Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

461

Ponedjeljak, 16. Januar 2006

Edin Ferizović će najverovatnije pojačati OFK Niš. Kolašinac je izrazio očekivanje da će igrački kadar biti pojačan nekolicinom kvalitetnih fudbalera. “U planu je dovođenje tri do četiri nova igrača, a prevashodan cilj je dolazak kvalitetnig čuvara mreže. Očekujem i da će razgovori sa našim bivšim igračima Aličkovićem i Ragipovićem biti uspešno okončani i da će se oni vratiti u matični klub”, rekao je Kolašinac.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

462

Ponedjeljak, 16. Januar 2006

Teshko da che se neko bitan pojaviti!!
UPRAVA ODLAZI!!
TORCIDA 1989 SANDZAK
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • Image(378).jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

463

Četvrtak, 19. Januar 2006

Beko je otishao.Vratio se Ragipovich .Doshao jedan golman iz Leskovca(saznachu ime i prezime), i moguche neki crnac josh da dodje.Vidjechemo ovih dana....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

464

Četvrtak, 19. Januar 2006

Fahrudin Alickovic se takodje vratio u Np na 6 meseci.
Sto se golmana iz Leskovca tice,preziva se Disic ali neznam kako se zove.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

465

Petak, 20. Januar 2006

Novi golman Novog Pazar ce biti Ivan Disic,koji je u prosloj polusezoni branio u Makedoniji.Cekaji se papiri iz Makedonije kako bi se i formalno zavrsio posao oko njegovog prelaska.Inace ovaj Leskovcanin ia 25 godina.
Kenan Ragipovic vec trenira sa ekipom i najverovatnije ce i on potpisati ugovor do kraja sezone.
Urava takodje regovara i sa jednim igracem iz Nigerije,Emanuel-om.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

466

Ponedjeljak, 23. Januar 2006

Fudbaler iz Nigerije Emanuel nosiće u narednih šest meseci dres Novog Pazara, saopštio je radiju Sto plus sportski direktor kluba Esad Karišik. Reč je o napadaču koji je nekoliko puta igrao za mladje reprezentativne selekcije ove afričke zemlje. “Emanuel je igrao u Albaniji i radi se o igraču koji će ozbiljno pojačati konkurenciju u špicu napada”, rekao je Karišik i dodao da je njegovim angažovanjem spisak pojačanja uoči nastavka prvenstva zaključen. Novi Pazar je ranije u zimskom prelaznom roku doveo golmana Disića i vratio svoje bivše fudbalere Ragipovića, Aličkovića i Čalakovića.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

467

Ponedjeljak, 23. Januar 2006

Pa ne izgleda lose ovaj bilans prelaznog roka, ovako na prvi pogled i na papiru. Videcemo kako ce to Kolasinac sve uklopiti. Meni samo nije jasno zbog cega dovode golmana sa strane kad ih mi imamo dosta kvlaitetnih... Ovaj Nigrijac, daj Boze da bude pola dobar kao Agbo. kad sam vece kod Agboa, sta se sa njim desava? Je li jos uvijek u klubu?
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

468

Utorak, 24. Januar 2006

Pa gdje si vidjeo tim sa JEDNIM golmanom!!??
Ti si zaboravio da su nam golmani kazhnjeni.Cuke 9. mjeseci,a Dadu su kaznu tek smanjili.Dakle imamo Dada i ovog sad Disicha!
Omladince zaboravi jer to vech prelazi u neozbiljnost.Inache primetno je da je novi Pazar jachi nego shto je bio.Izgleda da je pismo Dr. Su.Uglj. od strane Torcide Sandzak imalo efekta!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

469

Utorak, 31. Januar 2006

Pa nisam nigde video tim sa jednim golmanom. Ja ne pricam o tome. Kazem da imamo dosta golmana koji nikad nisu (ili su vrlo rijetko) dobijali priliku da brane. No nije ni bitno. Cini mi se ipak da nije odradjen los posao u prelaznom roku.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

470

Utorak, 31. Januar 2006

Doshao je i ovaj nigerijac Emanuel a chak je moguche i neki brazilac da dodje.I da, mogucha je prijateljska tekma sa OFK Beogradom!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

471

Utorak, 31. Januar 2006

Pa,kako se spremamo i pojacavamo,valda bi trebalo da se nadjemo medju prve 3 ekipe.
Mada,nije mi jasno kako nemaju para da plate struju i vodu za stadion a pojacavaju se. :(

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

472

Ponedjeljak, 06. Februar 2006

Fudbaleri i stručni štab Novog Pazara otputovali su juče u Ulcinj , gde će u narednih petnaest dana tempirati formu za nastavak prvenstva Prve lige Srbije . Prvi strateg “ plavih ” Kenan Kola inac na put je poveo 27 fudbalera , među kojima i pet zimskih pojačanja , koji će pokušati da se nametnu i izbore mesto u startnoj postavi .

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

473

Srijeda, 08. Februar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Pa,kako se spremamo i pojacavamo,valda bi trebalo da se nadjemo medju prve 3 ekipe.
Mada,nije mi jasno kako nemaju para da plate struju i vodu za stadion a pojacavaju se. :(

I opet su Mi izbrisali post u kojem sam Ti rekao da su struja i voda odavno uplacheni,a da se FK NP pojachava iz privatnih dzepova NP biznismena...
A da ne pominjem ove SDP-zamke jer je ochigledno da mi se postovi zbog toga brishu....
HVALA.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

474

Nedjelja, 12. Februar 2006

Novi Pazar odigrao 3. prijateljske utakmice na pripremama u Ulcinju.
NP-MODRICHA 0-0
NP-JEDINSTVO BP 2-2
NP - RUDAR UGLJEVIK 0-0
Kazhu ljudi da su nam pojachanja EXTRA i da je ovaj crnac Emanuel za 4. klase bolji od svih dosada koji su dolazili u FK NP .
Uprava FK uradila PRVI PUT U SVOJOJ ISTORIJI SHAL I TO BAR SHAL SA VEZENIM GRBOM FK NP. (o)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

475

Nedjelja, 12. Februar 2006

Hajde nek su nam hairli pripreme i te investicije i naravno neka nam je hairli i taj shal. Naprijed plavi, kako kaze moja Torcida Sandzak. :)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

476

Ponedjeljak, 13. Februar 2006

Hvala.
Bujrum ,pridruzhi se!!SHTO NAS JE VISHE ,TO JE I PRVA LIGA BLIZHA!!

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

477

Evo sinoc sam kupio sal novi Torcide Sandzak. Rekose da je to za novu sezonu. Na njemu su nijanse plave i bijela boja i ima jedan mali grb Torcide Sandzak. Lijep sal zaista. Zapripso mi je pravo. Dakle, spreman sam maximalno za tekmu ako bude zatrebalo. :)

Hvala.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

478

Ovi rezultati pirpremnih meceva ohrabruju. Sa prvoligasem nereseno, nije lose. Brazilac je koliko sam informisan otpao. Mislim da je tim mnogo bolji nego jesenas i nadam se boljem prolecu.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

479

Citirano

Orginalno od Spain
Evo sinoc sam kupio sal novi Torcide Sandzak. Rekose da je to za novu sezonu. Na njemu su nijanse plave i bijela boja i ima jedan mali grb Torcide Sandzak. Lijep sal zaista. Zapripso mi je pravo. Dakle, spreman sam maximalno za tekmu ako bude zatrebalo. :)

Hvala.

Svaka chast, imash BIG PLUS od mene!!
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • Image(393).jpg

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

480

Ti znas da brat nije kisela pa da izvjetri. :D

Hvala.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks