Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 14. Decembar 2008

Da i ja tako mislim - al na facebuku je jednostavno takav termin
Na vatru odgovori vatrom !

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 14. Decembar 2008

Ovaj facebook je zlo, to je takva zaraza da je to strasno, ali je i zanimljiv. Pametan covek moze facebook da iskoristi, a mi(vidite i sami da i sebe ukljucujemu ovo mi) , samo gubimo vreme, kojeg nikako nemamo dovoljno.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

23

Srijeda, 17. Decembar 2008

Ja sam se tu skoro registrovala na Facebook-u i sad za sad sam eto ponovo stupila u kontakt sa nekima od nekadasnjeg skolskog drustva, sa kojima se nisam cula najmanje nekih 8-9 godina. Takodje sam pronasla rodjake sirom svijeta. Inace sam rijetko tu.

Prije Facebook-a, sam bila i jos uvijek sam, registrovana na studivz koji je potpuno istog karaktera i ideje kao facebook, s time sto su vecina registrovanih studenti. Ko je od koga ukrao ideju, ne znam. Cinjenica je da su iste.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

24

Facebook je došao sa samog dna pakla, daBogda ga grom spalio :]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

25

Ja sam se na facebook registrovao prije nekoliko meseci i retko kad ga posetim. Meni nije toliko zanimljiv :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

26

Postane kada imas 50-60 prijatelja, sa kojima se cesto cujes, kada ti prijatelji postave sto tvojih slika i kada ti za svaku sliku dolazi e-mail, da si taggovan ili da je neko komentarisao tvoju sliku. Lako se covek zarazi. :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

27

Tek sam dva tri dana na facebuku i izgubio sam malo prije sve na pokeru - kako se na ovom cudu dolazi do love, mozda me je od vas netko opeljusio -
Na vatru odgovori vatrom !

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

28

Subota, 20. Decembar 2008

zna li neko fazon kako mogu videti ko je bio na mom profilu?hvala i selam
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

29

Subota, 27. Decembar 2008

Ima veoma zanimljiva grupa na facebook , koja pokrece Inicijativu da dovedemo Dina Merlina u NP. Vec je stigla do 396 clanova. Bujurm ukljucite se ako zelite i zovite druge koje zele.

http://www.new.facebook.com/group.php?gi…62019981&ref=ts

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 28. Decembar 2008

Ja neću da pristupim grupi iz protesta. Dino Merlin zna sam kako da dođe do Pazara ali neće. Što da ga molimo...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

31

Mozda znaju i Rolling Stones-i znaju gde je Pazar pa ipak nece da dodju. To je normalno tvoje misljenj, i ja ga postujem, i donekle si u pravu. Ali bih ja i jos 400 facebook clanova, i sguran sam veliki broj Sandzaklija voelo da ga vidi ovde.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od Phikret
Ja neću da pristupim grupi iz protesta. Dino Merlin zna sam kako da dođe do Pazara ali neće. Što da ga molimo...

Potpisujem! (o)
我还记得

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

• Poruku poslati

33

2004. godine sam ga video u Mostaru, slikao se sa njim, dao mi autogram i kad sam mu rekao 'Čekamo te u Pazaru', odgovorio je 'InshaAllah'. Prije četiri godine!!! Evo autograma.

Niko nigde ne odlazi iz emocija nego iz interesa. Dino Merlin je dobrodošao u Pazar i kad dođe otići ću na koncert. Ako se čvrsto drži svojih principa, onda treba to pozdraviti (znamo koji su to principi), ali mogao je malo preformulisat te principe pa doć' u Pazar a ne doć' u Beograd. Ipak mu babo vuče poreklo iz Pazara. Ali opet kažem ne odlučuju emocije nego druge stvari...
Phikret je dodao/la ovu sliku:
  • AutogramDinaMerlina.jpg

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

34

Ljubomoran sam :O .

Pa vidite reko je da ce doci. Znaci samo treba malo to da poguramo.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

35

Subota, 02. Maj 2009

facebook
Projekat CIA-e da bi sami počeli da skupljamo podatke o sebi i pravimo svoje dosijee. Na taj način im omogućavamo pristup do svojih slika, znaju s kim se družimo, gde smo bili na letovanju, šta trenutno radimo, kojoj smo političkoj opciji naklonjeni - i sve to bez angažovanja i jednog jedinog agenta - brilijantno.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

36

Subota, 02. Maj 2009

Citirano

Orginalno od rime
facebook
Projekat CIA-e da bi sami počeli da skupljamo podatke o sebi i pravimo svoje dosijee. Na taj način im omogućavamo pristup do svojih slika, znaju s kim se družimo, gde smo bili na letovanju, šta trenutno radimo, kojoj smo političkoj opciji naklonjeni - i sve to bez angažovanja i jednog jedinog agenta - brilijantno.

Ne znam za to, ali ipak ljudi najviše padaju na foru dobrovoljne aktivnosti - ako nešto moraju, tad neće, a ako ne moraju, sve će uraditi.
Što se tiče CIA-e, e pa baš mi je milo što znaju da je moj omiljeni automobil Focus RS!!!
我还记得

eki

Učenik

(10)

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 03. Maj 2009

Citirano

Orginalno od Phikret
Dino Merlin zna sam kako da dođe do Pazara ali neće. Što da ga molimo...

Upravu si Phikret,ali ja sam se ipak pridružio ovoj grupi. :D

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 04. Juni 2009

Pronašla sina otetog pre 27 godina uz pomoć Fejsbuka

Ejvril Grab (62) iz Pula na jugu Engleske našla je svog sina kojeg je pre 27 godina oteo njen otuđeni muž, piše "Bornmaut Dejli Eko".

Grab je krajem sedamdesetih godina dobila starateljstvo nad Gejvinom Parosom, nakon što je propao njen brak sa jednim Mađarom. Otac, koji je umro 2006, imao je pravo na posete, ali je oteo Gejvina 1982. i odveo ga u Mađarsku.

"Gejvinov otac imao je pravo na posete, rekao je da ide u zoološki vrt ili gde već, ali se nije vratio. Saznale smo posle da ga je odveo u Mađarsku", izjavila je Beril Vilson, Ejvrilina sestra. "Moja sestra je bila očajna, njeno zdravlje se pogoršalo".

Grab, je prošlog Božića imala srčani udar i sada govori otežano. Pored Gejvina, ona ima sina Tonija i dve ćerke, Džuli i Debi. Ejvril nije videla svog sina 27 godina, a zahvaljujući "Fejsbuku", sada su ona i Gejvin ponovo zajedno. Ona i Beril godinama su pokušavale da pronađu Gejvina. Njena porodica bila je u stalnom kontaktu sa britanskim i mađarskim ambasadama u obe zemlje, a slučaj su čak izložili i tadašnjoj premijerki Velike Britanije Margaret Tačer, izvestio je "San".

U poslednjem pokušaju da pronađe sina svoje sestre, Beril je ukucala njegovo ime u internet pretraživač i pred njom se pojavio Gejvinov "Fejsbuk" profil, u kome je navedeno da je rođen u Liverpulu i ime njegove majke. Prošlo je ipak nekoliko nedelja pre nego što je Gejvin odgovorio na poruku svoje tetke, jer nije gledao svoju stranicu na popularnom društvenom sajtu duže vremena.

"Čim sam ga našla na Fejsbuku nazvala sam Ejvril i rekla joj da imam važne vesti. Zatražila sam od nje da sedne i potom sam čula vrisak olakšanja", ispričala je Beril.

Gejvin je u sredu doleteo iz Budimpešte u London i došao u majčinu kuću u Pulu.

"Nisam mogla da spavam te noći, samo sam sedela i čekala da dođe. Stigao je oko četiri sata ujutro. Iako je prošlo maltene 30 godina, prepoznala sam ga čim sam ga videla. Ima moje oči", rekla je Ejvril. "Emocije su me nadvladale i samo sam govorila 'moj prelepi sin', iznova i iznova. Samo smo grlili jedno drugo".

"To je bio najsrećniji dan njenog života, kada se srela sa svojim sinom. Ona je rekla da nema reči koje bi to mogle da opišu", dodala je. "Odahnule smo. Trebalo nam je 27 godina da ga pronađemo, ali nikada nismo odustale", rekla je Beril. "Moja sestra je na sedmom nebu".

Gejvin, kako je rekla, ne govori engleski jezik, ali je uspeo da kaže da je oženjen, da ima troje dece, dve devojčice i dečaka, i da radi kao majstor.
On je rekao da je tragao za svojom majkom poslednjih pet godina.

(Blic)
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 04. Juni 2009

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

40

Petak, 05. Juni 2009

Evo, posto sam clan ove grupe (ofnp)! :D Thank you Administrator

Hari (annonimus) poslo sam ti poruku da me prihvatis za prijatelja...nemoj slucajno da si me odbio! :D

Social bookmarks