Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.041

Utorak, 19. August 2008

@emirRA, nema rivalstva izmedju sandzackih klubova. Cak sta vise postoji prijateljstvo. Prije par godina u kljucnoj utakmica za opstanak u drugoj ligi, u Sabac je otislo oko 600-700 pazarovih navijaca. Jedan pun autobus je bio sa bracom iz Sjenice. U Beranama, kada je bila neka tuca izmedju Pazarovih i njihovih navijaca, ucestovali su i Rozajci. Takodje znam da i su Pazarovi navijaci nekoliko puta isli da pomazu navijacima drugih sandzackih klubova. Mada nisam siguran koliko ima navijaca FC Novi Pazar van Pazara. Verovatno ne puno, ali kao sto vec rekoh ne postoji rivalitet izmedju sandzackih navijaca, vec prijateljstvo.

A realno gledano, FK NP jeste jedini klub iz Sandzaka koji trenutno moze zaigrati u prvoj ligi.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.042

Srijeda, 20. August 2008

U subotu utakmica sa Mladosti iz Lucana.Nadam se lakoj pobedi (bar dva razlike) .Inace vec nas i drugi treneri vide kao glavne favorite za super ligu,to moze da nas raduje i ulije igracima samopouzdanje,ali nesme da nas uspava ipak je jos rano.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.043

Subota, 23. August 2008

N.Pazar-Mladost(L) 3:1(3:0) Dobra igra i nakraju laka pobeda.Sva tri gola dali smo u prvom poluvremenu,u drugom smo "otaljavali" poso,jer na 35+ nije bilo lako gledat a kamoli igrat.Po meni sve prinove odigrale veoma dobro.Strelci Strapak,Ferizovic,Djorovic.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.044

Subota, 23. August 2008

Svaka cast (o) Evo ih rezultati utakmica koje su odigrane danas:

Novi Pazar - Mladost (L) 3:1
Indjija - Sevojno 1:4
Novi Sad - Mladost (A) 0:1
ČSK Pivara - Mladi radnik 2:0
BSK Borča - Kolubara 0:0
Spartak Z.V. - Hajduk 1:1
Smederevo - Voždovac 2:1

Ostale su da se odigraju jos dvije utakmice:

Dinamo - Bežanija
Metalac - Srem

A evo je i tabela posle nekompletnog drugog kola:

1 Sevojno 2 2 0 0 7:1 +6 6
2 ČSK Pivara 2 2 0 0 4:0 +4 6
3 Smederevo 2 2 0 0 4:1 +3 6
4 Novi Pazar 2 1 1 0 3:1 +2 4
5 BSK Borča 2 1 1 0 1:0 +1 4
6 Mladost (A) 2 1 0 1 2:2 0 3
7 Mladi radnik 2 1 0 1 2:3 -1 3
8 Indjija 2 1 0 1 3:5 -2 3
9 Spartak Z.V. 2 0 2 0 3:3 0 2
10 Bežanija 1 0 1 0 0:0 0 1
11 Srem 1 0 1 0 0:0 0 1
12 Voždovac 2 0 1 1 3:4 -1 1
13 Hajduk 2 0 1 1 1:2 -1 1
14 Mladost (L) 2 0 1 1 1:3 -2 1
15 Kolubara 2 0 1 1 0:2 -2 1
16 Novi Sad 2 0 0 2 1:3 -2 0
17 Metalac 1 0 0 1 0:2 -2 0
18 Dinamo 1 0 0 1 0:3 -3 0

Sledecu utakmicu Novi Pazar igra u Sremu protiv istoimene ekipe. Utakmica se igra 31.8.2008 (nedelja). Srem je inace u predhodnom kolu odigrao nereseno sa nasim danasnjim protivnikom (Mladosti iz Lucana). Utakmica se igrala u Lucanima.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.045

Subota, 23. August 2008

Svaka cast momcima. Zao mi je bilo sto nisam imao sa kim da odem. Drugo vi bili "zauzeti". A ne volim da gledam tekmu sam. Bice vremena, samo nek ovako nastave.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Aldin #6

Početnik

(10)

• »Aldin #6« je muško

Datum registracije: 22.08.2008

• Poruku poslati

1.046

Subota, 23. August 2008

N.P. - Mladost 3:1

Extra su igrali danas gledao sam utakmicu mogli su da pobede i sa vecom razlikom ali je bila velika vrucina...Posebno su dobro odigrala pojacanja...Ako ovako nastavimo ne sumnjam da cemo se plasirati u Superligu...
Bolje pet do dvanaest nego ni jednu posle jedan... :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.047

Nedjelja, 24. August 2008

@ef,
Metalac-Srem je vec odigrana, 0:0

Kao sto sam rekao,uz ovakvu igru i pobede kuci,i par dobrih rezultata na strani nas vode ka super ligi.

Dobro je sto smo efikasni kuci,da konacno nasi igraci zadovolje najbrojnije navijace u zemlji...

Vec posle 2 kola se vidi da su Smederevo,Sevojno i Csk izuzetno jaki i da su glavni pretedenti za ulazak u visi rang,mi smo tu za sada,ako bogda da se tu i odrzimo.

Sledeca utakmica protiv Srema,lose su startovali ali su dobra ekipa,treba ih svatiti ozbiljno i vratiti se kuci neporazeni,i puna kapa.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

1.048

i TORCIDA SANDŽAK je bila tu ;) ... naravno ;)

Citirano

Orginalno od Aldin #6
Extra su igrali danas gledao sam utakmicu mogli su da pobede i sa vecom razlikom ali je bila velika vrucina...Posebno su dobro odigrala pojacanja...Ako ovako nastavimo ne sumnjam da cemo se plasirati u Superligu...

• »Achif Efendija« je muško

Datum registracije: 24.08.2008

• Poruku poslati

1.049

odlicna utakmica,sa igrom iz prvog poluvremena FK NP moze da se nosi i sa partizanom i zvezdom rahat ;)
akobogda ja idem u Sremsku Mitrovicu, zasluzili su da ih podrimo i na strani iako postoji rizik da nam se svasta desi :P
nego halalite,prvi mi je post i odmah da kritikujem.
naime,razocarale su me nase navijacke grupe BWB i Torcida,ne to sto vise nema ozbiljnijih navijaca,niti sto vise i nisu u nekom velikom broju,nego pesme u kojima pevaju "pijem pivo,pusim vutru.." ,ima jos par slicnih.Sramota ljudi,ima mnogo lepsih starijih navijackih pesama ;)

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.050

@Achif Efendija ova pesma pijem pivo pusim vutru pa i nije bas verska ali je zanimljiva i malo smesna kad se peva.

aa kako smo ani nikolic u beogradu pevali "baci sisu da se igramo" to je bio stvarno jak dogadjaj.

p.s selam za sve one koji su tu bili
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.051

Ponedjeljak, 25. August 2008

U poslednjoj utakmici drugog kola Dinamo i Bezanija su odigrali 1-1, pa je tako Pazar zadrzao cetvrto mjesto na tabeli.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.052

Ponedjeljak, 25. August 2008

Prija pogled na tabelu. Kad bi ovako bilo i posle 34. kola...
Sit Hungry Doesn't Believe

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.054

Petak, 29. August 2008

Kupujem dres Novog Pazara, cena nije bitna, moze dres iz bilo koje sezone... Ko zeli da proda nek se javi na pp

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.055

Petak, 29. August 2008

Tesko ces nac,nov sigurno ne.Sacekaj jos nekoliko meseci,jer ako nam bude islo dobro,onda ce se sigurno pojaviti u prodajama do kraja ove polusezone,kao sto je bio slucaj pre nekoliko godina kad smo se sa zetom i mladosti iz lucana borili za prvu ligu.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.056

Petak, 29. August 2008

Imam ja jedan original, uhvacen na utakmici NP - Sloboda (3:1), 2003. godine kad smo bili treceligasi a na toj utakmici overili povratak u Drugu ligu. Inace dres je bacio Peco Kolasinac, broj 10, doduse kasnije je progoren na vise mesta posle jedne bakljade. A da, ne prodajem ga.

Mozda za koju godinu kad postane raritet. :)

• Poruku poslati

1.057

Petak, 29. August 2008

ima onde preko puta opstine da se kupi nesto slicno dresu neke majce gde pise fk novi pazar i grb za lepljen nista posebno i za to traze 10 do 20 € ja sam hteo jedan uzet ali nije imalo broj i nisu nbili po ukusu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.058

Petak, 29. August 2008

Danas je odradjen zreb za prvo kolo kupa uefa,i kao sto znate Borac Cacak je dobio Ajaks.E sad meni se malo "mashta pustila sa lanca" ,pa nesto razmisljam kako to oni mogu a mi ne mozemo.Ej zamislite da mi igramo sa tako nekom renomiranom ekipom.Ne treba nam mnogo kolko se u prvi mah cini(nemogu da verujem sta pricam) samo volja ,jedan stadion koji zadovoljava evropske kriterijume(jer priznacete nije isto ako npr.sa ajaksom igramo u pazaru ili beogradu)stabilna uprava koja nece krast(mnogo) ,jake sponzore...Mada mozemo i mi obicni navijaci da ucestvujemo u finansiranju.Ako ste gledali prenos utakmice fener -part mogli ste da cujete od komentatora da fener ima nekoliko stotina hiljada registrovanih clanova koji svaki mesec uplacuju po jedan euro na racun svog kluba.Ej zamislite kad bi svako od nas uplacivao minimum 1 e ,20000 ,30000-tak hiljada mesecno za nas i nije malo,plus ako imamo u vidu kolko ljudi sa ovih prostora zivi u inostranstu,koja bi to bre para bila.To nije tesko ostvarit,treba nam samo uprava kojoj verujemo i kojoj mozemo da uplacujemo pare za dobrobit naseg fudbala.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.059

Petak, 29. August 2008

I to sto kazes. Ne treba nam mnogo. Samo da osvojimo domaci kup ili eventualno udjemo u finale a u njemu bude i sampion Srbije. Nista kad neosvojismo kup one godine zaboravio sam tacno koje ali mislim da je sezona 2002/03. Tad ispadosmo u 1/8 finala na penale od Rudara iz Pljevalja.

Ko zna mozda nam ovo godine i to podje za rukom, tj. nogom... :)

• Poruku poslati

1.060

Petak, 29. August 2008

SANJAM PAZAR SUPER LIGA SANJAM PAZAR LIGA SAMPIONA SANJAM...... itd.

ako bog da je sve ovo ispred nas za koju godinu netreba nam jos dugo

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks