Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

861

Subota, 29. Mart 2008

Bio sam danas da gledam. Ala smo losi, to je neverovatno. Cinimi se da je Neo govorio da imamo dobru odbranu. Imamo najlosiju odbranu u ligi. Gori smo od svih. Trebali smo da primimo jos jedno 5 golova, najmanje. Udje jedno dijete, nije uslo jos uvek u pubertet dade nam go sa 20 metara, niko ga nije napao, nosilo je loptu 30 metara. Drugi go, isti ko prvi, golman trci za loptom. Bruke zive X( X( X( . Neko spominje baraz. Daj Boze da ne ispadnemo.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

862

Nedjelja, 30. Mart 2008

Posle poraza uprava Novog Pazara smenila je trenera Milana Dodića, i ponovo poverila prvi tim Seletu Huseinoviću. Ovo je, inače, šesti put ove sezone, da Novi Pazar menja trenera!

Postali smo bre predmet ismejavanja,usli smo u anale na ovim prostorima,ali ne po rezultatima vec po promeni trenera 6 puta u jednoj sezoni(a ovaj broj nije konacan,sezona je jos uvek u toku)

Ovime uprava pokusava da skine odgovornost sa sebe,svaljujuci tu odgovornost iskljucivo na trenere i igrace!

I dokle presipanje iz supljeg u prazno?
Sele je vec bio,pa su ga posle 2 meca zamenili Dodicem,a sad Sele zamenjuje istog!
Sta to on moze novo da donese posle 3 meseca pauze???

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

863

Ponedjeljak, 31. Mart 2008

"Baraz" i kurbani!

Svo postovanje Huseinovicu ali ova uprava se poigrava sa njim. Najpre su mu oduzeli trenersku pozicijui pored uspeha i obecanja da ce tu ostati.

Druga stvar, smatram da je trener najmanji krivac za ovo sto se dogadja FK Novom Pazaru. Misljenja sam da je obavljao posao savesni i da je u ovom momentu zrtvovan da bi se skrenula paznja sa pogubnih poteza uprave.
Ja coveku skidam kapu!

Nadam se da Huseinovic nece biti jos jedna od zrtava igrarije nepoznavalaca fudbala koji vode klub.

Ne valja Halilagic, ne valja Huseinovic, ne valja Dodic?
Da li je Kapelo dovoljno dobar za nas?

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

864

Shta pesimista na jednom mestu!!! 8o

Samo mogu da kazem,da je ovaj poraz dosao u pravo vreme,i ako mi verujete srecan sam bio,jer nije se moglo dalje,njihov onaj BOD mi je doshao glave :rolleyes:

*Tashke da moze upravu bi pojeo,ni zalogaj nebi ostavio drugima!!
Pa uprava ne igra brate ne teren!
Jesu krivi sto su dali svu odgovornost jednom neznancu,ali covek ima licencu UEFE i ko nebi to uradio :( Ali ja sam stalno spominjao u drustvu da je Dodic isteran iz Napredka zbog losih rezultata....

Neko je spomenuo Dada golmana,da dosta je kriv za zadnji poraz,jeste u par utakmica bio dobar,ali zayebi to "kad krava da mlijeko,pa ga sutne nogom".
Doveli smo mi ekstra golmana,Milashinovic,dva metra,Zvezdino dijete,branio je za Ub ko se seca,i za Chukarichki kasnije...
Zapitajte se malo,Pazar ne smije da bude tim zvezda i zvezdica,zato mi i gubimo utakmice,sve zbog 10 igracha koje smo doveli,ne valja nam kad dovedemo jednog,kad dovedemo 5 ni 10...Dodic nije uspeo da napravi hemiju,unosio je loshu atmosferu,imao je dosta vremena da uigra tim koji nebi smeo da gubi kuci,a on je u 6. kola prvenstva probao 100 taktichkih varijanti...
Uz duzno postovanje,on je nikakav trener.
A samo Seleta bre,on je dobio rad i nereseno sa Zemunom u sred Beograda?Ipak Sele poznaje nase igrace bolje,a on je NEPOTREBNO BIO SMENJEN!!!

Ostaje da vidimo,u nastavku sta ce biti ;)

Prijateljska, Cetvrtak 03.04.2008
FK Novi Pazar - FK Saturn Moskva (Rusija)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

865

E moj NEo. Pa promenismo 6 trenera i nijedan ne done rezultate. Pa i da su losi treneri , ko ih je dovodio. Nisam ja nego ista uprava koju Tashke pominje. Losi rezultati su najvise stvar uprave, oni treba da promene situaciju.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

866

Utorak, 01. April 2008

tashke je povodom uprave u pravu
neo,uprava je nestrucna,pa valjda i tu treba neko znanje,umece da se organizuje sve
a drugo,mentalitet nasih igraca taman oslikava i polozaj na tabeli
kad pazar bude imao novca
i kad ne bude prolazna stanica za mnoge fudbalere,bice to bolje
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

DonaldDack

Početnik

(10)

• »DonaldDack« je muško

Datum registracije: 21.03.2008

• Poruku poslati

867

Utorak, 01. April 2008

Sele je trazio da dovedu trenera,niko ga nije smijenio. Bruka je promijenit ovoliko trenera,al je veca bruka da Pazar nema kvalitetan klub. A najveca su bruka nasi igraci i njihovo vaspitanje koje ne bi moglo da prodje ni u trening utakmici dve ekipe jednog tima gde ima jedan procenat profesionalizma.
'Ovdje se ne živi samo da bi se živjelo, ovdje se ne živi samo da bi se umrlo, ovdje se umire da bi se živjelo'. (Mehmedalija Mak Dizdar)

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

868

Utorak, 01. April 2008

Dobro ljudi,najgori smo na planeti,i the end!

Svi ste eksperti za fudbal,nemam rechi (o)

Ja sam rek'o sve shto sam imao u predhodnom post-u,shto se tiche sadashnje situacije..

KO zna,zna,ra ra 8)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

869

Utorak, 01. April 2008

JA ne znam za vas, ali ja nisam ponosan na FK Novi Pazar kad kazu da je najstariji drugoligas. Meni to nije za ponos. Vise bih bio ponosan kada bi bili najmladji prvoligas. 80 godina ne mozemo da udjemo u prvu ligu. Tacno je sto puta su nam namestili bilo je raznih situacija, koje su to sprecavala, a sada nas sprecava samo nasa nestrucnost. Bruka je da ovaliki grad nema jedan dobar fudbalski tim, u kome ima toliko zaljubljenika u fudbal. Sto posto je tacno da posle Zvezde i Partizana u Srbiji imamo najbolje navijace. Ali i navijaci hoce rezultat.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

870

Subota, 05. April 2008

Rezultati 24. kola Prve Telekom lige Srbije:

ČSK Pivara - OFK Mladenovac 1:1
Novi Sad - Jagodina 1:1
Metalac - Novi Pazar 2:0
BSK Borča - Sevojno 2:0
Voždovac - Radnički Niš 1:0
Javor - Rad 2:1

Nedelja (15h):
Radnički Pirot - Srem
Vlasina - Mladost Apatin
Hajduk - Zemun

Jos jedan poraz,u zoni ispadanja smo odavno i sve vise zaostajemo za mestomkoje bi nas ostavilo u ligi...

Uprava bi trebala da smeni trenera,neznam sta cekaju,dali su mu fore jedan mec i nije pobedio,vreme je da ga puste niz vodu...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

871

Subota, 05. April 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Uprava bi trebala da smeni trenera,neznam sta cekaju,dali su mu fore jedan mec i nije pobedio,vreme je da ga puste niz vodu...

Trener je Sele Huseinovic,ne znam koliko si pratio?
Ovo je Seletu prvi poraz,racunajuci one zadnji dve utakmice(sto je dobio rada na BANJICI,i sa zemunom nereseno)sto je bio trener u prvom delu sezone.

Losa igra nasih danas,gledao sam utakmicu uzivo,nas golman primi gol drugi kroz "usi" ;( ;(
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

872

Subota, 05. April 2008

@NeO:
Znam da su promenili trenera,ocigledno nisi shvatio da sam ironican i da aludiram na to sto uprava smenjuje trenre ove sezone posle 2-3 utakmice,ili da budem precizniji,u proseku ravno na 4 utakmice.

24 kola,6 trenera...

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

873

Nedjelja, 06. April 2008

E sad stvarno u cemu je stvar. Trener nije 6 trenera( jedan po drugi put) , igraci nisu, prije 2 meseca je kupljeno 10 igraca. Sta je onda, jel uprava? Stvarno pitam. Ovo je bruka ja nemogu da verujem kako lose igraju.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

874

Srijeda, 09. April 2008

Press

Citirano

Fudbaleri beogradskog Rada pobedili su danas na svom terenu Voždovac sa 2:0 u derbiju 25. kola Prve lige Srbije i tako došli na peto mesto, koje vodi u baraž za ulazak u Meridijan superligu.

Rad se tako izjednačio sa Voždovcem po broju bodova, ali ima nešto bolju gol razliku, tako da ga je pretekao na tabeli. Prvoplasirani Javor iz Ivanjice odigrao je 0:0 protiv Mladosti u Apatinu.

Jagodina je pobedila Mladenovac 3:0 i tako prišla lideru na samo dva boda zaostatka.

Novi Pazar je kod kuće pobedio favorizovani Novi Sad sa 2:1 i tako zabeležio važan trijumf u borbi za opstanak.

Rezultati:
Rad - Voždovac 2:0 Jagodina - Mladenovac 3:0 Mladost (A) - Javor 0:0 Radnički (N) - Radnički (P) 2:1 Novi Pazar - Novi Sad 2:1 Sevojno - Metalac 0:3 Srem - BSK Borča 0:2 Hajduk - ČSK Pivara 0:1 Zemun - Vlasina 1:1

Tabela:
1. Javor 25 12 13 0 25:8 49
2. Jagodina 25 12 11 2 28:10 47
3. BSK Borča 25 13 7 5 30:13 46
4. Metalac 25 13 5 7 29:18 44
5. Rad 25 11 7 7 37:29 40
6. Voždovac 25 11 7 7 26:19 40
7. Srem 25 11 3 11 33:30 36
8. Novi Sad 25 9 7 9 22:23 34
9. ČSK Pivara 25 7 11 7 22:22 32
10. Radnički (N) 25 8 8 9 21:23 32
11. Mladost 25 8 8 9 20:23 32
12. Sevojno 25 7 10 8 24:25 31
13. Hajduk 25 8 6 11 18:24 30
14. Mladenovac 25 7 8 10 21:26 29
15. Novi Pazar 25 7 8 10 19:32 29
16. Zemun 25 5 11 9 16:25 26
17. Vlasina 25 3 10 12 21:34 19
18. Radnički (P) 25 0 6 19 10:38 6
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

875

Srijeda, 09. April 2008

Vec za vikend u sledecm kolu Novi Pazar igra sa Mladenovcem,koji ima isti broj bodova kao i Np,ali igramo na strani.

Ako mislimo da ne ispadnemo,ovu utakmicu ne smemo izgubit,kako zbog toga sto bi nam direktan konkurent za ispadanje pobegao 3 boda,tako i zbog toga sto nakon ovog kola imamo izuztno tezak raspored gde prvo docekujemo Jagodinu a onda gostujemo dve utakmice uzastopno.

http://www.prvaliga.co.yu/arhiva/07-08/raspored.htm

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

876

Srijeda, 09. April 2008

Koliko timova u lazi u baraz, a koliko ispada iz lige. :O

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

877

Srijeda, 09. April 2008

Prve 2 ekipe idu direktno u Meridijan super ligu,od drugog do sestog mesta timovi igraju baraz gde pobednik tog baraza igra sa trecim odpozadi iz meridijan lige.

Iz prve telekom(nase)lige direktno u srpsku ligu ispadju 4 ekipe a 14-ti igra baraz sa timom iz srpske lige .

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

878

Subota, 12. April 2008

Novi Pazar je danas u derbiju zacelja rezultatom 0-1 u gostima pobedio OFK Milanovac. Kako je mec imao burnu uvertiru i sam je protekao u tom tonu.

www.sport.novosti.co.yu/index.php

Citirano

Nesvakidašnja predigra subotnje utakmice u Mladenovcu

Golman kluba sa Seltersa nije potvrdio, ali ni demantovao ovu informaciju.

Nema sumnje, derbi začelja je utakmica OFK Mladenovac- Novi Pazar, koja se danas igra u gradu kraj Kosmaja. Naš izvor, dobro upućen u dešvanja unutar kluba sa Seltersa, prenosi da je Darko Krsmanović, golman mladenovačkog prvoligaša, navodno imao poziv iz Novog Pazara u vezi današnje utakmice.

Šta je bila tema razgovora, za sada je nepoznato, ali isti izvor tvrdi da je čuvar mreže Mladenovca ceo slučaj prijavio policiji.

Naravno, pokušali smo da od golmana Darka Krsmanovića, saznamo pravu istinu. Na pitanje da li je bilo poziva iz Novog Pazara i da li je o tome obavestio policiju, Krsmanović je odgovorio:

Ne bih da govorim o tome. Nemam nikakav komentar- bilo je sve od Krsmanovića.

Dakle, informacija nije potvrđena, ali ni demantovana. Jedno je ipak sigurno. Bodovi u današnjem duelu su preko potrebni i Mladenovčanima i Pazarcima.

Citirano

Nezvani gosti posetili OFK Mladenovac

Nezvani gosti posetili su mladenovačkog prvoligaša, odnosno stadion na Seltersu. Nepoznata lica napravila su nerede na terenu i službenim prostorijama. U izjavi datoj lokalnoj televiziji Milorad Pavlović, predsednik OFK Mladenovca je rekao:

- Huligani su rušili sve pred sobom. Polomili su kapije oko stadiona, nosače zaštitne ograde iza golova, pocepali su mreže- pričao je Pavlović.- Nepoznati izgrednici pokušali su da uđu i u službene prostorije, a nerede su napravili i na nadgrađenom delu klupskih prostorija.

Slučaj je prijavljen policiji koja traga za počiniocima ovog nedela.

Citirano

Derbi začelja na Seltersu pripao gostima minimalnim rezultatom

Napadač gostiju Pejić kaznio grešku golmana domaćih i doneo velika tri boda.

Devedeset minuta sudije su bile saveznik gostujućoj ekipi. Poništili su jedanaesterac Mladenovcu. Arbitar Anđelkovski je pokazao mnogo žutih i čak dva crvena kartona. Onda je razumljivo što je utakmica došla na ivicu prekida, ali je razum igrača preovladao da do toga ne dođe.

Gol odluke viđen je u 70. minutu. Golman domaćih Krsmanović je glavni krivac jer je loptu koju je uhvatio bacio na nogu Pejiću, kome nije bilo teško da zatrese mrežu i donese tri ogromna boda gostima.

OFK MLADENOVAC 0

NOVI PAZAR 1

Strelac: 0:1 Pejić u 70. minuti. Stadion: “Selters”. Gledalaca: 500. Sudija: Novica Anđelkovski ( Kačarevo) 5. Pomoćnici: M. Rodean, B. Mršić (Zrenjanin). Žuti kartoni: Božović, Krsmanović, Simić, Stevanović, Milivojević, Marić (Mladenovac), Kuč (Novi Pazar).Crveni kartoni: Simić, Jevđenijević (Mladenovac).

MLADENOVAC: Krsmanović 5, Jevđenijević 7, Anđelić 7, Marić 6, Simić 6, Crnomarković 6 (Radovanović 6), Stanković 6, Božović 6,5, Stevanović 6, Milivojević 7, Janković 6, Avramović 6.

NOVI PAZAR: Beširević 7,5, Tajdić 7,5, Aranitović 7,5, Kuč 7, Ferizović 7, Gujdiljerac 7, Bihorac 7, Nedeljković 7, Pejić 7,5, Aleksić 7 (Salihović 7), Strepak 7 (Mehmetović 7)

Igrač utakmice: Dragan Pejić (Novi Pazar).
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

879

Nedjelja, 13. April 2008

Ova uprava pokazuje da ne ume cak ni da kupi utakmicu... o| o|
zalosno,zalosno,pretit golmanu,kupovat sudije,i sve to da bi se sacuvali ispadanja,a kao imamo kvalitet za prvu ligu...ma baraz je na vidiku,samo jos par utakmica da kupimo,tacnije par golmana koji ce da "bace"Pejicu loptu "greskom" na nogu...

U sledecoj utakmici nam dolaze 'prijatelji'

Novi Pazar-Jagodina
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • Tabela.JPG

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

880

Nedjelja, 13. April 2008

Gledao sam utakmicu juche,dobri smo bili,zaslusheni BOD smo imali 100%,ali eto sreca je bila malo na nasoj strani okrenuta.
Sudija jeste vidimo da je malo preterao,ali kad pogledamo nama u zadnja dva,tri kola isteraju uvek po jednog igraca ?(

Juce nije branio ovaj golman Krsmanovic,branio je rezervni golman!Novirani sad malo napumpavaju situaciju,ali gol je bio regularan milion posto,iz prekida samo dali gol,na odbijenu loptu od golmana Pejic je efikasno reagovao ;)

Svi na stadion
Subota,derbi sa Jagodinom
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks