Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.021

Nedjelja, 10. August 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Sve je to pricanje u prazno. Do sada su kroz FK Novi Pazar prodefilovale mnoge "ozbiljne" uprave koje su po pravilu obecavali I ligu (tj. sada Super ligu). Uprave dosle i otisle, a FK Novi Pazar i dalje ima epitet "najstarijeg drugoligasa". Tim za ulazak u I ligu se ne pravi u preko noci, pred sam kraj priprema. Daj Boze da nisam u pravu, ali mrka kapa i ove sezone od I lige. Dok ne vidim da je Pazar i zvanicno postao clan I lige, ne vjerujem ni jednoj upravi.

Brate ako imas para mozes da napravis tim za ligu sampiona preko noci (ne mislim na pazar, nego globalno) ,a ne za nasu truhlu prvu ligu.Moj optimizam se pre svega odnosi na to sto sad pa ko zna kad u rang vise ulazi pet ekipa.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.022

Ponedjeljak, 11. August 2008

Pre ove utakmice,Pazar je odigrao mec ca Jezerom iz C.Gore,clanom prve lige i pobedili smo sa 1:0.
To je Jezeru bila generalna proba pred start crnogorskog prvenstva a juce su u prvom kolu igrali nereseno sa Zetom,1:1,ovo samo navodim da je u pitanju dobra ekipa koju smo uspeli da pobedimo.

Slazem se sa Zudom da,a delimicno i sa @ef-om,ali kao sto Zudo rece,ove godine imamo vece sanse za ulazak samo delom zbog toga sto ulazi 5 ekipa pa je lakse nego ranije.

Mada,nova uprava je jasno rekla,Ako se steknu svi uslovi onda cemo pokusati da udjemo u super ligu,nisu dali blanko obecanje da cemo sigurno uci jer to nije realno,ali ce se pokusati.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.023

Utorak, 12. August 2008

Dosadašnji fudbaler čačanskog Borca Dragiša Pejović novi je član fudbalskog kluba Novi Pazar.

Dvadesetšestogodišnji Pejović, koji igra po levoj strani, deveto je pojačanje ekipe koju će u nastupajućoj sezoni predvoditi novi šef stručnog štaba Dušan Jevrić.

Ovo je odlicna vest jer pokazuje da zaista pokusavamo da stvorimo dobar tim jer smo kupili igraca iz superligaskog kluba i to u najboljim godinama.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.024

Utorak, 12. August 2008

Citirano

Orginalno od Tashke
Dosadašnji fudbaler čačanskog Borca Dragiša Pejović novi je član fudbalskog kluba Novi Pazar.

Dvadesetšestogodišnji Pejović, koji igra po levoj strani, deveto je pojačanje ekipe koju će u nastupajućoj sezoni predvoditi novi šef stručnog štaba Dušan Jevrić.

Ovo je odlicna vest jer pokazuje da zaista pokusavamo da stvorimo dobar tim jer smo kupili igraca iz superligaskog kluba i to u najboljim godinama.

Samo jedna ispravka ,on je dosao na sestomesecnu pozajmicu nije kupljen.No nije ni bitno verovatno ce produzit i drugih sest meseci do kraja prvenstva,i ko sto ti rece to su ozbiljni nagovastaji(cini mi se ko nikad do sad)da cemo napokon da jurimo prvu ligu.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.025

Utorak, 12. August 2008

Sacekajmo pocetak prvenstva, jer rijetko ko od nas zna (pocevsi od mene) kakvog su kvaliteta fudbaleri koji stizu u Pazar. Cesto se desavalo da u Pazar stigne i desetak "pojacanja", a da ni jedan pojma nije imao. DOk ne pocene prvenstvo ne mozemo znati da li su ova pojacanja, "pojacanja" ili stvarno pojacanja.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.026

Utorak, 12. August 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Sacekajmo pocetak prvenstva, jer rijetko ko od nas zna (pocevsi od mene) kakvog su kvaliteta fudbaleri koji stizu u Pazar. Cesto se desavalo da u Pazar stigne i desetak "pojacanja", a da ni jedan pojma nije imao. DOk ne pocene prvenstvo ne mozemo znati da li su ova pojacanja, "pojacanja" ili stvarno pojacanja.

Slazem se sa tobom ,ranije su nam dolazili igraci za koje ni roditelji nisu znali,ali ipak imena vulevica i ovog pejovica znace u srbiji.

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

1.027

Utorak, 12. August 2008

neka mi odgovori neki navijač

Rade li navijačke grupe nesto po pitanju podsticanja raje da se vrati na tribine ili i dalje provlače politiku, a zajedno sa njom nacionalizam, navijajući.

Dali su popravili odnose sa upravom ili i dalje bojkotuju kako čiji politički idoli dolaze na čelo kluba.

DEPOLITIZACIJA! STOP NACIONALIZMU I NEOFAŠIZMU NA KOPU! PAZAR PAZARCIMA I ONIMA KOJI SE TAKO OSECAJU!

ZIVOT PLAVOG ULTRASA SU PESMA ,SAL I TRIBINA . A SRCE LUDO UDARA : NAPRED PLAVI, GOL I POBEDA!
My soul is painted like the wings of butterflies

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.028

Utorak, 12. August 2008

Ja iskreno mislim da cemo konacno uci u tu prvu ligu,a obicno nisam neki optimista.Sta je ono sto je drugacije u odnosu na prosle sezone-spremnost da se to konacno i ucini.Stvarno imam taj utisak prateci ovo sta se desava.Od ulaganje u pomocne terene u sutenovcu i u banji do formiranja tima od pocetka prvenstva (ne od polusezone).Da se ne zavaravamo nije ovo nas najbolji tim poslednjih godina,po meni i nije nesto bolji u odnosu na proslosezonski,ali tek od druge faze prvenstva.Mi smo gledajuci drugi deo prvenstva bili u prve tri ekipe.Ali ovaj tim ce igrati prvi deo sezone i onda ce se verovatno i posle zimske pauze dovesti joj dva tri igraca koja nam budu potrebna(a do tada verujem da necemo biti u nekom velikom bodovnom zaostatku ,naprotiv).Ne moze nas (osim nas)niko drugi da spreci u nasim nastojanjima,ni fss ni drzava,ako pratite sudjenje poslednjih godina videcete da se mnogo toga promenilo cak i na gostovanjima,dakle nece se po svaku cenu suditi protiv nas. Ja kolko bih voleo da udjemo toliko i ne bih ,upravo zbog gostovanja nekih klubova ovamo,ali fss nemoze unapred da zna sta ce se desavati tek posle jedne odigrane sezone u super ligi i eventualnih sukoba,poverovao bih da ce FSS, policija i drzava ,mozda uciniti sve da nas vrate tamo gde smo odkako znam za sebe!!!

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.029

Četvrtak, 14. August 2008

Danas odrzana konferencija za stampu ,najavljena borba za super ligu,nesto vise na donjem linku.

http://www.radiostoplus.com/index.php?op…d=1815&Itemid=2

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.030

Subota, 16. August 2008

Fudbaleri i stručni štab Novog Pazara otputovali su danas u Beograd, gde ih u subotu očekuje premijerni meč ovogodišnjeg prvenstva Prve lige Srbije.“Plavi” su gosti Bežaniji, timu koji je do ove sezone bio član Superlige.

“Protivnik je kvalitetan, ali ako moji igrači odrade ono što je zacrtano neće biti problema da se ostvari povoljan rezultat ne samo protiv Bežanije, već i ostalih rivala u šampionatu”, rekao je Jevrić na konferenciji za novinare i dodao da očekuje da njegov tim na kraju zauzme jedno od prvih pet mesta koja direktno vode u Superligu.

Tridesetosmogodišnji stručnjak za ovu priliku neće moći da računa na Kemala Kuča koji ima kaznu parnih žutih kartona od prošle sezone i povratnika Ivana Puzovića, koji je povređen. Nedostaje i prošle sezone standardni čuvar mreže Damir Beširović, koji je zbog operacije slepog creva propustio kompletan pripremni period.

Utakmica Bežanija - Novi Pazar igra se sutra, na Bežanijskoj kosi, od 16:30.

Puno srece FK Novom Pazaru u novoj sezoni.
Po meni,za osvajanje nekog od prvih 5 mesta moramo pobediti skoro sve ekipe na domacem terenu(uz mozda 2-3 remija ali strogo bez poraza)kako bi povratili onaj strah gostujucih ekipa kada su dolazili u Np da prime sto manje golova a ne da nas pobedjuju kao prosle sezone.

Prosle sezone smo izgubili najvise utakmica kuci u zadnjih 20 godina!
Dakle,za plasman u Super ligu dobiti sve tekme ku ;( ci,bez poraza,uz mozda par remija i dobiti 2-3 utakmice na strani.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.031

Subota, 16. August 2008

Prvo poluvreme 0-0.

NeO

Početnik

(10)

• »NeO« je muško

Datum registracije: 22.03.2008

• Poruku poslati

1.032

Subota, 16. August 2008

Kraj 0 : 0 (za nashe) :]

bolji smo bili....1 bod sa HAIROM!

biche i slika ;) kasnije
Hiroshima '45
Chernobil '86
WINDOWS '98

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.033

Subota, 16. August 2008

S obzirom na to da smo gostovali jednom od glavnih kandidata (barem prema pisanju stampe) za ulazak u I ligu, neresenim ishodom mozemo biti zadovoljni. Jos ako uzmemo u obzir kako inace prolazimo na gostovanjima, 0-0 je puna kapa :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.034

Subota, 16. August 2008

Odlicna igra na startu nove sezone,bod na strani,u Beogradu protiv dojucerasnjeg superligasa je zaista znacajan za podstrek i motivaciju u nastavku takmicenja.

Ovo nije fraza,ali ove godine je sad ili nikad u super ligu!

5 ekipa ulazi u super ligu a raspolozenje u Savezu je antibeogradsko jer vide da im bg klubovi unistise ligu.
Po prvim rezultatima se vidi da Indjija ima i ledja a i ekipu za napredovanje,Smederevo je na pravdi Boga izbaceno iz Super lige i mislim da ce se ekspresno vratiti u visi rang.

Trebamo iskoristiti finasijsku krizu Mladosti iz Apatina i iz Lucana i zasita mislimda mozemo medju prvih 5.

Rezultati 1. kola:

Smederevo - Metalac 2:0
Mladost A - Inđija 1:2
Voždovac - Spartak/Zlatibor voda 2:2
Bežanija - Novi Pazar 0:0
Mladi radnik - Novi Sad 2:1

U nedelju igraju:

Hajduk BG - BSK Borča
Kolubara - ČSK Čelarevo
Sevojno - Dinamo Vranje
Mladost Lučani - Srem

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.035

Nedjelja, 17. August 2008

Onaj deo koji sam j gledo, bio sam zadovoljan, prilicno. Kad je sledeca utakmica? gde se igra?
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.036

Nedjelja, 17. August 2008

Igra se u Pazaru, u subotu. Koliko me sjecanje sluzi igramo sa Mladosti iz Lucana.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

1.037

Ponedjeljak, 18. August 2008

Rezultati 1. kola:

Nedelja:

Hajduk BG - BSK Borča 0:1
Kolubara - ČSK Čelarevo 0:2
Sevojno - Dinamo Vranje 3:0
Mladost Lučani – Srem 0:0

Po ovim rezultatima se vidi da je Csk i dalje jak kao prosle sezone,Sevojno takodje.
Lucani su u velikoj krizi,nadam se da cemo to iskoristit i slaviti u drugom kolu na domacem terenu.

Tabela i raspored
http://www.prvaliga.co.yu/

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.038

Nije bilo lose onoliko kolko sam video na snimku.U vecem delu smo imali blagu inicijativu ,ni mi ni oni nismo imali nekih vecih sansi .Bod na strani za pocetak nije lose,a vrlo brzo cemo videti gde cemo biti na kraju prvenstva.Ako u prvih pet,sest kola budemo u prve tri ekipe na tabeli,tu cemo i ostati do kraja prvenstva.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.039

imam utisak da ako ove sezone ne iskoristimo pogodnost direktnog ulaska 5 klubova, bez baraza, onda necemo jos dugo dugo uci u tu prvu ligu
(da vidimo kako bi islo,posto ne verujem da bi se duze od sezone tamo zadrzali :)
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.040

Nadam se da će vaš odnosno i moj voljeni FC NOVI PAZAR jer ja u ovom slučaju navijam za vas, ući i prvu ligu - smatram da s obzirom kakvih prvoligaša sve ima u srbiji i kakvih ih je sve bilo Pazar zaslužuje da ima prvoligaša konstantnog pa i učesnika euro kupova zašto ne... Ali jedna stvar će se morati desiti ako Bog da kada Pazar uđe u prvu ligu - mislim da će privreda cijelog Sandžaka morati stati uz klub, ne samo iz Novog Pazara kao i sve sandžaklije kao navijači bez obzira što su iz nekog drugog grada.
Ja neznam kakva je situacija što se toga tiče kod vas, iskreno se nadam da nije kao u Bosni da ljudi iz Tuzle i Zenice mrze sarajevske klubove i obrnuto. Neznam ima li takve vrste rivalstva između vaših gradova - nadam se da nema ili ako pak ima da se vrlo brzo ujedinite svi oko FC NOVI PAZAR - možda i griješim ali ja sam takvog mišljenja da jedino FC NOVI PAZAR od svih sandžačkih klubova u srbiji ima šansu da nekada zaigra prvu ligu......
Na vatru odgovori vatrom !

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks