Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

Datum registracije: 17.05.2007

• Poruku poslati

801

Subota, 06. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Junus
I krv svoju za PLAVU boju!!! (o)

Mislim da nikakva krv ovde ne igra znacajnu ulogu.Neznam na sta mislis kad kazes to ali ovde neki drugi faktori odlucuju o fudbalu .Pogledajte samo sta onaj celavi sto sebe naziva Kolina (Nema ni slovo k od Koline) uradi Crvenoj Zvezdi u derbiju .Sta da ocekuje NP koji je samo mala riba u tom velikom okeanu ,nema cak ni lobiste u FSS a kako neko rece cak se mnogo i ne ulaze u klub.Mislim da je poenta za NP ako se sta uradilo kuci uradilo ako ne onda verovatno ispadanje ali pre svega toga treba odigrati jos mnogo utakmica.Mislim da ovde ljudi ocekuju mnogo od NP sto nije realno.Dakle ova pozicija je "VRH VRHOVA"

:( :( :(

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

Datum registracije: 02.07.2007

• Poruku poslati

802

Subota, 06. Oktobar 2007

zao mi je

NOVI SAD-NOVI PAZAR 3-0
Zao mi je a posebno one koji su se nadali makar bodu!
Dace Bog da ce Pazar osvojiti bod u gostima do kraja sezone. Nazalost, ali to je surova realnost o nasem klubu.
Zelje su jedno, a mogucnosti drugo

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

803

Nedjelja, 07. Oktobar 2007

Rekao sam vam da je uspeh sve manje od tri komada i to se ispostavilo kao tacno.Nisam gledao utakmicu pa ne mogu da kazem ali je jos pre pocetka bilo jasno .Inace taj sudija (necu da mu pominjem ime da ne bi posle bilo nesto) je poznat po incidentima posto je kucni prijatelj sa Bab----gicevim bratom takodje bivsim sudijom koji je poznat po tome da je upropastio FC Buducnost /Pec/ koji vise ne postoji jer nisu pristali na kriminal ,posto je prethodno u I Kosovskoj ligi 1994/1995 namestao utakmice,takodje zamerio sa jednim bivsim fudbalskim klubom koji se zvao Metohija /Prizren/ a u kafani kod Zika u Peci jeo i pijo svake nedelje za badava a radio im iza ledja.A Zoki mu smanjio kaznu i vratio ga na delegiranje jer je kumio i molio a tog Zorana sada ne j..be 2% kada se docepao f-je.Dakle sve je to mnogo zamrseno komplikovano a slucaja ima milion u samo jednoj godini koje tzv fudbalski strucnjaci vrlo dobro znaju ali svi cute.Medjutim jos jednom ponavljam nisam gledao utakmicu pa ne mogu da kazem ali .... xx( xx(

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

804

Srijeda, 10. Oktobar 2007

FK Novi Pazar je danas na svom terenu rezultatom 1-0 pobedio ekipu Mladenovca. Jedini gol za nase fudbalere postigao je Mujdragic iz penala.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

805

Nedjelja, 14. Oktobar 2007

kao po sablonu

JAGODINA-NOVI PAZAR 3-0

Nasi kao da su potpisali da svaku utakmicu na strani izgube 3-0. Kao po sablonu, prvo poluvreme 0-0 i na kraju 3-0. Volela bih da znam sta to sef strucnog staba (a mislim da se on ziv ne cuje) kaze nasim igracima u svlacionici na poluvremenu, pa oni tako "dobro" nastave. Mogla bi uprava da se pozamisli dokle ce vise da se mesa u poslove trenera.

Na kraju ce opet igraci biti krivi za sve (u kakvim uslovima treniraju i kako su placeni, ODLICNI SU).

Jos jedna stvar mi nije bas jasna: zasto uopste dovode trenere sa strane kad uprava odlucuje o sastavu ekipe, a da ne ulazim u njihovu strucnost vezanu za fudbal. Kad jedan Mikica Z. sastavlja tim, onda nas klub bas ima perspektivu. ;(

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

806

Ponedjeljak, 15. Oktobar 2007

S.Jovic podneo ostavku

Trener S.Jovic podneo ostavku nakon jucerasnjeg poraza FK Novi Pazar u Jagodini.
Njega ce zameniti dosadasnji pomocni trener Bajro Zupic i neizbezni Esad Karisik, kao privremeno resenje do kraja jesenjeg dela prvenstva.

Nadam se da ce vaziti ona stara izreka da "svaka promena dobro dodje". Videcemo u narednom kolu, kada Novi Pazar docekuje ČSK Pivaru.

SRECNO PLAVI!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

807

Subota, 20. Oktobar 2007

Novi Pazar-Csk 1:1
Jedva smo iscupali bod.
Ja neznam sta je sa tim ljudima koji vode NP?Pre 3 kola smene trenera Karisika a onda ga vrate!Pa sta ce on to novo da uradi a sto nije uradio u prethodnih 15 puta dok je bio trener?
Jel on to za mesec dana prosao neku trenersku skolu,stek'o nova "saznanja" pa je sad odlican trener?

Drugo,gde su ti Nigerijci,sta rade?Gde ih nadjosmo,ko nam ih preporuci,ili mozda imamo skauta u Africi?

Pogledajte ucinak do sada:
11 utakmica,3 pobede,2 remija i 6 poraza!! samo 11 bodova iz 11 utakmica!

Kao domacini smo igrali 6 utakmica,3 dobili,2 nereseno i jednu izgubili!

Sve utakmice smo kao gosti izgubili uz gol razliku 0:12!

Hajde sad pa se setite kad smo to losije kao domacini igrali,i kad smo ovoliko kao gosti bili losi??

Citirano

Orginalno od Junus
Neka je hairli nova uprava i nadam se da će ispuniti ono što obećava. Vrijeme će pokazati rezultate nove uprave.

Fantasticni rezultati! (o) (o)
Ne pamtim da je za tako malo vremena Pazar tako nisko pao.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

808

Subota, 20. Oktobar 2007

Tashke, slazem se potpuno sa tvojim komentarom, ali kao sto si verovatno primetio, mozemo ti i ja do sutra da kritikujemo na forumu, a od toga nikakve fajde.
Ljudi koji su u upravi su takvi da njih ne zanima interes kluba, sporta, grada, vec imaju svoje licne interese inace ne bi ni bili tu gde jesu. Unistise nam kompletan sport u gradu. Bog da nam pomogne.
Ali "mi" smo ih izabrali, tako "nam" i treba!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

809

Nedjelja, 21. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od MAGIC
Tashke, slazem se potpuno sa tvojim komentarom, ali kao sto si verovatno primetio, mozemo ti i ja do sutra da kritikujemo na forumu, a od toga nikakve fajde.

Pa prakticne koristi svakako nece biti ali veruj mi,bitno je da se kaze,da se ne cuti o tome.

Citirano

Orginalno od MAGIC
Ljudi koji su u upravi su takvi da njih ne zanima interes kluba, sporta, grada, vec imaju svoje licne interese inace ne bi ni bili tu gde jesu. Unistise nam kompletan sport u gradu.

Nemoj bre ovako,pa ko smo mi da ih kritikujemo,iza njih stoje "rezultati".Vidis li da ne mozemo da postignemo sve da gledamo koliko imamo prvoligaskih klubova. 8o :)) :))

Sledeca utakmica

NP-Sevojno
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

810

Srijeda, 24. Oktobar 2007

"Posle kise uvek dodje sunce" tako se i ja nadam da ce FK Novi Pazar napokon osvojiti famozna 3 boda.
Ja im to od srca zelim, mada sam im mozda i najveci kriticar, al to je zato sto volim sport i sto zelim da nasi sportisti imaju sto vece uspehe!

NAPRED PLAVI!

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

811

Četvrtak, 25. Oktobar 2007

I ja se nadam da će Novi Pazar u budućnosti konsolidovati redove i da će krenuti u postizanje boljih rezultata od dosadašnjih.

NAPRIJED PLAVI!!!
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

812

Nedjelja, 28. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Junus
I ja se nadam da će Novi Pazar u budućnosti konsolidovati redove i da će krenuti u postizanje boljih rezultata od dosadašnjih.

Da,da,kao sto si i predvideo,tj nadao,fantasticna igra Novog Pazara dovela ih je do odlicnog rezultata pred domacom publikom,
Novi Pazar-Sevojno 0:0
Zaista fantastican rezultat koji nas je jos vise zakucao u zonu ispadanja,ali nema veze,vazno je da predsednik kluba laze i da pre samo 2 meseca obecava ovim tetriebima ovde(tj tebi i tebi slicnima) da se pravi novi stadion( e kuku :)) :)) :)) :)) :)) ) i da jurisamo na prvu ligu :)) :)) :)) :)) :))

Nek neko obavesti predsednika da ne treba da budemo zadnji da bi usli u visi rang vec prvi ili drugi.
Mozda bi mog'o reis da ga obavesti,posto su stalno zajedno.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

813

Utorak, 30. Oktobar 2007

[SIZE=4]HOCU BODOVE U GOSTIMA[/SIZE]

Bajro Zupic bivsi prvotimac Partizana (nije dao otkaz sta vise pravi planove za naredne godine na klupi)
seo je na trenersku klupu FK Novi Pazar u trenutku kada u ovom timu ne cvetaju ruze.Zupic se prihvatio
teskog posla da bi pomogao klubu u kom je igrao kao igrac.

ZUPIC:"Pokusacemo da do kraja sezone osvojimo sto vise bodova.U zimskom prelaznom roku zahvalicemo se nekim igracima dovescemo pet novih fudbalera kako bi se pojacala konkurencija u ekipi.Realno gledano trenutni igracki sastav ne moze da ostvari dobre rezultate kaze Bajro.Pratimo igre nekoliko igraca.Pazljivo cemo izabrati pojacanja u odbrani veznom redu i napadu.Sigurno cemo dovesti najbolje koji budu slobodni u zimskom prelaznom roku

(Sa igracima koji su sada u sastavu ekipe Zupic ima dobar odnos.Mladi ga postuju zbog zavidne karijere)

--Imam dobar odnos sa svim prvotimcima najvaznije je od sve ga sto zelim da im prenesem da seborbenost
uvek isplati.Za takmicenje u prvoj ligi Srbije trener Novopazaraca da je u potpunosti regularno a sudjenje korektno na svim terenima.
--[SIZE=3]-GDE GOD IGRAMO DOBRO SMO DOCEKANI KAO DOMACINI [/SIZE] a trudimo se da i mi budemo dobri i korektni kaze Bajro.
Od domace publike Novopazarci imaju podrsku odnosno uvek mogu razcunati na 2000 navijaca .Ali bodovi se moraju osvajati u gostima.
--Moji igraci treba da pruzaju bolje partije na strani.Na gostujecem terenu igraju dobro dok ne prime gol a kada padne gol raspada se sistem igre.To moramo da ispravimo kaze Zupic i ostade ziv.

Ovaj Vas Zupic planira da udje u meridijan super ligu i tamo bude medju prve tri ekipe.Ha ha ha.Mozda mu se ostvari zelja ako srpskoj lligi sledece godine promene naziv u meridijan.Kakvih sve smesnih trenera ima da se covek slatko nasmeje.Naravno
da mu je korektno sudjenje kada mu sude penale u Pazaru zato i klub nije zadnji ali bice uskoro.

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

814

Utorak, 30. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Tashke
Da,da,kao sto si i predvideo,tj nadao,fantasticna igra Novog Pazara dovela ih je do odlicnog rezultata pred domacom publikom,
Novi Pazar-Sevojno 0:0
Zaista fantastican rezultat koji nas je jos vise zakucao u zonu ispadanja,ali nema veze,vazno je da predsednik kluba laze i da pre samo 2 meseca obecava ovim tetriebima ovde(tj tebi i tebi slicnima) da se pravi novi stadion( e kuku :)) :)) :)) :)) :)) ) i da jurisamo na prvu ligu :)) :)) :)) :)) :))

Nek neko obavesti predsednika da ne treba da budemo zadnji da bi usli u visi rang vec prvi ili drugi.
Mozda bi mog'o reis da ga obavesti,posto su stalno zajedno.

Ti si stvarno "odlijepio". Ne možeš ni sport da komentarišeš, a da ne uvrijediš nekoga i da ne umiješaš i politiku.

Administracija bi trebala da porazmisli o tvojem ponašanju na Forumu, a kamoli da još uvijek imaš funkciju Moderatora. I to Super Moderatora.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

815

Utorak, 30. Oktobar 2007

Ti si stvarno "odlijepio". Ne možeš ni sport da komentarišeš, a da ne uvrijediš nekoga i da ne umiješaš i politiku.

Nije tacno da Tashke mesa politiku u sport, vec to cini aktuelna vlast, od kad je na toj poziciji. Setimo se samo ko su bili predsednici kluba u poslednjih nekoliko godina: Nedzib Hodzic, Mersud Koca, trenutno Mensur Memic (sve aktivisti stranke zna se vec koje), pa vi sami procenite da li je umesana politika.
Nikada mi nije bilo jasno odktud ova prva dvojica u sportu, kada nikada nisu bili sportisti, a za Mensura Memica i ima neke logike, mada ni on ne bi bio tu da nije clan aktuelne vlasti, to bi i slepac video.
A Junuse, uopste nemas razloga da se ljutis, ni na Tashketa ni na bilo koga, jer Forum je otvoren za sve komentare, svideli se oni tebi ili ne. A ne vidim nista uvredljivo u dosadasnjim komentarima, a sad sto nekog vise boli istina i realna slika u Fk.Novi Pazar, koju izgleda samo Tashke i ja vidimo, to nije nas problem.
Ali budi ubedjen, da upravo mi, najbolje mislimo nasem sportu, konkretno FK.Novi Pazar.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

816

Srijeda, 31. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Junus

:)) :)) :)) :))
bas me lijepo nasmeja.
Pa kad je neko istovremeno visoki funkcioner jedne stranke i predsednik kluba,jel ja to mesam politiku i sport,ha??
Jesam li ja obecao da cemo da sagradimo novi stadion??Jesam ja slagao da cemo da se borimo za prvu ligu??

Kad neko nesto obeca a nema ama ni 1% sanse da se to ostvari(a to se vidi iz prvih 12 utakmica),to znaci da je taj lagao,davao izjave da bi obmanuo navijace i to u sluzbi politike!
No,nije tebi do toga,vec je tebi sto se on kritikuje zbog rezultata koji su najgori u Pazarovoj blizoj istoriji kada su domacinstva u pitanju.
Ja za razliku od tebe necu da cutim,da podrzavam propadanje kluba i da se nadam cudu!
Ja u ovoj temi ucestvujem vec vise godina i ako pogledas videces da sam stalno kritikovao kad je to bilo potrebno i kad je bilo razloga za to(i prosle godine proslu upravu),za razliku od tebe koji nemas pojma o sportu a ne samo o fudbalu.
ne znas da je Real Madrid jedan klub(to si sam napisao u jednoj temi ako se secas da je Real igrao protiv Madrida)i javljas se u ovoj temi samo da bi sirio propagandu i podrzavao upravu samo iz razloga sto su iz tvoje omiljenje i jedine stranke.

@MAGIC: Razumemo se potpuno ;)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

817

Srijeda, 31. Oktobar 2007

Sledeca utakmica

Srem-Novi Pazar

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

818

Nedjelja, 04. Novembar 2007

Treba li uopste da napisem sta je uradio Pazar?Nema svrhe...al eto radi statistike.

Srem-Novi Pazar 2:0

Jos jedna u nizu dobra partija Pazara koja je rezultirala odlicnim rezultatom od samo 2:0 s obzirom da smo poslednji nekoliko utakmica izgunili sa 3:0 na strani,ovo je neki napredak.

Krupnim koracima grabimo ka prvoj ligi...

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

819

Nedjelja, 04. Novembar 2007

No coment.
Rezultat sve govori!

MAGIC

Početnik

(10)

• »MAGIC« je žensko

• Poruku poslati

820

Srijeda, 07. Novembar 2007

Ocekujte neocekivano!

U subotu 11.11.2007.god., sa pocetkom u 13.30h, FK Novi Pazar docekuje FK Radnicki iz Nisa. Da li ce napokon i nama "ugrejati sunce"? Nadam se da hoce. Da li ce izbaranici trenera Bajra Zupica, napokon iscupati 3 boda i to na domacem terenu (zalosti, nekada ni u snu nismo mogli da izgubimo kod kuce)? Ostaje nam da se nadamo i ocekujemo neocekivano! Sa ta 3 boda, stanje na tabeli bi se znatno promenilo, jer direktni konkurenti (Zemun, Mladenovac i CSK Pivara) imaju teske utakmice. Nadam se da ce nasi to znati da iskoriste!!

NAPRED PLAVI!

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks