Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

901

Subota, 03. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
@ neo znasli mozda koliko nas je imalo danas na stadion?

Standardno brate,od 2 500 do 3 000 ljudi

Sad gostujemo u Nish za vikend,pa posle u vanrednom kolu igramo sa SMradom iz bg.

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

902

Subota, 03. Maj 2008

da to znam ovo u nis mi nije toliko bito jer znam da cemo da hi razbijemo nego rad me brine jer je zadnje wreme mnogo dobar igraju, nama je svaka pobeda wazna

ti beo bil mogo koju sliku napravit bijo bi ti zahwalan do neba nisam wido novu sliku od nasih ima i 6 meseci ;(
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

903

Subota, 03. Maj 2008

Citirano

ti beo bil mogo koju sliku napravit bijo bi ti zahwalan do neba nisam wido novu sliku od nasih ima i 6 meseci ;(

vazi,bruda majer

Potrudicemo se sve sto bude moglo,bice svega ja mislim akoBogda
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

904

Nedjelja, 04. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Junus

Pročitah nekoliko komentara od ovog člana i vidjeh da on često spominje nekakve kupovine, prodaje, itd., pa rekoh da priupitam, ima li neko ko kontroliše ovakve izjave, jer ako ovakve izjave nemaju utemeljenja u dokazima onda su to klevete, a ako dokazi postoje onda ih treba iznijeti?

Pogledaj Insajder,mozda ti bude jasnije kako se u Srbiji kupuju utakmice.
No,cisto sumnjam da ce ti bit jasnije s obzirom da si do pre par meseci za najslavniji fudbalski klub na nplaneti Real Madrid mislio da su to dva kluba,Real i Madrid.
Ovo napominjem iz razloga da ne vladas materijom(to si sam priznao,tj napisao),dakle,da je potrebno gledati utakmice i pratiti rezultate i desavanja u fudbalu godinama,da bi uvideo ono sto neko ko prati fudbal 15 godina moze sada da uvidi.

Primera radi,godinama mnogi ljubitelji fudbala u Italiji i sirom sveta su govorili da Juventus i Milan namestaju utakmice,ali su ih tek prosle godine uhvatili "na delu",pa je Juventus izbacen iz lige a Milan i jos par klubova kaznjeni oduzimanjem bodova.
Dakle,ako se bude zelelo,lako se i ovde moze sve dokazati,uostalom,ako si u toku,doskorasnji prvi covek srpskog fudbala Zvezdan Terzic je u bekstvu zbog malverzacija,namestanja itd,sve se to zna...

Citirano

Orginalno od Junus
Ne juri ovdje niko nikakve lige, i ne treba.
Treba juriti kvalitet, a rezultati i lige će doći sami po sebi.

Apsolutno,ali apsoluto se slazem sa ovom tvojom konstatacijom Junuse.
Ali zasto se to onda ne kaze?Zasto celni ljudi FK to ne kazu nego lazu o prvoj ligi?
Sve uprave u zadnjih 20 godina su potpuno nerealno obecavale prvu ligu(osim one na cijem je celu bio Cerim Semsovic)
Dakle,zasto na pocetku ne kazu:"Nama je cilj dobra igra a rezultati ce doci(kao sto si i sam rekao,kao i sto ja mislim)nego se laze o prvoj ligi,zatim zasednemo na dno tabele jer igramo ocajno i samim tim su i rezultati su ocajni,a onda nekim "cudom" pobedimo 2-3 utakmice i sve je u redu?I onda se ista laz ponavlja sledece godine.
Gde je odgovornost za obecanje?
I ako su rezultati isti kao i prosle godine(uz cinjenicu da smo prosle sezone cak 6 utakmica kao domacini odigrali u Ivanjici ),zasto se kao i prosle godine ne trazi ostavka uprave jer nije nista poboljsala,a obecala je.
Ja samo trazim da se klub voli iskreno,i kad je klub u losoj situaciji da se trazi smena,pa makar to bio i Silvio Berluskoni,a ne da se cuti jer je na celu kluba "nas covek".Prosle godine smo se borili za opstanak,ove isto,u cemu je rzalika?Prosle godine ne valja uprava,a ove?

Ako iole pratis sport,ne samo fudbal,nego sport,videces da je mesto trenera i predsednika kluba uvek na udaru kada postoje losi rezultati,dok su za dobre rezultate uvek u prvom planu igraci na terenu.Nije fer ali tako je.

Danas navijaci Barselone traze ostavku predsednika tog kluba jer 2 sezone nije osvojio nijedan trofej(iako je pre te 2 godine osvoji 2 titule sampiona Spanije i titulu Lige Sampiona,najvrednijeg trofeja na svetu),ali danas taj klub je los i oni traze promene,ne cute jer je predsednik njihov istomisljenik,nije ih briga ko je kad njihov klub ne igra dobro.
Ovakvih primera bih mogao nabrajat do sutra,i cak ne ovako dalekih,vec upravo nasih primera...dakle,ako se ne tezi ligi,neka se kaze,postujem,ako se trazi igra a ne rezultat,neka se kaze,postujem,ali ako se obeca prva liga i nov stadion a onda se borimo za opstanak u ovoj,to je laz koja sluzi za obmanjivanje mladjih narastaja i protiv toga cu uvek biti ma ko bio u upravi.

@Neo: To kako se ja osecam te se ne tice,niti je to za ovu temu.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

905

Ponedjeljak, 05. Maj 2008

Naravno da sam gledao Insajder, ali kakve veze to ima sa Novim Pazarom nije mi jasno.

A što se tiče Real Madrida, nije valjda da i dan danas nisi skonto da sam se ja to malo šalio. No nejse... :)

Fino si ti ovo nabudžio (mislim na post) i lijepo pokazao kako si ti fudalski ekspert, ali to ne pije vodu, jer ko malo zna da čita vidi da si ti totalno promašio ono o čemu sam ja pisao.

Dakle, da ponovim, ako nemaš dokaze za ono što pišeš onda je to kleveta, a kleveta je zabranjena, koliko ja znam, zar ne?

Drugo je pitanje kada se nešto dokaže. Kada se nešto dokaže onda je to fakat, činjenica, a sve dok se ne dokaže samo je pretpostavka i ne može se iznositi kao činjenica.

Nadam se da sam sada bio malo jasniji.

Dakle, bujrum iznesi dokaze za svoje tvrdnje, a ako ih nemaš onda bi red bio da svoje klevete izbrišeš i javno se izvineš i sebi daš Opomenu. Tako bi bilo fer i korektno, zar ne?
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

906

Ponedjeljak, 05. Maj 2008

Junuse , utakmice se namestaju i namestace se. Ja to licno znam. I kad je bila prosla uprava. To znam, ali lose da drukam ljude, da na nekog upirem prstima, bez razloga, jer sam i to sazno u poverenju. :O
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

907

Utorak, 06. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Junus
Naravno da sam gledao Insajder, ali kakve veze to ima sa Novim Pazarom nije mi jasno.

I ova recenica je dovoljna da dokaze da zaista ne pratis desavanja u sportu,ali hajd,odgovoricu:U Insajderu su pokazani mehanizmi namestanja utakmica,od dogovora vodecih ljudi,preko sudija,sistema 3 za 3 i dr.Da pratis uvideo bi to i u ovom slucaju.

Citirano

Orginalno od Junus
A što se tiče Real Madrida, nije valjda da i dan danas nisi skonto da sam se ja to malo šalio. No nejse... :)

Pa nisam bas siguran da si se salio,post si napisao i u pogresnoj temi(LS umesto u temi Kalco,Premijer... jer je rec bilo o utakmici nacionalnog prvenstva)...jel i to bio deo shale? ;) takodje,da pratis,verovatno bi imao i dodatnih par hiljada postova u forumu Sport...

Citirano

Orginalno od Junus
Dakle, da ponovim, ako nemaš dokaze za ono što pišeš onda je to kleveta, a kleveta je zabranjena, koliko ja znam, zar ne?
Drugo je pitanje kada se nešto dokaže. Kada se nešto dokaže onda je to fakat, činjenica, a sve dok se ne dokaže samo je pretpostavka i ne može se iznositi kao činjenica.

Klasicno od tebe,bavis se posledicama a zanemarujes uzrok.
Moje misljenje je posledica uzroka,a uzrok je uprava koja je na pocetku sezone u "ekskluzivnom intervju-u"obecala da ce da pocne sa izgradnjom stadiona i ulazak u prvu ligu!!
Posto je to naravno ravno mgucnosti da Ronaldinjo zaigra za Np,sta se sledece radi:ta ista uprava dovede klub na ivici ambisa(citavu polusezonu smo u zoni ispadanja),promene 6(!?)trenera za tu istu polusezonu,niti ima igre niti rezultata,a onda ga uz par kupljenih utakmica "vrate u zivot" i prospu pricu kako su oni uspeli da ga izvucu iz blata,mladi narastaji u to poveruju presrecni sto klub nije ispao iz lige a niko ne postavlja pitanje sta je sa obecanjem prve lige i stadiona,jer,ma kakva prva liga,bitno je da smo opstali,i krene se u zahvaljivanju upravi na spasavanju kluba od ambisa u koji ga je ta ista uprava i gurnula.

To je recept koji nazalost godinama uspeva,i niko ne odgovara za lazna obecanja...
Ovo ti je isto kao kad bi ja tebi rekao da ces pod mojim vodjstvom da zivis kao bubreg u loju,a onda izvadim pistolj i pucam te,a onda te brzo povedem u bolnicu gde ti lekari spase zivot,a ti kad dodjes sebi,umesto da me pitas sto sam te uopste i pucao,ti mi zahvaljujes sto sam te brzo poveo u bolnicu i tako ti spasio zivot,a to sto sa ti ga prvo ugrozio je nebitno...bitno je da si ti ziv i zdrav sad...

Citirano

Orginalno od Junus
Dakle, bujrum iznesi dokaze za svoje tvrdnje, a ako ih nemaš onda bi red bio da svoje klevete izbrišeš i javno se izvineš. Tako bi bilo fer i korektno, zar ne?

Ovaj boldovani zadnji deo ponesi(odstampaj) predsedniku kluba i pitaj ga da iznese dokaze(planove,mogucnosti,realne)na osnovu cega je izjavio da cemo dobiti novi stadion,ko ce da ga pravi,koja firma,dokle se stiglo sa gradnjom,koliko ce mesta da ima,kad ce biti zavrsen,hoce li da ima najsavremeniju bodljikavu zicu kroz koju tece struja ili ce biti samo obicna...zatim na osnovu kojih igraca cemo u prvu ligu kad su to isti igraci koji idu i vracaju se u klub cesce nego ptice selice...pa ako ih nema,reci mu da se javno izvini i nemoj ga bas terat da se javno izvine ,jer covek je u godinama,mogao bi bas mnogo da javno povredi kicmu...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Junus

Profesionalac

(10)

• »Junus« je muško
  • »Junus« je zabranjen

Datum registracije: 10.07.2007

• Poruku poslati

908

Srijeda, 07. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
I ova recenica je dovoljna da dokaze da zaista ne pratis desavanja u sportu,ali hajd,odgovoricu:U Insajderu su pokazani mehanizmi namestanja utakmica,od dogovora vodecih ljudi,preko sudija,sistema 3 za 3 i dr.Da pratis uvideo bi to i u ovom slucaju.

Mislim, možeš ti sad pokušavati zaviti sve to u šta god hoćeš, ali jasno je kao dan da ovaj tvoj zaključak ne dokazuje ono što ti tvrdiš, zar ne? Dakle, može li ovaj tvoj zaključak biti DOKAZ za tvoje tvrdnje? Da li bi se na nekom sudskom procesu moglo sa ovim tvojim zaključkom dokazati ono što tvrdiš?
Ako ne može onda je to sve i dalje u domenu pretpostavke, sumnje, a to bi ti tako i trebao iznositi i uvijek se ograđivati tako što ćeš reći da se radi o sumnji, a ne o dokazanoj činjenici.

Citirano

Orginalno od Tashke
Pa nisam bas siguran da si se salio,post si napisao i u pogresnoj temi(LS umesto u temi Kalco,Premijer... jer je rec bilo o utakmici nacionalnog prvenstva)...jel i to bio deo shale? ;) takodje,da pratis,verovatno bi imao i dodatnih par hiljada postova u forumu Sport...

Naravno, tvoje zaključivanje uvijek ide u smjeru nekakve negativnosti kada je neki neistomišljenik u pitanju, pa je to tvoj problem koji te odvaja od realnosti. Naravno da ja ne pratim sportska dešavanja, tu se nisam šalio kada sam to rekao, ali sam se onda našalio na svoj račun, pa sam naveo, kao fol, da ja čak ne znam da je Real Madrid jedan tim, već kao fol mislim da su dva.
Dakle, nisam se šalio kada sam rekao da ne pratim, a onda sam se na to svoje nepraćenje našalio jednim ekstremnim primjerom koji navedoh, a i mala djeca, da nikad nisu TV gledala, znaju da je Real Madrid jedan tim. :D No ti očigledno ne možeš da odbraniš svoje klevete koje ne temeljiš a dokazima, pa se onda hvataš Ad-hominem argumenata, a to je udaranje na moju ličnost, kompetentnost, itd. No nejse. Bitno je ono gore, a ne ovo.

Citirano

Orginalno od Tashke
Klasicno od tebe,bavis se posledicama a zanemarujes uzrok.

Ovo je demagoški odgovor na moj pasus.

Citirano

Orginalno od Tashke
Moje misljenje je posledica uzroka,a uzrok je uprava koja je na pocetku sezone u "ekskluzivnom intervju-u"obecala da ce da pocne sa izgradnjom stadiona i ulazak u prvu ligu!!
Posto je to naravno ravno mgucnosti da Ronaldinjo zaigra za Np,sta se sledece radi:ta ista uprava dovede klub na ivici ambisa(citavu polusezonu smo u zoni ispadanja),promene 6(!?)trenera za tu istu polusezonu,niti ima igre niti rezultata,a onda ga uz par kupljenih utakmica "vrate u zivot" i prospu pricu kako su oni uspeli da ga izvucu iz blata,mladi narastaji u to poveruju presrecni sto klub nije ispao iz lige a niko ne postavlja pitanje sta je sa obecanjem prve lige i stadiona,jer,ma kakva prva liga,bitno je da smo opstali,i krene se u zahvaljivanju upravi na spasavanju kluba od ambisa u koji ga je ta ista uprava i gurnula.

A ovo veze nikakve nema sa onim što ti ja ovdje prigovaram, već je ovo također pokušaj skretanja sa onoga na što ti ja ukazujem, dizanjem galame i okretanjem ovog pitanja u smjeru politike.
Dakle, ti si iznio OPTUŽBE i TVRDIO SI da su se obavljale kriminalne radnje. Ako ti nemaš DOKAZA za to, onda su to KLEVETE, a to je zabranjeno i ti bi trebao da sebi pobrišeš te postove i dodijeliš Opomenu zbog toga.

Hajde budi dosljedan. Budi principijelan. Kaže se: Budite pravedni, pa makar to išlo i vama na štetu. E u ovim situacijama se čovjek pokazuje koliko je pravedan. Hajde da vidim koliko si pravedan prema sebi. A to je veoma važno i svim ostlim članovima, jer si ti Moderator ovog Foruma.
[SIZE=3]Ako u ogledalu vidiš ružnoću svoga lica, razbijanjem ogledala ružnoću otjerati nećeš.[/SIZE]

• Poruku poslati

909

Subota, 10. Maj 2008

selam kako smo igrali danas protiv radnickog iz nisa
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

910

Subota, 10. Maj 2008

Radnicki Nis-Novi Pazar 1:0

U prilicno dobroj utakmici,Radnicki je pobedio sa 1:0,moze se reci zasluzeno ali za gol koji smo primili je jedini krivac nas golman,no o tome kasnije,krenimo redom.

15-ti minut,Nedeljkovic se vuce po terenu,kao da je u pitanju poslednji minut,i nakon izgubljene lopte,Radnicki u kontri pogadja stativu.

26-ti minut,nakon kornera Radnickog,Alivodic u kontri sam sa golmanom,s leve strane iskosa sutira traljavo,levom nogom,golman bez problema brani

30-ti min,opet korner za Radnicki,jedan igrac je nekako zakaci,medjutim nas golman se baca nepotrebno,hvata loptu,ali je pri kontaktu sa terenom ispusta iz ruku i dolazi do igraca koji je maltene kolenom ubaci u mrezu, 1:0

Nakon primljenog gola terenska inicijativa meraklija u pokusaju da zavrse posao,medjutim uspevamo nekako,poprilicno panicno da se odbranimo i na odmor odemo sa ipak aktuelnim rezultatom.

U drugom poluvremenu,terenska inicijativa Pazara,Nis se brani i vreba priliku iz kontri.Nasi nekako dodju do sesnaesterca,ali nikako da upute udarac.
Pred kraj dolazi do izrazaja umor,i iz dve klasicne greske nase odbrane,Radnicki dolazi u 2 kolosalne prilike za gol,ali jedan sut je nekako odbranio golman a drugi je zavrsio na precki.

Utakmica fer i korektna,2 zuta,jedan Alivodicu zbog prigovora i jedan igarcu Radnickog.
Sudija Jeknic iz Bg-a sa pomocnicima odlican,maltene bez greske,mislim da nikad bolje sudjenje Pazaru nisam video na strani.

Ostal rezultati

Voždovac - ČSK Pivara 2:1
Javor - Radnički Pirot 2:0
Zemun - Novi Sad 1:0
Mladost Apatin - Mladenovac 2:0
Radnički Niš - Novi Pazar 1:0

Nedelja, 11. maj:
16:30h Rad - Jagodina
16:30h Vlasina - BSK Borča
16:30h Hajduk - Metalac
16:30h Srem - Sevojno

• Poruku poslati

911

Subota, 10. Maj 2008

steta sad smo 13 na tabeli

sledecg vikenda nam dolazi FK RAD tu utakmicu moramo pobedit
1 da ne bi rad imao sanse ici u direktan plasman super lige
2 ta nam je utakmica bitna za opstanak
3 rad nas nevoli mi njih nevolimo oni su pre 3 sedmice nase fudbalere napali

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

912

Subota, 10. Maj 2008

Citirano

steta sad smo 13 na tabeli
sledecg vikenda nam dolazi FK RAD tu utakmicu moramo pobedit

13-ti smo na tabeli ali se sutra igraju jos 4 meca ovog kola.

A Rad docekujemo vec u sredu a ne za vikend,jer je rec o vanrednom kolu.

• Poruku poslati

913

Nedjelja, 11. Maj 2008

hajduk je pobedijo metalca iz gornjeg milanovca i tako da smo spali na 14 mesto

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

914

Nedjelja, 11. Maj 2008

Rezultati:
Rad - Jagodina 0:0
Vlasina - BSK Borča 1:2
Hajduk - Metalac 1:0
Srem - Sevojno 3:1

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

915

Utorak, 13. Maj 2008

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

• Poruku poslati

916

Utorak, 13. Maj 2008

hehe nisu losi samo hi je 10 puta manje nego nasih hehe

ali ja nemogu spavat do sreda jedav cekam da sm-rad dodje

neo mozesli nam opet neki video nabavit bilo bi super :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

917

Utorak, 13. Maj 2008

Radio 100+

Citirano

Novopazarska policija će snimati i fotografisati publiku tokom sutrašnje utakmice između domaćeg Novog Pazara i FK “Rad” iz Beograda.

Kako je saopštila Policijska uprava u Novom Pazaru, ova utakmica je procenjena kao visokorizična i “postoji opasnost ugrožavanja života i zdravlja tokom javnog skupa”.

Utakmica Novi Pazar-Rad igra se na Gradskom stadionu od 16.30.

U ostalim susretima vanrednog 32. kola sastaju se još i:

ČSK Pivara – Srem
Sevojno – Radnički Niš
Jagodina – Mladost
Mladenovac – Zemun
Novi Sad – Hajduk
Metalac – Vlasina
BSK Borča – Javor
Radnički (P) - Voždovac
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• Poruku poslati

918

Utorak, 13. Maj 2008

ovo je stajalo na sajtu od fk rada znaci oni osekuju 100% pobedu!!!

Aleksandar Janjić

Žao mi je što je derbi sa Jagodinom, sa stanovišta mnogobrojnih navijača na tribinama, bez golova izgubio na lepoti. RADU je nedostajala agresivnost, pogotovo u dobrim prilikama i kada smo imali loptu u posedu. Jagodina je došla sa jasnom namerom da sačuva prilaze golu i eventualno nam zapreti iz prekida, preko bombardera Igora Pavlovića.
Strategija gostiju nije odstupila ni za milimetar od očekivane. Jagodina, u svakoj liniji ima po trojicu kvalitetnih i iskusnih fudbalera - Komadinu u odbrani, Đorđevića u veznom redu i Pavlovića u napadu.
Naravno uz odličnog golmana Vaskovića, pa je četa kolege Gošića dobro formirala vertikalnu liniju, stub takmičarski odlično organizovanog tima.
U takvoj konstelaciji snaga, RAD je bio daleko bolji i ofanzivniji. Kao da lopta nije htela u gol, posle udaraca Ilića, Bogunovića, Mitrovića i Vukovića. Priželjkivali smo pobedu, ali remi nije strašan, daleko od toga. Lavovski deo posla odradili su fudbaleri na terenu i korektnim potezima kumovali maksimalno fer utakmici, iako je meč imao ogroman značaj.
Banjica je po fer-pleju i korektnom odnosu prema rivalima godinama prepoznatljiva.

NEMA STRAHA OD NOVOG PAZARA

Odmah posle današnjeg treninga krećemo put Novog Pazara. Očekuje nas dvoboj sa zimus pojačanim domaćinom, željnim bodova na putu do opstanka. Radujem se susretu sa Saudinom Huseinovićem, bivšim saigračem u dresu RADA, a danas trenerom prvoligaša sa obala Jošanice.
Očekuje nas frenetična atmosfera, navijači Novog Pazara uvek su umeli da naprave dobar štimung, a igrači na terenu to pretoče u uspeh. Nema straha u našim redovima, naprotiv, željni smo igre i dobrog fudbala. Jesenas su Pazarci slavili na Banjici (3:2), uz odlično suđenje, u korektnoj atmosferi, pa se nadam takvom ambijentu i na Gradskom stadionu. Posle remija sa Jagodincima naše računice su po strani, posvećeni smo igri, a tada možemo i da ponetiramo.

Javor dolazi u Borču, u idealnom trenutku za BSK. Već je obezbedio elitu, igraće rasterećeno, ali su u konačnom zbiru moguća sva tri ishoda. Interesantan je i susret na stadionu Sevojna, gde gostuje niški Radnički, domaćinima prepuštam ulogu favorita, pobedama na domaćem terenu obezbediće opstanak. Isto važi i za goste sa Čaira.
Ne kajem se što sam prihvatio poziv Ranka Stojića da se vratim na Banjicu. Pobede su podigle atmosferu na zavidan nivo, igramo dobro i to je najbolja potvrda kvaliteta našeg tima. Nadam se da će rezultat, u konačnom zbiru, pojačati osećaj zadovoljstva.
Postoji šansa da RAD opet učestvuje u baražu za Super ligu. Novi sistem, samo jedan susret na terenu bolje plasiranog prvoligaša, daleko je povoljniji i izdržljiviji. Pažljivo pratim rasplet u eliti, postoji verovatnoća da na Banjici gostuje moj prethodnik Mihajlo Ivanović, ali takve kalkulacije još su maglovite, pa u našim planovima nemaju mesta. Posvećeni smo isključivo završnici prvenstva.

Aktuelne vesti Prva liga Srbija
First Serbian football league News

--------------------------------------------------------------------------------
Jagodina dočekuje apatinsku Mladost, koja još ima neke šanse da se dočepa baraža, dok Rad u utakmici koja je do sada uvek bila "više od igre" gostuje ekipi Novog Pazara, kojoj gori pod nogama. Vatre će svakako biti na terenu, a vrlo verovatno i van njega zbog velike netrpeljivosti dve suprostavljene navijačke grupe - "Torcide Sandžak" i "United force".

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

919

Utorak, 13. Maj 2008

Dolazel stvarno navijaci iz Bosne, BH fanaticosi ili nesto tako? Ili je to neko opasno slagao.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• Poruku poslati

920

Utorak, 13. Maj 2008

nemam pojma alil sam je pre 2 meseca upozna frenkia i njegove ahbabe u mannheimu oni su odrzavali koncer ia ja sam onda otisao tu frenki je bio veoma zahwalan da su nasi isli na utakmicu kada je bosna igrala protiv srbije

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks