Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

501

Nedjelja, 12. Mart 2006

Ma poceli smo da gubimo kao Roma u seriji A :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

502

Ponedjeljak, 13. Mart 2006

Tabela:
1. Bežanija ............................ 21 14 3 4 36:16 45
2. Mladost Apatin ................... 21 12 6 3 26:11 42
3. ČSK Pivara ........................ 21 11 5 5 32:16 38
4. Čukarički ........................... 21 11 5 5 31:19 38
5. Mačva ............................... 21 8 9 4 28:22 33
6. Napredak ........................... 21 9 5 7 24:20 32
7. BASK ............................... 21 9 5 7 31:25 32
8. Sevojno ............................. 21 8 7 6 29:26 31
9. Radnički Niš ...................... 21 8 6 7 18:18 30
10. Novi Pazar ........................ 21 8 5 8 22:29 29
11. Srem ............................... 21 8 4 9 22:24 28
12. Vlasina ............................ 21 6 8 7 22:22 26
13. Mladenovac ...................... 21 6 8 7 19:25 26
14. Spartak ............................ 21 6 7 8 23:22 25
15. Radnički Pirot ................... 21 7 4 10 25:30 25
16. PSK ................................ 21 6 5 10 27:26 23
17. OFK Niš .......................... 21 7 2 12 21:30 23
18. Radnički Kragujevac ......... 21 6 5 10 19:31 23
19. Jedinstvo Ub .................... 21 4 5 12 15:34 17
20. Novi Sad ......................... 21 2 4 15 7:31 10

U sledecem kolu igramo sa pretposlednjim na tabeli,Jedinstvm iz Uba.
Ako se ne vratimo makar sa bodom... xx(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

503

Utorak, 14. Mart 2006

Ma kakav bod. Gubimo glatko 3-0. Ipak je na startu jasno da nemamo cemu da se nadamo ukoliko se nesto hitno ne preduzme, a ne vidim sta bi se to moglo sad uraditi kad su pripreme i pojacanja iza nas. Jedino da se nadamo da su imali los dan. Ali u Novom Sadu nismo stvorili nijednu sansuprotiv poslednjeg na tabeli. Zbog toga se ne nadam da cemo se vratiti sa povoljnim rezultatom iz Uba, ali neka me iznenade nasi fudbaleri.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

504

Srijeda, 15. Mart 2006

Obziro da cemo po svemu sudeci ostati u drugoj ligi(ipam nismo toliko losi pa da ispadnemo,valjda)
evo mogucih i najverovatnijih nasih novih/starih protivnika u sledecoj sezoni:
Budućnost (BD)

10. Smederevo

11. Borac Čačak

12. Habitpharm

13. Rad

14. Budućnost (P)

15. Obilić

16. Jedinstvo

Naravno,umesto Buducnosti iz Podgorice i Jedinstva iz Bijelog Polja(ako se Cg odvoji),ispali bi i Vojvodina i Zemun.

Bilo bi tu "interesantnih utakmica".
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

505

Srijeda, 15. Mart 2006

Neka mi neko kaze je li FK Novi Pazar i ako jesta kad, promijenio boju dresova pa sad igra u zelenim. To sam tek sinoc video na SOS-u a ne secam se da je neko pominjao. Inace sva tri gola smo jeftino primili.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

506

Subota, 18. Mart 2006

Ja se nadam samo da su u pitanju tehnicki problemi, tipa da su im dresovi bili na hemijskom ciscenju pa su zatrazili od CSK da im pozajme svoju garnituru za gostovanja (iako ne znam koja je druga boja dresova CSK) ili nisu hteli da prljaju nove dresove po onako losem terenu pa su iz nekog podruma izvadili one zelene. Iako ovo zvuci malo verovatno ja se opet nadam da je tako, jer ako je politika do te mere usla u FK onda ne vidim svrhu navijanja bar ne organizovanog. [SIZE=4]I KRV SVOJU ZA KOJU BOJU????????[/SIZE]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

507

Subota, 18. Mart 2006

Na posljednoj utakmici [SIZE=3]ZA ZELENU!!![/SIZE]

(o) (o) (o)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

508

Nedjelja, 19. Mart 2006

Fk Novi Pazar,kao i svi ostali timovi,nece igrati utakmicu ovog kola jer je otkazano zbog vremenskih prilika(neprilika).
Ovo otkazano kolo ce najverovatnije biti odigrano u sredu,22-og marta.
Jedinstvo Ub-Novi Pazar

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

509

Ponedjeljak, 20. Mart 2006

Zbog odlaganja utakmice u prvenstvu,Novi Pazar je iskoristio priliku i odigrao "prijateljski" mec sa Josanicom u novopazarskoj banji.Rezultat je bio 1:0 Fk Novi Pazar.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

510

Jeli FK Novi Pazar bio u zelenim dresovima :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

511

Neznam,nisam bio licno prisutan. ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

512

Srijeda, 22. Mart 2006

Jedinstvo Ub-Novi Pazar 1:0 xx(
Kao i obicno,dok ne primimo gol,branimo se svim silama i ne razmisljamo o napadu.
Kad primimo gol,pocnemo da igramo kako bi o pocetka utakmice trebali igrati,stvaramo sanse,ponekad damo gol,ponekad ne.Danas nismo dali gol.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

513

Srijeda, 22. Mart 2006

Nismo dali gol ni danas protiv pretposlednjeg, kao sto ga nismo dali ni u prvom prolecnom kolu protiv poslednjeg na tabeli. Jedini gol dali smo u porazu na svom terenu. Iz tri utakmice 1 bod!!! Malo, premalo, za opstanak bojim se nedovoljno...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

514

Srijeda, 22. Mart 2006

Ja mislim da je red da se da ostavka na mestu trenera,jer ako ne uspes protiv najslabijih,neznam kako cemo proc protiv boljih.
Ali ne po peti put Grbovica,Ljutva,Karisika,dosta je.Stalno jedni te isti ljudi i stalno jedni te isti rezultati.
Mislim da je kod nas kljucni problem trener.Kad budemo doveli trenra koji ima prvoligaskog iskustva,autoritet,koji ima iskustva u uvodjenju drugoligasa u elitno takmicenje,tada mozemo ocekivati boljitak.
Karasi,Vucicevic,Bekvalac,Djurovski,su ljudi koji su delimicno i jeftini a znaju znanje i koji nas mogu uvesti u prvu ligu.

Nasi treneri ne razumeju da ne moze svaki igrac posle igracke karijere postat i dobar trener,a pogotovu ne oni koji nisu imali dobre trenere.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

515

Srijeda, 22. Mart 2006

Brate, mozda si u pravu ali pogledaj nam i igracki kadar pa ce ti sve biti jasno. Uostalom sam Kolasinac je nedavno u stampi izjavio da za nas klub igraju "tatini sinovi" i da se tome mora stati na put. Mislim da trener nije glavni problem vec je prblem u glavam igraca koji su umislili da su zvezde ako su dali tri gola po tamo nekim livadam, a do juce sam ih ja licno driblao na terenu JNA :)

A ako je stvarno trener problem onda je taj problem najmanji. Eto ja mislim da je Karasi i slobodan posto si ga pomenuo. Cini mi se da je do otavku na mesto trenera BASK-a.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

516

Srijeda, 22. Mart 2006

Tebra i to si upravu,ali i to je do trenera.Ako on nema autoritet,ako nema moc samostalnog odlucivanja,onda neka da ostavku i neka kaze da je to problem.
Problem je i to sto igraci svo svoje slobodno vreme provode u kladionicu sa istim tim trenerom,pijuckajuci pivo i zmareci cigare,druzeci se do kasnih sati.Ako se igrac tako ponasa pred trenerom,tesko da taj trener ima posle autoritet na terenu,na treningu...

Evo samo jednog primera:Izasla je bila jedna slika na kojoj je igrac pio pivo i pusio cigaru.Klub je reagovao cim je video sliku,oduzimajuci deo plate igracu a i ispastao je i neigranjem na nekoliko utakmica.

Ipak mislim da kad bismo imali ozbilnjog trenera sa iskustvom,autoritetom i znanjem,taj trener bi ili iskorenio takvo ponasanje igraca ili ih odstranio iz ekipe i doveo one koji ce izvrsavati njegove zamisli.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

517

Srijeda, 22. Mart 2006

Ipak najveci problem je orgaznizacija kluba. Ako je tom treneru receno da tog i tog igraca mora ubaciti u klub on to jednostavno mora i uraditi. Ako je primoran to da radi najmoralnije i najnormalnije jeste da podnese ostavku ali to je vec drugi teren. Klub u kome se zna ko sta radi imace i rezultate. A klub u kom golman ima klauzulu u ugovoru po kojoj moze da ne dodje na trening ako je "lijep dan za ribe", nema ni perspektivu. Naravno svi se problemi mogu podvesti i pod pitanje finansiranja a ono je bilo i ostalo najveci problem vecine klubova sa ovih p[rostora, ap ni FK NOvi Pazar nije izuzetak.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

518

Srijeda, 22. Mart 2006

Naravno,riba ne smrdi od repa vec od glave.Sve je od organizacije kluba.
P.S.A mozda ih bije maler zbog promene boje dresova... :D 8) :]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

519

Četvrtak, 23. Mart 2006

Ostali rezultati 22. kola Prve lige Srbije:

Napredak – Spartak 3:1

Vlasina – OFK Niš 1:1

Čukarički Stankom – BASK 3:0

Mladenovac – Srem 2:1

Radnički (P) – PSK 0:1

Bežanija – Sevojno 1:1

Mačva – Radnički (K) 2:1

Radnički (N) – Mladost 0:2

ČSK Pivara – Novi Sad 2:0

Na tabeli vodi Bežanija sa 46 bodova, ispred Mladosti sa 45. ČSK Pivara i Čukarički, na trećem i četvrtom mestu, imaju po 41 bod. Novi Pazar je jedanaeseti sa 29 bodova.

U 23. kolu fudbaleri Novog Pazara dočekuju Radnički iz Niša

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

520

Petak, 24. Mart 2006

Fudbaleri Novog Pazara dočekuju sutra Radnički iz Niša, u utakmici 23. kola Prve lige Srbije. Oba tima su loše počela drugi deo prvenstva, pa će sutra tražiti bodove za ostanak u sredini tabele. Radnički je bez boda u tri prolećna kola, dok su izabranici Kenana Kolašinca od mogućih 9 osvojili samo bod!!!
U jesenjem susretu na Čairu Radnički je ubedljivo slavio sa 3:0.

Trener Radnickog je podneo ostavku zbog losih rezultata,Kenan bi trebao na njega da se ugleda.
1 bod od mogucih 9,od cega smo 2 utakmice igrali protiv dva poslednja tima na tabeli,malo,premalo,dovoljno ili za otkaz ili za ostavku.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks