Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1.241

Subota, 27. Septembar 2008

Utakmica je zavrsena rezultatom 0-0. Nismo uspeli da pobedimo kuci 15-ti tim na tabeli. Ovom utakmicom su rasprsena sva nadanja o plasmanu u Super ligu. A sledecom utakmicom (gostujemo u Celarevu CSK Pivari) i sigurnim porazom na ovom mecu zvanicno pocinjemo borbu za goli opstanak u ligi. Ako je do ovog meca i bilo nekih nedoumica, sada je sve jasno. Steta, jer se ovakva prilika vise nikada nece ukazati.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

1.242

Bolje sto nisam bio, bar se nisam isikiro. Jesmol bar imali sansi, jesmoli bili bolji? Nije jos sve izgubljena, znas ono nada poslednja umire.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.243

Reporter sa SOS-a je javio da je u prvom poluvremenu Novi Sad bio bolji imao vise prilika. U drugom poluvremenu je Pazar preuzeo inicijativu (koliko sam razumeo). Jad i beda.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

Datum registracije: 18.09.2008

• Poruku poslati

1.244

Super liga(malo sutra)

Evo sad sam sa utakmice gledao sam samo drugo poluvreme nisam stigao na prvo.Nesto neznam jadna igra mi napadamo do sesnesterca oni izbijaju loptu,i tako se zavrsilo.Nasi nemaju ideje sta ce kad stignu pred gol N.Sada I sada ce poceti naravno kritike uprave a i zasluzili su to X(

Ostace samo da zalimo za neiskoriscenim sansama,a Novom Sadu sve cestitke hrabri momci izdrziali su veliki pritisak.

Za mene najinteresantiji su bili zadnja dva kornera NP-a.Ceo stadion na nogama, obe tribine "PLAVI,PLAVI" Al dzaba promasaj o|o|

Sledeca utakmica protiv Celareva u goste,tu sta da se nadamo? (Poraz)??

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

1.245

Citirano

Orginalno od PazarBoy

Imamo cemu da se nadamo u sledecoj utakmici, kako nemamo. U slucaju da nasi fudbaleri i trener daju 150% svojih mogucnosti, da CSK Pivara ima los dan, sudija nam bude naklonjen i uz sve to i imamo malo srece, onda da se nadamo casnom porazu.

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.246

Citirano

Orginalno od @ef

Citirano

Orginalno od PazarBoy

Imamo cemu da se nadamo u sledecoj utakmici, kako nemamo. U slucaju da nasi fudbaleri i trener daju 150% svojih mogucnosti, da CSK Pivara ima los dan, sudija nam bude naklonjen i uz sve to i imamo malo srece, onda da se nadamo casnom porazu.

HAHAHAHAAHAHAH joj brate sto me nasmija :D :D .

Pa nismo toliko losi(nadam se) :rolleyes:

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.247

evo,sad sa utakmice (nesto prvog i celo drugo poluvreme)

-utisak je da su pazarovi fudbaleri pristupili mecu u stilu "lako cemo sa njima,mi smo nepobedivi kuci"
-kako je vreme odmicalo,i fudbaleri novog sada igrali po sistemu da odbrana pocinje od prvog napadaca,nasi fudbaleri su postajali nervozniji i nervozniji,tako da su sve teze uspevali da sastave 3 dobra pasa
-imali smo par zaista dobrih sansi u drugom poluvremenu,nakon sto su se malko trgli,ali je bilo i kasno
-cini mi se,da nije dovoljno znoja proliveno za dres,koji nose (cast beku-3 i 7-ci)

gubitak vaznih bodova,sa tim da ima jos da se igra,ako se trgnu iz letargije i pocnu da daju sve od sebe
-trener je po meni za sada najmanje kriv

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.248

Nedjelja, 28. Septembar 2008

Ovaj remi protiv Novog Sada je posledica toga sto smo za 7 dana igrali 3 jake utakmice,a mi nemamo 25 igraca u opticaju(barem ne podjednakog kvaliteta)vec smo igrali sve 3 sa 14-15 igraca i umor je neizbezan.

@ef
Mislim da,ne samo da nista nije gotovo,vec da je daleko od toga i da je prerano sa konstatacijom da smo zavrsili borbu za super ligu.

Pogledaj Smedervo,pre pocetka su vazili za apsolutne favorite a vec 2 puta su igrali nereseno na svom terenu i to na jednoj utakmici sa igracem vise 80 min.
Ista stvar sa Bezanijom,prvu pobedu su ostvarili tek u ovom kolu!

Kao dokaz da nista nije gotovo,pogledaj Metalac iz G.Milanovca,prve 3 utakmice su izgubili i bili poslednji onda dobili 3 sa po 1:0 i eto ih na petom mestu!

Ima jos mnogo utakmica do kraja a Liga je izuzetno izjednacena i to je ono sto nam odgovara.dovoljno je da vezemo 2 pobede i eto nas na pragu ulaska.
Bitno je da na zimski odmor odemo sa kakvim-takvim sansama,a onda da se na zimu pojacamo i odradimo dobro pripreme i jos u prva 4 kola imamo 3 kucci i jednu laksu na strani gde mozemo da osvojimo minimum 10 bodova.

Mislim da ce se tek na prolecu,nakon prvih 6-7 utakmica videti da li mozemo u visi rang,osim ako ovu polusezonu upropastimo do kraja,u tom slucjau ili privatizacija ili gasenje kluba i usmeravanje novca na rukomet i kosarku,druga resenja su samo produzenje agonije za sve,za navijace,grad,i ostale klubove koji su ponekad nepravedno zapostavljeni
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.249

Citirano

Orginalno od Tashke
Ovaj remi protiv Novog Sada je posledica toga sto smo za 7 dana igrali 3 jake utakmice,a mi nemamo 25 igraca u opticaju(barem ne podjednakog kvaliteta)vec smo igrali sve 3 sa 14-15 igraca i umor je neizbezan.

@ef
Mislim da,ne samo da nista nije gotovo,vec da je daleko od toga i da je prerano sa konstatacijom da smo zavrsili borbu za super ligu.

Pogledaj Smedervo,pre pocetka su vazili za apsolutne favorite a vec 2 puta su igrali nereseno na svom terenu i to na jednoj utakmici sa igracem vise 80 min.
Ista stvar sa Bezanijom,prvu pobedu su ostvarili tek u ovom kolu!

Kao dokaz da nista nije gotovo,pogledaj Metalac iz G.Milanovca,prve 3 utakmice su izgubili i bili poslednji onda dobili 3 sa po 1:0 i eto ih na petom mestu!

Ima jos mnogo utakmica do kraja a Liga je izuzetno izjednacena i to je ono sto nam odgovara.dovoljno je da vezemo 2 pobede i eto nas na pragu ulaska.
Bitno je da na zimski odmor odemo sa kakvim-takvim sansama,a onda da se na zimu pojacamo i odradimo dobro pripreme i jos u prva 4 kola imamo 3 kucci i jednu laksu na strani gde mozemo da osvojimo minimum 10 bodova.

Mislim da ce se tek na prolecu,nakon prvih 6-7 utakmica videti da li mozemo u visi rang,osim ako ovu polusezonu upropastimo do kraja,u tom slucjau ili privatizacija ili gasenje kluba i usmeravanje novca na rukomet i kosarku,druga resenja su samo produzenje agonije za sve,za navijace,grad,i ostale klubove koji su ponekad nepravedno zapostavljeni

E bas tako!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.250

Rezultati:
Kolubara - Metalac 2:0
Sevojno - Smederevo 0:0
Mladost Lučani - BSK Borča 1:2
Srem - ČSK Pivara 0:0
Dinamo Vranje - Inđija 3:0

hahaha,pa pogle Dinamo kako je demolirao Indjiju,i to mu prva pobeda u sezoni...eto koliko je liga ujednacina.Nismo Bog zna kako startovali,ali bice insa'Allah :)

Prva liga Srbija 2008-2009

1 MLADI RADNIK 7 5 1 1 10 5 16
2 ČSK PIVARA 7 4 3 0 10 2 15
3 BSK BORčA 7 3 4 0 7 3 13
4 SMEDEREVO 7 3 3 1 11 7 12
5 INDJIJA 7 4 0 3 9 11 12
6 SEVOJNO 7 3 2 2 13 10 11
7 SREM 7 2 5 0 4 2 11
8 METALAC 7 3 2 2 4 5 11
9 MLADOST (A) 7 2 4 1 7 6 10
10 VOžDOVAC 7 2 3 2 12 10 9
11 KOLUBARA 7 2 3 2 8 8 9
12 NOVI PAZAR 7 2 2 3 8 6 8
13 MLADOST (L) 7 2 1 4 6 8 7
14 BEžANIJA 7 1 3 3 5 7 6
15 SPARTAK Z.V. 7 1 3 3 8 11 6
16 NOVI SAD 7 1 2 4 5 8 5
17 DINAMO 7 1 2 4 4 11 5
18 HAJDUK 7 0 1 6 2 13 1

koja shteta za ova dva boda...ali opet smo tu,tu tu...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

1.251

Ponedjeljak, 29. Septembar 2008

Mislim da upravo rezultat meca Dinamo-Indjija dokazuje moje tvrdnje.
Dakle,Dinamo je upisalo prvu pobedu tek sad,mi smo ih isprasili sa 4:0,nas je Indjija dobila sa 3:1 a Dnamo Indjiju sa 3:0,dakle svako svakog moze da pobedi,nece se nijedna ekipa previse odvojit na vrhu a narocito se nece 5 ekipa odvojit,ako se i odvoji jedna.

Ima sansi,sve ce zavisit od prolecnog starta,pojacanja...

Steta sto nismo protiv Ofk-e igrali sa rezervnim igracima,sigurno bi u tom slucaju dobili Novi Sad,trebalo je da zrtvujemo kup utakmicu.

No,Super liga se sada zvanicno zove "Jelen Super Liga" po Jelen pivu :D

Dobro te se neki uzgajivac svinja nije setio da bude sponzor super lige,ko zna kako bi se tad zvala liga... :))
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.252

Šta vam je ljudi? To što je Dinamo obio Inđiju je samo trgovina po čuvenom sistemu tri za tri.

Hajde da kažemo da su naši imali loš dan i da je bio težak teren i da su bili umorni od OFKe, ali ako ćemo da budemo realni ovaj tim je prosečan možda i ispod toga. Naročito napad i sredina. Prvo onaj Vulević da okači kopačke o klin, Seki takođe, neka se drži posla direktora ili šta je već. Pa njih dvojica zajedno imaju 80ak godina i 347 kila a moderni fudbal to ne dozvoljava. Caković očajan takođe, šteta mlad igrač. Alivodić davi loptu mnogo. U sredini dobri Gavarić i Nerko. Odbrana nije loša. Beko prilično pouzdan, Pejović odličan.

Ne možemo da se oslanjamo na Bekov skok i Strapakovu levicu. Eto protiv Novog Sada bilo je puno kornera i drugih prekida ali ne i gola. To ne prolazi stalno.

Dakle dva (najmanje) gol igrača nam trebajuci jos jedan dobar plejmejker koji može da poveže igru, ali napad je alarmantno loš.

A da. Sledi nam borba za opstanak ako sam zaboravio da rečem. Kao i prošle sezone, kao i svake prethodne i svake sledeće. Bez iluzija i lažnih nadanja.
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1.253

Maaa,ipak cemo mi pobediti CSK Pivaru...
na moral,staminu,harizmu... :)))

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1.254

Bar smo na fair play tabeli na visokom drugom mestu. Prva kolona su žuti kartoni (nose 1 negatibvan bod) druga kolona crveni (3 negativna boda), u trećoj koloni broj negativnih bodova.

Fair play tabela prve lige

Mladost (L) 8 1 11
Novi Pazar 14 0 14
ČSK pivara 11 1 14
BSK 15 0 15
Dinamo 13 1 16
Srem 12 2 18
Metalac 19 0 19
Spartak Z.V 16 1 19
Indjija 20 0 20
Mladi radnik 12 3 21
VoŽdovac 22 1 25
Bežanija 19 2 25
Sevojno 23 1 26
Mladost (A) 24 1 27
Hajduk 28 0 28
Novi Sad 27 1 30
Kolubara 23 3 32
Smederevo 27 3 36
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

1.255

na krAJU ko bude prvi na listi fair play lige dobije pravo ucesca u kupu uefa :D
bar je tako u engleskoj premijer ligi :)
-od ovog kola ,jos neznije da ulaze u duele,i da ne znoje onaj dres,ne valja mokar da menjaju sa protivnickim igracima
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

1.256

brate kod nas nema menjanje dresova jer oni dobiju 3 komada i to treba da him traje za citavu sezonu
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

PazarBoy

Početnik

(10)

• »PazarBoy« je muško

• Poruku poslati

1.257

Iznenadili su me stvarno,a ja kao hajvan mislio ulazimo ove god kao petoplasirani tim.Sta ces kad ulazem velike nade u namesteno prvenstvo X( X(

zudo

Učenik

(10)

• »zudo« je muško

Datum registracije: 26.09.2007

• Poruku poslati

1.258

Utorak, 30. Septembar 2008

Bice dobro,bice dobro!

Dakar

Početnik

(10)

• »Dakar« je muško

Datum registracije: 03.10.2008

• Poruku poslati

1.259

Petak, 03. Oktobar 2008

Sad bi bilo dobro kad bi mogli da osvojimo bod protiv CSK pivare.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

1.260

Petak, 03. Oktobar 2008

pobediche Pazar. Ako Bog da

chim su oni pivara, haramlije, gube 102% ;)
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Korišteni tagovi

FK, fudbal, Novi Pazar, sport

Social bookmarks