Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

emir-RA

Zlatna sredina

(26)

• »emir-RA« je muško

Datum registracije: 03.07.2008

• Poruku poslati

1.201

Srijeda, 24. Septembar 2008

2 : 0 se može stići ako ima uzvrtana, nema veze

a valjda bude GooooooooL u gostima
Na vatru odgovori vatrom !

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.202

nasi navijaci upalili 4-5 baklji na pocetak drugog poluvremena. Evo je slika:

http://img169.imageshack.us/my.php?image=24092008114wq7.jpg
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.203

ma nema,mi smo ti fenomeni...
nas Sahtjor ne bi pobedio kuci,a u goste i Palilulac...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.204

Mozda ima uvaljamo jedan do kraja tekme. Ni to nije loše a uz malo sreće možemo i do izjednačenja pa posle na penale da ih dobijemo.

Citirano

2 : 0 se može stići ako ima uzvrtana, nema veze a valjda bude GooooooooL u gostima

@emir nema uzvratna igra se samo jedna. Seljački sistem.
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.205

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Mozda ima uvaljamo jedan do kraja tekme. Ni to nije loše a uz malo sreće možemo i do izjednačenja pa posle na penale da ih dobijemo.

nemoguce,jer je Seki ubacen u igru,Pejovic je usho umesto Puza,a onda mu je pukla arkada pa ga je zamenio Coko.OFK Beograd je ocajna ekipa,dvije sanse i dva gola,jos neke polusanse njihove al to nije vrijedno pomena,a mi smo imali samo jedan mlak shut Alivodica.Bez obzira,misljenja sam da treba smenit trenera dok jos nije kasno,i treba da se fokusiramo na prvenstvo,ja sam uvjek bio protivnik kupa,al eto dje je OFK Beograd pa se insan ponada...
o| o| o|

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.206

i jos seljackije je da klub iz druge lige gostuje prvoligasu :)
ef,ispunio si obecanje da ces prenosit
tek slike nisam ocekivo
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.207

Slazem se sa Jasminom. Al to ima samo u zemlji seljaka u Srbiji.

Simke ja sam bas uvijek voleo taj kup, jer tako moze da se igra sa jačim timovima i uz malo sreće da se daleko dogura.

Ne treba smenjivati trenera bar ne još neko kolo. Mada jedva čekam trenutak kad se po 873. put Gongo vrati na čelo stručnog štaba.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.208

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Mada jedva čekam trenutak kad se po 873. put Gongo vrati na čelo stručnog štaba.

hahahahaha,e bas si me nasmijao sad kralju :)
ma Sele poznaje ove igrace,on mene podseca na Bilica,pravio je dobre rezultate,ali je problem sto ovi nasi igraci nece da ga slusaju neki,jer je ono fazon "dje bre ti,do juce si s nama pio kahvu u Mejk Ap..." razumes?

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.209

Kraj: 2-0.

@emirRA, nema uzvratne. Igra se samo jedna utakmica.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

1.210

Šteta mogli smo da maznemo soma evra da smo prošli u 1/8 makar da izvadimo put do Bg-a. Više sreće neki drugi put.

Vraćamo se u surovu realnost a to je borba za opstanak u drugoj diviziji.

Stiže Novi Sad.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.211

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Šteta mogli smo da maznemo soma evra da smo prošli u 1/8 makar da izvadimo put do Bg-a. Više sreće neki drugi put.

Stiže Novi Sad.

brate,mi cemo svakog da pobedimo kuci,eventualno jedan ili dva remija,nas niko nece porazit u Pazar,to je fakat,i voleo bih neko kome nije mucno da racuna,da izracuna sve te utakmice kod kuce i bodove eventualne...Mislim da bi nam oko 54-55 bodova bilo sasvim dovoljno za prvih pet mesta.Medjutim,problem je sto nam konkurenti igraju dobro na gostovanjima :rolleyes: a kad ti ekipa ne stvori za 90 min. nijednu shansu,moze samo trener i njegova postavka da su krivi...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

1.212

a more bit da je malko i do igraca
pa nece trener da trci umesto njih
kako sam ja skonto izvestaca sa sos kanala,prvi gol je pao tako sto se 1 napadac prosetao do gola i asisitiro jelicu
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.213

Citirano

Orginalno od Jasmin
a more bit da je malko i do igraca
pa nece trener da trci umesto njih
kako sam ja skonto izvestaca sa sos kanala,prvi gol je pao tako sto se 1 napadac prosetao do gola i asisitiro jelicu

ma jes to tebra,skripi u nasoj igri dosta,nemamo ni neke igrace,treba para,ma shta mi mislili,prvu ligu ipak igraju klubovi koji imaju para (Palma,Jeshic i ostali...),bez obzira,to nije njima opravdanje svakako...Pokusace se sa ovim shto se ima,videcemo kolko se mozhe,ali fakat nije to to...Postavka? Postavka? 4-1-3-2? ili 4-1-4-1,kako i igra nekad ovaj nas...ne moze pazar to da isprati...5-3-2 je moja formacija,s tim shto ova tri u vezi moraju da budu azdahe,a mi imamo takve,a u napad bih stavio Envera,malo povucenije da igra,a ispred njega?
ovih pet u odbrani su Coko,Beko,Ahmed,a na bokovima Kemo i Pejovic,ili Puzo...ofanzivni bokovi,koji ce se brzo prekomandovat iz odbrane u napad i obrnuto...To je ono sto Pazar moze...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.214

Ja mislim da mi nemamo kompleks gostujuceg terena. Mislim da su rezultati koje postizemo na strani ustvari nasi realni dometi. 90-tih godina kada smo imali protiv sebe i sudije i savez, kada je gotovo svaka nasa utakmica obilovala incidentima i zapaljivoj atmosferi moglo se govoriti o realnom strahu nasih igraca i kompleksu koje su tada mozda imali. Medjutim danas, kad imamo fer sudjenje, kad u 90% slucajeva gostuju kod ekipa koje ni nemaju navijaca, vec par stotina gledalaca, meni to ne lici na gostujuci, vec na neutralni teren. I zbog toga mislim da je to su to realni rezultati.

Kod kuce pobecujemo zahvaljujuci navijacima. Koliko smo samo puta pobedili na husku to Bog jedini zna. Pazar je godinama gradio reputaciju teskog gostovanja ne zbog fudbalera, vec zbog navijaca. I protivnicke ekipe, ma koliko jake bile, u Pazar u 99% slucajeva dolaze da bi izvukle maksimalno bod. Zbog toga i imamo toliko uspeha kod kuce, ali taj uspeh nije realan, tj. zasluzen.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

1.215

Citirano

Orginalno od @ef
Kod kuce pobecujemo zahvaljujuci navijacima. Koliko smo samo puta pobedili na husku to Bog jedini zna. Pazar je godinama gradio reputaciju teskog gostovanja ne zbog fudbalera, vec zbog navijaca. I protivnicke ekipe, ma koliko jake bile, u Pazar u 99% slucajeva dolaze da bi izvukle maksimalno bod. Zbog toga i imamo toliko uspeha kod kuce, ali taj uspeh nije realan, tj. zasluzen.

u tome i jeste fazon,svaki bi klub na svijetu pozeleo da publika daje golove umesto igraca... :)
to je i nasa prednost,i to nam akobogda donosi nekih 40 bodova,ja se nadam,osim mozda Smedereva i te Pivare,koji nam MOZDA mogu nesto uzet (a ne mogu),sve druge bih smatrao shokantnim iznenadjenjem...A protiv Novog Sada idem na stadion,iskljucivo zbog njihova predsednika Morache,choveka koji iz dna dushe mrzi nas,koji je govorio,podseticu one koji ne znaju,da "u Pazaru zive divlji ljudi,dole treba zabraniti fudbal..."
e taj covek je predsednik nase zajednice,pa vi vidite...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

1.216

simke ta zamisao te formacije ,to zvuci dobro
ali nasi fudbaleri NISU SKOLOVANI da se prekomanduju iz bilo cega u bilo sta
-zeman je probo sa zvezdinim fudbalerima,transformacije iz odbrane u napad koje us ceste i kompleksne uz neprekidno trcanje koje nosi formacija 4-3-3 pa videl na sta to izadje :)
-kod nas je standardno polu vekovno pravilo bunker u gostima ,i kuci na bodove,sa tim da se slazem sa efom-i mi smo dobijali kuci i na husku
ovo je realan domet u kupu
prvenstvo je dugo i ja ne bih jos neko vreme menjo trenera,niti njega kaznjavo.
-odbrana novog pazara je limitirana,i nesto mastovitiji napad ih dezorijentise i eto gola.

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.217

Citirano

Orginalno od And_U_Price

Stiže Novi Sad.

Vec si maznuo soma evra,a mogo si dva.Ti ko da si ocekivo da cemo da pobedimo ,pa si sad ko nesto razocaran."Realnost borba za opstanak u drugoj diviziji" ,brate jedva cekam da se prvenstvo zavrsi pa da te podsetim na ove tvoje reci.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.218

Jedna zanimljivost sa danasnje utakmice:

Tek sto sam stigao na stadionu kad naidje i nekoliko Pazaraca te sedosmo zajedno na tribinu. U drugom poluvremenu naidje neki cica od 70-tak godina koji prodavase neke slatkise na stadionu. Pozvase ga par njih da uzmu neki slatkis, kad pita ovaj stari: "Jeste li iz Pazara, jeste li muslimani?" . Cim odgovorise da jesu puce ders ka' grom iz vedra neba :D Kaze stari: "A sto ne postite? Allah (dz.s.) sve vidi." :) Jos doda: "Ja sam star, pa postim" :)

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.219

Četvrtak, 25. Septembar 2008

JOJ kad cu da su izgubili sav se najezi ;( ;( .Al sta ima da mi ulazemo neke nade tu da ce proc,kad sam klub ti ne cini.

Treba da se okrenemo sad samo ligi i da ako Bog da udjemo vise,jer ako ove god ne udjemo mislim da necemo ni narednih bar 10 god X(

Sledeca protiv Novog Sada,tu mislim da pobjedjujemo,ali moramo neke bodove u goste uzet ako mislimo da idemo dalje?? Zar ne? :rolleyes:

Maximus01

Početnik

(10)

• »Maximus01« je muško

Datum registracije: 29.08.2008

• Poruku poslati

1.220

Četvrtak, 25. Septembar 2008

Citirano

Orginalno od @ef
Jedna zanimljivost sa danasnje utakmice:

Tek sto sam stigao na stadionu kad naidje i nekoliko Pazaraca te sedosmo zajedno na tribinu. U drugom poluvremenu naidje neki cica od 70-tak godina koji prodavase neke slatkise na stadionu. Pozvase ga par njih da uzmu neki slatkis, kad pita ovaj stari: "Jeste li iz Pazara, jeste li muslimani?" . Cim odgovorise da jesu puce ders ka' grom iz vedra neba :D Kaze stari: "A sto ne postite? Allah (dz.s.) sve vidi." :) Jos doda: "Ja sam star, pa postim" :)

To onaj sto je prodavao one ko urme i to, nesto ko slatkisi, nisam dobro video :D

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks