Niste prijavljeni

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.081

Nedjelja, 07. Septembar 2008

Na ovoj utakmici moramo da osvojimo bar jedan bod ukoliko mislimo da se ozbiljnije ukljucimo u trku za Super ligu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Aldin #6

Početnik

(10)

• »Aldin #6« je muško

Datum registracije: 22.08.2008

• Poruku poslati

1.082

Danas je odrzan zreb za sesnaestinu finala Lav Kupa Srbije...
Mi igramo protiv ofk Beograda u gostima...
Evo link pa pogledajte i ostale parove...

http://www.rts.rs/page/sport/ci.html?vie…37&sectionId=31
Bolje pet do dvanaest nego ni jednu posle jedan... :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.083

Posle prvog poluvremena Metalac 0 - 0 FK Novi Pazar.

Rezultati ostalih utakmica (posle prvog poluvremena) su sledeci:

Dinamo 0 - 0 Srem
Indjija 0 - 0 Mladost (L)
Novi Sad 0 - 0 Bežanija
ČSK Pivara 0 - 0 Sevojno
BSK Borča 0 - 0 Mladost (A)
Spartak Z.V. 0 - 1 Mladi radnik
Smederevo 2 - 1 Kolubara
Voždovac 2 - 0 Hajduk

Ertan

Učenik

(10)

• »Ertan« je muško

Datum registracije: 07.11.2002

• Poruku poslati

1.084

Izgubili smo rezultatom 1-0.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.085

Novi Pazar je zabelezio jos jedan poraz na strani. Na zalost sada mozemo konstatovati da imamo los start. Sledecu utakmicu igramo kod kuce protiv Dinama i ovo je utakmica koju moramo da dobijemo.

Danasnji rezultati su:

BSK Borča 0 - 0 Mladost (A)
Dinamo 0 - 0 Srem
Metalac 1 - 0 Novi Pazar
Novi Sad 1 - 0 Bežanija
Smederevo 2 - 2 Kolubara
Voždovac 2 - 0 Hajduk
Spartak Z.V. 0 - 1 Mladi radnik
ČSK Pivara 3 - 0 Sevojno
Indjija 1 - 0 Mladost (L)

Tabela posle ovog kola izgleda ovako:

1 ČSK Pivara 4 3 1 0 8:1 +7 10
2 Smederevo 4 3 1 0 9:4 +5 10
3 Sevojno 4 3 0 1 9:5 +4 9
4 Indjija 4 3 0 1 6:6 0 9
5 Mladi radnik 4 2 1 1 3:3 0 7
6 BSK Borča 4 1 3 0 1:0 +1 6
7 Srem 4 1 3 0 1:0 +1 6
8 Voždovac 4 1 2 1 6:5 +1 5
9 Mladost (A) 4 1 2 1 3:3 0 5
10 Metalac 4 1 2 1 2:3 -1 5
11 Novi Pazar 4 1 1 2 3:3 0 4
12 Mladost (L) 4 1 1 2 3:4 -1 4
13 Spartak Z.V. 4 0 3 1 4:5 -1 3
14 Novi Sad 4 1 0 3 3:5 -2 3
15 Kolubara 4 0 3 1 3:5 -2 3
16 Bežanija 4 0 2 2 2:4 -2 2
17 Dinamo 4 0 2 2 1:6 -5 2
18 Hajduk 4 0 1 3 2:7 -5 1

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.086

Nazalost, vracamo se tamo gde po prirodi stvari i pripadamo a to je sredina tabele i mozda cak borba za opstanak. Sta reci. Kompleks gostujuceg terena jos uvijek nismo prebrodili. Da smo bar izgubili 5-0 pa da se vratimo na zemlju. Ovako cemo posle naredne pobede kuci opet slusati kako smo imali dva losa dana u S. Mitrovici i Milanovcu i da i dalje jurisamo na plasman u visi rang i bla bla bla truc...

Sto bi reko jedan nepopularni profesor gimnazije "Sidi di si..."

Mislim, ipak da treba da jurimo ovaj Kup. Eto nam sanse na Staroj Karaburmi protiv OFK-e. :)

Kakvi komplekasasi. Gube dvaput po 1-0. Ali, ja i dalje navijam za FKNP, sta cu kad bolji nemamo.
Sit Hungry Doesn't Believe

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.087

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

And_U_Price, slazem se sa svim sto si rekao. Tek su prosla cetri kola i nisam hteo da kritikujem zesce, vec da vidimo sta ce se desiti naednih nekoliko kola. Ali sva je prilika da ce, kao i svake godine, biti poznat scenarijo: Pred pocetak prvenstva pompezno najavljivana Super liga ce se na kraj svesti na borbu za goli opstanak u ligi uz neizbeznu kupovinu utakmica. Voleo bih da nisam u pravu, ali...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.088

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

Nisam ocekivao ova dva poraza.Ipak izgleda da smo manje kvalitetni nego sto sam mislio.No to ne menja bitno stvar,necemo biti na prve dve pozicije,ali od trece do pete je sve otvoreno.Mene vise brine kakav ce odnos u ekipi biti posle ovoga,dal ce biti trener na tapetu il igraci(ni jedno ni drugo nama ne odgovara).Ja ne verujem u "slabe dane" kako neko gore spomenu ismejavajuci nas koji verujemo u ovaj klub.Trenutna pozicija je mozda realna za nas kad bi igrali svaku trecu utakmicu kod kuce!Ali prvenstvo je tek pocelo, bitno je da budemo blizu 5.poziciji na polusezoni,a onda cemo(nadam se) se dovoljno pojacati da bi usli u prvih pet ekipa. Kup utakmica sa Ofk-om;steta sto ne igramo kuci zbog atmosfere,ovako sigurno ispadamo(nazalost).Neznam gde ti And_U_Price vidis nasu sansu(pricas kontradiktornosti) ako ne mozemo da damo gol drugoligaskim ekipama ,kako cemo ekipi koja bog zna kolko godina igra u prvoj ligi.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.089

Utorak, 09. Septembar 2008

Mislim da ce sad da postave Gonga za trenera po 127. put.

@zudo: Jesi cuo za ironiju?

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.090

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Mislim da ce sad da postave Gonga za trenera po 127. put.

@zudo: Jesi cuo za ironiju?

Naravno da jesam!To mi je omiljena rock grupa :D .

Samo sto mi ta recenica nije zvucala ironicno.

Reci mi jel ti i ovo ironicno ''Ali, ja i dalje navijam za FKNP, sta cu kad bolji nemamo'', ili...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.091

rano je jos za neke prognoze, dugo je prvenstvo.
ovo je liga gde svako svakog moze da pobedi.
sto se tice kupa,ovo je prilika da se pokaze trener,dal ume da iznenadi takticki ofku.
ofk b od odlaska terzica nije vise nikakav bauk,ako nasi uspeju da razbiju kompleks gostujuceg terena.

sto se tice lige,vise paznje treba posvetiti igranju na domacem terenu i pokusaju da se skoro sve dobije na domacem,a sve sto se ne dobije,da se naknadi bodovima na strani koji sudeci po pocetku i nece biti bas cesti

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.092

@zudo: Ne, to na kraju nije bilo ironicno. Bilo je iskreno, onako iz dubine duse, iz srca sto bi se reklo jel? :)

Al nije nemoguce da iznenadimo u Kupu. (sad sam ozbiljan, ali stvarno). :)

A i ono za Gonga sam se salio da ne bude zabune, mada cim smene ovog Jevrica garantujem da ce da postave Gonga bar ko privremeno resenje. Mada je ovaj Jevric dobar trener. Na obe ove utakmice kad smo imali po los dan kiksnula je odbrana a na onoj prvoj i golman.

Ima jos da se igra. ?U subotu dolazi Dinamo Vranje i ja sam vec upisao tri boda a vi kako hocete :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.093

Subota, 13. Septembar 2008

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Nazalost, vracamo se tamo gde po prirodi stvari i pripadamo a to je sredina tabele i mozda cak borba za opstanak. Sta reci. Kompleks gostujuceg terena jos uvijek nismo prebrodili. Da smo bar izgubili 5-0 pa da se vratimo na zemlju. Ovako cemo posle naredne pobede kuci opet slusati kako smo imali dva losa dana u S. Mitrovici i Milanovcu i da i dalje jurisamo na plasman u visi rang i bla bla bla truc...

Brate,ko na ex Yu prostorima osim Dinama,Partizana i Zvezde ide na pobedu na strani?
Niko i slovima niko.
Kod nas je tako nazalost,ekipe pokusavaju da na domacem terenu budu nepobedive a da na strani iscupaju neki bod ili izgube minimalnom razlikom.
Nije stvar dakle samo u nama.Ni Rad i Jagodina se prosle godine nisu prosetali kroz ligu i dobili sve utakmice,kao ni mnoge ekipe koje su ulazile u visi rang.

S druge strane,mi smo u prve 4 tekme 3 puta gostovali,dakle na prolecu imamo 3 tekme kuci i jednu na strani protiv Lucana koji nemaju ambiciju ulaska u Supeer ligu jer su iz nje istupili zbog finansija.

U potpunosti se slazem sa Jaskom ,kljuc naseg uspeha lezi na domacem terenu,gde smo prosle godine izgubili mnooogo bodova.
Mi prvo treba da vratimo kult nepobedivosti na nasem terenu,kao nekad,a ako to uspemo bice nam potrebno samo par bodova na strani i visi rang je siguran!

Dakle ako od 17 tekmi kuci,pobedimo 15 uz 2 remija(ali ne izgubimo) i uz samo jednu pobedu na strani i jos jedan remi,imacemo 52 boda,mislim da ce to biti dovoljno makar za peto mesto.
Primera radi,Rad je prosle sezone imao 16 pobeda i 9 remija uz 9 poraza i bili su cetvrti,dakle samo pobede na domacem terenu uz nekoliko remija na strani.

Ono sto je preduslov svega je politicka podrska iz Bg-a da dozvoli da udjemo,ili da nam makar pruzi fer priliku.
Pogledajte Jagodinu,za 3 sezone je presla 3 ranga,da slucajno Ronaldinjo ne igra za njih,a do pre 3 godine nisu postojali na fudbalskoj mapi.

Ili jos sveziji primer-Indjija
Do juce nisu ni teren imali,ogradili su jednu livadu,onu utabanu od koncerta,ali zbog Jesica su presli iz srpske u prvu a vec ove ce skoro sigurno u super ligu.

O Borcu iz Cacka da i ne pricam,citav zivot su jednu sezonu u prvoj a jednu u drugoj ligi a od kako im je Velja u bg nisu ispali,i ne samo to,vec su se stabilizovali i evo doziveli da igraju sa slavnim Ajaksom u Uefa Kupu. o| o| o|

Ja se nadam da cemo uci u Super ligu,ali moje iskreno misljenje je da cemo se mi boriti za cetvrto,ili peto mesto je mislim da su prva 3 sigurno rezervisana za Smederevo(koje je na pravdi boga izbaceno),CSK ili Sevojno i Indjiju.

@ef
Uprava nijednom nije eksplicitno obecala Super ligu,Cerim je vise puta(licno sam triput gledao na tv-u)rekao da ce pokusati i da se moze uspeti ako svi stanu uz klub,grad on ali i jos neki privatnici jer on sam ne moze da finansijski izdrzi.

Nazalost,Rekic kao jos jedan veliki privatnik nije zainteresovan za fudba,dok se privatnici teksasa uglavnom opredeljuju za skromno finansiranje drugih klubova i manifestacija iz oblasti kulture.

Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.094

Parovi petog kola:

Хајдук --- Металац
Колубара --- Вождовац
Млади радник --- Смедерево
Младост (А --- Спартак Златибор вода
Севојно --- БСК
Бежанија --- ЧСК Пивара
Младост (Л --- Нови Сад
Срем --- Инђија
Нови Пазар --- Динамо

Mi igramo danas u 16:30 .Nismo startovali kako sam mislio(ne nadao) porazeni smo dva puta na strani sa 1-0.Vidljivo je da nam je napad najslabiji deo tima i tu bi na polusezoni morali dobro da se pojacamo.Vulevic je ipak nespreman (star)za ovaj rang takmicenja,Seki Bruncevic ima vidljiv visak kilograma,Cakovic nije nesto ,i mi vise napadaca ni nemamo.Djorovic igra vise po strani.

Al bez obzira na to Dinamo moramo da pobedimo ,sto mislim da cemo i uraditi(mada ne lako) da bi povratili pobednicku atmosveru ,kako bi u naredne utakmice lakse ulazili.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1.095

.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.096

Tashke sta pricas zivota ti to o igranju na strani? Pa ja nisam reko da treba da dobijemo sve utakmice na strani, ja sam samo pricao o kompleksu gostujuceg terena i da vec na Batnjiku gubimo sa 0-1 kad krenemo na gostovanje. O tome ja pricam i o tome da gubimo po 1-0 klasicno za kompleksaske ekipe. Al viecemo dalje kako ce ici prvenstvo.

A Vulevic nije star sta pricate, ima samo 37-38 godina. Bio je premlad za Milan pa su ga poslali u Pazar na kaljenje jedno dvije sezone.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.097

FK Novi Pazar je pobedio danas rezultatom 4-0. Evo ih rezultati utakmica koje su danas odigrane:

Mladi radnik - Smederevo 2:1
Mladost (A) - Spartak Z.V. 1:0
Bežanija - ČSK Pivara 0:0
Novi Pazar - Dinamo 4:0

Tabela posle nekompletnog 4. kola izgleda ovako:

1 ČSK Pivara 5 3 2 0 8:1 +7 11
2 Smederevo 5 3 1 1 10:6 +4 10
3 Mladi radnik 5 3 1 1 5:4 +1 10
4 Sevojno 4 3 0 1 9:5 +4 9
5 Indjija 4 3 0 1 6:6 0 9
6 Mladost (A) 5 2 2 1 4:3 +1 8
7 Novi Pazar 5 2 1 2 7:3 +4 7
8 BSK Borča 4 1 3 0 1:0 +1 6
9 Srem 4 1 3 0 1:0 +1 6
10 Voždovac 4 1 2 1 6:5 +1 5
11 Metalac 4 1 2 1 2:3 -1 5
12 Mladost (L) 4 1 1 2 3:4 -1 4
13 Spartak Z.V. 5 0 3 2 4:6 -2 3
14 Kolubara 4 0 3 1 3:5 -2 3
15 Bežanija 5 0 3 2 2:4 -2 3
16 Novi Sad 4 1 0 3 3:5 -2 3
17 Dinamo 5 0 2 3 1:10 -9 2
18 Hajduk 4 0 1 3 2:7 -5 1

Sutra se igraju sledece utakmice:

Hajduk - Metalac
Kolubara - Voždovac
Sevojno - BSK Borča
Mladost (L) - Novi Sad
Srem - Indjija

Jeste da Dinamo nije bio protivnik po meri, ali ovako ubedljiva pobjeda mnogo ce znaciti za samopouzdanje nasim fudbalerima u nastavku sezone. U sledecem kolu sledi nam tesko gostovanje u Indjiji i bilo bi izuzetno dobro ukoliko bi izvukli neresen rezultat.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

• Poruku poslati

1.098

Utakmica veoma slicna prosloj ,opet 3-0 na poluvremenu i opet oteljavanje posla u drugom.Kod nas veoma dobar golman Lukic imao je nekoliko veoma atraktivnih intervencija ,Pejovic u svom stilu,Vulevic igro prvo poluvreme ,dao gol i bio veoma solidan(za Mr Ironic kad sam reko da je star nisam mislio da je los samo da nema snage za celu utakmicu) Seki ispunio svoj zadatak(dao gol),Salih Hamidovic dao gol ,mislim da ce bit sve bolji i bolji...ni ostali nisu bil losi.
A Dinamo mozda nije vrh nase lige ,ali mi u proslim sezonama nismo mogli ni poslednje plasirane ekipe da pobedimo vise od jednog razlike.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.099

To momci. Opet nam podgrejavaju nade. Nadam se ne uzalud. :D
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.100

Ne toliko lijepa utakmica koliko sam naravno zadovoljan rezultatom. Gosti iz Vranja nisu pokazali neki kvalitet ali su igrali hrabro i otvoreno, tj. dosli su da igraju fudbal ali su nasi igraci danas bili raspolozeni i zasluzeno pobedili. Doduse moglo je biti jos golova na obe strane jer su i gosti imali svoje sanse ali rezultat je realan. Sledecu gubimo 100% u Indjiji jer ima da se smore igraci do gore dok odu. A kad nisu mogli Metalcu da uzmu bod ne verujem da ce Indjiji. Mada nada poslednja umire pa se i ja nadam...

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks