Niste prijavljeni

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

81

Ponedjeljak, 23. Juli 2007

Ja sam išla samo na ovo zadnje veče, na koncert Zabranjenog pušenja, i bilo je sjajno. Sve čestitke Aladinu i ekipi iz organizacije a posebno mojoj snahi kreatorki Amini Hačković ;)

Predgrupe su bile takođe odlične, a one slatke momčiće iz Music Hospitala jedva slušah, ufati me nostalgija, vratiše mene i Demoiselle u ranu mladost, a već kad ofljaštiše Van Gogha obretoše me u embrionalnu fazu života :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

zucky_85

Zlatna sredina

(10)

• »zucky_85« je žensko

Datum registracije: 03.08.2006

• Poruku poslati

82

Bila sam sinoć na koncertu Zabranjenog pušenja i ...fenomenalno je bilo!Grlo mi je otišlo totalno,atmosfera,društvo,izvođači...sve je bilo extra-sinoć!
Samo mi ne otpevaše Pismo Elvisu,ni Djevojčice kojima miriše koža...šmrc :( al' i bez toga ceo koncert je bio extra!
Što reče Žuti cvijet-vratih se sa svojom školskom drugaricom u doba gimnazijskih žurki ....aman...ostara se... :D
I by the way-naš mladi bend Music Hospitall takođe me oduševio-momčići samo napred (o)

Lovers don't finally meet somewhere
they're in each other all along...

DJ Hary

Početnik

(10)

• »DJ Hary« je muško

Datum registracije: 05.09.2006

• Poruku poslati

83

sve cestitke za trud i zalaganje "Aladinu i njegovoj raji"ko sto neko rece :D .zakazao je voditeljski par i tehnicka organizacija takmicarske veceri ali sveukupni utisak je pozitivan.Izvadilo vas je Pusenje cijim sam nastupom odusevljen! (o) sve najbolje u buducem radu !
"you know what I mean"

Cranox

Početnik

(10)

• »Cranox« je muško

Datum registracije: 26.06.2007

• Poruku poslati

84

vrijedio je nastup pushnja 12 sati u Sandzak transu bez klime i vrata od wc-a na ekser u pansionu Han :] bilo mi je bolje nego na stonse. shteta shto ne odsvorashe "baladu o Gigi Bosnicu"
hvala Pazaru na gostoprimstvu od mene i cure ;)
[SIZE=3]ako je abortus ubistvo, onda je masturbiranje genocid[/SIZE] 8)

demoiselle

Zlatna sredina

(10)

• »demoiselle« je žensko

Datum registracije: 09.12.2006

• Poruku poslati

85

E ljudi cekala sam zp, i cekala, i cekala celog zivota i isplatilo se...stvarno su bili neverovatni (o) (o) (o) !!! A ja i cvetic ucosale, podmladismo se...steta sto Fakat nije mogao da svira, volela sam i njih da cujem...Ali, mislim da oni planiraju svirku na centru i to veoma uskoro, za par dana, tako da, ljudi, jos nije gotovo, bice jos roka!!! :D 8)

Datum registracije: 28.06.2007

• Poruku poslati

86

Petak, 27. Juli 2007

eto videsmo

eto o tome sam ja prico.videli ste sta se desilo u takmicarskoj veceri.ono dvoje voditelja sto su bili najavljeni kao vrhunski profesionalci pokazase kako se upropastava festival.pa ja bi bolje vodijo program.ali kao sto vec reko organizatorima je najvaznije bilo da prodaju sto vise ulaznica,i uspeli su.kazo da je bilo puno na koncertu poznate sarajevske ateisticke grupe zabranjeno pusenje.a kad se dzepovi napune idemo da pevamo iljahije i kaside ,zajedno i uglas.bog da vam pomogne i sacuva vas sejtana.pozdrav za organizatore licemere i velike ljubitelje para

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

87

Petak, 27. Juli 2007

chudesan je ton koncert imao,
tamo gdje razocharan svijet ne shtedi nimalo,
samo da odushku da,
novac je tek sporedna stvar...

ochigledno ne vidish i ne razumijesh i ne shvatash poentu ovog festivala;)

festival, u ta tri dana godishnje daje dushu ovom umrtvljenom gradu... daje osechaj koji neki ne bi mogli da osete na drugom mestu, a koliko vidim svi koji su posetili festival, odushevljeni su i ne kriju svoje odushevljenje...
sad, uvijek postoji crna strana svega, strana koja ide u inat ,
u kontra napad svima, svemu shto valja,
a,
da li postoji odredjena doza ogorchenosti u njima, to se vidi chitanjem izmedju redova...

ono, kad pogledash stvari iz jednog od uglova realnosti , vidimo da su odredjena lica radikalno opredeljena u pogledu na sve kulturne dogadjaje ovog grada...

dakle,
zhelimo shminku, zhelimo mini suknje, zhelimo kladionice, zhelimo kafane, zhelimo striptiz barove, zhelimo prostituisanje, a ne zhelimo festival, festival koji posechuju i bracha hadzdzhhije, i pokrivene zhene i devojke, i dzhematlije, ne zhelimo festival u kojem ne postoji nishta drugo osim razonode i igranja i zabave...ne zhelimo festival u kojem je zabranjeno unoshenje ili bilo kakvo korishchenje alkohola...

ustvari, kad bi to zavisilo od `radikala` ostao bi nam samo zeleni pijac utorkom...

fala!!!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

88

Utorak, 21. August 2007

Jedna od retkih lepih, uspesnih akcija u nasem gradu. Svi ,nasim odlaskom na koncerte, treba da ih podrzimo dok to ne postane veliki festival. Dobri gosti , ali su mi se vise svideli proslogodisnji.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

89

Nedjelja, 02. Septembar 2007

Nemam

Stvarno komentar na Festival.
Meni se zgadio. Licno.
Tisuche razloga.
Al to je samo meni u cijelom gradu.
Al ako je.
Haj zatvarajte ovu temu.
Festival bio - prosho i papa.
:rolleyes:
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Tufan

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 13.03.2008

• Poruku poslati

90

Subota, 05. Juli 2008

Hoce li biti festivala i ove godine??
SDA 1990

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

91

Subota, 05. Juli 2008

I pored svih problema, velika je borba da ga ipak bude. :)

SIDARTHA

Početnik

(10)

Datum registracije: 02.07.2008

• Poruku poslati

92

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Babbha
Stvarno komentar na Festival.
Meni se zgadio. Licno.
Tisuche razloga.
Al to je samo meni u cijelom gradu.
Al ako je.
Haj zatvarajte ovu temu.
Festival bio - prosho i papa.
:rolleyes:

nisi jedini kome je ceo festival o| izuzev koncerta ZABRANJENOG PUSENJA...oni su zavredeli cak i moju paznju...

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• »kralj sevdaha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

93

Četvrtak, 10. Juli 2008

auuu.... xx(
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

94

Četvrtak, 10. Juli 2008

Dokoni. :)

Social bookmarks