Niste prijavljeni

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 23. Decembar 2002

Replika

U stvari, da malo izanaliziram šta se u stvari dešava. Hronološki slijed bio bi ovakav: 13.12. citirano od PaZaRaC "svaki put kad sam otišo u Kino da gledam James Bond ja sam zaspo " (ja nisam naravno imala ovih problema), istog dana pišeš fingersbroken: "jes PaZaRaC vala u pravu si.". I tako da je trenutan rezultat povodom tog filma 2:0 protiv gledanja istog. E, al sad, 20.12. se javlja annonimus i ocjenjujući filmove kaže: "3.Dzejms Bond-----ocena 9 ". I sad je gotovo neriješeno. Ne znam kako su tebi fingersbroken promakli ovi detalji, jer da nije tako, najvjerovatnije ne bi napisao to što si napisao...Daleko je sve to od prava, no, dobro, šta da se radi... Tebi svaka čast kao nekom ko je dao preporuku a ja je nisam poslušala i otišla gledat (iz ko zna kojih razloga) ali otkud ostalima pravo da me kritikuju kad ja ne poslušam savjet nekog drugog!!!!????

Dakle, poslije svega toga ja gledam film, u ovom bioskopu ovdje, i to u vrijeme prve projekcije filma za koji znam dosta detalja. Bioskop čini svoje. Rekla sam već šta sam rekla o filmu, ali ipak me nije oduševio i nisam ga smjela preporučiti. Ukusi su različiti, ali da bih ga preporučila zaista treba mnogo više. Sa druge strane, kad predstavljam film, koji sam odgledala, zaista pokušam naći što više interesantnih detalja u vezi sa njim, ili sa glumcima koji ostave neki dublji utisak. Ne mogu ja napisat nešto tipa: E, sinoć sam na TV-u gledala taj film i preporučujem ga. Ja ne mogu tako, stvarno. Kome ne smeta, pročitaće. Žao mi je ako te zbunjujem ovim, ali ako pročitaš detaljnije vidjećeš.
Što se tiče samog naziva rublike "filmovi koji vas NERVIRAJU I NE PREPORUCUJETE ih", pa znaš kako, zar nije malo neprecizno definisano? Naime, zar ne postoje filmovi koji vas NE nerviraju ali ih ipak prijateljima ne bi preporučili. Zar nije tako?
Što se tiče filmova koji ME NERVIRAJU, kad mi se to desi obavezno napustim salu bioskopa...i odem...ne gledam dalje. Dešavalo se kažem, i o takvim nervirajućim filmovima ću sigurno napisati samo jednu jedinu rečenicu: Ovaj film je loš!
Ako film valja pišem ga u onoj drugoj rublici, ako ga ne preporučujem pišem ga ovdje. Ispravi me ako griješim.
Sinopsis u mojim postovima obično sadrži rečenicu-dvije, (pokušavam da ne otkrijem previše zbog onih koji će gledati) ostalo su detalji koje pronalazim svuda, a po meni su zanimljivi svima, onima koji su gledali film i onima koji još nisu. Meni je bitno i trajanje, žanr, vrsta muzike, štošta od detalja, zaista mi je bitno.

Eto, toliko.

Drugarski pozdrav.
[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

22

Utorak, 24. Decembar 2002

maleccka

Mozda ce mi se naljutit admin, (i koji moderator ), al' ja imam samo jedno za odgovor: ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

23

Utorak, 24. Decembar 2002

Citirano

...ali otkud ostalima pravo da me kritikuju kad ja ne poslušam savjet nekog drugog!!!!????

U pasusu čiji je završni deo navedeni citat, Malecka je dala hronološki redosled događanja... i normalno izostavila u tom hronološkom redosledu da je ona prva počela da kritikuje druge zbog nepoštovanja tuđih preporuka

Citirano

Orginalno od Maleccka
Dado, Dado...

pa ja lijepo napisah da možeš slobodno propustit..

P.S. POUČNO ZAR NE ?
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

24

Srijeda, 25. Decembar 2002

Dokle aman?

Kаd već pomenuste hronologiju, idemo ovako: (zaista sam namjeravala staviti tačku na sve ovo, ali evo ovdje ću napisati samo još ovo i nikad ništa više)

04.12. ja pišem: "Eto...Ovaj film slobodno propustite! "

20.12. poslije Dadovog posta u kome kaže da je film zaista loš ja pišem ovako: "(ima jedan plavi smile) Dado, Dado... pa ja lijepo napisah da možeš slobodno propustit.. ;) (e ovo je isto bilo bitno, jer ovaj smile govori da sve što je napisano u rečenici nema ton kritike...)

Dakle, jasno je da sam napisala i da iza svega stojim, hronologija je takva, osmjesi na krajevima rečenice nisu ni malo slučajnost, možda je moja kritika bila povod tvojoj, ne znam, ali POENTA je da pravo kritike zadržava čovjek koji daje savjete!!!! A tvog savjeta za film nije bilo!!!

Jel sad poučno?

Da bih prekinula ovaj slijed postova koji nisu za ovakve teme, a pošto više nemam pojma šta kome odgovara i kako ja da pišem otvoriću jednu novu temu, i tamo pisati ono što mislim.

Ja o ovoj temi neću ni slova više!!!

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

25

Ponedjeljak, 07. Juli 2003

^^°°°ne bacati vrijeme°°°^^

Najveca promasena investicija u iskoristavanju vremena je utrositi vrijeme za gledanje filma MATRIX-2.Iskreno receno prvi diop nijesam ni gledao,ali sudeci po ovom drugom,racunam da nije daleko od njega, tako da jos odsad planiram da za taj treci dio neizgubim ni jednog trenutka.. :(

26

Utorak, 15. Juli 2003

TERMINATOR!

Nimalo mi se ne dopada! X(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

• Poruku poslati

27

Srijeda, 30. Juli 2003

Tears Of The Sun

Jecaji Sunca (Umri muški 4)

Uloge: Bruce Willis, Monica Bellucci, Cole Hauser, Fionnula Flanagan, Tom Skerritt, Eamonn Walker

Brus Vilis ovdje glumi poručnika A. K. Votersa, veterana mornaričke borbene jedinice 'Foke' - S.E.A.L.,koga, po zadatku pošalju u srce Afrike, da bi spasao dr Lenu Kendriks (Moniku Belući) ali naravno da se ovog puta ne radi smo o običnom spašavanju.

Ne volim ovakve filmove. Rat sam po sebi nikome ne može niti je ikad donio bilo šta dobro, pobjednika nema!!!! Nema tu onih čije ubijanje i zlostavljanje može biti opravdano ni iz kojih razloga!!!
Kao da je ova poruka vješto skrivena u samoj priči koja sama za sebe pokušava nametnuti drugi smjer razmišljanja. Pa čak i poruka na kraju filma nema zaista ničeg sa osjećanjem gorčine koji će ostati u vama kad odgledate film, u stvari osjećaćete još više gorčine. Nisam ni ja neko ko podnosi ovo bez problema i otišla sam pogledati film zbog Brusa Vilisa. Zato, ne gledajte film ako ste osjetljivi. Ma ne gledajte ga uopšte, nemoguće je bit neosjetljiv!

Napomena: Ipak film zaslužuje da se nađe baš u ovoj rublici.
maleccka je dodao/la ovu sliku:
  • tears_of_the_sun.jpg

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

28

Utorak, 04. Novembar 2003

Poslednja Ekskurzija 2

Lepo uradjenje scene kada ljudi ginu, ali je toliko smesan i toliko nerealan...
Sta da vam kazem, kad se u toku jedne scene pojavljuje mikrofon iznad glave glumca.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

29

Četvrtak, 13. Novembar 2003

LOLITA-ubedljivo najdosadniji film koji sam gledala...
Pazi koju igru igras.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 13. Novembar 2003

Citirano

Orginalno od kiki
LOLITA-ubedljivo najdosadniji film koji sam gledala...

ne znam koja verzija filma .... poslednja i nije toliko lose odradjena :) ali o Okusima ne treba .... onaJ !!!! :))
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 13. Juli 2006

E sto sam sinoc gledala film i to po nagovoru drugarice.
Kaze mi ona super film nema boljeg hajde da gledas.
I na kraju filma ja samo rekoh UZAS od filma. o|
I, ROBOT - WILL SMITH
Ne preporucujem nikom da gleda taj film jer je dosadan katastrofa.

Social bookmarks