Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.141

Subota, 20. Septembar 2008

Citirano

Orginalno od PazarBoy
Heheeh moja greska nema veze.A kazete da pitam navijace a sta smo mi,nije valjda da ste u one sto grickaju spice na zapad :)) :))

ja ih grickam na istok...

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.142

zalosno je to kad pazarac na pazarovu tekmu spice gricka ali eto ima i toga bez sad ikog da uvredim,

p.s. I DA GUBIS 10-0 BESMA TVOJA BI SE CULA
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

remos

Učenik

(10)

• »remos« je muško

Datum registracije: 07.07.2008

• Poruku poslati

1.143

Citirano

Orginalno od Maximus01
... za sad niko, poslao sam mail ovima, al danas mi nisu odgovorili, pitao sam moze li samo dresovi bez sorceva, nista sad cekamo odgovor, kad odgovore videcemo sta i kako :D

Kad se jave nemoj zaboraviti da nam kazes. Hvala unapred.
Ispitaj svoj odnos prema najboljem drugu/drugarici.Dali lako odbijas njegov/njen predlog da izadjete zajedno.A kakav je tvoj odnos prema ezanu?

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.144

Zanimljivije je navijat,vjeruj te mi :D.Probaj te :D

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.145

Čuvajte se dragi Pazarci dok navijate, evo čitam danas za ovog zvjezdaša što je osuđen na 10 godina zatvora zbog pokušaja ubistva fizičkog lica, pa ste mi vi nekako odmah pali na pamet. Neznam možda i griješim što ću ovo reći ali često sam znao pročitati da su navijači Pazara na gosujućoj utakmici znali biti napadnuti što od domaćih navijača što od policije a u takvim okolnostima možda bi netko jedva dočekao da naškraba kako je Turčin pokušao ubiti policajca. Halalite mi ako je sada priča što se toga tiče drugačija pa nisam upravu za ovo zadnje što sam napisao.
Na vatru odgovori vatrom !

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.146

emirRA, bilo je ranijih godina bas cesto incidenata, mada poslednjih godinu-dvije tenzije manje, pa ima i mnogo manje invidenata. Pazar je vlasnik neslavne titule za najvecu kaznu koju je fudbalski savez ikada doneo (10 utakmica ne igranja na svom terenu). A cesto su u nasi navijaci pravili incidente. Secam se kad je prije nekoliko godina jedina policajac u Raski ostao bez oka. Sudjenje sad taj slucaj je bila sprdnja, pa niko nije ni osudjen. Sad bi situacija sigurno bila drasticno drugacija.

Ovaj zakon koji je donijet jeste rigorozan i zbog toga bi svako morao da pazi sta radi. Ne bi valjalo da iko unisti sebi zivot zbog nekoliko trenutaka nepromisljenosti.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.147

ispravka @ef,12 utakmica smo bili kaznjeni...
ostarilo se Pazar boy,te vishe volim da sedim sad...
mrchi mi svijest kad skachem,al mozda i hocu ako budu igrali bolje...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.148

U koliko sati pocinje danasnja utakmica? Do proslog kola su pocinjale u 16:30, a od ovog valjda od 15:30. Ali nisam siguran.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.149

u pola cetiri

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.150

1-1 trenutno!!!

i evo nakon sto napisah post,odmah 2-1 za njih :(

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.151

Izgleda su utakmice ipak pocele u 16:00. Kao sto rece simke gubimo 2-1. Indjija je postigla drugi gol iz slobodnog udarca. Koliko sam razumeo reportera ova tri gola su pala u nekoliko minuta. Idemo dalje. Nadam se izjednacenju.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.152

Da javite sta je uradio Pazar?Necu moci da iftarim.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.153

Izgubili smo 3-1. Poveli smo u prvom poluvremenu golom Ferizovica. Gol je postigao glavom posle ubacene lopte iz slobodnog udarca. Indjija je posle dva minuta postigla gol na slican nacin, a odmah posle toga i povela sa 2-1 golom iz slobodnog udarca. Tim rezultatom se zavrsilo prvo poluvreme. Treci gol smo primili direktno iz kornera ?(

Evo ih rezultati danas odigranih utakmica:

Metalac 1 - 0 Dinamo
Indjija 3 - 1 Novi Pazar
Novi Sad 2 - 2 Srem
ČSK Pivara 2 - 1 Mladost (L)
BSK Borča 2 - 0 Bežanija
Spartak Z.V. 3 - 2 Sevojno
Smederevo 1 - 1 Mladost (A)
Voždovac 1 - 2 Mladi radnik

Sutra se jos igra utakmica Hajduk - Kolubara.

Jeste da veci broj bodova trebamo da osvajamo kod kuce, ali nam je skor u gostima katastrofalan. U gostima smo izgubili 3 i odigrali nereseno jednu utakmicu i to protiv jednog najgorih timova u ligi. Uzeli smo samo 1 od 12 bodova. Ako mislimo da udjemo u Super ligu onda ne mozemo da osvajamo bodove samo kuci. Cemu onda uopste gostujemo?

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.154

A to nesto govori o mentalitetu. Damo gol i onda za nekoliko minuta primimo 2 gola. Cim smo poveli znaci da imamo kvaliteta, ali nije sve u kvalitetu, moramo se promeniti da bi pobedjivali. Dzabe nam ovih 4-0 kuci ako u gostima SVAKU utakmicu izgubimo.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.155

Opet poraz na strani o| o| !Bice bolje nadamo se :(

@simke_np pa nemoras da skaces bar grlom i dlanovima :)) :))

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.156

moramo se pazit da ne ispadnemo iz lige jer za super ligu je danas pala odluka pazar nema kavaliteta za taj veci rang i bes seleta nemozemo mi ni u ovoj ligi opstanut samo torcida sandzak samo novi pazar samo sele

p.s. sta bi za dresove nemojte da se ucutite tema je postala vruca
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.157

kompleksaši provincijski.
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.158

Nedjelja, 21. Septembar 2008

treba bit uz ovaj tim,kakav je da je,opet nema bolji...
nego neki dezurni pljuvaci cija ljubav prema klubu varira shodno tome koja politicka partija vedri i oblaci (nemoj da se neko nadje,ne ciljam nikog licno) kao da jedva cekaju da kazu da od Prve lige nema nista.Pa ja cu se vratit na pochetak i Cerimovu izjavu da ce se,shodno mogucnostima,videti moze li se do te Prve lige,znaci niko nije obecao Prvu ligu,a mi samo da dobijamo kod kuce,i bolje sto smo imali dva gostovanja za redom,bice to dobro.Jeste da se nakon prvih 8-10 kola stvari iskristalishu,ali samo da vezhemo dvije pobede,ili pobedu i remi,i to je to,nema potrebe padat u ocaj,al ocigledno da neki jedva cekaju da sve podje naopako.Nervira me pesimizam sa politickim otrovom.I ja sam ljut,iznerviran i besan,al Pazar je moj,ne dam ga Ugljaninu i Ljajicu...glupo je to,al nasha je realnost,a jadno li je to,jadno li je to,ladno li je to kako se pojedinci ponasaju.Dodje mi da nikad ne odem na stadion!
nemoj neko licno da se nadje u mojim rijecima,govorim globalno.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.159

Slazem se sa simke_np, jer sam i ja sam primetio da se u Pazaru mogu naci oni kod kojih ljubav i podrska prema klubu zavisi od toga koja je partija na vlasti sto je meni neshvatljivo.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.160

Citirano

Orginalno od @ef
Slazem se sa simke_np, jer sam i ja sam primetio da se u Pazaru mogu naci oni kod kojih ljubav i podrska prema klubu zavisi od toga koja je partija na vlasti sto je meni neshvatljivo.

sve pokushavam da zazhmurim,al kako nasha ekipa slabije igra,sve vishe Allah razotkriva lica i srca nekih ljudi,i od toga hocu da izludim o|

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks