Niste prijavljeni

AsiraF

Učenik

(10)

• »AsiraF« je žensko

Datum registracije: 18.01.2008

• Poruku poslati

161

Petak, 18. Januar 2008

...i od mene jedan vic za kraj...

Otisao Mujo da se pregleda,bolelo ga grlo.Udje Mujo,kaze doktoru problem.
Doktor:"Otvori usta da pregledam grlo."
Otvori Mujo usta.
Doktor:"Uh Mujo sto ti se oseca luk iz usta"
Mujo:"A Boga ti ,luk se oseca,a onih 20-ak cevapa se ne osecaju,je li?"
Svatila je sasvim jasno da ga silno voli,a i to da moze da se pomiri sa tim da ga vise ne vidi NIKADA... NIKADA...

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

162

Petak, 17. Oktobar 2008

Mujo hodao tri dana pustinjom bez jela, bez vode, bez ičega. Kad je već počeo skapavati, naiđe na čoveka i pita ga:
- "Daj mi malo vode?"
- "A dao bi ti ja vode, al imam i ja malo... Nego, da se mi dogovorimo. Ja ću se udaljit 50 metara a ti moraš prdnut da te ja čujem. Ako to uradiš, dobićeš kap vode."
Mujo pristane. Odalji se ovaj pedeset metara, mujo prdi, prdi, prdi, kad odjdnom će izdaleka:
- "Dovoljan!"
I dobi kap vde.
Opet on luta dalje, dan-dva, kad naiđe na drugog čoveka i pita ga da mu da vode. Ovaj mu odgovori:
- "A čuj sinko, dao bih ja tebi vode, ali imam i ja malo. Nego, ja ću se odaljit 100 metara, a ti prdni, pa ako te čujem dam ti čašu vode."
Mujo se opet složi. Ode ovaj 100 metara, Mujo prdi, prdi... Kad čuje:
- "Dovoljno!"
I dobi času vode.
Luta on dan, dva, tri, prošlo pet dana, kad pred smrt ugleda čoveka na kamili. Pita ga da mu da vode, kad ovaj odgovara:
- "E, sinko, dao bih ti ja vode, al treba mi za porodicu, nego ja ću otići 150 metara i ti prdni da te ja čujem i dobićeš pun kabao vode!"
Mujo se sa ushićenjem složi.
Ode ovaj 150 metara, Mujo prdi, prdi, prdi, ovaj viče izdaleka:
- "Možeš ti to jače, ne čujem te ništa!"
Mujo još jače prdi, prdi, prdi, udara se po guzici... Kad ga neko budi iz sna. Pogleda on oko sebe, kad ono razrednica od njegovog sina:
- "Pa čoveče, 'ajd što si zaspao na roditeljskom, al' što si i prdio, pa rastera mi sve roditelje!"

JOKA

Početnik

(10)

• »JOKA« je žensko

Datum registracije: 10.10.2008

• Poruku poslati

163

Petak, 17. Oktobar 2008

Mujo i Haso dobili nagradu, vikend paket u Njujorku. Popeli se oni na 109. sprat hotela i gledaju kroz balkon. Kaže Mujo Hasi: Vidi bolan Mujo pa mi imamo pogled na more, mogli bi se okupati, samo skociš sa balkona i eto te u moru. Pošto je bila magla i 109. sprat, Mujo i Haso bili su sigurni da je ispod more.Kaže Haso Muji da skoci kad je tolko zapeo da se okupa. Skocio Mujo i naravno razbio se na betonu, na trotoaru ko lubenica. Vice Haso odozgo: Mujo kakva je voda, jel ledena.A Mujo ce njemu:Nije, nije samo skocci malo dalje, ja sam udario guzicom od obalu.

....................................................................................................................................................................................

Dode fata muji u bolnicu i kaže: e mujo da znaš šta mi se desija na put. Uzela ja taksi i krenem prema tebi i ubrzo se ja sitim da sam zaboravila novcanik i kažem taksisi da se vrati, a on posoji na nekom puteljku i kaže:možemo mi to riješit i na drugi nacin.il ceš mi pjevat il cu te jebat do kraja. pita mujo: i šta si mu otpjevala? fata:mujo,pa zar je meni do pjevanja kad si ti u bolnici

....................................................................................................................................................................................

Šta rade Mujo i Haso kad završe Pravni fakultet?
Prenesu skele na Ekonomskog.

Ožene se Mujo i Fata i odu oni na medeni mjesec. Prve bracne noci krene Mujo voditi ljubav s Fatom, al' ona mrtva-hladna ne mice se nimalo. Mujo ce na to: Ajde, Fato, mrdni malo. A Fata ce: Što, bolan, je l' ti smetam?
JEL DOSTA?
posaljite mi fotke vasih svekrva i tasti...upravo u nemu kartu unosim prirodne katastrofe :] :] :] :] :] :o)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

164

Ponedjeljak, 30. Novembar 2009

Djeca pitala učitelja koji je sjedio pored peći razne stvari. Njemu dosadilo pa im kaže:
- "Kad hoćete nešto da mi kažete prvo u sebi izbrojte do 100."
Mali Mujo to ozbiljno shvati pa ga učitelj vidi da miče ustima i pita ga šta mu je?
A Mujo:
- "..., 97, 98, 99, 100, učitelju gori vam kaput."
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

robert

Početnik

(10)

Datum registracije: 01.11.2012

• Poruku poslati

165

Nedjelja, 11. Novembar 2012

Kako reagiraju Engleskinja, Francuskinja i Fata kad ih muž zatekne s drugim muškarcem u krevetu?

Engleskinja:

• Johne, molim te, izađi iz sobe. Moj advokat će ovo raspraviti s tvojim advokatom.

Francuskinja:

• Francois, dušo, pa šta čekaš, pridruži nam se!

Fata:

• Mujo, pa to si ti, bolan? A ko je onda ovaj na meni?!?!

Social bookmarks