Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

961

Utorak, 20. Maj 2008

Moja greska u pisanju,mislio sam na nedelju,tako su javili na SOS-u,mozda su i oni pogresili,videcemo definitivno za dan-dva...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

962

Utorak, 20. Maj 2008

Nedelja je vrlo moguca!

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

963

Utorak, 20. Maj 2008

tashke,i radnicki iz nisa kuburi sa nedostatkom novca, a ti bolje znas jer si tamo,da je nis privredno daleko jaci od pazara
-kolko para,tolko uspeha
-i drugi menjaju trenere, ja ne bih pustio onog proslog,al hajd :)
-kad ulazis u prvenstvo,pa ne ocekujes da kazu borimo se za dno tabele,pa da opstanemo ?(
-lako je kritikovat,hajd ti zaradjen novac, utrosi na sve to ko sponzor
evo ne moras ni to,hajd udji u sve to,kad se vratis u np,zasuci rukave pa radi
i meni svasta smeta,ali znam sta je REALNO
-ja mislim da ne postoji covek u np,(pod uslovom da voli,a ne mrzi svoj grad) da ne bi voleo da ima novi stadion,jak tim, para da navijaci prave koreografiju,ali kad u vaznijim sferama zivota novca nema,kako ce ga biti u propalom srpskom fudbalu,i to DRUGE LIGE!!!

Pa sponzori prve lige beze,npr odustaje od svega MERIDIJAN BANKA

-hajd da budemo malo realni.
-RAD koji ima izuzetnu skolu fudbala,pogledajte gde je

-erkane,jako nam je rizicno :) ali bice nadam se ok

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

964

Srijeda, 21. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Jasmin
tashke,i radnicki iz nisa kuburi sa nedostatkom novca, a ti bolje znas jer si tamo,da je nis privredno daleko jaci od pazara
-kolko para,tolko uspeha

Nije tacno,ocigledno da nisi cuo za onu:"Sto juznije to tuznije..."

Citirano

Orginalno od Jasmin
-i drugi menjaju trenere, ja ne bih pustio onog proslog,al hajd :)

Jasmine,nemoj da mi izvrces reci,ja nisam rekao da niko ne menja trenere,taman posla,ali smo ih mi za nepunih godinu dana 7 puta promenili,sto u istoriji Yu fudbala nije zabelezeno,i o tome su pisali svi sportski dnevnici u zemlji.
A razlog njihove smene nije to sto su imali lose rezultate,vec da bi uprava sa sebe skinula odgovornost.

Citirano

Orginalno od Jasmin
-kad ulazis u prvenstvo,pa ne ocekujes da kazu borimo se za dno tabele,pa da opstanemo ?(

Daj molim te,pa jesi li cuo da je bilo ko Osim Zvezde i Partizana najavio osvajanje titule???
Dakle,sve ostale ekipe su rekle da im je prioritet da opstanu u ligi,a nisu kao mi najljivali ulazak u prvu samo da bi palili mlade narastaje...zna se za sta...

Citirano

Orginalno od Jasmin
-lako je kritikovat,hajd ti zaradjen novac, utrosi na sve to ko sponzor

Na ovo mogu samo da ti kazem :)) :)) :)) :)) :)) :)) E moj Jasmine,kako je u Svedskoj??Al standard...

Citirano

Orginalno od Jasmin
evo ne moras ni to,hajd udji u sve to,kad se vratis u np,zasuci rukave pa radi

A oni kao rade za klub...mnogo si naivan,namerno ili ne,neznam...

Citirano

Orginalno od Jasmin
-ja mislim da ne postoji covek u np,(pod uslovom da voli,a ne mrzi svoj grad) da ne bi voleo da ima novi stadion,jak tim, para da navijaci prave koreografiju,ali kad u vaznijim sferama zivota novca nema,kako ce ga biti u propalom srpskom fudbalu ,i to DRUGE LIGE!!!

Pa sta ja pricam svo vreme Jasmine??Sta se onda raspravljas samnom nepotrebno kad i ti vidis da nema para,i svako to vidi,ali ja samo reagujem na Lazi koje izgovara predsednik kluba,jer ako vec javno obecava(laze)onda mora da snosi posledice za neucinjeno.

Oko tih para se malo varas,primera radi,svaka selendra ima bar par stotina stolica na svom stadionu,gdelad SOS pa ces videt,jedino mi sa tolikom tradicijom i armijom navijaca nemamo ni jednu truhlu plasticnu stolicu vec nosimmo jastuke,novine ,stolice,kako ne bi sedeli po betonu...postoje neke stvari za koje ne treba mnogo novca,ali kad neko nezna onda nezna...

Citirano

Orginalno od Jasmin
-hajd da budemo malo realni.

Pa upravo je moja poenta da budemo realni,dakle Np realno nema tim za borbu za vrh vec za opstanak,i kad neko laze navijace,onda mora da snosi posledice za te lazi.
Np realno nema novca za nov stadion,i kad neko laze da ce napravit novi stadion,onda treba da snosi posledice za izgovorene lazi.
Np realno ima novca za stolice na stadionu,ali realno ima nesposobnu upravu koja ni to ne ume da uradi.
Realno...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

965

Srijeda, 21. Maj 2008

:) :) cim je o parama rijec,da se DA, ONda kako je u svedskoj , :))))) e satke satke (to je matafora drugarice zivadinka) :D

partizan i zvezda,samo,tacno,zato je fudbali propao
-ako fk np ima za stolice a ti to vidim znas,navedi tj podeli sa nama koliko imaju prihoda,rashoda,profita-ja nemam uvid u to-a ti ZNAS

-pa ovo i jeste forum za raspravu, a ne ko u jedan vakat za jedno misljenje koje ste (par vas) glancali i oblikovali

-eto, uprava nije ispunila cilj,rezultati sve govore,(ja nisam na utakmicama vec duze,i ne znam imal skandiranja uprava napolje ?? ako ima treba da se PREISPITAJU MALKO,ako nema :]
al kod nas i politicar slaze da ce da ugasi stranku ako protivnicka strana dobije odredjeni br poslanika-ovi dobiju-i .....i i i ...ti o tome ni rijeci-posledice da snose ovi i ovaj-REALNO :D NADREALNO
o tempora o moresssssss
:D
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

966

Srijeda, 21. Maj 2008

Sto se tice para za kupovinu utakmica mi uvek nadjemo sredstva za to,dakle nije u parama,vec u tome sto nam se ove godine potrefilo da igramo protiv ekipa koje se bore za nesto.
A sto se tice kvaliteta ove ekipe,realno imamo dobru ekipu ,ali steta sto smo je okupili tek od polusezone,da smo imali od pocetka ovaj sastav sad bi bili u barazu za ulazak.Najbolji dokaz da je ekipa kvalitetna su izjave "stranih" igraca i trenera da po kvalitetu zasluzujemo da se borimo za vrh,a i to sto u pocetku polusezone niko nije mogao da nas pobedi ni na strani.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

967

Srijeda, 21. Maj 2008

ja mislim da mi nekupujemo utakmice nego hi realno bobedjujemo,

ali zasto smo losi onda zato sto nasa uprava prodaje utakmice drugim klubovima koima trebaju bodvoi za opstanak ili za baraz, ili za moralnost navijaca,

utakmicu prvog dela ov sezone FK Rad i FK Novi Pazar je bila 2-3 za nas i ja ni danas nemogu da verujem da smo tu utakmicu pobedili realno jer pre toga smo izgubili nekoliko utakmica i tda nam je bila ekipa puno loija nego sada, po mojem misljenju je bilo to kupovanje utakmice da bi navijaci dobili moral,

i puno drugih timova su tako radili naprimer zemun kako moze zemun da se izbori do finala cupa srbije a sada se bori za opstanak u drugoj ligi tako sto je imao vise racuna prodavat utakmice nego da ide u super ligu,

i sada mislim da ce zemun kupit utakmicu u novom pazaru tako da bi mogo igrat u kfalifikaciji za uffa cup
ili on igra nereseno sa nama a kupi utakmicu kod csk pivare da izgube protiv radnickog iz nisa tako da bi sevojno ispalo a fk np i fk zemun idu dalje i pazar igra u barazu za obstana a zemun u kfalikaciji za uffa cup,

to bi bilo najrealnije ali ako nasoj upravi bude zinula guzica za pare prodace oni tu utakmicu bez razmisljanja sada je samo pitanje koliko zemun nudi

jer njima je znatno vaznije nego nama mi smo sto puta ispali i usli i tako da smo vec oguglali na tome
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

968

Srijeda, 21. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
ja mislim da mi nekupujemo utakmice nego hi realno bobedjujemo,

ali zasto smo losi onda zato sto nasa uprava prodaje utakmice drugim klubovima koima trebaju bodvoi za opstanak ili za baraz, ili za moralnost navijaca,

utakmicu prvog dela ov sezone FK Rad i FK Novi Pazar je bila 2-3 za nas i ja ni danas nemogu da verujem da smo tu utakmicu pobedili realno jer pre toga smo izgubili nekoliko utakmica i tda nam je bila ekipa puno loija nego sada, po mojem misljenju je bilo to kupovanje utakmice da bi navijaci dobili moral,

i puno drugih timova su tako radili naprimer zemun kako moze zemun da se izbori do finala cupa srbije a sada se bori za opstanak u drugoj ligi tako sto je imao vise racuna prodavat utakmice nego da ide u super ligu,

i sada mislim da ce zemun kupit utakmicu u novom pazaru tako da bi mogo igrat u kfalifikaciji za uffa cup
ili on igra nereseno sa nama a kupi utakmicu kod csk pivare da izgube protiv radnickog iz nisa tako da bi sevojno ispalo a fk np i fk zemun idu dalje i pazar igra u barazu za obstana a zemun u kfalikaciji za uffa cup,

to bi bilo najrealnije ali ako nasoj upravi bude zinula guzica za pare prodace oni tu utakmicu bez razmisljanja sada je samo pitanje koliko zemun nudi

jer njima je znatno vaznije nego nama mi smo sto puta ispali i usli i tako da smo vec oguglali na tome

Zemun da kupi utakmicu protiv nas?Reci da se zezas.Nasa uprava kolko god da je losa tako nesto nebi uradila.Tako da tu nema mnogo pametovanja,pobedice ko bude imo deblje zivce.Ako bi sudili po kvalitetu ,to bi sigurno bili mi,ali to je ipak odlucujuca utakmica,mnogim igracima ce uc strah u kosti.I jos nesto Rad nikad nama nebi prodo utakmicu ,jer bi to sigurno saznali njihovi navijaci(preko nekih igraca),a s obzirom na sve sto se desavalo izmedju ova dva kluba,nikad im to ne bi oprostili(blago receno).

• Poruku poslati

969

Srijeda, 21. Maj 2008

hmmm covek nemoze biti nikad dovoljno pametan,
kada pogledas kako je rad ove sezone bio jak i koje ekipe je sve pobedjivo tako da mi sa losom uvezbanom ekipom pobedjujemo protiv njih nekako mi je sumljivo ali mozda da somo imali i srece

ali evo uzmi utakmicu np protiv radnicki P jebana ekipa koja je osvojila 9 bodova tokom cele sezone igra u ovom prolecnom delu nereseno sa nama a mi smo imali ovu pojacanu ekipu. i ja mislim da i corav moze primetiti sta se radi, i da se nesto mora menjat u nasem klubu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

970

Srijeda, 21. Maj 2008

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

971

Srijeda, 21. Maj 2008

Nasem klubu se moraju menjati ambicije,tj.da udjemo na pocetak (a ne od pola)sezone sa ozbiljnom namerom(ali ozbiljnom)da konacno uradimo ono sto nikad nismo.Onog trenutka kad udjemo sa tom namerom,mi cemo to isto i uraditi.Ali nekom ocigledno ne odgovara da se to desi(ne mislim na nekog van Pazara) jer bi onda moralo mnogo para da se izdvoji .A mozda je i bolje tako.Jer ovo sto se desava ove sezone oko zabrane dolazaka gostujucih navijaca bi bio samo jedan posto od onoga sto bi se desavalo ako bi usli u prvu ligu,jer bi i grobari i cigani i navijaci vojvodine sve ucinili da udju i onda bi bilo svega.Zamislite situaciju da npr. udje u Pazar 1000 cigana,sta bi onda trebali mi da radimo.Ja nisam clan ni jedne nase navijacke grupe,pratim Pazar od malih nogu(cesto vise gledajuci u tribine nego na teren iz straha da neka budala ne ucini nesto lose sto bi moglo da utice na kaznu) ,ali ne bih mogo da gledam da neko ovde lomi po carsiji, a nadam se da nisam jedini...Zbog toga kazem mozda je i bolje ovako.

• Poruku poslati

972

Četvrtak, 22. Maj 2008

vala fk np postoji vec 80 godina i svaka generazija koja je rasla i zivela sa klubom je mastala o tome da budemo u prvu ligu da igramo protiv klubova koji imaju navijace i da dobri klubovi dolaze kod nas u grad da igraju.

pa zamisli sada kada bi dosli delije ili grobari i poceli ovde kod nas na ulice randalirat mislis da bi onaj narad sto zivi u pazaru to hladno krvno gledo nikada nikada svi oni koji idu na utakmice i oni ko neidu napali bi na te strance nebih mogla policija odbranit i kao sto ti zudo to rece to bi doslo do kazne ali neznam kakve kazne ako se desava van terene i posle utakmice

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

973

Četvrtak, 22. Maj 2008

...i kao sto ti zudo to rece to bi doslo do kazne ali neznam kakve kazne ako se desava van terene i posle utakmice...

Problem je sto bi se ti neredi vrlo lako preneli i na teren...

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

974

Četvrtak, 22. Maj 2008

Samo sam zaboravio da spomenem za utakmicu Novi Pazar vs. Zemun(24.05.) da je
[SIZE=3]ulaz:SLOBODAN tj.free[/SIZE]
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

975

Četvrtak, 22. Maj 2008

Citirano

Orginalno od NeO
Samo sam zaboravio da spomenem za utakmicu Novi Pazar vs. Zemun(24.05.) da je
[SIZE=3]ulaz:SLOBODAN tj.free[/SIZE]

Vala i treba da je free. Ipak je zadnja utakmica, i utakmica sezone.

Novi ...............................................................Pazar.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• Poruku poslati

976

Petak, 23. Maj 2008

@neo hovecili i ove rede biti klipova i slika ?

:D :D :D

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

977

Petak, 23. Maj 2008

Zbog stanja u drzavi i negativnih stvari koja se desavaju,navijacka grupa Taurunum Boys nece putovati u Novi Pazar!!
Juce u toku dana preko 15 ljudi je privedeno u policiju i oduzete su licne karte uz obavezno pojavljivanje u stanici u SUBOTU 16h!!
Da li ovo znaci da je i kod nas doslo do zabrana na stadione kao i svuda u evropi stvarno ne znam ali je sve ovo sramota sto se desava!!
Posle silnih poziva komandira u zemuskom supu i 29.novembru i garancije kluba da ce sve biti uredeu sam da udjemo na stadion jer je i nasm klubu ovo bitna tekma u borbi za opstanak,njihov odgovor je bio krajnje drzak "stadion se renovira u Novom Pazaru necemo vas pustiti u grad"!!STRASNO

Hteli smo samo da krenemo i bodrimo svoj klub ali ovo je stvarno vise nego sramota za drzavu u kojoj zivimo!!
Uz sva cimanja i odricanja smo najbolje hteli ali ocigledno da su visi interesi neciji u pitanju tako da jos jednom naglasavam da ce F.K.Zemun sutra posle dugog niza godina biti primoran da bude uskracen podrske najvernijih
Mi se samo nadamo da ce nasi momci izginuti na terenu i ka ce dostojanstveno braniti boje i grb kluba koji nose!!

...preuzeto sa zemunovog foruma.

• Poruku poslati

978

Petak, 23. Maj 2008

ma oni to samo kenjaju kako bi nekoga prevarili njih ce biti sto posto

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

979

Subota, 24. Maj 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
@neo hovecili i ove rede biti klipova i slika ?

:D :D :D

Nemogu da ti obecam,ni prosli put nisam nesto obeco puno,ali izaslo je super :D
tako da ostaje samo ono:videcemo,videcemo 8) ;)
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

980

Subota, 24. Maj 2008

Subota, 24. maj:
16:30h ČSK Pivara - Radnički Niš
16:30h Srem - Rad
16:30h Sevojno - Mladost Apatin
16:30h Novi Pazar - Zemun

16:30h Jagodina - Hajduk
16:30h Vlasina - Mladenovac
16:30h Novi Sad - Javor
16:30h Metalac - Voždovac
16:30h BSK Borča - Radnički Pirot

Tabela
1. Javor 33 18 15 0 38:12 69 bodova
2. Voždovac 33 16 8 9 36:26 56
----------------------------------------
3. Jagodina 33 14 13 6 34:18 55
4. BSK Borča 33 16 7 10 35:21 55
5. Rad 33 15 9 9 49:34 54
6. Metalac 33 13 9 11 32:25 48
7. Srem 33 14 5 14 43:40 47
8. Mladost 33 13 8 12 29:29 47
9. ČSK Pivara 33 11 12 10 34:29 45
10. Novi Sad 33 12 9 12 31:30 45
11. Hajduk 33 12 8 13 27:30 44
12. Sevojno 33 10 12 11 32:33 42
13. Radnički Niš 33 11 9 13 29:31 42
14. Zemun 33 10 12 11 27:34 42
15. Novi Pazar 33 11 9 13 25:38 42
16. Vlasina 33 8 10 15 33:46 34
17. Mladenovac 33 7 9 17 27:49 30
18. Radnički Pirot 33 1 6 26 16:52 9

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks