Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.061

Subota, 30. August 2008

Nemogu da nadjem na net-u danasnji interviju sa trenerom FK Novog Pazara da bi ga preneo ovde. Ali kada sam jutros procitao taj intervju covek mi je stvarno ulio nadu da nesto mozemo uraditi. Lepo je pocelo. Za 6-7 kola cemo tacno videti mozemo li da se nadamo Super ligi ili ne.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.062

Subota, 30. August 2008

Citirano

Orginalno od And_U_Price
I to sto kazes. Ne treba nam mnogo. Samo da osvojimo domaci kup ili eventualno udjemo u finale a u njemu bude i sampion Srbije.

Borac nije uradio nijedno od ovoga,tj za igranje u Ligi Uefa prevashodno treba osvojiti drugo,trece ili cetvrto mesto u prvenstvu(super ligi),neznam sad koliko je kvota za srbiju...ali ne zanosimo se previse :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.063

Subota, 30. August 2008

Citirano

Orginalno od zudo
Tesko ces nac,nov sigurno ne.Sacekaj jos nekoliko meseci,jer ako nam bude islo dobro,onda ce se sigurno pojaviti u prodajama do kraja ove polusezone,kao sto je bio slucaj pre nekoliko godina kad smo se sa zetom i mladosti iz lucana borili za prvu ligu.

Jeste, ali stvar je u tome sto je taj dres sila jedna pazarska firma, pa je verovatno zbog toga imao da se kupi, jedini izgleda ja tad nisam kupio taj dres X( :)
Da li zna neko imaju li jos neki dresovi kod Bebice, a ne one majice kao sto erkan rece :)

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.064

Subota, 30. August 2008

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od And_U_Price
I to sto kazes. Ne treba nam mnogo. Samo da osvojimo domaci kup ili eventualno udjemo u finale a u njemu bude i sampion Srbije.

Borac nije uradio nijedno od ovoga,tj za igranje u Ligi Uefa prevashodno treba osvojiti drugo,trece ili cetvrto mesto u prvenstvu(super ligi),neznam sad koliko je kvota za srbiju...ali ne zanosimo se previse :D

uze mi rec iz usta.Jel tesko kod nas bit cetvrti,jes al u banju!!Ja sam reko da mi se masta pustila sa lanca,mi prvo treba da udjemo u rang vise ,a kad udjemo onda mozemo i ozbiljnije da razgavoramo. Moje misljenje je da je to cetvrto mesto dostizno itekako,otom potom,al do tad pustite i vi vasu mastu ...

A sto se tice dresova tacno da su nasi fudbaleri tada nosili neke dresove koje je radila neka nasa firma,ali covek kaze da mu nije bitno kakvi su ti dresovi,a neka nasa firma moze da uradi nekakve kopije i ovih sadasnjih
sve u cilju svoje bolje zarade.

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.065

Subota, 30. August 2008

jesili ti video ove nase nove dresove oni su ove godine stvarno jaki aa i imaju zvezde na ramena ja mislim da to nece umet neka nasa firma kopierat
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.066

Subota, 30. August 2008

Citirano

Orginalno od Erkan Ramicevic
jesili ti video ove nase nove dresove oni su ove godine stvarno jaki aa i imaju zvezde na ramena ja mislim da to nece umet neka nasa firma kopierat

E sto me nasmeja.Pa ovi nasi su najbolji na svetu po tom pitanju.Kad su u stanju da kopiraju najnovije modele lewisa ,gicci-ja i drugih kako nebi obicne dresove.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.067

Subota, 30. August 2008

@Tashke: Borac je prosao u kup UEFA zbog toga sto je Zemun odustao a ne zbog mesta u prvenstvu. Prema tome kroz kup se lakse stize do Evrope. Zreb za 1/16 finala je 7.septembra.

Sutra Srem - Novi Pazar ako Bog da.
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.068

Subota, 30. August 2008

Zavrsene su utakmice 3 kola, koje se igraju danas. Postignuti su sledeci rezultati:

Voždovac 1 - 1 Metalac
Mladi radnik 0 - 0 BSK Borča
Mladost (A) 1 - 1 ČSK Pivara
Bežanija 1 - 2 Indjija

Izuzimajuci mec Bezanija - Indjija, sve ostalo su po nas izuzetno povoljni rezultati. Sva je prilika da Bezanija nije toliko jak tim koliko se mislilo na pocetku prvenstva. Sutra igramo sa Sremom u gostima i to ce biti dobra prilika da vidimo da li nasa ekipa ima potencijala za visi rang. Nadam se pobedi ili bar neresenom rezultatu :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.069

Nedjelja, 31. August 2008

Citirano

Orginalno od And_U_Price
@Tashke: Borac je prosao u kup UEFA zbog toga sto je Zemun odustao a ne zbog mesta u prvenstvu.

Jeste nakon povlacenja Zemuna ali je Borac to mesto dobio bas zbog mesta u Super ligi,kao prvi sledeci da zaigra u Ligi Uefa

Osim Indjije koja je pobedila,svi mecevi nereseno,za nas bi bilo dobro da makar osvojimo i bod,bitno je samo da se ne gubi.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.070

BICE TESKO BICE 0-2
PAZAR U SRCU SANDZAK DO GROBA
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.071

Pazar na poluvremenu 0-0, a smederevo vodi ko gost 2-0,dok sevojno vodi 1-0

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.072

Kao sto rece zudo, posle prvog poluvremena rezultat je 0-0. Evo ih rezultati ostalih utakmica posle prvog poluvremena:

Hajduk 0 - 2 Smederevo
Kolubara 0 - 0 Spartak Z.V.
Sevojno 1 - 0 Novi Sad
Mladost (L) 1 - 0 Dinamo
Srem 0 - 0 Novi Pazar

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.073

izgubili smo 1-0

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

1.074

Ponedjeljak, 01. Septembar 2008

Bruke. Nisam ovih dana bio tu. Meni neko prosu pricu pobedili 3-0. Ja se obradovo 500. Pomislih sto posto prva liga.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.075

Utorak, 02. Septembar 2008

Srem je bio prva ozbiljnija ekipa sa kojom smo se susreli... I odmah poraz. Rekoh ja: Dok ne vidim da smo zvanicno u Super Ligi nista ne verujem. Ipak, videcemo sta ce se desiti u narednim kolima.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.076

Citirano

Orginalno od @ef
Srem je bio prva ozbiljnija ekipa sa kojom smo se susreli... I odmah poraz. Rekoh ja: Dok ne vidim da smo zvanicno u Super Ligi nista ne verujem. Ipak, videcemo sta ce se desiti u narednim kolima.

Jedan poraz i odmah "rekoh ja".Iste reci cu i ja ponovit ,al na kraju prvenstva.Nek mi pobedjujemo kod kuce,na strani sam siguran da cemo uzet vise podova nego prethodnih sezona i to ce nam bit dovoljno za trece,cetvrto mesto,i onako je sve jedno.Jednu cinjenicu zaboravljate:a to je kolko je ekipa spremno da udje u super ligu,bice ekipa koje ce bit u vrhu sve do poslednjih desetak kola (dok ne obezbede opstanak)a onda ce prodavati bodove.Tu mislim na sevojno,csk pre svega.Po meni smederevo,indjija i mi smo sigurni putnici u rang vise.Mozda i gresim ,al sta treba da stalno zabadamo sebi noz u ledja govoreci kako smo mi najgori ,mi ovo ,mi ono...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.077

Ne moramo da govorimo za sebe da smo najgori. U predhodnim sezonama polozaj na tabeli je to govorio umesto nas.

Ja nisam rekao da se necemo plasirat u Super ligu, vec da izrazavam skepsku koja je proizvod cinjenice da je u proteklih 15-tak godina skoro svaka uprava obecavala Prvu ligu, a svi znamo kako se to na kraju zavrsavalo. I kao sto sam vec rekao, sacekajmo da vidimo sta ce se desiti u narednih nekoliko kola.

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.078

Četvrtak, 04. Septembar 2008

Daj bre ljudi mora da ima neko da zeli da mi proda dres :D Mora da bar neko ima ovaj plavobeli kao sa slike izgleda ja jedini nisam kupio ovaj dres :D
http://img62.imageshack.us/img62/1043/zaletanje18mqld6.jpg

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

1.079

Četvrtak, 04. Septembar 2008

I meni bi trebo jedan.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.080

Subota, 06. Septembar 2008

Sutra kompletno 4.kolo ocekujem bar bod

Металац : Нови Пазар 7. септембар 2008, 16:30
Динамо : Срем 7. септембар 2008, 16:30
Инђија : Младост (Л) 7. септембар 2008, 16:30
Нови Сад : Бежанија 7. септембар 2008, 16:30
ЧСК Пивара : Севојно 7. септембар 2008, 16:30
БСК : Младост (А) 7. септембар 2008, 16:30
Спартак Златибор вода : Млади радник 7. септембар 2008, 16:30
Смедерево : Колубара 7. септембар 2008, 16:30
Вождовац : Хајдук 7. септембар 2008, 16:30

http://www.fss.org.yu/domacatakmicenja/takmicenje.jsp?id=2

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks