Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

921

Srijeda, 14. Maj 2008

Molio bi vas da ne dizete prevelike tenzije,i da ne panicite nesto bez veze.

Kao prvo pojavice se radovci(united force) 100%,jer su prijavili nasoj upravi da krecu organizovano iz Bgd.Policije ce biti,iz cijelog svijeta ce doc(nebi me iznenadilo kad bi vido NATO trupe) :D

Oko dolaska navijaca iz Bosne se ne zna nista,dok se ne pojave u NP,tako nemojte da puno pricate neke dezinformacije tamo iz carsije sto cujete...

Sutra molim sve pazarce,koji i malo vole ovaj grad i ovaj klub da dodju na stadion i da pokazu da smo najslozeni i najjaci u ovoj ligi,i da zasluzujemo visi rang!

Srijeda 16:30
FK NOVI PAZAR - FK Rad (Bgd)

SVIII NA STADION!!!
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

922

Srijeda, 14. Maj 2008

Selam Aleykum

ovo je jutros stojalo na Radovom Sajtu.

znali mozda neko koliko pandura ce iz prilike biti prisutni meca i koliko ce cuvat navijace rada

RAD u Novom Pazaru - dovoljno za maksimalnu mobilnost organizatora i najavu važnog duela 32. kola prvoligaškog karavana. Tabela može da zavara, domaćin je u donjem delu, Beograđani pucaju na elitu, ali tradicija je glasnija - u gradu na obalama Jošanice biće opet dobrog fudbala.
Mečevi Novog Pazara i RADA, od leta 2003. godine, nudili su i više od igre. Tribine su često bile u krupnom planu, ređe je bilo incidenata, a Pazarci su jesenjom senzacijom na Banjici (3:2) narušili pravo da su gosti unapred osuđeni na neuspehe.

Aleksandar Janjić Građevinari, doduše, u Novom Pazaru nisu upisali trijumf, dva puta su izvukli remi, u ostala dva meča četa sa Jošanice bila je uspešnija. Na Banjici, zanimljivo, remija nije bilo, RAD je slavio četiri puta. Prošlog proleća, na Gradskom stadionu, domaćin je pobedio (3:2), a gol za RAD postigao je i Brana Ilić.
- Gledao sam jesenji susret sa tribina i video raspoložene goste. Meč je bio korektan, uz odlično suđenje, nije bilo ružnih reči i to očekujem danas u Novom Pazaru. Remi sa Jagodincima ne sme da ostavi traga, dižemo glave, fudbal se igra i dalje, a nada da možemo do Super lige nije utihnula. Računice nas više ne interesuju - istakao je Aleksandar Janjić, trener RADA.
Pobedama se nije radovao ni Marko Ranđelović, dva puta u dresu niškog Radničkog napuštao je teren pognute glave (oba puta po 0:1), a danas će vojevati snage protiv bivših saigrača Envera Alivodića i Fuada Salihovića.
- Vreme je da pobedimo! Domaćinu, kao i većini ekipa ispod 10. mesta, gori pod nogama, podatak da su na Čairu čistili kartone najbolji je dokaz da će danas jurišati na pobedu. Bodovi su i nama neophodni, nismo se odrekli drugog mesta

čekamo kiks ekipa ispred nas, sa devet bodova možemo direktno u elitu - kaže Ranđelović.
Defanzivac je bio među najboljima u derbi susretu protiv Jagodine (0:0), svestan je iskušenja sada već tradicionalnog derbija.
- Alivodić je brz i okretan napadač, spreman da iskoristi i najmanji kiks čuvara.
U ekipu se, posle suspenzije, uslovljene šestim žutim kartonom, vraća Saša Vidović, povređeni su Uroš Delić i Sreten Stanić, pa će na teren:
Božić, Vidović, Ranđelović, Vuković, Pejčinović, Koković, Stojaković, Andrić, Ilić, Jovančić, Bogunović.

[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

923

Srijeda, 14. Maj 2008

Dana pamet u glavu, sto znaci bez sovinistickog navijanja i incidenata.

Sovinisticko navjanje nam nije potrebno ne samo na ovoj vec ni na jednoj drugoj utakmici. Osim toga, ne mogu da se sjetim da su navijaci Rada imali i jedno sovinisticko skandiranje kada su se poslednji put na Banjici pojavili navijaci Novog Pazara. Uprava Rada je nas klub uvek docekivala maksimalno korektno i mi imamo obavezu da im uzvratimo gostoprimstvo. Nikakvi incidenti, pa ni oni najsitniji, nam ne idu u prilog, jer se klub nalazi u delikatnoj borbi za opstanak i poslednje sto bi nam trebalo je da nas tri kola prije zavrsetka sezone kaznjavaju. Danas bi trebali da se okupupimo u sto vecem broju ne zbog toga sto dolazi Rad ili UF, vec da klubu pruzimo podrsku da pobjedom obezbjedi opstanak u ligi.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

924

Srijeda, 14. Maj 2008

POBJEDA,POBJEDA,POBJEDA!!!
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

• Poruku poslati

925

Srijeda, 14. Maj 2008

mi imamo tolko televizija u gradu pa bi trebala makar jedna televizja snimit tu utakmicu da bi imalo na kaset snimak.

Jer u Diaspori ima toliko pazaraca koji bi se radovali da vide tu utakmicu, a i ima toliko pazaraca koji danas nemogu biti na staduionu i oni bi se takodje radovali da vide utakmicu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

926

Srijeda, 14. Maj 2008

Izgleda da ce doci ali ne organizovano(tj.nece autobusima)vec na jedini moguci nacin ,kao i navijaci vozdovca ....Sto znaci da ce uci na stadion kao i svi mi ,a onda videcemo.Da boze da ne bude nista jer su nam kazne najmanje potrebne.I slazem se u vezi njihovih igraca i uprave,oni su uvek bili super korektni,sto znaci da ne bi trebalo ni jedna losa rec da im bude upucena.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

927

Srijeda, 14. Maj 2008

E jes redari ce na ulazu da pitaju fatihu(koju,da me bog oprosti ne znaju ni oni) .Mislim da bi moglo da se sazna ali bi morala da se obrati paznja na ponaosob na svakog.

• Poruku poslati

928

Srijeda, 14. Maj 2008

znaci da ce svega bit moguce kao st je neko vec napomenuo

izvor: http://www.united-force.org/index.php?page=vesti

Нови Пазар- Рад
Среда, 14.05. са почетком у 16.30 часова. Организованог превоза нема.

Сви заинтересовани који желе да присуствују утакмици могу да искористе алтернативне видове превоза до Новог Пазара.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

929

Srijeda, 14. Maj 2008

Ja ovo saopstenja sa sajta UF ne bih uzeo zdravo za gotovo. Oni su dovoljno ozbiljna i iskusna ekipa da ne bi na svom sajtu tek tako stavili obavestenje da ce da za Novi Pazar idu neorganizovana i u sopstvenoj reziji. Razlozi za ovakvo obavestenje su sigurno drugi, a danas cemo videti koji.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• Poruku poslati

930

Srijeda, 14. Maj 2008

za 2 minta pocinje utakmica nek nam je sa hairom i da bude pono golova za plave

Napred Plavi ale le leee

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

931

Srijeda, 14. Maj 2008

Pazar-Rad 1-0 Dobra atmosfera,puno policije .

asija

Početnik

(10)

Datum registracije: 05.10.2007

• Poruku poslati

932

Srijeda, 14. Maj 2008

1 : 0 za nas!
e bas mi merak!

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

933

Srijeda, 14. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Zulfikar
POBJEDA,POBJEDA,POBJEDA!!!

Znaci da kazem jos jednom POBJEDA!!!

Vala i meni je merak (o)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

• Poruku poslati

934

Srijeda, 14. Maj 2008

elhamdulilah

palvi plavi (o) (o) (o) (o) (o)

imali slika i i sinmaka ?

koliko je bilo nasih navijaca a koliko je bilo SMradova

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

935

Srijeda, 14. Maj 2008

Zbog skole nisam mogao da odem, neopravdani ipak, mnogo ih je. Ali su mi drugovi rekli da je bilo mnogo jaka, davno nije bilo jaca. TAkodje mi rekose da je Strapak dao mnogo dobar gol.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

936

Srijeda, 14. Maj 2008

Radovaca 11 na terenu i jos desetek na klupi!!!

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

937

Srijeda, 14. Maj 2008

Rezultati 32. kola
ČSK Pivara 3:0 Srem
Sevojno 2:0 Radnički (N)
Novi Pazar 1:0 Rad
Jagodina 2:1 Mladost (A)
Mladenovac 1:2 Zemun
Novi Sad 0:0 Hajduk
Metalac 1:2 Vlasina
BSK Borča 0:1 Javor
Radnički (P) 1:2 Voždovac
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

938

Srijeda, 14. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Jahja
Zbog skole nisam mogao da odem, neopravdani ipak, mnogo ih je. Ali su mi drugovi rekli da je bilo mnogo jaka, davno nije bilo jaca. TAkodje mi rekose da je Strapak dao mnogo dobar gol.

Nasih realno oko 5000 ,mada ce u novinama pisati 7-8000.

• Poruku poslati

939

Srijeda, 14. Maj 2008

opet smo rekord postavili u prvu ligu telekom srbije
vala su preterali radovi nisu trebali na tolke gomile dolazit :D :D

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

940

Četvrtak, 15. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
opet smo rekord postavili u prvu ligu telekom srbije
vala su preterali radovi nisu trebali na tolke gomile dolazit :D :D

Vidostel one moje gimnazijalce, blue white boys, kako momci navijaju. Mladost ludost. Torcida mi se nesto usutala. Ne treba da dozvole da ona deca imaju bolju koreografiju. :))
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks