Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

421

Ponedjeljak, 31. Oktobar 2005

Neshto nam slabo ide ove sezone....
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • DSC00065.jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

422

Nedjelja, 06. Novembar 2005

Rezultati 16. kola:
Napredak - Mladenovac 0:0
Čukarički - Radnički (P) 3:0
Spartak - Mačva 3:0
OFK Niš - Radnički 0:1
PSK - Novi Sad 3:0
Sevojno - Novi Pazar 3:1
Radnički (K) - Mladost 1:2
Srem - ČSK (nedelja, 14)
BASK - Jedinstvo (nedelja, 14)
Vlasina - Bežanija (nedelja, 14)

Tabela Prve lige Srbija:
1. Mladost ............ 16 9 5 2 20:10 32
2. Čukarički .......... 16 8 4 4 21:11 28
3. Bežanija ........... 15 8 3 4 21:9 27
4. ČSK ................. 15 7 5 3 20:11 26
5. Mačva ............... 16 6 7 3 22:16 25
6. Napredak .......... 16 7 4 5 19:13 25
7. BASK ............... 15 7 4 4 21:16 25
8. Radnički (N) ...... 16 6 6 4 14:11 24
9. OFK Niš ........... 16 7 2 7 18:22 23
10. Srem ............... 15 6 4 5 18:16 22
11. Novi Pazar ....... 16 6 3 7 17:24 21
12. Spartak ........... 16 5 5 6 20:13 20
13. Sevojno ........... 16 6 5 5 23:20 20
14. Vlasina ............ 15 4 8 3 16:14 20
15. Mladenovac ...... 16 4 7 5 15:17 19
16. PSK ................ 16 4 5 7 17:17 17
17. Radnički (K) ..... 16 3 4 9 13:22 16
18. Radnički (P) ..... 15 4 3 8 16:23 15
19. Jedinstvo .......... 16 4 3 9 14:28 15
20. Novi Sad .......... 16 2 3 11 6:25 9

Igraci bili umorni od finala na Ramazanskom...a i da nisu,rezultat bi verovatno bio isti. X(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

423

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

U sledećem, 17. kolu, Novi Pazar dočekuje kragujevački Radnički , a igraju i:

Mladost – Napredak

Novi Sad – Sevojno

ČSK – PSK

Jedinstvo – Srem

Radnički (N) – BASK

Mačva – OFK Niš

Bežanija – Spartak

Radnički (P) – Vlasina

Mladenovac – Čukarički
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

424

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Svi na stadion u Subotu inache izgubismo na svim frontovima( i fudbalskom i navijachkom).
Djavoli dolaze sigurno a ONI sigurno jesu dobra nav. grupa.Biche VATRENO!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

425

Utorak, 08. Novembar 2005

SVI SANDZACHKI TORCIDASHI NA ZAPAD!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

426

Petak, 11. Novembar 2005

Radio Sto plus nezvanično saznaje da se očekuje dolazak od šest do deset autobusa navijača “Crvenih djavola”. Komesar za bezbednost FS Srbije je utakmicu Novi Pazar – Radnički proglasio susretom visokog rizika.

Razlog vise da nas(vas,jer ja nisam u Np-u ;( o| ) bude sto vise i da ih porazimo i na terenu i na tribinama!!!Samo bez incidenata,jer "neki"jedva cekaju nas pogresan korak! X(
U nasem timu jedino nece bit Agbo-a,Plojovic i Todic imaju zute kartone sa pravom biranja,ali zbog vaznosti tekme,igraju sutra!

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

427

Petak, 11. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od Sandokan
Neshto nam slabo ide ove sezone....

A sto ? :(
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

428

Subota, 12. Novembar 2005

APEL NAVIJAČIMA NOVOG PAZARA I RADNIČKOG: BEZ INCIDENATA

Predsednik opštine Novi Pazar Sulejman Ugljanin i gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović pozvali su danas navijače Novog Pazara i Radničkog da na utakmici ta dva fudbalska kluba svoje miljenike bodre sportski, bez incidenata. Stevanović i Ugljanin su uputili apel "svim istinskim ljubiteljima sporta da ne podlegnu primitivizmu i ne odazovu se pozivu pojedinih navijačkih grupa da se sutrašnji sportski dogadjaj pretvori u rušilački pohod" .

Tekma pocinje za 20 min,[SIZE=3]napred plaviiii![/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

429

Uprava napolje!
NP-kg 2-1

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

430

Strelac Cakovic za Np.Sve cestitke na izuzetno vaznoj pobedi,jer kad na strani igramo katastrofalno,kuci moramo sve da dobijamo! (o) (o) (o) (o)

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

431

Novopazarci se sukobili sa policijom

NOVI PAZAR, 11. novembra 2005. (Beta) - Fudbalski klub Novi Pazar pobedio je u subotu na svom terenu kragujevački Radnički sa 2:1, ali je utakmicu obeležio sukob domaćih navijača sa policijom.

Utakmica 17. kola Prve lige Srbije bila je meč visokog rizika, jer su navijači Radničkog najavljivali dolazak, a obe grupe sklone su incidentima.

Policija je sprečila autobuse gostujućih navijača da uđu u Novi Pazar, a samo je grupa od desetak Kragujevčana na kraju došla do stadiona.

Navijači Pazara sukobili su se, međutim, sa policijom na stadionu, zbog čega je ispražnjen deo tribine sa najvatrenijim gledaocima. Do žešćeg sukoba došlo je na ulici, a prema izjavama očevidaca, najmanje jedno vozilo je oštećeno.

Prema prvim podacima, niko u novopazarskoj bolnici nije tražio lekarsku pomoć.

Predsednici opština Kragujevac i Novi Pazar, Veroljub Stevanović i Sulejman Ugljanin, pozvali su juče navijače Novog Pazara i Radničkog da na utakmici svoje miljenike bodre sportski i bez incidenata.

Stevanović i Ugljanin su uputili apel "svim istinskim ljubiteljima sporta da ne podlegnu primitivizmu i ne odazovu se pozivu pojedinih navijačkih grupa da se današnji sportski događaj pretvori u rušilački pohod:.

Utakmicu je pratilo oko 2.500 gledalaca.
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

432

Nedjelja, 13. Novembar 2005

Sve te

delije sto prave nerede treba poslati na Marakanu pa tamo neka probaju da prave probleme.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

433

Jel zna neko nesto vise o tome? Mislim na incidente.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

434

Citirano

Orginalno od prcenzajn
delije sto prave nerede treba poslati na Marakanu pa tamo neka probaju da prave probleme.

Svi su bili na marakani,pravili probleme i vratili se. ;)

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

435

Ponedjeljak, 14. Novembar 2005

Tashke

ti kao moderator ne bi trebao da stajes na stranu nijednog od ucesnika foruma vec da dajes primer.Neznam da li je tebi normalno onako ponasanje navijaca naseg tima .Kad kazem naseg smatram da je FK Novi Pazar fudbalski klub svih gradjana naseg grada. Ako je tebi normalno da se organizovano suprotstave organima javnog reda sa sve Molotovljevim koktelima koji su nadjeni na dobro isplaniranim mestima koja su, hvala bogu, dojavom nasih gradjana otkrivena onda to dragi Tashke nisi dostojanzvanja moderatora. Neka malo razmisli administrator kako se dele ova moderatorska zvanja.

resko

Početnik

(10)

• »resko« je zabranjen

Datum registracije: 02.09.2005

• Poruku poslati

436

sellam

ovaj prcko ili kako se vec zove proziva druge a kao realan pa hoce da omalovazi pripadnike torcide koji su bili na marakani. nevjerujem prcko da fk novi pazar volis. ti vise volis fk bane od naseg kluba izjasnise se lijepo prcko. i neprovociraj narod ovdje ja i neznam sta ces ti na ovom forumu ovdje. SELLAM ALEJKUM ZA SVE BOSNJAKE

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

437

Citirano

Orginalno od prcenzajn
ti kao moderator ne bi trebao da stajes na stranu nijednog od ucesnika foruma vec da dajes primer.Neznam da li je tebi normalno onako ponasanje navijaca naseg tima .Kad kazem naseg smatram da je FK Novi Pazar fudbalski klub svih gradjana naseg grada. Ako je tebi normalno da se organizovano suprotstave organima javnog reda sa sve Molotovljevim koktelima koji su nadjeni na dobro isplaniranim mestima koja su, hvala bogu, dojavom nasih gradjana otkrivena onda to dragi Tashke nisi dostojanzvanja moderatora. Neka malo razmisli administrator kako se dele ova moderatorska zvanja.

Ja kao moderator nisam stao ni na ciju stranu vec sam odgovorio na tvoju ocitu provokaciju.Meni nije normalno onakvo ponasanje navijaca,a je li tebi normalno da "te delije treba da posaljemo na Marakanu pa da ih tamo prevaspitavamo'???? Tvoja ideja je da odu kod "pravih delija" pa da ih oni smire,to je tvoja ideja,zbog toga si i reko da ih treba na Marakanu poslat.A ako cemo pravo prcenzajne,oni su najnormalniji(navijaci naseg tima) od svih ostalih skupina(navijaca),mnogo gori su "radovci","Zemunci","grobari","delije"....ovime uopste ne zelim njih opravdati ali i ne zelim da se ovde provuce jedna neistina koju ti proklamujes, u stilu "svi su dobri,samo su oni losi,a svi ostali su mirne bubice koji dodju sa salovima i navijaju.Da ti osvezim pamcenje:u zadnjih mesec dana 2 mladica su ubijena nozem od strane navijaca Rada i Vozdovca(navodim ti samo najjsveziji primer),Zemunci su pre par dana u Nisu napali navijace Nisa i policiju,itd,itd,itd,itd.O ovome vise nece bit sporenja u ovoj temi(ako bude,sve ce se brisat),vec ako zelis,nastavi u "Ring-u"(tema se tako zove :D ).

Na tabeli vodi Mladost sa 35 bodova, ispred Bežanije koja ima 30 i ČSK Pivare koja je osvojila 29 bodova. Slede Čukarički, BASK i Mačva sa po 28 bodova.[SIZE=2] Novi Pazar je deveti sa 21 bodom. [/SIZE]

U 18. kolu sastaju se:

Mladost – Novi Pazar

Napredak – Cukarički

Vlasina – Mladenovac

Spartak – Radnički (P)

OFK Niš – Bežanija

BASK – Mačva

Srem – Radnički (N)

PSK – Jedinstvo

Sevojno – ČSK Pivara

Radnički (K) – Novi Sad

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

438

Utorak, 15. Novembar 2005

Saopstenje za javnost
Povodom ucestalih prozivanja po srbijanskim medijima navijacka grupa Torcida Sandzak izdaje sledece saopstenje za javnost.
Sto se tice desavanja na utakmici NP-KG mi navijaci novog pazara pripadnici navijacke grupe TS imamo da kazemo sledece:
Nasa grupa se spremala za derbi sezone kao i pred svaki derbi da svojim grlom dlanovima sloznim navijanjem pomognemo fudbalskom klubu np da dodje do pobjede.
U tome smo i uspjeli. Svi ste svedoci nevidjene atmosfere jednog freneticnog sportskog navijanja i neverovatne discipline pripadnika TS.
ODrzali smo red na tribini uprkos konstantnom provociranju pripadnika zandarmerije .
Moramo istaci da su organi reda napravili dvije velike greske. Prva je ta sto nisu dozvolili navijacima fk radnicki ulaz na stadion.
Druga jos veca greska je uvodjenje navijaca radnickog poslije sudijskog zvizduka. To nismo culi da se igde na svijetu desilo niti je zato imalo ikakve potrebe.
Znaci svjesna provokacija.
Moramo napomenuti da nas zandarmerija nije izbacila sa stadiona. Mi smo to uradili sami i organizovano da bi sprecili sukob koji su potencirali pripadnici zandarmerije psujuci nam na nacionalnoj osnovi. MI znamo da je kompletna zandarmerija sastavljena od jedne nacije i da u njoj ima pripadnika ugasenih zlocinackih odreda tipa JSO, skorpioni itd. Svi smo svjedoci mrznje i psovki koji su nam uputili ti pripadnici a kojeg zbog nase kulture ne bismo da ponavljamo, to nama ne dolikuje.
JOs da kazemo da smo mi mnogo gore stvari dozivljavali na strani ali to niko ne pominje u srbijanskim medijima.
ZBog toga, kazni i kluba, smo odustali od gostovanja ove sezone. Napominjemo da je jedan od funkcionera fk radnicki napao nase zvanicnike NOZEM.
Postavljamo pitanje da li je i on uhapsen!?
Sve posle i izvan stadiona TS ne moze snositi nikakvu odgovornost.
Mozemo dodati da je policija po zavrsetku utakmice hapsila navijace Novog Pazara bez ikakvog dokaza, nasumice, samo zbog sala, kape ili bilo kojeg drugog navijackog obelezja.
Novi Pazar 15.11.2005
Pazar u srcu - Sandzak do groba
Najstarija navijacka skupina u Sandzaku, Torcida 1989 Sandzak.
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • PICT0058.jpg

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

439

Petak, 18. Novembar 2005

WEST GATE! :klanja:

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

440

Subota, 19. Novembar 2005

Novi Pazar sutra igra u Apatinu sa ekipom Mladosti. Ne nadam se nicemu posto kad god sam se ove sezone nadao razocarao sam se. Neka me ovog puta obraduju neocekivano.

Napred Pazare!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks