Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško
  • »DjordjeRd« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 04. Novembar 2002

Filmovi koji vas nerviraju i ne preporučujete ih...

Da krenemo od ''Zvezdane kapije''...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

2

Ponedjeljak, 04. Novembar 2002

"Titanik" brate.. eto mu svih milion oskara, al ne mogu nikako da ga svarim.. Ko ni ovaj zadnji film ratova zvezda. One sam prethodne gledao ko bas dijete pa mi se svidjali, a ne znam ko me prevari da odem i gledam i ovaj zandji.
mogu ja da se potpisem i bolje...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 05. Novembar 2002

HoHoHo...

Josh jedna zrtva advertizinga 8)
Mene je Nemoguca Misija 2, totalno razocarala. Samo sam ga jednom gledo! :)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Star Wars i ostalo science fiction su filmovi da Bog sacuva. Nepotrebni za ovaj svijet.
Sto se Titanic tice, priznajem da sam taj film gledala i isto priznajem da nije los. Mozda zbog toga sto svako zensko,cak i nesvesno voli filmove sa preteranim osecanjima i ljubavnim pricama. Sta ces, that' life :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

5

Auuuu

Ovako nešto reći za SF filmove...Hanuma za srce si me ujela ...Da bar reče sviđaju mi se ili ne, ili mrzim ih a ovako... ;(
Lošim filmom smatram svaki posle čijeg gledanja mi nije jasno zašto su ga uopšte snimali.
Cenim svaki razlog, da bi se nasmejali, radi demonstriranja efekata, zbog predstavljanja dobre priče, u reklamne svrhe, radi eksperimentisanja, zbog para, bas sve priznajem. Jedino ne opraštam kad izađem iz bioskopa i pitam se čemu ovaj film uopšte.
Mene u principu nerviraju skoro svi domaći filmovi nastali posle '91.Stare domaće komedije tipa Tesna koža i Ljubi ljubi al glavu ne gubi..A ne volim ni filmove rađene po istinitim događajima...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

6

Srijeda, 13. Novembar 2002

Cisti SVERC !

Hteo bih samo da porucim nashim slushaocima i pricaocima: "Nemo slucajno da ste se (recimo) ZeZnLi i da uzmete American Pie III.
A znate shto. Pa film je u opticaju ali josh uvek nije snimljen. Zamisli.

P.S. Vazi i za ostale filmove koji ili josh nisu ili im malo fali da budi snimljeni !

P.S. 2. Svashta danas radu !

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

7

Srijeda, 04. Decembar 2002

Napad pauka

Žanr: naučna fantastika
Trajanje: 99 min.

Razne vrste odvratnih otrovnih paukova bile su izložene opasnim hemikalijama, što je dovelo do toga da porastu do ogromne veličine. Mještani malog rudarskog grada otkrivaju da su hemikalije koje su se izlile izazvale mutiranje preko stotinu paukova. Mali paukovi mutirali su do veličine čovjeka, a neki su i veći...To je okosnica filma “Eight Legged Freaks” (kod nas preveden kao “Napad pauka”).

Čovjek se oduvijek bojao ovog sitnog insekta koji je nekoliko desetina puta manji od čovjeka. Zašto?

Da li mrzite paukove? Da li stvarno mrzite paukove? E pa, ni oni ne vole vas!!!

Film kao film možete slobodno propustiti, iako bi trebao držati gledaoca u nekoj latentnoj napetosti, ipak mislim da cilj nije postignut. Za one koji nemaju fobiju od paukova, predlažem jedan mnogo bolje urađen film koji nosi naziv "Strah od pauka", zaista urađen fenomenalno...

Eto...Ovaj film slobodno propustite!

maleccka je dodao/la ovu sliku:
  • napad_pauka.jpg
[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

• »Holcicka82« je žensko

Datum registracije: 05.09.2002

• Poruku poslati

8

Srijeda, 04. Decembar 2002

Eh sto mene nervira film "GODZILA" boze kada cujem za taj film pukla bih od muke. Tek onako sam bila sa drustvom u Kino da vidimo sta je to za film...kada sam videla koja je to glupost od muke sam svo vrijeme spavala.
"Sve sto se pamti zaoboravi se, a sve sto se napise, ostaje da se pmati"

Datum registracije: 26.11.2002

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 05. Decembar 2002

juce sam gledo film "triple x", jes da je zabavan ali me onaj smisao iza filma iznervirao. ona najjeftinija vrsta propagande. "amerika dobra, resto svijeta zlo",
"i Ti mozesh da spasish svijet i ameriku!", "pushenje ne da nije nezdravo nego samo glupi zli ljudi pushu",
"spasivanje amerike donosi puno avanture sa sobom"

onakvu vrstu propagande nisu ni komunisti koristili.

preporucio bi samo zabavu ali nikako za razmisljanje.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

10

Subota, 07. Decembar 2002

jo jes losh taj napad pauka Bljak Kaka pih kako mi se zgadioooo
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 12. Decembar 2002

ja vala ne volim strasne filmove, bas mi se smuci, i nije mi jasno sta tera ljude da gledaju takva sranja sa nasiljem i mrtvima ljudima,
ja od nekog vremena gledam samo fine simpa filmove sa finim pricama( po mogucnosti ljubavnim), he he
zadnji strasni sto sam gledo je sa Kidmanovom, valjda Sleepers, sa onom decom sto su mrtva, kuku sto ono bese boze me oprosti strasno,
tako i gledajte opet vam reko fine filmove po mogucnosti ljubavne
malo za promenu

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 13. Decembar 2002

svaki put kad sam otiso u Kino da gledam James Bond ja sam zaspo:D

Isto ko i ovaj poslednji deo, sve nekako jedno te isto, te auto na daljinski, te zvaka ko atomska bomba te piiii.

13

Petak, 13. Decembar 2002

jes

PaZaRaC vala u pravu si. Nije lose malo zbog muzike na pocetku i zbog bond cure koja je jedino sto u filmu ide uzlaznom linijom.. :D

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

14

Petak, 20. Decembar 2002

Dado, Dado...

Citirano

Orginalno od Dado
jo jes losh taj napad pauka ........

pa ja lijepo napisah da možeš slobodno propustit.. ;)

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

15

Petak, 20. Decembar 2002

Umri drugi dan

Žanr: špijunski triler
Trajanje: 134 min.

Glavne uloge: Pierce Brosnan, Halle Berry, Rosamund Pike
Režija: Lee Tamahori

Priča počinje u demilitarizovanoj zoni između Sjeverne i Južne Koreje, a nastavlja se u Hongkongu, na Kubi i u Londonu, gdje Bond traga za izdajnikom i pokušava da spriječi katastrofalni rat. Dvije žene Džinks (Hale Beri) i Miranda Frost (Rozamund Pajk) su dva bitna ženska lika...Dvadeseti nastavak serijala o agentu 007.

Sam film nije loš, ali ga nikako ne mogu preporučiti. Čista klasika, ko je gledao jedan film sa Bondom vidio ih je sve valda. Filmovi koji su ga načinili svjetskom zvijezdom su : "Zlatno oko", "Sjutra ne umire nikad" i "Svijet nije dovoljan". U ovom filmu on po prvi put postaje odmjetnik...

Među Bondovim djevojkama u filmu "Umri drugi dan" glavna je Halle Berry, a pojavljuje se i Madona koja pjeva naslovnu pjesmu za film. Halle Berry je prva crna glumica u istoriji filma koja je dobila Oskara za ulogu u filmu "Monster's Ball".

Obavezni super moderni automobil samo za Bonda je Aston Martin sa dugmetom za kamuflažu -taj još nije stigao kod nas. ;)

maleccka je dodao/la ovu sliku:
  • umri_drugi_put.jpg

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

16

Petak, 20. Decembar 2002

PaZaRaC i fingersbroken ti rekoše da nije neki... i ti opet otišla da gledaš... pa posle... "ne mogu da ga preporučim" o|
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

17

Petak, 20. Decembar 2002

Pazi ovako...

Nisam ja rekla da film nije dobar ni na jednom mjestu u svom postu, rekla sam "nije loš" . Jednostavno, klasična već viđena Bondovska akcija, ali nisam rekla da se ne može gledati. Da bih preporučila neki od filmova treba zaista da me oduševi, na bilo koji način.

A kad napišem da nešto slobodno možete propustit to naravno znači da ćete se vjerovatno razočarati.

Složićeš se naravno, da sam doživljaj filma zavisi od atmosfere, a sinoć je bila premijera, jednostavno sam bila.

P.S. Zidovi se mogu i obići ili preskočiti! :(

18

Subota, 21. Decembar 2002

Sve to hajde maleccka, al sans je opet upravu (i opet). Ipak je tema "filmovi koji vas NERVIRAJU i NE PREPORUCUJETE ih". Prvo ovo nerviraju me navelo da nesto spomenem za film o James Bondu, a ovo da ga ne preporucujem se podrazumeva iz teme pa ga valjda nije potrebno ni spominjat. Nego me i ti pravo zbunjujes sa postovima u ovoj temi. Kontam da ispisujes detaljne sinopsise filmova u temi o filmovima koje si gledala, i koje eventualno preporucujes, ali i ovde ciniti isto malo vodi istom onom prvom delu iz naziva ove teme. Dovoljan je i naziv filma ja mislim za ovo. Eto neki detalj koji te nervira nije na odmet.. a ispisivati film kao preporuku a nervira te.. ne ide!
Mene eto, u filmu sve nerivra osim malo muzike (kao sto rekoh) i Bond cure :D.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

19

Citirano

Kontam da ispisujes detaljne sinopsise filmova u temi o filmovima koje si gledala, i koje eventualno preporucujes, ali i ovde ciniti isto malo vodi istom onom prvom delu iz naziva ove teme. Dovoljan je i naziv filma ja mislim za ovo.

Ne vidim sta je lose u tome da se neki film predstavi malo detaljnije, cak i ako vam se ne svidja.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

20

Ne vidim ni ja, al opet ne kontam da se pise da film "nije los" i da jos da se ne podrzava to da ga NE PREPORUCUJE, kad se tema zove "filmovi koji vas NERVIRAJU I NE PREPORUCUJETE ih" (mrzim sto se ponavljam.
A sad nisam ja kritiku sa administratorske ili moderatorske strane uputio pa ukazao na nesto sto je zabranjeno. Samo rekoh da nesto tu ne shtima (ko sto rece i sans), a jos vise tako kad se brani pa se jos pridoda pogresnih priloga. A taman posla jos da sam nesto i ja ozbiljan bio. Ja ionako radim samo ono sto rekoh: procitam naslov filma koji se ne preporucuje, a sinopsise vec imam gde citati ako me zanimaju.
Pozdrav.

Social bookmarks