Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

981

Subota, 24. Maj 2008

Novi Pazar - Zemun 4:1

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

983

Subota, 24. Maj 2008

ubedljiva POBJEDA!!! (o)
La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

984

Subota, 24. Maj 2008

Razbili smo ih. Onaj Nedeljkovic je najjaci. Covek dade dva gola, pogodi precku, asistira za gol. Njega moramo zadrzati kako znamo i umemo.

Napred plavi. Bogomi se izvukosmo. Kad bi ovako igrali svaki put , usli bi u prvu ligu ko nista. A imamo kvaliteta. Strapak, Nedeljkovic, i Tajdic ne smeju da idu.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

985

Subota, 24. Maj 2008

B92

Citirano

Fudbaleri Jagodine prvi put u istoriji izborili su plasman u Meridijan Superligu, pošto su na svom terenu pobedili beogradski Hajduk 3:1 u poslednjem, 34. kolu Prve lige Srbije. Jagodinci su ovim trijumfom preuzeli drugo mesto od Voždovca, koji je remizirao na gostovanju Metalcu iz Gornjeg Milanovca (1:1). Direktan plasman u Meridijan Superligu već je izborio Javor, koji je još ranije osigurao prvu poziciju na tabeli. Voždovčanima je, za utehu, ostao plasman u baraž, gde će se još naći ekipe Rada, BSK Borče i Metalca.

U Srpsku ligu odlaze pirotski Radnički, Mladenovac, Vlasina i finalista Kupa Zemun, dok će Radnički iz Niša igrati u baražu za opstanak u Prvoj ligi Srbije.

Rezultati 34. kola:
ČSK Pivara - Radnički (N) 0:0
Srem - Rad 0:1
Sevojno - Mladost (A) 2:1
Novi Pazar - Zemun 4:1
Jagodina - Hajduk 3:1
Mladenovac - Vlasina 2:1
Novi Sad - Javor 0:0
Metalac - Voždovac 1:1
BSK Borča - Radnički (P) 3:0

Tabela:
1. Javor 34 18 16 0 38:12 70
2. Jagodina 34 15 13 6 37:19 58
------------------------------------------
3. BSK Borča 34 17 7 10 38:21 58
4. Rad 34 16 9 9 50:34 57
5. Voždovac 34 16 9 9 37:27 57
6. Metalac 34 13 10 11 33:26 49
7. Srem 34 14 5 15 43:41 47
8. Mladost (A) 34 13 8 13 30:31 47
9. ČSK Pivara 34 11 13 10 34:29 46
10. Novi Sad 34 12 10 12 31:30 46
11. Sevojno 34 11 12 11 34:34 45
12. Novi Pazar 34 12 9 13 29:39 45
13. Hajduk 34 12 8 14 28:33 44
14. Radnički (N) 34 11 10 13 29:31 43
15. Zemun 34 10 12 12 28:38 42
16. Vlasina 34 8 10 16 34:48 34
17. Mladenovac 34 8 9 17 29:50 33
18. Radnički (P) 34 1 6 27 16:55 9

Svakako je dobro to sto smo izborili opstanak u ligi, ali dokle vise cemo da se borimo za opstanak?

Neverovatno mi je to da smo imali 3 boda manje ispali bi iz lige, a da smo imali 5 vise igrali bi baraz za ulazak u Super ligu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

986

Nedjelja, 25. Maj 2008

da smo pobedili protiv vlasine i radnickog iz prota najlosije dve ekipe bila bi sada druga prica ali nemam pojma jedan put sam vec bio reko da su to prodate utakmice ali mozda i gresim mozda stvarno nemamo srece ali ja mislim da ce doc i nase vreme jer i borac iz cacka je igrao pune 32 sezone u dugoj ligi i nakraj su uspeli da udju u prvu ligu
ja se nadam da kod nas nece bas toliko dugo trajat i mi trebamo da ostanemo svi verni navijaci i da bodrimo svoj kub ijoj vise i lepse i bice onda insala i prve lige
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

987

Nedjelja, 25. Maj 2008

Najgora sezona u zadnjih par godina,u godini kad se vise nego ikad obecavao ulazak u Super ligu.
Najvise izgubljenih utakmica na domacem terenu u zadnjih 20 godina...
Jadno i bedno da se mi spasavamo u poslednjem kolu,dok klubovi iz nekih selendri mirno cekaju rasplet,i igraju baraz za visi rang.

Prosto ne mogu sebi da verujem i priznam,ali Palma je pre 2 godine obecao da ce Jagodina za 2 godine da udje u Super ligu,prosle godine su usli u drugu iz srpske lifge,a vec ove su direktno usli u super ligu...To je razlika izmedju poltrona i partnera sa Bg-om...

@Erkan : Ne stoji ti poredjenje sa Cackom,mi smo drugoligasi evo jos malo pa 100 godina...

Jagodina i nema istoriju,ali je za dve godine preskocila 2 ranga...

Kao sto rekoh,svi srecni i radosni sto nismo ispali,a niko da se zapita sto smo dotle dosli...

Prosle godine smo lakse obezbedili opstanak iako smo 6 utakmica kao domacini igrali u Ivanjici! I zabelezili smo 3 pobede vise...

P.S.EKSKLUZIVNA VEST ! SLEDECE GODINE SE BORIMO ZA SUPER LIGU !

P.P.S Takodje,u planu je izgradnja velelepnog stadiona,nalik Alianz areni samo sa manjim kapacitetom...tog dana 2045-te godine...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• Poruku poslati

988

Nedjelja, 25. Maj 2008

i takodje ce mo da dobijemo fudbalere iz senegala koji daju glavu za boju plavu i novi trener ce da nam bude svetski igrac zinediene zidane haha

malo sam se nasali na neki glup nacin ali mi je takodje zao sto svake godine padamo na jedne te iste lazi

ali samo da znate sto se tice jagodine ja sam gledao pre dve godine na satalit RTS jednu reportazu o jagodini jagodina ima izvanrednog presednika opstine koji je on sam bolji nego svih ti politicara u novom pazaru sto hi ima taj covek je za vreme svoje vlasti grad doveo u evropskom standardu takodje kao i njegof fudbalski klub a evo ovi nasi za svaku izbornu kampanju obecavaju da fk np dovedu u najvisi rang i da ce gradski stadion uredid itd.

ali to su samo babske price i lazi za jadan nas narod koji him uvek poveruje ja se secam price dok sam bio maldaj kada je dr. sulejman ugljanin obecavao u jednoj od nasi pazarski dzamija nama omladincima da ce pazar dovesti u prvu ligu pa eto bio je 8 godina na vlast pa nista sad je mozda rasim na redu on isto nece nista uradit za taj nas klub jednina spast je da klub bude privatizovan.

kao i visa vecina evropski klubova

moj predlog ko bi mogao da preduzme klub:
1 Stracani
2 Rekic
3 Samald komerc
4 Stig
5 neko drugi
6 neki iz dijaspore nasi ljudi koji su puni para
7 mozda neki boagti arapi hehe
8 Islamska zajednica na celo sa bin ladenom hehe :-))
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

989

Nedjelja, 25. Maj 2008

evo njih 29 koji su bili kod svojih jataka dezhevskih na konachenje,jer su stigli dan pre utakmice,i provaljen im je shtek od strane policije

mesto:sestovo

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

990

Nedjelja, 25. Maj 2008

Uzo si mi "sliku iz usta".Posto sam bio i na sajtu taurunum boysa i na tribini.co.yu ,citajuci njihove komentare,ne mogu da se otmem utisku da mi pravimo budalu od sebe.Koji k.. pisite komentare na tim forumima,sta imamo mi da iznosimo misljenja tamo gde se ona ni ne citaju(jer cim vide odakle smo odmah krenu negativni komentari,ovo negativni je mala rec).Zna se da na te navijacke forume se uglavnom javljaju "internet huligani"(ako ovaj izraz uopste postoji)koji su jaki jedino na taj nacin,sa sigurne razdaljine iz neke pecine.I oni mogu da pisu sta god hoce.Zabole mene za njih ,ali me je briga za nas sto se mi pravimo budale i sto ucestvujemo u tome ,jer samim tim sto im odgovaramo dajemo im na vaznosti.Kad im ne bi odgovarali onda bi poceli izmedju sebe da se svadjaju,ovako su svi ujedinjeni protiv nas(ne kaze se dzabe zavadi pa vladaj).
Jos mnogo toga mi je bilo na umu ali sam sad zaboravio.
Ti si Neo ocigledno bio na sajtu tb i znas sta sve tu pise i za nasu veru i za "hodzu koji ih je probudio u 5 sati"Jedva sam se suzdrzo da ne odgovorim ,ali bi tim postupkom pokazo da sam isti ko i oni samo u drugom dresu(plavom).

• Poruku poslati

991

Nedjelja, 25. Maj 2008

dobro to je ova sezona bila i prosla nova sezona nas ceka pa bi trebali sve najbolje da pruzimo i puno toga da izmenimo u klub

OFK Beograd zamalo da igra u baraz za ostanak steta sto pobedi, i nazalsot josanica je ispala zone morava igra sledece goine u raski okrug naj nizi rang sto postoji

al eto mozemo se radovat da je jedan sandzacki klub uspe da udje u jednu ligu vise to je fk fap iz priboja on ce sledece godine igrat u srpsku ligu, pa ako tako nastavi kao sto je igro eve sezone i on ce za neku godinu u super ligu a mi ? :( ;( ?( o| o| o|

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

992

Nedjelja, 25. Maj 2008

Citirano

Orginalno od zudo
Ti si Neo ocigledno bio na sajtu tb i znas sta sve tu pise i za nasu veru i za "hodzu koji ih je probudio u 5 sati"Jedva sam se suzdrzo da ne odgovorim ,ali bi tim postupkom pokazo da sam isti ko i oni samo u drugom dresu(plavom).

Znam sta pishu,registrovan sam jos od 2005 god. a juce i danas su mi izbrisali 20 postova mozda.
Ali,eto sad neka akcijaju u trecoj ligi,jer od njih nikad nece niko priznat javno da strahuje cijel srbija od NP-Navijacha 8)

Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

993

Ponedjeljak, 26. Maj 2008

Nocas na rtv gosti bili memic,sele i emir.I sta mislite kad ulazimo u super ligu???Salu na stranu moglo je da se cuje dosta zanimljivih stvari,od toga da im je bilo nudjeno 100000 eura da izgube ili igraju nereseno,pa do nekih ambicija za ulazak u veci rang od sledece godine.Opet se najavljuje izgradnja (renoviranje) stadiona i naravno pohod na prvu ligu.Mada sad stvarno kad pogledamo,mislim da nam je sleddeca godina presudna sto se tice toga,jer zbog prosirenja super lige ,sledece godine u istu ulazi direktno 5 klubova.Memic je izneo i neke podatke o tome da ce budzet sledece godine biti tri puta veci ,s obzirom da smo dobili status grada.Emir je preneo utiske golmana zemuna,koji je inace partizanov golman,da ovakvu atmosferu nije nikad doziveo.Pominjana je i izjava kustudica danasnjem zurnalu.

Citiram: ''Osecali smo se kao zrtveno jagnje medju gladnim vukovima ,uostalom to smo i bili.Nikad nisam video spremniju ekipu,pitam se sta su Pazarci radili u karantinu,licili su na supermene,protiv takvog rivala oruzje bi polozila i reprezentacija Srbije"-otvorio je dusu posle pogubnog kiksa na vrucem terenu Sandzaklija.

• Poruku poslati

994

makar jedna dobra rec da se cuje

nego za ovo da direktno ulaze 5 klubova u super ligu jeli ima to negde da se procita na nekom srbskom sajtu?

sada mislim kao prva liga ili medirijan super liga itd _____________________________________________

evo jedan klip novi sam pronasao
http://uk.youtube.com/watch?v=BG9vapdUX10

• »SeljakIzCarsije« je muško

Datum registracije: 17.04.2007

• Poruku poslati

995

ne bih na utakmicu, ali čuh pobjedismo-še... a jel se ovdje ne priča o Manchesteru... o|
nepotreban komentar je uvijek neophodan!

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

996

Citirano

nego za ovo da direktno ulaze 5 klubova u super ligu jeli ima to negde da se procita na nekom srbskom sajtu?

Nisam ni ja nigde drugde to nasao,ali je nedvosmisleno receno u gore navedenoj emisiji.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

997

Utorak, 27. Maj 2008

evo jos jedan klip od mene sa utakmice Novi Pazar vs. Zemun

http://www.youtube.com/watch?v=MkxernhU98E
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

• Poruku poslati

998

Utorak, 27. Maj 2008

@SeljakIzCarsije

brate kakav manchester kakvi bakraci samo Pazar i nista drugo 8) 8) (o) (o)

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

• Poruku poslati

999

Subota, 14. Juni 2008

Ovako izgleda ove sezone Prva liga Telekom (iz mojeg ugla)

klubovi koji su ispali iz super lige

1. Banat
2. Bežanija
3. Smederevo

4. Novi Pazar
5. BSK Borča
6. Voždovac
7. Metalac
8. Srem
9. Mladost (A)
10. ČSK Pivara
11. Novi Sad
12. Sevojno
13. Hajduk

novi klubovi iz treche lige

14. Kolubara
15. Zlatibor voda
16. Indjija
17. Dinamo
18. Mladi radnik
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.000

Utorak, 08. Juli 2008

Kolko cujem u fudbalskom klubu se razmislja da klub ponovo vodi Cerim Semsovic.Po mom misljenju to bi bilo veoma dobro resenje s obzirom da ove godine prvih pet ulazi u prvu ligu direktno. Ovo nije potvrdjeno ,mozda bi neko od vas mogao da potvrdi ovu informaciju.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks