Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

341

Srijeda, 31. August 2005

Zna li neko konacan rezultat iz Nisa. Ovaj mi Tashke javio samo rezultat poluvremena. Bilo je 1-0 za Radnicki
Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

342

Četvrtak, 01. Septembar 2005

Juce Pazar izgubio u Nishu ... 3:0
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

343

Petak, 02. Septembar 2005

U Subotu bitna tekma sa machvom.Svi na stadion da zajedno pobjedimo.Da pobjegnemo sa dna,a poslije chemo o treneru i upravi!!
Reff-e chekam te na ISTOK!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

344

Fk Np je izgubio u Nisu i to kako:Zalosno je da smo za 90 min uputili jedan udarac ka golu i to iz slobodnog udarca(Vejselovic),zalosno je da Sejdic sedi 3 metra(bukvalno 3 metra)u ofsajdu,ceka loptu,i kad sudija podigne zastavicu on se nesto buni!!!treba mu jedan dobar par naocara.
Jos zalosnije je sto je Radnicki toliko slaba ekipa da to nije zdravo,ali su nasi u startu prihvatili poraz i nisu ni pokusali(a da jesu,sigurno bi pobedili sa 5:0)da nesto urade osim da izgube sa sto manjom razlikom(ni to im n ije uspelo).
Primili smo golove iz komicnih situacija,cak mnogi gledaoci nisu ni videli drugi gol(a nisam i ja)jer se nisu nadali da iz nicega bude nesto.Plojovic je jedini bio ne visini zadatka(a i on ne bi bio on da ne dobije zuti za obicnu glupost,start u samom cosku na igraca koji ne moze da stigne loptu i koja mu bezi u korner)
Skoro celo drugo poluvreme,Ljutvo i Gongo nisu smeli da ustanu sa klupe jer bi izazivali navijace koji su ih gadjali raznim predmetima,te ih je policija "zamolila"da sednu.

Sad ono najvaznije:bila je spremna izuzetna sacekusa nasim navijacima,te mi je drago sto niste dosli jer bi bilo svasta.Ne sumnjam u vase sposobnosti ali na stadion su dosli ogranci grobara,delija i meraklija,svi su se ujedinili a imalo ih je i po gradu,sakrivenih iza zgrada i puteva kojima bi,da sst dosli,trebali da prodjete.
Naravno,bilo je i zandarmerije,ali opet bi i to bilo nedovoljno,a evo i zasto:kad su delije videle da necete doc,potukli su se sa meraklijama,a zandarmerija je tek posle 10 min intervenisala i jedva!!!delije(koje su bile na severu)i grobari koji su vise bili rasporedjeni po gradu,bili su ocito utuceni jer su bili spremni za tucu(sve pijano,drogirano...)al posto nasih nije bilo,ta energija se m orala negde potrosit.

Mislim da sledece srede Fk Np opet gostuje u Nisu,ovog puta protiv Ofk Nis,za koji igra i bivsi igrac Np-a,Kemal.
U svakom slucaju,kako rekose Nislije koje su sedele oko mene,da su Turci malo organizovaniji,utepali bi nas sa 5-6 razliku!!!!Takodje,sudija je odlicno vodio tekmu,iz Subotice neki lik(po Nislijama,i on je musliman jer je korektno sudio :)) ).

Ljutvo odlazi...uprava napolje..
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

345

Imamo MI njuh...
Inache i uprava i ljutvo moraju da idu!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Padishah

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.07.2005

• Poruku poslati

346

Subota, 03. Septembar 2005

Shto ja volim te junachine shto vrebaju iz ulica, ne mozhete mi vjerovati. Mislim da su i sandokanu oni najdrazhi, i da i on dijeli sa mnom zhalost shto nismo mogli nekako da se probijemo do tamo, do tog novog kosova polja 8o

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

347

Kupujes i prodajes bodove i titule...

ale ale ale ale Uprava napolje...

UPRAVA NAPOLJE, UPRAVA NAPOLJE...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

348

I pored odlichnog navijanja nazhalost SAMO 1-1!!
Publika odlichna! (o) Nazhalost bilo je i nekih opasnih dimova.... o|

michkoTS

Početnik

(10)

Datum registracije: 05.09.2005

• Poruku poslati

349

Ponedjeljak, 05. Septembar 2005

Bilo je svega, bilo je i nekih opasnih branjenja uprave na tribini. Opasnih koliko je opasno i napadanje iste od and u price ovdje na forumu 8o

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

350

Interesantno je sve to bilo.
A najinteresantniji je LIK koji je za 20 OJERA bacio suzavac na KOP!!?? :rolleyes:

michkoTS

Početnik

(10)

Datum registracije: 05.09.2005

• Poruku poslati

351

A mozhda josh interesantniji je lik koji je bez banke branio upravu 8o

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

352

Rezultat rekose bio 1:1 ... cisto da ne izostane bitna informacija i razlog izazivanja revolta kod ljudi koji su uz klub ... na ovaj ili onaj nachin o|

Greska ne vidoh gore da je Sandokan vec napisao, oprostite :) procitaste dva put rezultat, al kazu da je bilo nesto zanimljivo sa rezervnim golmanom ... opsirnije neko ko zna... :rolleyes:

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

353

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Zna li neko konacan rezultat iz Nisa. Ovaj mi Tashke javio samo rezultat poluvremena. Bilo je 1-0 za Radnicki

Valjda pobedio OFK 1:0, ne znam tachno tako sam chuo. ?(
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

354

Utorak, 06. Septembar 2005

Citirano

Orginalno od l_sT

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Valjda pobedio OFK 1:0, ne znam tachno tako sam chuo. ?(

he he he he ...
AND je malko zakasnio,a?
3-0 za radnichki.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

355

Ja sam iskoristio svoj boravak u Pazaru da pogledam utakmicu Novi Pazar - Jedinstvo (Ub) (nagovorise me Peppa i Babbha :) ). Zapravo, nostalgija je bila razlog a i poveo sam djecu, rekoh, bice im interesantno. Nemam uvid u ostale igre i igre ostalih timova ali ono sto sam vidio kod plavih je lose. Ako je suditi samo po ovoj utakmici mogu slobodno da kazem da se nekada igrao mnogo ljepsi fudbal. U odnosu na stara vremena drugacija je i publika. Nije nekada bilo organizovanih navijaca kao sada ali se i onda dobro navijalo (o) , uz nezaobilazne i najraznovrsnije psovke ?(
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

356

Citirano

Orginalno od ed
U odnosu na stara vremena drugacija je i publika. Nije nekada bilo organizovanih navijaca kao sada ali se i onda dobro navijalo (o) , uz nezaobilazne i najraznovrsnije psovke ?(

Pa Ed-e bate nismo u dzamiji :) i ko sto juce rekoh ne kontaju svi zivot ko vi , nekom su psovke sastavni deo zivota , pa ih komentarisanje samo pospesuje, tako da je najbolje da se povuces sa strane ili ne ides na utakmice ako ne zelis da ih slusash ...
I naravno usput receno, psovke su deo NAVIJACKOG TRIPA I NACINA ZIVOTA ... pa opet ono odozgo receno. Cisto mislim da i u ovome ima onog da ne diramo onog ko nas ne dira ili ako nam smeta onda da pokusamo da na najlepsi nacin i ako je ikako moguce izbegnemo sukob ( islamski gledanje)ili ako ni to onda zalecimo i tu boljku time sto se necemo pojavljivati na takvim manifesticijama i skupovima jer se ne slazu sa nekim od zivotnih principa , naravno individualnih ;)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

357

Ne razumijem zasto bi bilo opasno moje napadanje Uprave na forumu. Uprava je dno dna i imam pravo kao navijac kluba da je napadam. I kazem jos jednom glasno UPRAVA NAPOLJE!!! Skupili su 5 bodova iz 5 utakmica. Tim tempom do kraja cemo imat 38 bodova od mogucih 106!!! A Uprava prica o nekoj Prvoj odnosno Super ligi. More metla ima da radi!

Jel ovaj I_st zna sta pise? Kakav OFK? Ja sam pitao za rezultat tekme u nisu a OFK je dobio Partizana 1-0 prije deset dana ako si na to mislio. Ali ovde se pise o Novom Pazaru a postoji i tema Partizan ako te zanima.

I jos jednom UPRAVA NAPOLJE!!!

P.S. Sandokan , o kakvim se opasnim dimovima radi? Nisam upucen

P.P.S. Dadu zabraniti da igra fudbal, ako je tacno sto pise u Sportu. Tim gestom nije doneo dobro klubu (primili smo gol) ali i da jeste tako ne smije da se ponasa profesionalni fudbaler. To na kraju krajeva nije ni posteno a klub moze da bude kaznjenj zbog toga. Prst na celo.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

358

Ada Rifche, jasno je da nismo u dzamiji :) ali ja ne govorim o onoj organizovanoj grupi vec o jednom bandoglavku koji je sjedeo povise mene i cijelo vrijeme protivnickim igracima socno psovao sestru. Bio sam u dilemi da li da sklanjam djecu ili ne i imam li gdje da ih sklonim da ne slusaju to vise ?( .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

359

a onda i za to ima objasnjenje, Verovatno je i taj bio nekad deo onog tamo organizovanog ... tako da se lifestyle tesko menja kad su u pitanju mesta kao stadion ... Kom jednom proradi adrenalin na stadionu, prilicno tesko izdrzi da je otkuje sestru ili majku onom koji ma ko da je, protivnik je ;)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

360

Toga ima na svim stadionima i nismo mi to izmislili. Razumijem da je ed hteo zastiti decu od takvih, svakako ruznih, stvari, ali to je tesko iskoreniti. Ipak od 2 hiljade ljudi neko ce se naci i da opsuje. Najmanje jedan, narocito pri onakvom rezultatu. :)

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks