Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

561

Utorak, 25. April 2006

Na tabeli vodi Bežanija sa 60 bodova, ispred Čukaričkog sa 55 i ČSK Pivare koja ima 54 boda. Četvrtoplasirana Mladost ima 53, a[SIZE=3] Novi Pazar je nazadovao do trinaeste pozicije sa 34 boda.
[/SIZE]
Parovi 29. kola:

[SIZE=3]Novi Pazar – Vlasina [/SIZE] Ovu tekmu jednostavno moramo da dobijemo!!!!

Mačva – Napredak

Radnički (N) – Bežanija

Jedinstvo – Radnički (P)

ČSK Pivara – Mladenovac

Novi Sad – Čukarički Stankom

Mladost (A) – Spartak

Radnički (K) – OFK Niš

Sevojno – BASK

PSK – Srem
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

562

Utorak, 02. Maj 2006

Novi Pazar-Vlasina 0:0

Sledece kolo
16.00 h Spartak - Novi Pazar
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

563

Srijeda, 03. Maj 2006

Na tabeli vodi Bežanija sa 60 bodova, ispred ČSK Pivare sa 57 i Mladosti sa 56 bodova. Čukarički je četvrti sa 55, a Spartak jedanaesti sa 36 bodova. Novi Pazar je na dvanaestoj poziciji sa 35 bodova.

Ovo su ekipe koje trenutno ispadaju iz lige:
Jedinstvo 30

Radnički (P) 29

OFK Niš 27

Novi Sad 21

[SIZE=4]Znaci,od zone ispadanja deli nas samo 5-6 bodova!!!!! [/SIZE]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

564

Četvrtak, 04. Maj 2006

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su u Subotici, od ekipe Spartaka, sa 1:0, u utakmici 30. kola Prve lige Srbije. Jedini pogodak na utakmici postigao je Saša Nikutović, u 81. minutu.

Na tabeli vodi Bežanija sa 63 boda, ispred Mladosti sa 59 i ČSK Pivare sa 58 bodova. Čukarički je četvrti sa 56 , a Novi Pazar je nazadovao do četrnaeste pozicije sa 35 bodova.
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

565

Četvrtak, 04. Maj 2006

Rezultati 30. kola koji su nam isli na ruku:

OFK Niš – Mladost 0:2

Mladenovac – Jedinstvo 4:2

Raspored 31. kola:

[SIZE=3]Novi Pazar – OFK Niš
[/SIZE]

Jedinstvo – Čukarički Stankom

Svi krediti su potroseni,utakmicu protiv Ofk Nisa jednostavno moramo da dobijemo,u suprotnom...

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

566

Četvrtak, 04. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Svi krediti su potroseni,utakmicu protiv Ofk Nisa jednostavno moramo da dobijemo,u suprotnom...

Tashke, ti im poslije svakog poraza dajesh po jednu shansu. :] Kako bi bilo, da za pocetak, umjesto sa loptom igraju sa kamenom, pa kad nauche.... :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

567

Četvrtak, 04. Maj 2006

Jaeger,ja rekoh da se do sada i moglo kalkulisati i oprastati,a od sada,kada igras sa direktnim konkurentom za ispadanje,e tu nema kiksa!

Inace,znaju oni da igraju fudbal,samo su to jos uvek golobradi mladici,koji bez pomoci suspendovanih starijih igraca ocigledno ne mogu da se suprostave ostalim ekipama.

Nikad vise nije odneto bodova iz Pazara nego ove godine.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

568

Četvrtak, 04. Maj 2006

Zeleo bi znati kad se sezona zavrsava za FK Novi Pazar? Jer zeleo bi da zakacim, ako bog da, nekoliko utakmica kod kuce. A ja, ako bog da, dolazim za ne pune 3 nedelje!!!!!!!!!!!!

Wassalam.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

569

Četvrtak, 04. Maj 2006

Mislim da do kraja ovog prvenstva ima jos 7 kola,a kod kuce ce Novi Pazar odigrati 3-4 utakmice.Nisam siguran da ces zakacit neku(mozda zadnju)utakmicu jer igraju u terminima subota-sreda.Znaci dve tekme u nedelji.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

570

Petak, 05. Maj 2006

Izvjeshtaj na forumu Torcide Sandzak jednog Pazarca iz Subotice:
evo jedan kratak izvestaj dolazim oko 4 sata na tekmu sa 6 ortaka...marinaca 100-150 dosla im je prva ekipa neka smesna koreografija na pocetku kao sa zastavicama i na sredini 4 S ZNACI OCAJ!!!Njihovo navijanje lose ustvari smesno,celu tekmu prozivaju na nacionalnoj osnovi....a oni su kao neki "srbi" grupa im se sastoji vise od 50% bunjevaca*hrvata* i na poluvreme se odlazi sa 0-0...e to poluvreme:)))stojim sa ocem i najboljim drugom ispred stadionskog kafica i taman sto sam poceo da pijem kolu:) taj cuveni vodja marinaca zvani "CELO" meni govori :"sta se smejes picko mala,oces da ti tu flasu nabijem usta" i onda moj otac stupa u akciju:)))i taj celo krece prema mom ocu i ja ni 1 ni 2 nego KOLU U GLAVU i moj drug koji je drzo isto mu razbija glavu!i on tu pada i nas 3 pocinjemo da ga gazimo pred 30 marinaca i onda naravno dolece milicija koja rastavlja sve to i tu je kraj..bili smo 2 sata u stanici i sutra dan sudjenje:)ustvari juce I JUCE KAD SAM GA ZAMOLIO:)POKAZE SVOJU LEPU GLAVU NIJE HTEO:(((A ISPOD OKA JE IMAO JEDNO 3 MASNICE ALI SE LEPO NAPUDERISAO TAKO DA SE NIJE VIDELO:)I DAN COVEK JE STARIJI OD MENE I MOG DRUGA 14 GODINA POSTO Smo ja i moj drug 87 godiste znaci strasno!!!!ceo grad im se smeje:)))nadam se da cu doci 16 maja u pazar malo kod rodbine pa bi voleo da dodjem na jednu pazarovu tekmu i da naucim par pesama:)jer sam cuo sve NAJ od igraca koji su bili ovde...poz za sandokana:)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

571

Subota, 06. Maj 2006

Tashke, ako bi zakacio neku utakmicu ja bih da navijam s vatrenim navijacima (TS) i ako nikoga nepoznajem. Ili prvo moram biti clan grupe? Sta kazete na to (Sandokan i Tashke)?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

572

Subota, 06. Maj 2006

Ibn Masud-e,ako budes mogao,samo dodji,rado ces biti vidjen,bez ikakvog clanstva.svako ko zeli da navija je dobrodosao. ;)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

573

Subota, 06. Maj 2006

Citirano

Orginalno od Ibn Masud
Tashke, ako bi zakacio neku utakmicu ja bih da navijam s vatrenim navijacima (TS) i ako nikoga nepoznajem. Ili prvo moram biti clan grupe? Sta kazete na to (Sandokan i Tashke)?

Znash mene 8) .A JA chu ti dati i moj broj mobilnog.
Bujrum!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

574

Subota, 06. Maj 2006

Novi Pazar-Ofk Nis 1:0

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

575

Nedjelja, 07. Maj 2006

Vrlo znachajna pobjeda.
Navijanje odlichno,posebno u 2. pol.
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • torca8yy.jpg

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

576

Ponedjeljak, 08. Maj 2006

Tabela:

1.BEŽANIJA 66
2.MLADOST (A) 62
3.ČSK PIVARA 61
4.ČUKARIČKI 59
5.NAPREDAK 50
6.MAČVA 49
7.SEVOJNO 48
8.SREM 45
9.BASK 44
10.RADNIČKI NIŠ 42
11.SPARTAK 40
12.MLADENOVAC 40
13.NOVI PAZAR 38
14.VLASINA 36
15.PSK 33
16.RADNIČKI PIROT 32
17.RADNIČKI KG 31
18.JEDINSTVO UB 30
19.OFK NIŠ 27
20.NOVI SAD 22

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

577

Ponedjeljak, 08. Maj 2006

Jel ovo boldovano znaci da 5 timova ispada iz lige i da smo za sada u "sigurnoj" zoni ako takva i postoji? Ko je dao taj gol?
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

578

Utorak, 09. Maj 2006

Greskom sam boldovao 5 ekipa.Cetiri poslednje ispadaju(osim ako nesto ne promene,neznam kakav bi uticaj na drugu ligu imao odvajanje CG).

Gol je dao Hadzibulic.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

579

Utorak, 09. Maj 2006

Ovako ispada PET ekipa a ako se CG odvoji samo 2!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

580

Utorak, 09. Maj 2006

Ja vidoh na soskanal.net da ispadaju 4 ekipe,a ako ipsada 5 ekipa inda sam dobro boldovao. :]

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks