Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

SuddenDeath

Zlatna sredina

(10)

• »SuddenDeath« je muško

Datum registracije: 25.07.2006

• Poruku poslati

181

Srijeda, 26. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Makii
Bila 10-a...Pre Hanke...imala sam stapice u kosi :O

Ah znam!!! SUPER si pevala, majke mi..
Pitala moja mama sta ti je ono u kosi? Obicni stapici ili olovke?
Nemoj da shvatis pogresno, kao neku negativnu kritiku ili tako nesto..samo znatizelja..jer ona stalno pravi nesto onako slicnu frizuru doduse bez stapica... :) Pa me zanima koje stapice da koristi i hoce li posluziti moje olovke? :P
There I am, on the road again. There I am, up on the stage, there I go, playin' the star again, there I go, turn the page..

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

182

Srijeda, 26. Juli 2006

Dobronamjerni savjet,
NE DIRAJ MAKII!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Makii

Početnik

(10)

Datum registracije: 26.06.2006

• Poruku poslati

183

Srijeda, 26. Juli 2006

:)) :)) :)) Stapici!!! Kineski stapici za kosu...Lice na one za jelo,ali su kraci i imaju neke sare i ukrase i svasta jos...Pozdravi mamu i reci joj da su stapici super stvar,ali sam ih ja nosila na festivalu i ne znam bas kako bi me gledali da gradom prosetam s njima :)) Al nek' proba ;)

Sandokaneee :O :O :O )o(
[SIZE=3]manta, [/SIZE] [SIZE=2]manta ,[/SIZE] [SIZE=1]manta... [/SIZE]

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

184

Srijeda, 26. Juli 2006

Evo nashe draaage Makii! :) Ono shto mogu POTVRDITI jeste da se radi o upravo onakvoj osobi kakva nam izgleda, i kada to kazem, mislim samo najpozitivnije! :)

Sting Lady je dodao/la ovu sliku:
  • Makii2.JPG

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

185

Srijeda, 26. Juli 2006

Dzabe vala kad nije osvojila ni jednu nagradu na zalost :( :(
Vi izhvaliste pesmu al lose prosla al nemoj samo sad da kazete da je festival bio namesten pa zbog toga losi uzese nagrade a dobri ostase bez nagrada :))

Makii

Početnik

(10)

• Poruku poslati

186

Četvrtak, 27. Juli 2006

Dje me nedje,dje me nadje...Super,sad imam neku sliku s nastupa :D Hala ti MyLady :klanja: Ajla,nisu hteli da pobedim,nisu smeli da rizikuju da se ne uobrazim ;)

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

187

Četvrtak, 27. Juli 2006

Eh pa sad.. Bilo je mnogo dobrih izvodjaca i pesama, ali nisu mogli svi da pobede. Hvalili smo Makii jer je stvarno bila dobra, a ne zato shto je ona ovde na forumu pa tek onako, iz kurtoazije.

Ostajem pri tome da je pobedila najbolja. None RULES :klanja: ;)
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

188

Četvrtak, 27. Juli 2006

Citirano

Orginalno od sans

Citirano

Orginalno od @ef

Mislim da se tvrdjava koja gleda ka rekreacinom ne moze iskorititi za odrzavanja festivala, jer je mali prostor. Jos kada se postavi bina mislim da bi stage mogao da vidi samo mali broj ljudi, pogotovu zbog toga sto je tvrdjava zatvorena, pa oni ljudi koji bi otisli malo levo ili desno ne bi mogli videti skoro nista od zidova. A da je tvrdjava veca, lokacija bi bila fenomenalna, to se slazem.

Sama tvrđava bi bila bina a travnati dio ispred nje, adekvatno ograđen i uređen klupama bio bi prostor za posmatrače. Prostor, takav kako ga ja zamišljam veći je od prostora iza Doma Omladine...

Ili sama tvrdjava bi bila bina, a prostor na gradskom bazenu bi sluzio za posmatrace, stim sto bi onda bio problem sa umjetnicama ala Ksenija Pajcin, jer bi posmatraci gledali na gore.. :]

Neka ga ipak u bashti doma kulture.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

189

Četvrtak, 27. Juli 2006

Jeste da je proslo par dana ali moram da dam svoj komentar. Dakle, ove godine je sve bilo za cistu desetku u svakom smislu, narocito u organizacionom. Bina me je posebno fascinirala a takodje i ozvucenje. Jedina, zamerka jeste na duzinu trajanja Tifinog koncerta. Ipak je jedva nesto jace od sat vremena premalo. Nikad nisam bio na kracem koncertu. Inace, koncert je bio odlican i muzicari takodje, atifi eto nije pukao glas :) ali da je bilo jos pola sata bilo bi jos bolje. Ali sta da se radi.

Rifche stavi one nase slike ili mi ih baci na mail

Pozdrav do sledeceg festivala, najprepoznatljivijeg kulturnog brenda naseg grada!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Makii

Početnik

(10)

• Poruku poslati

190

Petak, 11. August 2006

yuhuuuuu

Ola ljudi...Evo ja samo cao da vam kazem...letuje se,luduje se 8) Al gotovo i to..evo meni ispita o| Zivot je surov...Fixi,Pexi say hello to you ;)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks