Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

Datum registracije: 22.02.2006

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 06. Juli 2006

Pa ja sam bash chula da dolazi Deen :D Neka ga, taman da malo vrcka poshto ove godine nece biti pevachica (izuzev takmicharki) :D
[SIZE=2]Hocesh protiv njih ? ? Onda, budi bolji od njih ! ![/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

62

Četvrtak, 06. Juli 2006

E bogme neche se navrckat u Pazaru!!
Gay parada je u Bgd-u!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 06. Juli 2006

Ih neka sad toga.. to su gluposti. On ako je gej,gej je za sebe i mene to ne zanima, a ne bi trebalo nikoga.. Bitno je da nama bude lepo i bice ako Bog da inshAllah.

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

64

Četvrtak, 06. Juli 2006

kuukuuu
kakav festival,samo da je 6 dana kasnije ;(

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

• Poruku poslati

65

Četvrtak, 06. Juli 2006

Ada kako kasnije?Cuti bre.. Ja ni ovako ne mogu da cekam da se neshto lepo desi u ovom dosadnom gradu :D

SaGgI

Početnik

(10)

• »SaGgI« je muško

Datum registracije: 09.04.2004

• Poruku poslati

66

Petak, 07. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Sting Lady
Kakvi da se zapostavi tema... ;)
Momci, nadam se da pripreme idu kako treba i da nishta (pa ni o....) nece sprechiti Tifu da dodje u Pazar.

Bice ovo jedno izvanredno, ako Bog da! ;)

Ok, super! :D
Insala ;)

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

67

Petak, 07. Juli 2006

Sandokan... Nema Deen dje da spava.:)

Inace,voditelji festivala su Alma Brnicanin sa Bosanske OBN televizije (rodom Pazarka) i Milan Kalinic.
Mislim da je kombinacija idealna. U nedelju ce biti objavljen i konacan spisak takmicara.Jos jedna informacija, pre Sergeja Cetkovica nastupice Emina Jahovic sa Kaktus bendom .
Hajmo Novi Pazar,pokazimo se kao vrhunski domacin!!!

EdinA`

Zlatna sredina

(10)

• »EdinA`« je žensko

• Poruku poslati

68

Petak, 07. Juli 2006

Milan?! Jeee :D Super kad nije Fehim :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

69

Petak, 07. Juli 2006

Je li definitivno da ce biti direktnog prenosa na RTS-u? Ko su ove godine sponzori?
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

70

Nedjelja, 09. Juli 2006

Citirano

Orginalno od EdinA`
Milan?! Jeee :D Super kad nije Fehim :D

E super,kad ti je TO super.....
Inache DeeN nebi ni spavao 8)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

SaGgI

Početnik

(10)

• »SaGgI« je muško

Datum registracije: 09.04.2004

• Poruku poslati

Makii

Početnik

(10)

Datum registracije: 26.06.2006

• Poruku poslati

72

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Oleeee...

E ljudi hajjjjjjjjjj from NS...NAStupam trece veceri, tako da ocekujem gromoglasnu podrsku od vas...hehe...Salim se...Nisam jos bila u Pazaru i bas mi je drago sto dolazim,kontam da je kod vas super 8) Predlozite mi gde da odem ,sta da obidjem...bicu tamo 2 dana pa da iskoristim vreme za nesto korisno :D POZZ...
[SIZE=3]manta, [/SIZE] [SIZE=2]manta ,[/SIZE] [SIZE=1]manta... [/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

73

Maki, pozdrav i dobro dosla u Novi Pazar ;)
Prvo sto bih ti preporucio da ne propustis u Novom Pazaru su cevapi, mantije i baklava :) Ali prvo pitaj nekog da ti preporuci gde da odes.
Takodje bih ti preporucio soping, jer u Novom Pazaru, kao sto verovatno, znas ima puno fabrika koji proizvode dzins i moci ces lepo da se obuces za relativno male pare.
Trece od mesta za izlazak u zavisnoti od toga kakva ti atmosfera odgovara preporucujem: Art, kafic kod Darka, City, preko dana Bedem, ali je lepo da se prosetas i centrom grade gde postoji setaliste.
Imas takodje puno kultorno-istorijskih spomenika koje bi mogla da posetis, sto islamskih, sto pravoslavnih.
Toliko od mene za sada. Sve najbolje.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

74

...a mozes i da se javis ako ti treba vodic :) Naravno, zelimo ti ugodan boravak u gradu i sto bolji plasman.

Sto se festivala tice, ne znam kakva je koncepcija ali meni se vise dopada da budu dvije polufinalne veceri i finale, ali to verovatno zavisi od broja ucesnika... E, da mislim da je krajnje vrijeme i da se na sajtu nadje malo vise informacija osim home page-a. Bar za nas koji nismo u NP, da bi mogli da pratimo razvoj dogadjaja. ;) Poz
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

75

Citirano

Orginalno od Makii
E ljudi hajjjjjjjjjj from NS...NAStupam trece veceri, tako da ocekujem gromoglasnu podrsku od vas...hehe...Salim se...Nisam jos bila u Pazaru i bas mi je drago sto dolazim,kontam da je kod vas super 8) Predlozite mi gde da odem ,sta da obidjem...bicu tamo 2 dana pa da iskoristim vreme za nesto korisno :D POZZ...

Ja se javljam kao dobrovoljac da ti pokazhem sve lijepo u nashem gradu!!
Ako si zainteresovana javi se na p.m. pa chesh dobiti i moj broj mob. 8)

Makii

Početnik

(10)

• Poruku poslati

76

Utorak, 11. Juli 2006

WoW

Javljam se...E svi ste super,zovem vas da sledece godine dodjete na Exit, da vam uzvratim gostoprimstvo ;) I ja mislim da bi na sajtu trebalo malo vise informacija da bude,al dobro..Ako nesto treba ,ja cu da vas informisem :) Mada sam se ja informisala sa ovog sajta..Tek toliko da znate..Vro ste upuceni..Ima jos dana do festa,ali bih volela da vas upoznam kad dodjem..Ne znam da li se vi forumashi znate medjusobno (pretpostavljam da da),ali ako se slucajno ne poznajete onda cu da vas skupim sve na jedno mesto ..Da pijemo kafu i jedemo cevape :D I da,pojma nemam kakve su to veceri...sta je drua,sta treca..Kontam da uvek ima neko polufinale i finale..ovo mi jos nije jasno al vec su se raspitati...Pozdravljam vas pa se javljaaammm (o)

P.S. MANTIJE RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!! :klanja: OLE

• »Eastyzah« je muško

• Poruku poslati

77

Utorak, 11. Juli 2006

Sto se tice sajta,nadam se da ce u toku sutrasnjeg dana biti konacno dovrsen,te postavljen sa kompletnim informacijama.
22.jula ce nastupiti prvih 15 takmicara,a 23. drugih 15. Ziri ce glasati 23. jula posle preslusavanja svih 30 kompozicija.
Marija Mirkovic,redni broj 25. Nastupa deseta druge takmicarske veceri. Pozdrav forumasi.

Makii

Početnik

(10)

• Poruku poslati

78

Utorak, 11. Juli 2006

eeeee

Citirano

Orginalno od Eastyzah
Sto se tice sajta,nadam se da ce u toku sutrasnjeg dana biti konacno dovrsen,te postavljen sa kompletnim informacijama.
22.jula ce nastupiti prvih 15 takmicara,a 23. drugih 15. Ziri ce glasati 23. jula posle preslusavanja svih 30 kompozicija.
Marija Mirkovic,redni broj 25. Nastupa deseta druge takmicarske veceri. Pozdrav forumasi.

Prijatelju dragi,sto rece ko sam...? Na forumu smo,nema ovde imena i prezimena.Sama bi rekla ko sam da sam mislila da treba...Al never mind..Dodjes mi 10 u pola s lukom kad dodjem,samo da znas :D

• »Eastyzah« je muško

• Poruku poslati

79

Utorak, 11. Juli 2006

Jesmo na forumu, ali neka zna Pazarska publika koga treba da podrzi...
Ovo je u tvom interesu. :)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

80

Utorak, 11. Juli 2006

To je tacno, ako pridobijes publiku imas vece izglede za dobar plasman :)

@Istizah: Hvala na ovako ekspresnom odgovoru i mnogo mi se svidja sto je odradjeno na taj nacin (prvo i drugo vece).

Do festivala ima jos 10-ak dana i mogu samo da zamislim ekipu iz organizacije kako im dani prolaze ko sati. Zar ne? :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks