Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 06. Juli 2008

ako ti nevalja bajaga,imas slavicu cukteras ...nastupa u nekoj supi koju zovu diskotekom...a nije ti ni skupo..500/600 dinara
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

22

Ponedjeljak, 07. Juli 2008

*kralj sevdaha,ne znam to oko te discoteke sto spominjes,a za tu slavicu sam cuo par puta.A ako znas koliko je karta,vidim razumes se u toku si,onda vidi dovedi Bajagu u toj discoteci.

A izvinjavam se ako sam uvredio vas to za Bajagu,mnogo vam se izvinjavam,i uzivajte kad bude on pevao!!!
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

23

Znas kako brate moj...Ti vereovatno slabo setas carsijom...Ceo grad je izlijepljen njenim posterima,tako da slucajni prolaznik,putnik namjernik to mora videti ;) A to sto kazes da nisi cuo za nju,ili da si jedva cuo za nju....To ti valha ne verujem..Tvoj profil mi nekako nejvise lici na prosecnog gledaoca pink televizije,a samim tim i Grand parade...Nemo zamerit nesto,ja samo tako mislim...a ko misli,zlo ne misli ;) ;) ;) Selam...p.s. neka ga bre Bajaga,pozitivan je to covek

• »informatic_boy« je muško

Datum registracije: 29.06.2008

• Poruku poslati

24

Bajagi nista ne fali kao pevacu a to sto je pevao na humanitarnim koncertima je nesto bas lepo,sto covek da ne pomogne bilo koje da je veroispovesti! Podrzavam svaku ovakvu akciju bilo koje estradne zvezde!

Ove godine bi organizatori mogli malo vise da se potrude oko glasanja i tome sta mi gledamo na tv-u kada ide glasanje,prosle godine je nesto pokusano da se uradi po tom pitanju ali je bilo raspad sistema! I bilo bi lepo kad bi festival isao uzivo na nekoj vecoj televiziji a ne samo na nasim lokalnim! Isto bilo bi lepo da uvedu SMS glasanje tako da i mi koji smo u publici mozemo da podrzimo svoje favorite,a ne samo ziri....Svidelo mi se kako je Pink u emisiji City predstavljao svaki dan izvodjace sa festa....velliiiikkkiii + za to....Scena je svih godina izgledala lepo po ugledu na mnoge vece festivale ako ne prosle godine cak i bolja....Ovaj festival je uporedjivan cak i sa SunFlowerom - Subotica (mislim da se tako zove) i za neke stvari je bio puno bolji od njega....
A za mesto gde se festival odrzava??? Basta Doma omladine???Back stage je bio prosle godine u Domu omladine ali ako ne znate oni nesto renoviraju pa je pitanje gde se fest odrzava ove godine tj gde je back stage?

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

25

Citirano

Orginalno od @ef
On je cak prije par godina bio meta napada sovinista iz Srbije kada je uzeo hrvatski pasos (rodjen je u Hrvatskoj). Da je neki sovinista nikada ne bi uzimao hrvatski pasos.

Ja se bas dobro secam,da je njegov zadnji koncert u Hrvatckoj propao,jer je bachen suzavac,tacnij to je bilo u Splitu koliko se secam.
A naravno da ce da uzme hrvatcki pasos.
A sta moze da uradi sa ovim srbijanskim?

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

26

ja bih rekao da je festival Sunflower u Zrenjaninu,a ne u Subotici...Mada mu to dodje isto... ;)

• Poruku poslati

27

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
ja bih rekao da je festival Sunflower u Zrenjaninu,a ne u Subotici...Mada mu to dodje isto... ;)

moja greska :O

nercos

Početnik

(10)

• »nercos« je muško

Datum registracije: 07.08.2007

• Poruku poslati

28

KOMISIJA ODABRALA 18 TAKMICARA ZA STARI GRAD 2008!

Umetnicki sektor muzickog festivala Stari Grad je u subotu 5. jula okupio strucnu komisiju koja je nakon visednevnog pazljivog preslusavanja i analize 67 pristiglih kompozicija, odabrala 18 koje ce uzeti ucesce u takmicarskom delu ovogodisnjeg festivala.

Ovogodisnji festival Stari Grad pocinje 27. jula 2008. godine. Takmicarsko vece odrzace se 28 jula.

Spisak takmicara finalne veceri festivala "Stari Grad" 2008 (28. jul):

1. No Comment band (SRB) - “Greh”

2. Varvara (SRB) - “Tek da znas”

3. Taik & Novi Dan (BiH) - “Ako Bog da”

4. Stevan Lazarevic (SRB) - “Bio sam uz nju”

5. Mar’n’B (SRB) - “Ako pozelis”

6. The Last Location (BiH) - “To you I belong”

7. Sabina Cerimagic (HRV) - “Zora je”

8. Funkestra (SRB) - “Makina”

9. Almir Alajnovic (BiH) - “Nema moje drage”

10. Marko Vujovic (SRB) - “Sedam dugih nedelja”

11. Jasmin Mimidinoski (MAK) - “Od lubov ne se umira”

12. Gul (BiH) - “S’ jastuka”

13. Hame Nalic (BiH) - “Sve si meni ti”

14. Dijana Hodzic (CG) - “Zastave”

15. Propaganda 117 (SRB) - “Zini”

16. Eldin Huseinbegovic (BiH) - “Tako bih rado”

17. Amina Majetic (SLO) - “Nista ili sve”

18. Feeling band (SRB) - “Jednostavna stvar”

Konacan redosled kojim ce takmicari nastupati na festivalu, kao i spisak autora takmicarskih kompozicija bice objavljen u najkracem roku na sajtu festivala i svim raspolozivim medijima.
Organizator zadrzava pravo izmene spiska takmicara usled eventualnog odustajanja nekog od odabranih.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

29

Utorak, 08. Juli 2008

eldin huseinbegovic!!!!!za se navija ove godine!!!! (o) ko nije cuo za njega,cuce...DECIDENTNO TVRDIM I GARANTIRAM... :] :] :]

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

30

Utorak, 08. Juli 2008

Citirano

eldin huseinbegovic!!!!!za se navija ove godine!!!! (o) ko nije cuo za njega,cuce...DECIDENTNO TVRDIM I GARANTIRAM... :] :] :]

Eldin Huseinbegovic je jedan od gostiju novog albma Dina Merlina "Ispocetka". Sa Dinom je snimio kompoziciju "Da sutis".

Inace vecina ovogodisnjih izvodjaca ima za sobom veoma zavidne muzicke uspehe, te nastupe na brojnim festivalima. Zasigurno, pesme su fantasticne.

Uskoro ce biti objavljen i spisak autora takmicarskih kompozicija. I medju njima ima puno muzickih velikana.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

31

Utorak, 08. Juli 2008

Po ovom spisku koji gore procitah,uspeo sam prepoznati 5-6 takmicara...cini mi se da su neki ucestvovali na prethodnim festivalima STARI GRAD...Ali Eldin je zakon..gledao sam jedan njegov intervju na jednoj bosanskoj televiziji..Skroman neki tip,ostao sam bez texta...Ja navijam za njega,a za kvalitet pesme se uopste ne brinem..Bice to pravo malo iznenadjeje za festival...E vala mi je merak,opisat ti ne mogu...POBEDA,100%!!!!!! :klanja:

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

32

Utorak, 08. Juli 2008

Ima nekoliko takmicara koji su se vec okusali na nekom od prethodnih festivala. Konkurencija ce biti itekako jaka.

Valja napomenuti da bi se sprecile eventualne nedoumice, da postoje festivali koji nalazu da kompozicije nisu ranije javno izvodjene na teritoriji drzave u kojoj se festival odrzava. Takav je recimo slucaj sa festivalom Stari Grad, budvanskim festivalom, te sa jos nekoliko festivala sa ovih prostora.

Skale recimo sve kompozicije koje ce se naci u takmicarskom delu postavljaju za download na svom sajtu znatno pre pocetka festivala.

Sve u svemu, cilj je da najbolji pobedi. :)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

33

Utorak, 08. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Eastyzah
Skale recimo sve kompozicije koje ce se naci u takmicarskom delu postavljaju za download na svom sajtu znatno pre pocetka festivala.

Mislim da je ovo dobra ideja i da bi ljudi iz organizacije "Starog Grada" mogli da ucine isto. Prije svega zbog publike, jer je mnogo bolji osecaj kada se uzivo slusa neka pesma koja je slusana ranije nego kada se tek na festivalu prvi put cuje. Mogli bi da se postave samo neki isechci iz pesama, a ne cijele pesme.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• Poruku poslati

34

Utorak, 08. Juli 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Mislim da je ovo dobra ideja i da bi ljudi iz organizacije "Starog Grada" mogli da ucine isto. Prije svega zbog publike, jer je mnogo bolji osecaj kada se uzivo slusa neka pesma koja je slusana ranije nego kada se tek na festivalu prvi put cuje. Mogli bi da se postave samo neki isechci iz pesama, a ne cijele pesme.

bila bi to dobra stvar da se tako nesto uradi,i da fest bude malo vise medijski propracen

AshkE

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.07.2008

• Poruku poslati

35

Utorak, 08. Juli 2008

na listi učesnika ima zaista ima divnih glasova, ali ipak moj favorit je Eldin Huseinbegović koji je izuzetan interpretator

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

36

Utorak, 08. Juli 2008

postovanje za ashketa...sad nas je vec dvojica! (o)

AshkE

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.07.2008

• Poruku poslati

37

Utorak, 08. Juli 2008

evo možete pogledati njegov profil na myspace-u, i čuti njegove pjesme, među njima i ovu što će izvoditi na našem festivalu inšallah

http://profile.myspace.com/index.cfm?fus…endid=336622841

• Poruku poslati

38

Srijeda, 09. Juli 2008

Citirano

postovanje za ashketa...sad nas je vec dvojica! (o)

Evo trojica nas je kojima je Eldin favorit! Jeste da nisam cuo druge pesme sa festa ali ova je stvarno prelepa!

sarajka

Početnik

(10)

• »sarajka« je žensko

Datum registracije: 09.07.2008

• Poruku poslati

39

Srijeda, 09. Juli 2008

Kako je lijepo citati ove komentare i rijeci pohvale za naseg Eldina...hvala u njegovo ime i ime svih Sarajlija koji ga vole i podrzavaju!
Podrzavam prijedlog da organizatori:) ranije stave dijelove pjesama, da publika moze dozivjeti emociju, npr. koju nosi Eldinova pjesma, posvecena njegovoj supruzi...

Ne sumnjam da su i ostale pjesme kvalitetne, neka najbolji pobijedi, kao sto je i do sad bilo!

Pozz iz Sarajeva!
Vidimo se aBd 27.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 10. Juli 2008

bujrum sarajce devojce...sad nas ja cetvoro!!!!jos malo i mozemo proizvesti ovacije tamo u basti doma kulture..selam za seher sarajevo! (o)

Social bookmarks