nacionalista - da su dobijali pretnje smrću, da su bili vređani na nacionalnoj osnovi - ali i da mu broj članova koje su skupili za kratko vreme, kao i interesovanje stranih i domaćih medija, daje nadu da će grupa „Nož, žica, Srebrenica” uskoro biti zatvorena.

http://www.facebook.com/group.php?gid=266644815000&ref=mf

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

19

FACEBUK : postanite obožavatelj NANE FATE ORLOVIĆ
Na vatru odgovori vatrom !

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

20

Možemo postati njeni slusaoci ili da kažem ljubitelji a zna se ko se obožava i da taj termin ne smemo tako lahko koristiti. ;)
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Social bookmarks