Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

541

Subota, 08. April 2006

he he he he ...
Bravo MLADI lavovi.pokazali ste danas kako se igra za svoj grad i klub!
Iako smo primil gol u 90.min. a igralo se bez nadoknade(sudija nas je ukrao) treba chestitati ovim omladincima.Pokazali su nam da imamo BUDUCHNOST!!
Standardno dobra dva kopa na stadionu.
NAVIJANJE ODLICHNO,NA MOMENTE ZA CHISTU DESETKU!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

542

Subota, 08. April 2006

Novi Pazar-Bezanija 1:1
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

543

Nedjelja, 09. April 2006

Da.Od muke sam zaboravio rezultat.
Slijedeche kolo u Nedjelju,Pirot.
TS po prvi put ove sezone org. put jer su
OVI OMLADINCI ZASLUZHILI NASHU PODRSHKU!
p.s. Bujrum Tashke blizu ti je.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

544

Ponedjeljak, 10. April 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan
Da.Od muke sam zaboravio rezultat.
Slijedeche kolo u Nedjelju,Pirot.
p.s. Bujrum Tashke blizu ti je.

Ja vala kad vidoh onaj tvoj prethodnih post,presekoh se,pomislih da smo izgubili.Posle mu drug javi da je bio nereseno.
Sto se Pirota tice,blizu mi je,ako budem ucio dobro tokom nedelje,insallah cu doc.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

545

Mi dolazimo sigurno.Ako hochesh da dodjesh poslat chu ti na p.m. broj mog mobilnog pa se javi!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

546

Fudbaleri Novog Pazara i beogradske Bežanije igrali su nerešeno, 1:1, u derbiju 25. kola Prve lige Srbije. Pred oko 2.000 gledalaca na Gradskom stadionu Novi Pazar je poveo preko Grbovića u 70. minutu. Bod gostima obezbedio je Glogovac u zaustavnom vremenu utakmice.

Ostali rezultati:

ČSK Pivara – Radnički Niš 3:1

Novi Sad – Mačva 1:1

Mladost – Radnički (P) 3:1

Radnički (K) – Mladenovac 3:1

Sevojno – Čukarički Stankom 0:0

PSK – Vlasina 2:3

Jedinstvo – Napredak 3:0

Srem – Spartak 1:0

BASK – OFK Niš 1:0

Na tabeli vodi Bežanija sa 53 boda, ispred Mladosti sa 51. Trećeplasirani ČSK je osvojio 50, a Čukarički na četvrtom mestu 48. bodova. Novi Pazar je jedanaesti sa 33 boda.

U sledećem kolu Novi Pazar gostuje Radničkom iz Pirota

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

547

Utorak, 11. April 2006

Predsednik FK Bežanija u zatvoru

BEOGRAD - Goran Mijatović (36), zvani Mita, predsednik FK Bežanija i, prema saopštenju policije, u vreme akcije „Sablja“ vođa bežanijskog klana, uhapšen je pre nekoliko dana zbog sumnje da je od advokata Branimira Gugla pokušao da iznudi 10.000 evra, saznaje „Blic“.

Sa Mijatovićem je uhapšen i Ranko Radošević, rodom iz Crne Gore, a istražni sudija odredio im je pritvor. Mijatović je postao poznat javnosti kada je, sredinom 1998. godine sa Radoslavom Trlajićem, zvanim Bata Trlaja, uhapšen u pošti na Bežaniji, kada su podizali paket sa skoro četiri kilograma čistog kokaina iz Kolumbije. Zbog nedostatka dokaza, obojica su oslobođeni.

Kasnije je u žižu javnosti dospeo u leto 2000. godine posle pokušaja ubistva Vuka Draškovića, lidera SPO, u Budvi, kada ga je srpska policija izručila kolegama u Crnoj Gori, koje su ga sumnjičile da je umešan u atentat. Utvrđeno je da nije povezan sa pokušajem ubistva, pa je pušten. Samo nekoliko dana posle povratka iz Spuža, u blizini stadiona FK Bežanija, na Mijatovića su pucale nepoznate osobe i ranile ga u desnu ruku. Takođe je bio osumnjičen i za ubistvo Adilja Ramadanova, ali je oslobođen jer je pucao u „nužnoj odbrani“. Uhapšen je i u „Sablji“, ali je ubrzo pušten iz pritvora.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

548

Četvrtak, 13. April 2006

Torcida Sandzak poziva sve navijache koji zhele da idu u Pirot da pomognu FK NP da izbore pozitivan rezultat da se okupe u nedelju u 09.00 ispred PAZRAKE!!Polazak u 09.30h.
Dva busa su objezbjedjena i put je DZABE!
Ovi NOVI momci su svojom borbenoshchu zasluzhili da ih PODRZHIMO!
Svi za PIROT!!

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

549

Petak, 14. April 2006

Moze li neko od Vas pokazati tabelu za drugu ligu ili jos bolje napisati link gde to moze da se vidi ? Da Vas ne bih stalno pitao :)
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

550

Subota, 15. April 2006

Na tabeli vodi Bežanija sa 53 boda, ispred Mladosti sa 51. Trećeplasirani ČSK je osvojio 50, a Čukarički na četvrtom mestu 48. bodova. Novi Pazar je jedanaesti sa 33 boda, a Radnički sedamnaesti sa 26.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

551

Ponedjeljak, 17. April 2006

Radnicki Pirot -Novi Pazar 3:0 ?( ?( ?(

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

552

Oni izgleda loshije igraju, kada ih nashi navijaci prate na strani.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

553

Na tabeli vodi Bežanija sa 56 bodova, ispred Čukaričkog i Mladosti sa po 51. ČSK Pivara je četvrta sa 50, a Mačva peta sa 43 boda. Novi Pazar je posle ovog kola dvanaesti sa 33 boda.

U sredu, 19. aprila, na programu je vanredno 27. kolo u kome se sastaju:

Novi Pazar – Mladenovac

Radnički (N) – Napredak

Jedinstvo – Mačva

ČSK Pivara – Bežanija

Novi Sad – Radnički (P)

Mladost – Čukarički Stankom

Radnički (K) – Vlasina

Sevojno – Spartak

PSK – OFK Niš

Srem – BASK

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

554

Srijeda, 19. April 2006

Fudbaleri Novog Pazara dočekuju danas tim Mladenovca, u utakmici vanrednog 26. kola Prve lige Srbije. ''Plavi'' u susret ulaze sa imperativom pobede. Svaki drugi ishod mogao bi ih dovesti u situaciju da do kraja šampionata strepe za opstanak u ligi.
Trener Kenan Kolašinac za ovu priliku neće moći da, uz ranije suspendovanu sedmoricu štrajkača, računa na kažnjenog Hadžibulića i povredjenog Bihorca. U jesenjem odmeravanju snaga dva tima Mladenovac je slavio sa 2:0.

Iako je radni dan,nadam se da ce fudbaleri imati znacajnu podrsku u veoma znacajnoj utakmici!

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

555

Srijeda, 19. April 2006

Utakmica je zavrsena bez pobednika rezultatom 1:1

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

556

Srijeda, 19. April 2006

Mislim da je krajnje vreme da se i igraci i rukovodstvo uozbilji i zarad veceg cilja i od jednih i od drugih,zarad Fk Novog Pazara,urazumi i nadje zajednicki jezik kako bi se obezbedio opstanak u drugoj ligi Srbije.

Ako sad ispadnemo,bojim se da grad Novi Pazar dugo nece imati ni drugoligasa a pusti snovI ce biti da imamo prvoligasa.

Kada se i teoretski obezbedi opstanak,e tada neka rade sta hoce,i igraci i rukovodstvo.Do tada,nemaju apsolutno nikakvo pravo da se igraju i sa klubom kao institucijom i sa imenom kluba i da dovode status kluba u pitanju za narednu sezonu !

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

557

Srijeda, 19. April 2006

E moj taske, nije to tako lako ... Ima nagovestaja za jos 5 ili 6 igraca koji ce uskoro napustiti ovaj klub bar dok se ne sredi stanje ... (naravno posle njihove odluke i rukovodstvo ce da ih suspenduje :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) )

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

558

Četvrtak, 20. April 2006

U situaciji kada bombe padaju ko konfete i fudbal gubi svaki smisao. Nisam optimista po pitanju opstanka ali zar je to vise i bitno. Odavno Novi Pazar vise nije tezak teren za goste, odavno FK Novi Pazar vise ne igra fudbal, odavno se FK Novi Pazar vise ne pominje kao klub sa najvise gledalaca. Odavno... I tu vise nista nije cudno.
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

559

Četvrtak, 20. April 2006

Na tabeli vodi Bežanija sa 57 bodova, ispred Čukaričkog i Mladosti sa po 52. ČSK Pivara je četvrta sa 51, a Mačva peta sa 43 boda. Novi Pazar je posle ovog kola dvanaesti sa 34 boda.

Parovi 28. kola:

[SIZE=2]Čukarički Stankom – Novi Pazar
[/SIZE]
Napredak – Srem

BASK – PSK

OFK Niš – Sevojno

Spartak – Radnički (K)

Vlasina – Mladost

Mladenovac – Novi Sad

Radnički (P) – ČSK Pivara

Bežanija – Jedinstvo

Mačva – Radnički (N)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

560

Subota, 22. April 2006

Cukaricki-Novi Pazar 4:0
Neznam sta bih jos mogao dodat a da se ne ponovim i da ne kazem sto vec nisam rek'o.
;(

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks