Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

681

Subota, 14. Oktobar 2006

NOVI PAZAR - Radniscki (P) 2:2

Opet smo igrali u Badnjevcu. Dokle vise? Ispadamo garant ove godine o| Tashke treba da bude kamenovan na javnom mestu zbog toga sto mi putem voice maila salje pogresne informacije da nam je ukinuta kazna i to dok posti prica :)
Sit Hungry Doesn't Believe

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

682

Subota, 14. Oktobar 2006

And_U_Price brate izvini,sve je to poteklo od @ef-a ,tako da njega treba kamenovat. :D
Ja sam lijepo pitao za izvor informacije... :]

Sledeca tekma je sa Radom.
Medjutim,za nas su kljucne 2 utakmice posle ove jer igramo obe kao "domacini" i ako tu ostvarimo maximalnih 6 bodova,mocicemo da stignemo veliki broj ekipa i da krenemo ka sigurnoj zoni.Ukoliko u tim dvema utakmicama ne zabelezimo pobede.bojim se da su velike sanse da izgubimo drugoligaski status... ;(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

683

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Gledao sam reportazu sa utakmice protiv Pirota i mogu da kazem da je Lubarda bio najbolji igrac u nasem timu, mada je kriv za drugi gol i to kod rezultata 2:1 za nas. Ipak odbranio je sigurno 5-6 suteva kad je bio oci u oci sa protivnickim napadacima.

Tekma sa Radom je sigurno sansa za jedan bod jer Rad je mnogo slab ove godine.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

684

Utorak, 17. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Tekma sa Radom je sigurno sansa za jedan bod jer Rad je mnogo slab ove godine.

Vala da Rad igra sa osmoricom,opet ce nas pobedit,ne zato sto ce bit bolji vec.... ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

685

Utorak, 17. Oktobar 2006

Policija snima utakmicu Rad - Novi Pazar

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je danas da će snimati fudbalsku utakmicu Rad - Novi Pazar, koja će se odigrati na stadionu u Beogradu.

Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova, video kamerama snimaće učesnike ovog dogadjaja, jer postoji opasnost da prilikom održavanja sportske priredbe može da dože do ugrožavanja života i zdravlja ljudi ili imovine.

Utakmica Prve Telekom lige Srbije izmežu Rada i Novog Pazara održaće se sutra u 14.30.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

686

Srijeda, 18. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Tashke
Vala da Rad igra sa osmoricom,opet ce nas pobedit,ne zato sto ce bit bolji vec....

Kao sto rekoh...
Rad-Novi Pazar 2:0

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

687

Prvi gol glavom, koji je golman utisak je moga da brani ali je samo zakacio loptu. Drugi, odlican lob sa nekih 16-17 metara zbog nepotrebnog istrcavanja naseg golmana i smusenosti odbrane. Agonija se nastavlja... Vlasina pobedila Obilic u Bg-u...

A evo sta kaze B92:

Citirano

Oko 100 navijača fudbalskog kluba Rad privedeno je uoči meča Prve lige Srbija izmedju beogradskog kluba i Novog Pazara na Banjici. Navijači su privedeni u beogradski SUP zbog izazivanja verske i nacionalone netrpeljivosti, odnosno skandiranja "Nož, žica, Srebrenica" i "Napolje sa Turcima". Utakmica je zavšena pobedom Rada sa 2:0. Incidenti na utakmicama Rada i Novog Pazara imaju dugu istoriju, od kojih je najznačajniji bio pre dve godine, kada je zbog nereda prekinuta utakmica ta dva tima u Novom Pazaru.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

688

Oko 100 navijača fudbalskog kluba Rad privedeno je uoči meča Prve lige Srbija izmedju beogradskog kluba i Novog Pazara na Banjici.

Navijači su privedeni u beogradski SUP zbog izazivanja verske i nacionalone netrpeljivosti, odnosno skandiranja "Nož, žica, Srebrenica" i "Napolje sa Turcima".

Ovo samo pokazuje farsu pred...a kad prodje opet ce bit sve isto...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

689

Četvrtak, 19. Oktobar 2006

KONACNO UKINUTA KAZNA!!!!!!!

Citirano

Sekretarijat Fudbalskog saveza Srbije ukinuo je u četvrtak suspenziju stadiona u Novom Pazaru. Fudbalski klub Novi Pazar je zbog incidenata, koje su činili njegovi navijači, kažnjen tako što mu je naloženo da 12 utakmica kao domaćin igra na neutralnom terenu. Novi Pazar je na neutralnom terenu odigrao sedam utakmica, ali je grad pružio garancije da se slični incidenti ubuduće neće ponavljati, pa je FSS "pomilovao" klub. Fudbaleri Novog Pazara će prvu utakmicu pred svojim navijačima odigrati već u nedelju sa subotičkim Spartakom.

B92

Konacno docekasmo i da nam skinu kaznu. Hvala Bogu. Nadam se da cemo da krenemo sa boljim rezultatima tj. pobedom protiv Spartaka. Apelujem na upravu da ulaz na stadion bude za DZ da bi bio pun stadion, jer se narod uzeleo fudbala. Napred Pazareeeee!!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

690

Hajde hairli :) Nadam se pobedi u subotu pred prepunim tribinama ;) Ako Bog da insala.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

691

Evo i nastavak objasnjenja odluke,pazite sad:

Novi Pazar je našoj kući fudbala dao sve garancije da se neće ponoviti nemile scene poput onih na mečevima sa Radom a potom i sa Bežanijom kada je susret obilovao nemilim scenama i pored zabrane prisustva publike, ali je istovremeno upozoren da se slični organizacioni propusti neće tolerisati, te da je u slučaju ponavljanja istih - moguće i isključenje ovog kluba iz[SIZE=3] Raške[/SIZE] iz daljeg takmičenja.

Ovo u prevodu na narodski jezik znaci:Evo,skinuli smo vam kaznu a i kaznili smo Fk Rad sto su vas vredjali,ALI napravite li bilo kakav incident,igracete sa Josanicom i Tutinom u trecoj ligi.

Takodje,licno sam slusao kako je Mersud Koca,predsednik kluba izjavio kako je sedeo ispod tribine na kojoj su bili navijaci Rada i da NIJE CUO da su navcijaci Rada skandirali to sto su skandirali.
Predlazem da mu se,ili kupi jedan dobar uvozni slusni aparat,ili da mu se postavi pitanje kome se to ulizuje ovom izjavom??ene nije cuo,znaci policija ih pohapsila zato sto su nas popreko pogledali,da pokazu jos ovih nedelju dana kako "paze"na nacionalne manjine i kako nas stite.A zivi bili pa videli kako ce bit posle.Novi Pazar gostuje ovde u Nisu na prolece pa cu snimit i uvrede koje ce bit ispevane i policiju kako sedi i slusa iste.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

692

Petak, 20. Oktobar 2006

Pajovic rece(i osta ziv)da su za incident na Radovom stadionu krivi sudije i delegat koji isu prekinuli utakmicu cim je pocelo vredjanje igraca Novog Pazara,ali takodje rece da ce vrlo brzo doneti i odluku o kazni Fk Rad.

Sutra prva tekma na gradskom stadionu posle dudo dugo vremena,rival jedno mesto ispod nas na tabeli,Spartak iz Subotice.
Tekma pocinje u 14h.
Kad bi pocela u 15h stigao bih da gledam jer stizem u Np oko 3 i 15. ;(

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

693

Petak, 20. Oktobar 2006

Koliko iscitati iz vasih postova mogu, jer sam da pratim ligu za to mogucnosti nema, mogu primetit da nasim igracima bas ne ide od nogu iliti golmanu od ruku ovaj jesenji deo prvenstva. Iako smo trenutno u frci ja ipak verujem da cemo koliko vec u sledecoj utakmici od koje inace pocinjemo ponovo igrati na nasem terenu ponov biti u trci za ulazak cak u Meridijan ligu ;-)
Samo napred NP!
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

694

Subota, 21. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od Abfangjäger
Iako smo trenutno u frci ja ipak verujem da cemo koliko vec u sledecoj utakmici od koje inace pocinjemo ponovo igrati na nasem terenu ponov biti u trci za ulazak cak u Meridijan ligu ;-)

Ovo boldovano je realno toliko koliko je realno da Srbija dobije Argentinu 6:0. :D

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

695

Subota, 21. Oktobar 2006

sutra Ako Bog da inshAllah svi idemo na utakmicu... ;) vreme je majka mu stara...davno nismo navijali :]
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

696

Subota, 21. Oktobar 2006

Zna li se tacno u koliko pocinje utakmica?negde pise u 15h a negde u 14h?? :rolleyes:
Ako je u 15h,mogao bih da stignem barem na drugo poluvreme a ako nije,onda nista,drugi put. ;(

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

697

Subota, 21. Oktobar 2006

valjda u 14h,ko zna...

ti pohita`,nemo` se tentat ka shto imash adet:P
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

698

Subota, 21. Oktobar 2006

Vala nije do mene nego do autobusa.Moram ufatit' vozaca za usi i kazat mu da ga nagari to sto more. :]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

699

Subota, 21. Oktobar 2006

prut,prut:D

s`m prut...il` kaish:D

il ti sedni da vozish,a njega izbaci nedje usput:D!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

700

Subota, 21. Oktobar 2006

Ja taman stizem ako Bog da na iftar a do tad ce mi neko vec javit rezultat :)

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks