Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

321

Srijeda, 10. August 2005

Citirano

Orginalno od Johhny
ako je nekom zh`o 100 dinara,a time pomazhe FK. Novi Pazar

Ada tebra,kamo srece da se time pomaze FK NOVI PAZAR,tj.igraci!kamo puste srece...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

322

Četvrtak, 11. August 2005

Citam ja tu kvazi sportcku stampu svaki dan,i koliko se secam u jednom intervju za "Sport", Mesud Koca je reko da su i oni dobili tih 100.000 jura,i da nameravaju da ih pametno potrose na uredjenje postojece infrastrukture stadiona...pa kad su ih dobili,sto je onda teren celav ko kupusiste?!!!
A ne brinte,zao mi pare nije,i onako ce mi otic za koje kakve gluposti...
A sto se tice krpljenja finasijskih rupa,il bolje receno kratera,na osnovu para od ulaznica,da podsetim pojedine...Pre dve godine imali smo ubedljivo najvecu posetu u citavoj ligi,a Bogami i sire,pa su fudbalerima plate sve jedno kasnile te kasnile,a o nekim premijama i stipendijama da ne govorimo ;),tako da vam ta prica o pomoci klubu ne pije vodu...
Voleo bi da mogu da verujem da su pare od ulaznica namenjene finansijskom oporavku kluba,al da Bogda...
Halo Bing? Kako brat?

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

323

Petak, 12. August 2005

A za prvenstvenu je 150 :) Mislim, znam da je FK u teskoj finansijskoj situaciji i znam da igraju na tu kartu da se narod uzeleo fudbala, ali mislim da je 150 ipak mnogo. Ja cu licno ici na utakmicu, jer mi cena nije problem ako nesto volim. To su tri produzena sa mlijekom u Artu :) , ali ima ljudi kojima je to ipak mnogo za izdvojiti. Mislim da su pogreslili, ali hairli bilo. Nadam se ipak punim tribinama.

Nasi fudbaleri su oko 19h otisli u staru bazu motel "Sopocani" gde ce u karantinu ostati do sutrasnje premijere protiv Novog Sada na Gradskom stadionu. Nadamo se svi pobedi ako Bog da. Mislim da imamo dobar tim.

Utakmica pocinje u 17.30h.

Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

324

Subota, 13. August 2005

Ko voli nek izvoli.
SAMO POBJEDA!\
Tako i bi. Danas po kishi ODLICHNO navijanje oko 400 TS&UA&EX vodilo je Pazar do pobjede od 3-1 ...
YBT, stali nismo!!?? (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

325

Nedjelja, 14. August 2005

Sjajna igra i veoma vazna pobeda. Po onakvom vremenu , bolje nije moglo a ovako je odlicno. Prva tri boda i prvi gol novajlije Agboa. Na redu je CSK (mrzim timove od 3 slova!!!).

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

326

Ponedjeljak, 15. August 2005

Onda mrzish i PFC!! :D
Ne reche mi nishta za navijanje.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

327

Srijeda, 17. August 2005

Jutros sam procitao nesto zanimljivo u "Sportu",vezano za ovu NP-ovu novu akviziciju,Viktora Agbou! Naime,on je po dolasku u SCG jedno 5 godina igrao za nizerazredne bg klubove... Za sve to vreme zabavljao se sa Anom Jovanovic,al jok teniserkom,nego Mis sarma bg!!!!
I ta devojka ga ostavila zbog ovog Odite iz Partizana :P !
Zna crni brat sta valja!!! (o) (o) (o)
Halo Bing? Kako brat?

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

328

Srijeda, 17. August 2005

@Sandokan: PFC je skracenica :) tako da za nju ne vazi moja konstatacija. Konkretno mislio sam na CSK, BSK, Rad, Kom... :) A sto se navijanja tice naravno da je bilo ekstra kao i mnogo puta do sada i sto je najvaznije bez incidenata.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

329

Srijeda, 17. August 2005

Pa ,
ako nisi znao i CSK a i BSK su skrachenice!! :O

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

330

Nedjelja, 21. August 2005

CSK - NOVI PAZAR 2:0

Golove smo primili jos u prvom poluvremenu i prvi poraz u ovoj sezoni. Nastavlja se tradicija... Ipak, nadam se da je ovo bio samo los dan, u suprotnom sa pobedama kuci i porazima na strani nije nam ni opstanak siguran.

Sledecu utakmicu Novi Pazar igra na svom stadionu protiv Jedinstva (Ub).

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

331

Izgleda samo OPSTANAK!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

332

:D

SHta?

Ada bice Dobro!

http://www.fk-novipazar.com

8)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

333

Subota, 27. August 2005

NOVI PAZAR - Jedinstvo (Ub)

Na Gradskom stadionu u toku je utakmica treceg kola, Prve lige grupa Srbija. Ako neko zna rezultat neka pise. Inace, ova utakmica je za nas veoma bitna jer samo pobede kuci mogu da NAS ODRZE U OVOM RANGU. pOBEDA JE DAKLE DANAS IMPERATIV. Interesantan je podatak da u ekipi Jedinstva igra Tomic, koji je prije dvije sezone branio boje Novog Pazara i ostao zapamcen kao izuzetno pozrtvovan i dobar igrac koji se dobro borio za nas tim na svakoj utakmici.

Dakle, pisite rezultat.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

334

Nedjelja, 28. August 2005

Loshe O-O
?????
Trener ????!!!!!!!!!!!! ;(

caezar

Početnik

(10)

• »caezar« je muško

Datum registracije: 03.06.2004

• Poruku poslati

335

Utorak, 30. August 2005

Bice bolje kada dodje neki potpuno nov lik, kupi sve, istera sve, dovede neke nove trenere, koji za promenu mozda nesto i znaju, nauci fudbalere da prvo moraju nesto da nauce, pokazu pa tek onda da traze pare, e tad ce biti bolje, ali to sve ce biti vrlo skoro ........ NIKAD!!! ;( ;( o| ;( ;( ;(
- - - AVE - - -
:klanja:

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

336

Utorak, 30. August 2005

Citirano

Orginalno od caezar
Bice bolje kada dodje neki potpuno nov lik, kupi sve, istera sve, dovede neke nove trenere, koji za promenu mozda nesto i znaju , nauci fudbalere da prvo moraju nesto da nauce, pokazu pa tek onda da traze pare, e tad ce biti bolje, ali to sve ce biti vrlo skoro ........ NIKAD!!! ;( ;( o| ;( ;( ;(

Ne vidim sta su sad treneri krivi o| !
Sa ovim sto imaju ni Kapelo bolje nebi mogo!
Pa sta je Ljutvo trebo da uradi protiv tog uba,da se skine i da istrci on?!
Halo Bing? Kako brat?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

337

Utorak, 30. August 2005

I ja sam za hitnu smenu trenera,treba dovesti strucnog trenera a ne bivseg igraca koji niti ima iskustva a ni znanja zsatraj posao.Ljutvu svaka cast,bio je dobarigrac,ali,ne postaju bas svi igraci dobri treneri.
I ono sto je najvaznije je datreba dovesti strucnjaka sa strane koji je imao iskustva u prvoj ligi !
Fk Novi Pazar vecgodinama menja jedne te iste trenere-grbovic-Bogucanin-Gusinac-i onaj debeli,ne mogu saddase setim kako se zove.
Sutra je vanredno kolo a NP gostuje u Nisu,Radnickom.
Ako bogda,idem na tekmu jer sam u Nisu.
Radnicki je promenio trenera,i kako rece,sve ce uciniti da pobede Np kako bi debitovao pobedom nan klupi Radnickog. xx(
Kako smo igrali protivUba,onda mu izgleda i nece bit tesko da ispuni to obecanje X( o|
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

338

Utorak, 30. August 2005

Teshko da su dobri treneri bivshi odbrambeni igrachi!!Eto i Vermez i Ljutvo.
Oni neshto kao uvjek igraju da ne prime gol,
A PAZAR TREBA DA IGRA DA DAJE UVJEK GOL VISHE!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

339

Utorak, 30. August 2005

Dobro kazes "trebao bi da igra" ali se ja ne secam da je Pazar ikad tako igrao osim mozda one sezone kad smo se za Zetom borili za Prvu ligu, pa nas Lucani dobise u Pazaru. Nemamo mi definitivno igrace. Bojim se da ako se ovako nastva i opstanak nam je pod veelikim znakom pitanja.

Kad bih vam rekao kakve klauzule postoje u ugovorima pojedinih igraca uhvatili bi se za glavu. Da covek ne poveruje! Jos kad sam prije neki dan pricao sa covekom koji igra na dvojnu registraciju za Josanicu i Novi Pazar i saznao neke stvari, shvatio sam da mi nikad ali NIKAD necemo mrdnut na bolje ako se stvari drasticno ne promene. Nepotizam i interes ce nas odvesti u zonu!!!

@Tashke: Taj debeli je Karisik zvani Gongo :)

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

340

Srijeda, 31. August 2005

Da me neko ne svati pogresno,i ja bi voleo da dodje neki stvarno klasa trener...
Samo neznam od kojih para X(? !!!!
Jos jednom da ponovim,za neuspehe u 2 zadnje utakmice najmanje je kriv taj Ljutvo!
Jedino sto mu zameram, one neodmerene izjave iz pred sezone,tipa"jurisamo na prva 3 mesta","jedni smo od glavnih favorita" i takve gluposti o| !
Cim oni nisu u stanju da dovedu 4 insanska igraca od fudbala ti tu nema nista!!! o|
Halo Bing? Kako brat?

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks