Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

841

Srijeda, 12. Mart 2008

Novi Pazar-Vlasina 1:1.

Jos jedna nasa losa utakmica. Sa mrtvom vlasinom 1:1.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

esco

Početnik

(10)

• »esco« je muško

Datum registracije: 17.03.2008

• Poruku poslati

842

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

vidimo se na stadionu

Javor - Novi Pazar 1:1
Da li je u pitanju los dan lidera ili su nasi 'puleni' konacno krenuli?Videcemo...

U naredna 4 kola moramo osvojiti minimum 10 bodova (a mozda i 12) ako zelimo da razmisljamo o barazu za popunu super lige...

Vozdovac,BSK Borca (kao domacin) i Radnicki (Pirot),Metalac nisu timovi koje Pazar ne bi mogao lagano da pobijedi u umijesa se u trku sa vodecim timovima...

U suprotnom,jos jedna sezona ce biti izgubljena za fk np i za armiju vjernih navijaca...

Pozivam sve navijace (prave ljubitelje fudbala) da imaju jos malo strpljenja i da pruze jos jednu priliku ovim igracima.Vjerujte mi da imaju kvalitet (makar za ovaj rang takmicenja) i da treba samo da ih 'krene'...

Mahsus selam za sve ljubitelje plave boje...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

843

Subota, 22. Mart 2008

Novi Pazar-Vozdovac 1:0

Prva pobeda posle 3 remija u prolecnom delu sezone...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

844

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Novi Pazar-Vozdovac 1:0

Prva pobeda posle 3 remija u prolecnom delu sezone...

Bio sam da ih gledam. Pobegosmo sa dva casa da bi ih gledali. Nije bilo lose. Nije bila nek aatmosfera. Nasi nisu lose igrali, al kiksaju u odbranu, to je neverovatno, mnogo grese, 5 golova su mogli da nam daju na nase greske. Takodje onaj Pejic pojma nema, ja nemogu da verujem da on igra, on pojma nema, bolje da forsira ove mlade.
Ove zadnje 2-3 utakmice sam gledo sto na TV-u sto na stadionu, ono pozitivno sto sam video je, kapiten, igrac sa brojem 4,8 i 11. Ne znam ih po imenima, neke znam, al necu da lupam, kapiten i cetvorka su me dosevili, ovo drugo slabo.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

845

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
Bio sam da ih gledam. Pobegosmo sa dva casa da bi ih gledali. Nije bilo lose. Nije bila nek aatmosfera. Nasi nisu lose igrali, al kiksaju u odbranu, to je neverovatno, mnogo grese, 5 golova su mogli da nam daju na nase greske. Takodje onaj Pejic pojma nema, ja nemogu da verujem da on igra, on pojma nema, bolje da forsira ove mlade.
Ove zadnje 2-3 utakmice sam gledo sto na TV-u sto na stadionu, ono pozitivno sto sam video je, kapiten, igrac sa brojem 4,8 i 11. Ne znam ih po imenima, neke znam, al necu da lupam, kapiten i cetvorka su me dosevili, ovo drugo slabo.

Slabo mi ti tebrice nesto se razumes oko ovog naseg fudbala.Vala sve da nemamo odbranu imamo,cinjenica da juce nisu bas nesto blistali,zato se i desi kiks pa je Beko dobio crveni.A mi napad nemamo,tu nam je tanko skroz,Seki je tu i tamo,ali Pejic je stvarno tanak sa kodicijom,mada stoji iza njih veliko iskustvo,pa je tu neka nada.
11-je Andrijas Strapak
8-Milan Nedeljkovic(strelac jedinog gola)
4-Jovo Aranitovic

Ali kad pogledas,malo se oseca da se ekipa uigrava,jer nije bas lako da se uigra ekipa,koja je 99% promenjena na polusezoni i krenula od NULE.
Ostaje da vidimo do kraja sezone...baraz je tesko dostupan REALNO,ali ZLATNA SREDINA JE ZA NAS VELIK USPEH!
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

846

Nedjelja, 23. Mart 2008

Citirano

Orginalno od NeO
Ali kad pogledas,malo se oseca da se ekipa uigrava,jer nije bas lako da se uigra ekipa,koja je 99% promenjena na polusezoni i krenula od NULE.

Prvo.ne samo da nije promenjeno 99% ekipe,vec ni 10%,a i igraci koji su dosli su bivsi igraci Pazara koji su za klub igrali u vise navrata pa se tesko moze govoriiti o tome kako im treba nesto mnogo vremena za uigravanje.

Drugo,cak i da je 99% tima promenjeno(a nije),pauza je trajala 3(i slovima tri)meseca,pa ako 3 meseca i skoro 10 prijateljskih utakmica nije dovoljno da se tim uigra i da u cetvrtom kolu zabelezi prvu pobedu na svom terenu,onda nesto nije u redu ili sa trenerom ili sa igracima.
Dakle,razlog slabih igara traziti u neuigranosti je prosto naivno.

P.S.Interesantno je kako smo prosle godine imali nesto bolje rezultate ali su navijaci stalno bili nezadovoljni i trazili ostavku celnika kluba,a sad ti isti navijaci za ovakve katastrofalne rezultate smisljaju svakakve izgovore ali nikako ne spominju upravu...interesantno,ali samo za slepce.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

847

Nedjelja, 23. Mart 2008

@NeO
Ni ti mi se nesto ne razumes
4- je mehmedovic. Nemamo ni odbranu ni napad. Al nekako prolazimo.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

848

Ponedjeljak, 24. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od NeO

Prvo.ne samo da nije promenjeno 99% ekipe,vec ni 10%,a i igraci koji su dosli su bivsi igraci Pazara koji su za klub igrali u vise navrata pa se tesko moze govoriiti o tome kako im treba nesto mnogo vremena za uigravanje.

Drugo,cak i da je 99% tima promenjeno(a nije),pauza je trajala 3(i slovima tri)meseca,pa ako 3 meseca i skoro 10 prijateljskih utakmica nije dovoljno da se tim uigra i da u cetvrtom kolu zabelezi prvu pobedu na svom terenu,onda nesto nije u redu ili sa trenerom ili sa igracima.
Dakle,razlog slabih igara traziti u neuigranosti je prosto naivno.

P.S.Interesantno je kako smo prosle godine imali nesto bolje rezultate ali su navijaci stalno bili nezadovoljni i trazili ostavku celnika kluba,a sad ti isti navijaci za ovakve katastrofalne rezultate smisljaju svakakve izgovore ali nikako ne spominju upravu...interesantno,ali samo za slepce.

Klasicna pazarska prica,mislim i malo partijska(cini mi se,mada nema veze),ali nebitno sad to.
Ako pratis fudbal,a izgleda da ne pratis bas ono iz prave fudbalske perspektive,nego samo ono cisto navijacki,vazan je rezultat i to je to.
A Prvo gde nadje taj podatak 10 prijateljskih utakmica,pa 3 meseca pauza
:rolleyes: :rolleyes: a u FKNP su stizali novi igraci u zadnjim trenucima,a da su bili 3 meseca zajedno,mislim da nebi ovako igrali!
Samo da navedem primer CrveneZ. mislim ako neko prati to je dovljnan primer da ukapira,jer su oni doveli velika pojacanja prosle sezone,i ulozili dosta novca,i gde im je rezultat bio tada??Nisu pruzili ni 5% koliko se ocekivalo!Ali zato ove sezone ekipa igra,uigrali su se,i ona pojacanja se poznaju,mada eto partizan im bezi nekoliko bodova,ali ekipa ima igru i rezultat dodju sami po sebi...Glupo mi sto navodim eto odma ove beogradcke klube ?(

Ti ono od prosle godine nazivas DOBRIM REZULTATIMA!!??
Sto je bila prica da fudbaleri bolje da ne idu na gostovanje jer gube minimum 3:0,i bolje da ne idu,kad ne odu isto se sluzbeni rezultat pise 3:0 za domacina.
Ne znam sad si sve kazo posle ove izjave da smo prosle godine imali dobre rezultate
?(
MI zadnje 2 sezone borimo se svim snagama da ostanemo u ligi,a zbog cega,zato sto smo imali jednog eventualnog 2 stranca!A sad treba da se forsiraju mladi igraci????Pa ti nasi mladi su imali 2 sezone da pokazu nesto,i sta su pokazali,jedno VELIKO NISTA!!

Ja licno kazem da ovaj tim nemoze da se izbori za baraz,REALNO,ali opstanak ce obezbediti sigurno!
Ali opet kazem da nam je odbrana ovako DOSTA JAKA I DA NIJE NJE BILI BI MNOGO LOSI,a napad je REALNO TANAK!
Beko,Mujdragic,Aranitovic,Tajdic,Kuc TO JE ODBRANA!Ipak to nije za podcenjivanje! ;)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

esco

Početnik

(10)

• »esco« je muško

• Poruku poslati

849

Ponedjeljak, 24. Mart 2008

pazare jedini...

Postovani ljubitelji fudbala...
Da i ja iznesem svoj stav o trenutnom stanju u nasem fk...

Stanje nije idealno,ali daleko od toga da se moze uporedjivati sa stanjem od prosle godine.Prosle sezone smo bodove sa gostovanju gubili vec u Baljevcu,igraci bi se predali i prije nego bi utakmica i pocela.Ove polusezone je drasticno drugacija situacija.Otkinuti bod Javoru nije mala stvar...

Najveci problem ovog sastava je losa realizacija.Seki ima viska kilograma (najmanje 10-ak),Pejic je u ocajnoj formi (ali to ne znaci da je los igrac), Alivodic igra isuvise povuceno,Fuki Salihovic je p'uko ko zvecka...

Sredina terena je relativno solidna...
Strapak dobar,Nedeljkovic sjajan (makar za sada),Mehmedovic standardan...

Odbrana je ok!

Ove sezone nam najvise nedostaje profil igraca kakav je bio Hadzi (pravi razbijac koji je uvije vukao najmanje dva igraca za sobom i koji je 'lomio' protivicku odbranu).

Mislim da bi najbolji potez, ako se zeli razmisljati o barazu, bio da se Hadzi vrati u klub.Naime prvenstvo u Rumuniji se znatno ranije zavrsava (zbog ucesca njihove reprezentacije na euro), tako da ce Hadzi vec pocetkom maja biti 'slobodan' igrac.Ako bi "agilna" uprava uspela da sa njima napravi ugovor o pozajminici Hadzija do kraja sezone,to bi bio pravi potez>Sve ovo se isto odnosi i na Ragipovica...

Pozdrav...
P.S.Baraz nije daleko...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

850

Srijeda, 26. Mart 2008

U vanrednom kolu danas u Pirotu
Radnicki Pirot-Novi Pazar 1:1

Na prvi pogled,dobar rezultat,bod sa strane,ali ako se zna da je Radnicki zakovan za dno tabele i da nema ama bas nikakve sanse da se izvuce,i da mu je ovo prvi osvojeni bod u nastavku sezone...onda ostaje zal za sva 3 boda.

DonaldDack

Početnik

(10)

• »DonaldDack« je muško

Datum registracije: 21.03.2008

• Poruku poslati

851

Srijeda, 26. Mart 2008

rezultat ocajan
i da su izgubili isto bi bilo
'Ovdje se ne živi samo da bi se živjelo, ovdje se ne živi samo da bi se umrlo, ovdje se umire da bi se živjelo'. (Mehmedalija Mak Dizdar)

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

852

Srijeda, 26. Mart 2008

Steta velika,ja sam bio ubedjen da smo uzeli 3 boda ;(

Sta da se radi?
Mora se dalje,zato svi u subotu na stadion do nova 3 boda ;)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

853

Srijeda, 26. Mart 2008

Na zalost, mislim da vec sada mozemo da konstatujemo da od baraza za ulazak u Super Ligu nema nista. Pokazalo se da su i ovog puta vecina pojacanja, ustvari "pojacanja".
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

854

Srijeda, 26. Mart 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
U vanrednom kolu danas u Pirotu
Radnicki Pirot-Novi Pazar 1:1

Na prvi pogled,dobar rezultat,bod sa strane,ali ako se zna da je Radnicki zakovan za dno tabele i da nema ama bas nikakve sanse da se izvuce,i da mu je ovo prvi osvojeni bod u nastavku sezone...onda ostaje zal za sva 3 boda.

Kad su mi rekli, nisam mogo da verujem. Od mrtvog Pirota nemozemo da uzmemo 3 boda. Kakav crni baraz, mi smo miljama od toga. Ovo je ako se nevaram tek sesti bod Pirota. Bruka. Sta sebi dozvoljavamo.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

855

Četvrtak, 27. Mart 2008

Ponavljam opet,sta da se radi sad??

sta je bilo,bilo je!

Idemo dalje...uzeli smo bod,ali trebalo je 3 da uzmemo,nemamo te srece neke da donesemo 3 boda sa strane,vodili smo veci deo utakmice...
U subotu dosta tezak mec igramo sa TRECOPLASIRANOM EKIPOM Bsk-a!
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

esco

Početnik

(10)

• »esco« je muško

• Poruku poslati

856

Četvrtak, 27. Mart 2008

Bruka i sramota...
Ali,trebamo se jos uvijek nadati...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

857

Četvrtak, 27. Mart 2008

Citirano

Orginalno od NeO
Ponavljam opet,sta da se radi sad??

sta je bilo,bilo je!

Idemo dalje...uzeli smo bod,ali trebalo je 3 da uzmemo,nemamo te srece neke da donesemo 3 boda sa strane,vodili smo veci deo utakmice...
U subotu dosta tezak mec igramo sa TRECOPLASIRANOM EKIPOM Bsk-a!

Svi na tribine insAllah. U subotu da zapalimo Pazar. Da im pruzimo pravu podrsku , a onda je sve na njima. Sto se tice Pirota sto bi reko moj alarahmetelji Dedo " Ucinjenom poslu mahane nema".

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

858

Subota, 29. Mart 2008

Novi Pazar - BSK 1:2

[SIZE=4]UPRAVA NAPOLJE!![/SIZE]

Dopuna:
Tabela nakon ovog kola.Sad vise nismo ni na mestu gde bi igrali baraz za opstanak vec direktno ispadamo iz lige,a prvi ispred nam vec bezi 2 boda.

U sledecm kolu
Metalac-Novi Pazar
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Tabela.jpg

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

859

Subota, 29. Mart 2008

Ocigledno nas do kraja sezone ceka grcevita borba za opstanak.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

860

Subota, 29. Mart 2008

Ma jok @ef,uprava rekla baraz za prvu ligu ,doduse,na samom pocetku su bulaznili o prvom ili drugom mestu a sad bi se,eto,zadovoljili i barazom...

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks