Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

441

Subota, 19. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Novi Pazar sutra igra u Apatinu sa ekipom Mladosti. Ne nadam se nicemu posto kad god sam se ove sezone nadao razocarao sam se. Neka me ovog puta obraduju neocekivano.

Napred Pazare!!!

Vala tebra,k'o se nadao k'o nenadao,isto ti je.Oni i kad su u najacem sastavu gube i od mnogo salbijih a kamoli sutra bez Plojovica,Hadzibulica,Todica i Bihorca.Trener rece da ce dat priliku mladjim igracima i da ce igrat "rastereceno"(citaj:da izgubimo sa sto manje primljenih golova)! xx(
U svakom slucaju,Napred Pazareee!
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

442

Nedjelja, 20. Novembar 2005

Mladost Apatin- Novi Pazar 0-0 !!
Kraj.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

443

E ovaj rezultat mi ulepsa dan!!Konacno bod na strani i to kad se najmanje nadasmo!!! (o) (o) (o) (o)
Od sad cu stalno da se ne nadam povoljnom rezultatu kad igramo na strani,sta mislis Price?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

444

A na koje mesto smo,trenutno, na tabeli, gde moze da se to vidi ??
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

445

Pa ja rekoh lijepo da se ne nadam ali da potajno prizeljkujem da me iznenade. Iznenadili su me. Zaista prijatno. Super za ovaj bod. Na redu je jos Napredak pa pauza.
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

446

Neshto Vas nema.......
Tabela

Prva liga Srbija - 05/06
Srbija Bod
1. Bežanija 36
2. Mladost Apatin 36
3. ČSK Pivara 32
4. Čukarički 29
5. Mačva 28
6. BASK 28
7. Radnički Niš 27
8. Vlasina 26
9. Sevojno 26
10. Napredak 26
11. Srem 25
12. Novi Pazar 25
13. OFK Niš 23
14. Mladenovac 22
15. Spartak 21
16. PSK 20
17. Radnički KG 19
18. Radnički Pirot 16
19. Jedinstvo Ub 15
20. Novi Sad 9

Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

447

Četvrtak, 24. Novembar 2005

Navijachi FK Novi Pazar u Subotu poslednje kolo u ovom dijelu sezone.13.00 GO WEST!!
WEST GATE TS'89

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

448

Subota, 26. Novembar 2005

[SIZE=3]Novi Pazar-Napredak 2:1 [/SIZE] (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
Cestitke nasim na pobedi.
Novi Pazar je polusezonu zavrsio sa 28 osvojenih bodova a o mestu na tabeli koje je ostvario,znace se posle sutrasnja 3 meca.Ovaj rezultat mozemo posmatrat iz dva ugla:Los ako smo ocekivali borbu za prva 3 mesta,i dobar ako znamo da situacija u klubu i nije bas najsjajnija.
Treba se dobro pripremit za prolecni deo sezone i sto pre osigurati opstanak,jer ukoliko yo pitanje budemo resavali u zadnjim kolima,imacemo problema jer igramo sa dosta dobrim ekipama te nebi trebali dovodit u pitanje drugoligaski status do samog kraja prvenstva.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

449

Subota, 26. Novembar 2005

Inache svi navijachi Novog Pazara su danas odoleli na konstantne provokacije nekih kerova koji sebe nazivaju panduri!!??
Kad ovakav status imamo kuchi ,TESHKO NAMA!
UPRAVA ODLAZI !

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

450

Nedjelja, 27. Novembar 2005

...

Vala da se ja pitam istero bi pazar iz lige ili bi zabranio nekolicini ljudi koji padaju na sitne provokacije... Ovo je uzas stvarno zar nam ovo treba da nam na udarne vesti prozivaju pazar ... Mislim da nije ok...
Crna Mala POvisoka Devojka

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

451

Nedjelja, 27. Novembar 2005

Jok ,nego ti dovedi Dinamo pa svi lijepo da navijamo za nashe ,jer Mi smo 'Rvatsko cviche!! (o)
Ti ,stari gradjanin?????? :rolleyes:
Jesenji deo Prvenstva Je Zavrshen

Tabela
1.bezanija 39
2.mladost 39
3.csk Pivara 32
4.cukaricki Stankom 32
5.radnicki Nis 30
6.bask 29
7.macva 29
8.srem 28
9.novi Pazar 28
10.sevojno 27
11.vlasina 26
12.napredak 26
13.psk 23
14,mladenovac 23
15.ofk Nis 23
16.spartak 22
17.radnicki Pirot 19
18.radnicki Kragujevac 19
19.jedinstvo Ub 16
20.novi Sad 9

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

452

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Zanimljivo da nas od treceplasiranog deli svega 4 boda. Kako smo poceli ja sam prezaodovljan plasmanom. Uz par pojacnja bicemo hit proleca. Samo da ne ode Plojka...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

453

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Jos zanimljivije je da smo sve tekme dobili kuci,sad bi i bili treci!bez bodova na starni.a da i ne pricam/masta, da smo dve-tri pobedili na strani... ;(

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

454

Nedjelja, 04. Decembar 2005

Plojovic ide sigurno.
A nije bitno,kao TRECHI kao DEVETI potpuno svejedno!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

455

Četvrtak, 15. Decembar 2005

Disciplinski sudija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slobodan Pajović kaznio je golmana Novog Pazara Suada Prtinca sa osam meseci zabrane igranja, prenosi danas sportski list “Sport”. Prtinac je kažnjen zbog fizičkog napada na sudiju Gorana Kovačića za vreme utakmici 19. kola Prve lige Srbije Novi Pazar – Napredak.

Dosadašnji fudbaler Novog Pazara Semir Hadžibulić će u nastavku sezone nositi dres beogradskog BASK-a. Devetnaestogodišnji vezista bio je jedan od nosilaca igre novopazarskog ligaša u jesenjoj polusezoni. Menadžer kluba Ismet Kačar rekao je radiju Sto plus da je Hadžibulić, zasada, jedini fudbaler koji je napustio ekipu. “Uslovima su zadovoljni i klub i igrač, a Hadžibulić je otišao u jak i dobro organizovan kolektiv”, rakao je Kačar i dodao da je još nekolicina prvotimaca u potrazi za angažmanom, ali i da klub pokušava da dovede adekvatna pojačanja. “Želimo da u klub vratimo neke igrače koji su ponikli u Novom Pazaru a sada su u drugim klubovima, a posle kazne za Prtinca neophodan nam je i kvalitetan čuvar mreže”, dodao je Kačar

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

456

Petak, 16. Decembar 2005

Ne mogu da verujem!!! Pa ostajemo bez jos jednog golmana (Besirovic suspendovan na 2 godine). I naravnom, rasprodaja se nastavlja. Igraci idu u tamo neki BASK. A mogu da zamislim ta "pojacanja" koja ce da dovedu. Strmoglavo juramo u trecu ligu, ako se ovako nastvai.

Sto se golmana tice najbolje resenje je Ljajic, sjajan golman Josanice koji je jedno vrijeme bio na dvojnoj registraciji. Sad ce nadam se dobiti pravu priliku.

Dalje... Koga jos prodajemo u bescenje?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

457

Petak, 16. Decembar 2005

E tebra,pa ceo zivot je tako.Prodaju najbolje a "vracaju"nase igrace koji zavrsavaju karijeru,to su i ovog puta najavili. X( X(

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

458

Petak, 30. Decembar 2005

Ljudi sta se desava u klubu? Kako napreduje odlazni, ovaj, prelazni rok? Ima li nekih novosti?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

459

Petak, 13. Januar 2006

Fudbaleri Novog Pazara počeće sutra pripreme za prolećni deo prvenstva Prve lige Srbije .
Šef stručnog štaba Kenan Kolašinac je prozivku fudbalera zakazao za 13 sati, na Gradskom stadionu. On je rekao da je, zbog problema sa isključenjem električne energije i vode na stadionu, prvo ovogodišnje okupljanje ekipe zakasnilo. “Moraćemo da menjamo prvobitno zacrtani plan rada i neke strvari radimo u hodu. Planiran je i odlazak na crnogorsko primorje, ali finansijska situacija u klubu nije ruzičasta, pa još ništa nije izvesno”, istakao je Kolašinac. Novi Pazar je posle 19 jesenjih kola na devetom mestu, sa osvojenih 28 bodova. U nastavku prvenstvene borbe za bodove klub će biti slabiji za Semira Hadžibulića, koji je karijeru nastavio u beogradskom BASK-u. U planu je i nekoliko pojačanja, ali zvanično na Gradskom stadionu još uvek nema novih potpisa.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

460

Ponedjeljak, 16. Januar 2006

Izgleda da je i Beko otishao......
UPRAVA ODLAZI!!
Inache Torcida Sandzak je uradila novu garnituru BAR shalova!
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • Image(375).jpg

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks