Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

l_sT

Početnik

(10)

• »l_sT« je muško

Datum registracije: 12.07.2004

• Poruku poslati

81

Subota, 23. Oktobar 2004

Uh, shto reche Sajo :O
Zamalo izgubismo 2 boda X(
Ali publika se pobrinula za to po ko zna koji put 8)
Svih 3.000 ljudi je navijalo u zadnjih 15-ak minuta, Torcida Sandzak naravno svih 90 minuta i ako je Ramazan, smoglo se snage... :klanja:
Slika nema ;(

Sledecha utakmica; Spartak Subotica - Novi Pazar
Ovde mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.
A za mene izgleda ide ovako:
Ovde ne mozete ostaviti licni potpis ispod poruke.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

82

Nedjelja, 24. Oktobar 2004

Da. Bila je veoma dobra utakmica. Igrao se otvoren, napadacki fudbal. Proleter je pokazao da je nezasluzeno tamo gde se nalazi, ali ja danas ipak zasluzeno izgubio :)

U nasoj ekipi se osecao nedostatak Plojovica, narocito god primljenog gola. Cuke je takodje po ko zna koji put pokazao vrhunsku klasu, a po meni najbolji pojedinac u nasoj ekipi *pored Cuketa) bio je Ragipovic.

Koliko je dragocena pomoc publike najbolji dokaz je nas drugi gol koji je postignut na krilima navijacha. Dakle zasluzena pobeda, nova tri boda i... IDEMO DALJE!
Sit Hungry Doesn't Believe

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

83

Ponedjeljak, 25. Oktobar 2004

Josh jednom se pokazalo da fudbaleri Novog Pazara po pola svojih primanja moraju da podijele navijachima!!
Ova pobjeda je chisti dokaz.Grmelo je sa svih strana.
10 za Torcidu Sandzak koja i dalje dokazuje da je jedina prava navijachka skupina u ovom gradu!!
Chak i RAMAZANOM se navija 100 minuta!!?? (o) (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

84

Petak, 29. Oktobar 2004

Vidim da ste DAWG-a isterali sa foruma pa niko nepostavlja ovdje u vezi FK-a nishta.
SPARTAK-NOVI PAZAR
to je sledeche kolo!!
Nadamo se makar remiju.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

85

Petak, 29. Oktobar 2004

Da li je tacno da nijedan igrac FK Novi pazar ne sme da igra na tradicionalnom ramazanskom turniru i da su neki koji su igrali u hali sportova vec kaznjeni?!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

86

Petak, 29. Oktobar 2004

Neznam ali to bi bilo ISPRAVNO TOTALNO!!
Shta da se neko povredi ,pa josh nedaj bozhe tezhe!!??
Znamo kako se gore igra,sve same UBICE!!!! o|

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

87

Nedjelja, 31. Oktobar 2004

Novi Pazar porazhen KATASTROFALNO u Subotici 6-0(nepamtim)ali neboli to vech boli to shto su nashe fudbalere napali navijachi Spartaka i jurili ih po terenu.
Hajde sad "MINISTRE" radi ono zashta si plachen da vodish rachuna o NACIONALNIM MANJINAMA , a ne branish Srbe u Vojvodini od nacion. manjine Madjara.

/*Hajde ovo da istavim ovde, jednom, ko neki opravdan apel, ali bi bilo lepse da se ovakve stvari spominju u temama u kojima se moze o tome raspravljati nasiroko i nadugacko*/

AsMiR_NP

Početnik

(10)

• »AsMiR_NP« je muško
  • »AsMiR_NP« je zabranjen

Datum registracije: 10.11.2003

• Poruku poslati

88

Pa brate to se zalite Ministru Policije zasto vam nije on obezbedio jako obezbedljenje,a i koliko znam Djipko vam je upropastio Klub igraci Neprimaju Plate po 4-5 meseci.A jos nikad nismo bili imali Klub iz Sandzak-a da je u prvoj ligi.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

89

Citirano

Orginalno od AsMiR_NP
Pa brate to se zalite Ministru Policije zasto vam nije on obezbedio jako obezbedljenje,a i koliko znam Djipko vam je upropastio Klub igraci Neprimaju Plate po 4-5 meseci.A jos nikad nismo bili imali Klub iz Sandzak-a da je u prvoj ligi.

Kao prvo svi ali pazi SVI fudbaleri su isplacheni!!!!
Drugo: NEDZIB , Dzipko je legenda(nije djipko ljakse) i ON je vratio N.Pazar u 2. ligu iz koje su ga ove tvoje komunjare izbacile!!??
A mlad si TI za to NIKAD!!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

90

Srijeda, 03. Novembar 2004

Da se Ti pitash i ostali kao TI ,Novi Pazar bi bio josh u TRECHOJ LIGI gdje su nas ovi TVOJI poslali a Gosp.Nedzib vratio.I pored ovog jakog poraza N.Pazar je i dalje na zlatnoj sredini a TRECHE MJESTO(vodi u 1. ligu) mu je na samo 7 bodova...Ko zna ,mozhda se na proljeche pojachamo a imamo i najlakshi raspored(svi bitni nam dolaze na noge)pa SVASHTA SE MOZHE DESITI!!

91

Srijeda, 03. Novembar 2004

Dosta, dosta, postova je sad izbrisano odavde jer se ticu politike a ne sporta.. (a na diskusiju, pa ni politicku, ne lice sigurno). Ukoliko vam se diskutuje o politici (tj ako vam nije vise ni to dosadno) molim vas cinite to u forumu za politiku a ne ovde... Okanite se vise dovodjenja u vezu sporta i politike. Istina je da finansiranje i te stvari mogu da se dovedu u vezu sa tim ali mi ovde necemo raspravljati o tome. VErujte mi (iz iskustva vam govorim) igraci se time (politikom) ne opterecuju i ne razmisljaju koja je stranka na vlasti da bi igrali dobro... ako ista to su isplate do cega je njima, a ko placa i nije toliko bitno.. (zasigurno je tako). I ne znam sto mora da se i brani i napada vlast ovde??? Zbog politizovanja svega i svacega, pa i sporta, i neprekidne rasprave o svemu smeker dobija jednu kratkorocnu (ali ne usmenu) opomenu... A dobice je i svaki drugi koji ovo zapocne opet.

Sandokanovi postovi ostadose ovde u manjini... Iz njegovih se (neizbrisanih postova) da zakljuciti da je pretezno ovog puta davao odgovore na postavljena pitanja (ili provokacije kako ih je protumacio). Oni koji su ostali (postovi) tu su jer se ticu nekih stvari koje bi siguran sam sandokan opet spomenuo, ili bi se osecao uskracenim za te stvari koje vredi spomenuti, a prolaze kvalifikacije da ostanu ovde.. (nisu cista i samo cista politika).

Aman sto me mucite sa ovim brisanjem ljudi..
mogu ja da se potpisem i bolje...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

92

Četvrtak, 04. Novembar 2004

ASMIRE
okani se Ti ovog cirkusa nego BUJRUM U SUBOTU NA ZAPAD u kop Torcide Sandzak da navijamo zajedno za nash voljeni klub i grad!!
SAMO POBJEDA
PAZAR U SRCU,SANDZAK DO GROBA

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

93

Subota, 06. Novembar 2004

NOVI PAZAR-MLADOST 3-1
Kop je danas bio solidan.Mladja ekipa dobro funkcionishe,sve je skoro potaman.Oko 100-nak Torcidasha davalo je ritam fudbalerima Novog Pazara NON-STOP.Bravo momci tako se navija i bodri svoj klub.Kad je teshko tu su Sandzachki junaci.Bakljada bila solidna , 10 baklji i jedan DIMNJAK.Moglo se i bolje uklopiti ,ali YBGA,gol nas je zeznuo!!??
He he he ,samo nek nam golovi kvare planove.
pozdrav i nadam se da se vidimo u (ako prebace mjesto subote) NEDELJU U KRUSHEVCU!!

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

94

Nedjelja, 07. Novembar 2004

Cisto da dodam, Sandokane bez NACIONALISTICKIH ISPADA, znaci inspirisani Ramazanom :) :)) :))
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

95

Utorak, 09. Novembar 2004

Da da da ,bash tako brate.bez nacionalizma i primitivizma.Nismo MI kao ONI!!
I dalje chekamo odgovor Napretka da li che prebasiti tekmu za Nedelju.Pa onda :
SVI U KRUSHEVAC!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

96

Subota, 13. Novembar 2004

Napredak - NOVI PAZAR 0:0

Jos jedan veoma vazan boda, sa veoma teskog gostovanja. Cestitke nasim fudbalerima.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

97

Subota, 13. Novembar 2004

BAJRAM JE CHUDO!!!!
Svaka chast momci.
Nashih navijacha bilo samo OSMORICA(2.mala auta).Inache Chupe mi je rekao da NP nikada nije izgubio od Napretka iz Krushevca u Krushevcu.
Interesantno zar NE!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

98

Nedjelja, 14. Novembar 2004

Da li zbog Bajrama ili cega drugog, tek nasi osvojise veoma vazan bod. Definitivno je poraz u Subotici bio los dan, sudijska lakrdija ili nesto trece...

Sto se tice Chupetove konstatacije, mislim da ipak nije u pravu. Nisam siguran ali mi se cini da smo u sezoni 87/88. porazeni u Krusevcu 1:0. Opet kazem nisam siguran, a sve cemo dileme odagnati za par dana kad se vratim u BG i procitam Sport iz te godine. U svakom slucaju to i nije toliko bitno, bar ne koliko i ovaj bod! :)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

99

Nedjelja, 14. Novembar 2004

Kad nadjesh SKENIRAJ pa postavi.Ako je bilo poraza, mada Chupe pamti dobro....

100

Ponedjeljak, 15. Novembar 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan
BAJRAM JE CHUDO!!!!
Svaka chast momci.
Nashih navijacha bilo samo OSMORICA(2.mala auta).Inache Chupe mi je rekao da NP nikada nije izgubio od Napretka iz Krushevca u Krushevcu.
Interesantno zar NE!!

Da je reko samo za prvenstvene utakmice mozda bi (nisam upoznat) i bio u pravu, ali ovo "nikad" mu nije na mestu jer se secam poraza iz pripremnog perioda pred jednu losu sezonu od pre par godina koju je zapoceo da vodi Fikret Grbovic.. Naravno u Krushevcu jer o tom pricamo tako da chupe i nije u pravu eto..
mogu ja da se potpisem i bolje...

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks