Niste prijavljeni

boki_051

Početnik

(10)

• »boki_051« je muško
  • »boki_051« je autor ove teme

Datum registracije: 02.05.2005

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 02. Maj 2005

Far Cry multiplayer problem login !!!

Registrovao sam se na Far Cry , al kad god pokusam da se ulogujem da bih igrao na netu u multiplayer modu, trazi mi serijski broj igrice !!!
Nasao sam neki serial na jednom sjtu , al mi jeprvi put uspjelo , da odigram , medjutim sad mi stalno izbacuje poruku kad hocu da se logujem kad upisem taj serial "serial number allredy exist" !!!
Naravno da to izbacuje ,jer nisam kupio igru vec koristim pirata , i taj serial koji sam nasao na tom sajtu je od nekog lika , pretpostavljam , samo me interesuje dal je neko prevazisao i ovaj problem !!!
Hitno mi treba serial na koji se mogu logovat, jer sam lud za Far Cry , a pogotovo za multiplayer fazonom pucacine !!!

Mora neko nesto da zna o ovome !!!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 02. Maj 2005

Tema zatvorena!

Citirano

Orginalno od boki_051
Naravno da to izbacuje ,jer nisam kupio igru vec koristim pirata , i taj serial koji sam nasao na tom sajtu je od nekog lika...

Na ovom forumu, a kako je to i u statutu lepo navedeno, nije dozvoljena razmena ilegalnih stvari, niti ce ovo mesto sluziti kao poligon za sirenje piraterije.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks