Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.001

Utorak, 08. Juli 2008

Selam svima

Zanima me, moze li se na neki nacin putem neta izvrsiti narudzba dresa od FC NOVI PAZAR ?? Molim sve koji znaj nesto o tome da mi kazu, zaista bih ga volio imati. Nikada nisam volio nositi fudbalske dresove od velikih evropskih fudbalskih klubova niti velikih svjetski reprezentacija. Imam dresove od : Slobode, Čelika, Želje, Sarajeva, Veleža i Borca ali ni njih nenosim, iz jednostavnog razloga sto nevolim da nosim ono do cega se može doci i na najobicnijoj pijaci. Mislim da bih bio jedini na tuzlanskom kantonu koji bi imao dres od Novog Pazara a to bi mi stvarno puno znacilo. Unaprijed se zahvaljujem svima koji mi ostave neki odgovor !

Na vatru odgovori vatrom !

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.002

Utorak, 08. Juli 2008

Na zalost, ne postoji mogucnost kupovine dresa FC NP putem interneta.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.003

Petak, 11. Juli 2008

@emirRA
selm brate drago mi je sto se interesujes za dres fc novi pazar.

brate ja sam rodjeni pazarac i nemam taj drese imam salove, zastave ,dukseve, ali nemam dres ;( nisam bio nekoliko godina u np, ali po kome god da sam ga narucio nisu ni oni mogli da ga nadju da kupe ni na pijaci niti u nekome budtiku, ako bog da sto prije odem u pazar ima da nabavim za sebe neki ali ako ga nenadjem u krascu ga u klub ?( ?( ?( .

Mene licno cudi sto nas klub jos nije poceo nikakve pripreme za sezonu i jos nije nabavijo nove fudbalere sa strane. Sve one koje smo imali sa strane su napustili klub aa posto liga pocinje 16. avgust mislim da je krajne vreme da se nesto preduzme.
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.004

Petak, 11. Juli 2008

Danas su pocele pripreme ,prozivka bila na stadionu,prisustvovao novi greadonacelnik ,Cerim Semsovic... izmedju ostalog je i receno da postoji mogucnost da sponzori pored Cerima budu i neke dve firme iz Beogreada.Zivi bili pa videli,a ako bude bilo para bice i kvalitetnih pojacanja,mada steta sto su otisle proslogidisnje prinove(Nedeljkovic u Grbalj,Tajdic u Radnicki Krag.,za ostalu dvojicu nisam nista cuo).

• Poruku poslati

1.005

Nedjelja, 13. Juli 2008

jedno pitanje od mene, dali ce se i ove zezone otvorit sajt za fc np gde ce se redovo informacije stavljati?

ko zna neka nesto odgovori
vala u napred
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.006

Srijeda, 16. Juli 2008

@ Zudo: Slusao sam ceo govor novog predsednika kluba Cerima Semsovica,on nigde nije pomenuo firme iz Beograda,vec je doslovno rekao da ako grad ispuni obecanje u pogledu novca,njegova firma i jos par privrednika iz Pazara ce zajedno sa tim sredstvima grada pokusati da naprave uspeh u narednoj sezoni(naravno ulaz u super ligu).

Medjutim,ono sto je meni drago je to da je bio vrlo realan,nije pricao nebulozne stvari i obecavao da cemo napravit stadion i sl vec je ozbiljno i realno sagledao situaciju i rekao da samo ako svi pomognu mozemo se nadati dobrim rezultatima.

Ono sto se mora iskoristiti ove godine je prosirenje lige,kao i konacno shvatanje celnih ljudi saveza da liga sa 90% klubova iz BG-a unistava ligu,i zbog toga je ove sezone najmanje bg klubova jos od devedesetih.
Trebamo i moramo iskoristiti sansu ove sezone,jer ovakva sansa se nece posle jos dugo pojaviti.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.007

Srijeda, 16. Juli 2008

po mom misljenju, za fc np je vezivanje za neku jaku kompaniju ono sto bi mu donelo stabilnost,i trajniju finasijsku izvesnost
vezivanje za samald ili slicne firme je slabo,male su to firme,ali bolje ista nego nista

-ko ostaje iz ovog tima i koliko ima odlazaka?
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.008

Srijeda, 16. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
@ Zudo: Slusao sam ceo govor novog predsednika kluba Cerima Semsovica,on nigde nije pomenuo firme iz Beograda,vec je doslovno rekao da ako grad ispuni obecanje u pogledu novca,njegova firma i jos par privrednika iz Pazara ce zajedno sa tim sredstvima grada pokusati da naprave uspeh u narednoj sezoni(naravno ulaz u super ligu).

To je receno u petak 11.7. u dnevniku regionalne rezervisanom za sport ,tad je inace bila zvanicna prozivka.
Neznam dal si gledo tu emisiju ili neku drugu,ali u toj je nedvosmisleno receno(cini mi se da je gradonacelnik to rekao) da se pregovara sa dve (jake ) kompanije o sponzorstvu.I ja sam danas sluso govor Cerima i on to nije pomenuo. Verovatno je to daleko od realizacije pa vise ne pominju,al sve je moguce.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.009

Nedjelja, 27. Juli 2008

FK Novi Pazar juce dobio i prvo pojacanje(ne brojeci povratnike) potpisao Dragan Vulevic,kako pise u Zurnalu nekadasnji napadac Zvezde i Vojvodine.Inace pre nekoliko dana su ugovori potpisani sa Seadom Muratovicem a najverovatnije i sa Seadom Hadzibulicem ,stim sto je i Strapak produzio ugovor a veoma moguce i Viskovic da ce uciniti isto...Inace od proslogodisnje ekipe cini mi se da nema samo Tajdica i Nedeljkovica.Najavljuje se i povratak Vusljanina kao i dovodjenje rezervnog golmana zvezde Pavlovica, traga se za jos tri cetiri igraca.Od juce su fudbaleri na Zlataru ,a vec danas imaju prvu utakmicu protiv istoimene ekipe.
Inace ako neko nezna novi trener je Dusan Jevric.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.010

Nedjelja, 27. Juli 2008

Nova sezona Prve fudbalske lige Srbije počeće 16. avgusta, a parovi prvog kola su:

Smederevo - Metalac
Voždovac - Spartak Zlatibor voda
Hajduk - BSK Borča
Mladost Apatin - Inđija
Sevojno - Dinamo Vranje
Bežanija - Novi Pazar
Kolubara - ČSK Pivara
Mladi radnik - Novi Sad
Mladost Lučani - Srem

Svoje mečeve kao domaćini subotom ce igrati Voždovac, Smederevo, Mladi radnik, Bežanija, Mladost Apatin, BSK Borča, Metalac, Novi Sad, ČSK Pivara, Spartak Zlatibor voda, Inđija i Novi Pazar ,
dok će nedeljom domaćini biti Dinamo Vranje, Kolubara, Hajduk, Srem, Mladost Lučani i Sevojno.

Dobre vesti sto se pojacanja tice,ako Vusljanin dodje,to je kao da smo se pojacali sa 3 a ne sa jednim igracem.Odlican igrac koj je odlicno igrao u Ofk Beogradu,ali posto u Ofk-i napreduju samo igraci koji imaju ledja i mafijaske menadzee,cesto je grejao klupu,nepravedno.

Zna li se nesto vise o treneru,koga je trenirao,ima li nekog jaceg iskustva?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.011

Nedjelja, 27. Juli 2008

Ima nesto o njemu na donjem linku,izgleda perspektivan trener.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?…atum=2008-04-20

Rec je o bratu Dragoslava Jevrica koji je branio za reprezentaciju Jugoslavije.

• Poruku poslati

1.012

Nedjelja, 27. Juli 2008

imali jos neki informacija ili je to za sada ?

brate zudo odkad nazivas srbina bratom ?

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.013

Nedjelja, 27. Juli 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
imali jos neki informacija ili je to za sada ?

brate zudo odkad nazivas srbina bratom ?

Jel umes da citas ,rekao sam da je rec o ,,bratu Dragoslava Jevrica bivseg reprezentativca jugoslavije", a ne o mome bratu.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.014

Utorak, 29. Juli 2008

Odigrana utakmica protiv Zlatara,pobedili smo 4-1.Strelci:Jakovljevic za Zlatar u 51.min. novajlija Vulevic vec poceo da daje golove u 17. i 24.min,Strapak 68.min. i Nicevic u 90.min.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.015

Četvrtak, 31. Juli 2008

Fudbaleri Novog Pazara su pobejedili na pripremama fudbalere FAP-a iz Priboja rezultatom 3:0. Odlicna igra plavih, pogotovu omladinaca, sto moze da nas raduje i da na to gledamo kao veoma dobru vest i da to bude znak vodecim ljudima u nasem fudbalu da vise paznje posvete omladincima iz naseg kluba, a ne dovodjenju igraca sa strane. Dosla su jos dva pojacanja, desni bek i polu spic, na zalost imena im jos ne znamo, uskoro i imena.. Pripreme se nastavljaju, FK Novi Pazar ce odigrati jos nekoliko pripremnih utakmica, a Novi Pazar se vracaju 7-og Avgusta!

PREUZETO SA SAJTA TORCIDE SANDZAK!!!

• Poruku poslati

1.016

Četvrtak, 31. Juli 2008

ovo je raspored utakmica za jesenski deo sezone 2008-2009

1.Kolo 16.8.2008
Bezanija - Novi Pazar

2.Kolo 23.8.2008
Novi Pazar - Banat

3.Kolo 30.8.2008
Srem (SM)- Novi Pazar

4.Kolo 7.9.2008
Metalac (GM) - Novi Pazar

5.Kolo 13.9.2008
Novi Pazar - Dinamo (V)

6.Kolo 20.9.2008
Indjija - Novi Pazar

7.Kolo 27.9.2008
Novi Pazar - Novi Sad

8.Kolo 4.10.2008
CSK - Novi Pazar

9.Kolo 8.10.2008
Novi Pazar - BSK Borca

10.Kolo 12.10.2008
Spartak Zlatibor Vode - Novi Pazar

11.Kolo 18.10.2008
Novi Pazar - Smederevo

12.Kolo 25.10.2008
Vozdovac - Novi Pazar

13.Kolo 1.11.2008
Novi Pazar - Hajduk

14.Kolo 8.11.2008
Kolubara - Novi Pazar

15.Kolo 15.11.2008
Novi Pazar - Mladi Radnik

16.Kolo 22.11.2008
Mladost (A) - Novi Pazar

17.Kolo 29.11.2008
Novi Pazar - Sevojno

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.017

Nedjelja, 03. August 2008

Fudbaleri Novog Pazara su pobjedili ekipu Jezera iz Plava rezultatom 1:0, golom Andrasa Strapaka iz slobodnog udarca. Izdanje plavih zadovoljavajuce imajuci u vidu da su pripreme u toku i da su igraci umorni! Od pojacanja treba istaci Srdjana Gavarica i Vladana Lukica, koji su se do sada istakli kao najbolji, kao i omladince Elhana Bejtovica, Saliha, Nicevica koji ce sasvim postati izvrsni igraci!

PREUZETO SA SAJTA TORCIDE SANDZAK!!!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.018

Subota, 09. August 2008

Fudbaleri Novog Pazara imaju sutra u Kraljevu jednu od poslednjih provera pred početak takmičenja u Prvoj ligi Srbije, a rival će im, od 18 sati, biti tim Metalca.

''Plavi'' su u okviru visinskih priprema na Zlataru odigrali tri kontrolne utakmice i zabeležili tri pobede. Novopazarci su savladali Zlatar iz Nove Varoši sa 4:1, pribojski FAP sa 3:0 i crnogorskog prvoligaša Jezero sa 1:0.

Ekipu će u novoj sezoni predvoditi novi šef stručnog štaba Dušan Jevrić, koji je ranije trenirao Obilić, Voždovac i bosansko-hercegovačke timove Radnik i Slaviju.

Plavi dres će u ovoj sezoni nositi i novajlije Caković i Đorović , koji su na pozajmici iz Javora, golman Lukić i Puzović , koji su pristigli iz vranjanskog Dinama, Simić iz kragujevačke Šumadije, Vulević iz Sevojna, bivši kreator igre sarajevske Slavije Gavarić i Muratović koji je nekoliko sezona proveo u Singapuru.

Ekipu su napustili Tajdić, Nedeljković, Višković i Aranitović.

Radio Sto Plus

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.019

Nedjelja, 10. August 2008

Metalac(KV)-Novi Pazar 1-1(0:1) (strelci Markovic 88. i Alivodic 24.min)

Novi Pazar:Lukic,Ferizovic,Mujdragic,Kuc,Puzovic,Gavric,Bihorac,Alivodic
,Alivodic,Simic,Strapak,Vulevic.Igrali su jos Gurdijeljac ,Sejdovic,Vejselovic,Djoric,Cakovic,Bruncevic.

Prema pisanju novinara zurnala remi je najpravedniji ishod,mi bili bolji u prvom ,oni u drugom poluvremenu pred kraj kojeg su i izjednacili.
Trener kaze da su potrebna jos dva pojacanja da bi licili na tim koji ce se ozbiljno boriti za prvu ligu.Inace cini mi se da smo blizi nego ikad ,zbog cini mi se ozbiljne spremnosti uprave ,a i zbog toga sto je put olaksan jer ulazi pet ekipa. Inace cuo sam da je uprava u kontaktu sa jednim sponzorom,inace bivsim politicarem,koji je takodje poznat po kosarkaskoj ekipi na cijem je celu.Prema nekim informacijama(e sad nemojte mi verovati to su nepotvrdjene informacije) taj covek je pristao a na upravi je da porazgovara ozbiljnije sa postojecim sponzorima o njihovim mogucnostima da poguraju pazar u prvu ligu.Ako nasi postojeci sponzori nemogu da izdrze finansijski sve zahteve ,oni ce se okrenuti ovom sponzoru "sa strane". Kao sto rekoh ne drzite me za rec, nesto vise ce se sigurno znati narednih dana .

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.020

Nedjelja, 10. August 2008

Sve je to pricanje u prazno. Do sada su kroz FK Novi Pazar prodefilovale mnoge "ozbiljne" uprave koje su po pravilu obecavali I ligu (tj. sada Super ligu). Uprave dosle i otisle, a FK Novi Pazar i dalje ima epitet "najstarijeg drugoligasa". Tim za ulazak u I ligu se ne pravi u preko noci, pred sam kraj priprema. Daj Boze da nisam u pravu, ali mrka kapa i ove sezone od I lige. Dok ne vidim da je Pazar i zvanicno postao clan I lige, ne vjerujem ni jednoj upravi.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks